Hoşgeldiniz!

Motorcu Videoları İzle

Bariyerlere Sıkıştırılan Motorcu Kendi Adeletini Sağlaması 03:19
Bariyerlere Sıkıştırılan Motorcu Kendi Adeletini Sağlaması 15.771 izlenme - 3 hafta önce Gene bi motorcu youtuber gene kafa kamersını takmış yolda giderken sol şerite geçip ardın transpoter adlı aracın bariyelere sıkıştırlımasından sonra hiç bir trafik polisi çağırmadan uyarı yapmadan kendi adaletini kendisi sağladı ardında kayıplara kaçtı .
Motorcu vs. Hondacı - Yol Verme Kavgası 03:35
Motorcu vs. Hondacı - Yol Verme Kavgası 11.603 izlenme - 3 hafta önce Yer Konya. Yolda kendini sıkıştıranları biber gazı ile savuşturmaya çalışan motorcu, iki kişinin saldırmasıyla geri geri kaçmaya başlıyor. Tekmelere karşı biber gazını kullanmaya devam ediyor. Sopalarla vurarak darp etmeye çalıştıkları motorcuyu dövemeyince biber gazınında etkisi ile kaçıyorlar. Çevredekiler kavganın uzamasını engelliyor.
Yiyişenlere Dadanan Motorcu Dayı 01:14
Yiyişenlere Dadanan Motorcu Dayı 33.966 izlenme - 4 ay önce Geçtiğimiz ayda enflasyonun arttığı, geçtiğimiz senelerce sayısını bilmediğim derece bombaların patladığı, Osmanlı soyundan gelenlerin padişah olduğu. Bunları saymaktan doları yuroyu es geçtiğim günlerde. Kendince yiyişip stres atmaya çalışan çifte dadanan motorcu terbiyesizliğini izliyoruz. Ayrıca bomboş yerde dayının birden baskın yapıp bu memleketin zaptiyesiymiş gibi davranmasıda,özgüvenide kaskının tepesinde olan sj cam den geliyor diye düşünüyorum.
Türk Motorcunun Alman Disiplini ile Trafik Kurallarını Öğrenmesi 02:10
Türk Motorcunun Alman Disiplini ile Trafik Kurallarını Öğrenmesi 9.233 izlenme - 1 ay önce Kafasına kamera takıp her yerde haklı olduğunu sanan motorculara Almanya polisi kuralları öğretiyor, makas atarsan, emniyet şeridine girersen öperim diyor.
Motorcunun Üstüne Yürüyen Kadın Sürücü 06:43
Motorcunun Üstüne Yürüyen Kadın Sürücü 10.380 izlenme - 1 ay önce Bakalım Alkışlarlayaşıyorum üyeleri bu olayda hangi tarafı haklı bulacak ?
Yılanla Kafayı Bozmuş Motorcu 00:50
Yılanla Kafayı Bozmuş Motorcu 4.555 izlenme - 1 ay önce Görüntüde hiç bir suçu yokken motorcunun zulmüne uğrayan şansız yılanı izlicez Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Kocasını Döven Motorculara Silah Çeken Kadın 01:47
Kocasını Döven Motorculara Silah Çeken Kadın 10.379 izlenme - 2 ay önce Trafikte başlayan tartışmada motorcular adama dalıyor, kocasının dayak yediğini gören kadın arabadan inip motorculara silah çekiyor
Kadın Muhabiri Trolleyen Çıplak Dayı 00:51
Kadın Muhabiri Trolleyen Çıplak Dayı 50.567 izlenme - 3 yıl önce Sahil boyuna konuşlanmış onlarca motorcu hakkında sunum yapmaya başlayan muhabir ablamızın yanına gayet sıradan ve normal bir şekilde ilişen zıpçıktı orta yaşlı dayımız ortalığı kırıp geçiriyor.
İstanbul Trafiğinde Araçlara Çarparak Polisten Kaçan Kamyonet 03:12
İstanbul Trafiğinde Araçlara Çarparak Polisten Kaçan Kamyonet 20.479 izlenme - 8 ay önce motorcu kamerasına yansıyan görüntülerde yunus polislerinin dur ihtarına rağmen durmayarak kaçmaya çalışan kamyonet ve olanları izliyoruz...
karısk motor videoları 07:03
karısk motor videoları 153.444 izlenme - 9 yıl önce karısk motor videoları
Motor Hata Kabul Etmez 00:19
Motor Hata Kabul Etmez 6.418 izlenme - 8 ay önce Motorcu hakimiyetini kaybedince bir anda sürüklenmeye başlıyor. Motoru karşıdan gelen aracın altına girerken aracın yoldan çıkmasına neden oluyor. Motorcu olayı ağır yaralı olarak atlatıyor. Arkadan gelen diğer motorcu ise yaptığı yerinde manevralarla olayı atlatıyor.
Yavru Kedinin Kurtuluşu ve Mutluluğu 03:25
Yavru Kedinin Kurtuluşu ve Mutluluğu 12.415 izlenme - 7 ay önce Anayol da, kaldırımın kenarına sinmiş olarak bulan kolaçan abimiz yavru kediyi alıp eve getirmiş; yıkamış, karnını doyurmuş bir güzel. İnsanlık ölmemiş dedirtti, ben izlerken keyif aldım, maalesef her hayvan şanslı değil bu kadar.
polise bu yapılır mı ? 00:22
polise bu yapılır mı ? 66.241 izlenme - 7 yıl önce trafik polisi bir vatandaşa dur diyor sonra ne mi oluyor izleyin.
Üniversitedeki Öğrencilerin Lüks Arabalarına Atarlaran Motorcu 02:04
Üniversitedeki Öğrencilerin Lüks Arabalarına Atarlaran Motorcu 7.581 izlenme - 11 ay önce Hacettepe Üniversitesi öğrencisi olarak adama hak veriyorum . Adam haklı...
Motorsikletsiz Motorsiklet Süren Motorcu 01:24
Motorsikletsiz Motorsiklet Süren Motorcu 2.105 izlenme - 5 ay önce Yine de kaskını giymeyi ihmal etmeyen kardeşimize helal olsun.
Dindarlardan Yardım Alamamak 01:05
Dindarlardan Yardım Alamamak 4.516 izlenme - 7 ay önce Atarlı abimiz dilenci kılığına giriyor yoldan geçen genellde muhafazakar dindar görünümlü kişilerden para simit felan istiyor ama nafile. Motorcular felan gelip yardım ediyor felan işte.
Motorcuya Hafiften Dokundurayım Derken Arabası Felç Olan Adam 00:25
Motorcuya Hafiften Dokundurayım Derken Arabası Felç Olan Adam 8.919 izlenme - 1 yıl önce Görüntüler Çin'den trafik seyir anından karekterler araba ve motorsiklet kıllık yapan araba motorsiklete hafiften dokundurayım demiş,ama kendi arabasına dokundu.
Motorcuyu Öldürmeye Teşebbüs Eden BMW Sürücüsü 00:31
Motorcuyu Öldürmeye Teşebbüs Eden BMW Sürücüsü 11.959 izlenme - 2 yıl önce Motorcu arkadaş orta şeritte hızlı bir şekilde ilerliyor. BMW sürücüsü ise en sol şerite geçip güvenlice geçip gitmek varken motorcunun çok yakın mesafesinden tehlikeye sokacak bir hareketle hızlıca geçiyor. Bu motorcu arkadaş belli ki deneyimli. Ama deneyimsiz biri olsaydı panik yapabilir ve kazaya sebebiyet verebilirdi. Ama gelde bunu bu BMW sürücüsüne anlat. İzliyoruz...
Polisten Kaçan Adama Motorunu Vermeyen Motorcu 00:59
Polisten Kaçan Adama Motorunu Vermeyen Motorcu 4.825 izlenme - 1 yıl önce Polisten Kaçan Adama Motorunu Vermeyen Motorcu Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
299 Kilometre Hızla Giden Çılgın Motorcu 02:00
299 Kilometre Hızla Giden Çılgın Motorcu 14.416 izlenme - 4 yıl önce 299 Kilometre Hızla Giden Çılgın Motorcu
Tekteker Arif 03:18
Tekteker Arif 54.745 izlenme - 9 yıl önce adamı iyi korkutuyo
Sensin Bi Kere Saygılı Taam Mı - Motorcu Ve Kadın Sürücü 00:30
Sensin Bi Kere Saygılı Taam Mı - Motorcu Ve Kadın Sürücü 7.881 izlenme - 2 yıl önce Şehir içi trafiğinde motorcu arkadaş yolunda seyrederken arkadan gelen kadın sürücü bu motorcu arkadaşı tehlikeli bir biçimde geçmiş. İlerde ışıklarda durunca kadın sürücünün yanına gitmesi ile olaylar başlıyor...
Bağyan Motorcu Gören Motorcu 00:15
Bağyan Motorcu Gören Motorcu 4.630 izlenme - 1 yıl önce Sadece motosiklet kullanan bayanların değil, toplumun her kesiminden bayanın maruz kaldığı taciz olaylarına farkındalık yaratmak amacıyla yapılan bir video. *dipnot: Bayan arkadaş tanıdıktır.
karısık motor sovları 03:49
karısık motor sovları 38.029 izlenme - 9 yıl önce karısık motor showları
 Hayatını Kaybettiği Kazayı Kayda Alan Motorcu 00:19
Hayatını Kaybettiği Kazayı Kayda Alan Motorcu 5.240 izlenme - 3 yıl önce 39 yaşındaki motosikletli adam maalesef kaydettiği bu kazada yaşamını yitirmiş, bu yarışı izlemek tabi ki çok acı ama ibret de alınması gerekiyor her iki taraf için de.
Gençliğine Güvenme Dedikleri Bu Olsa Gerek 00:58
Gençliğine Güvenme Dedikleri Bu Olsa Gerek 3.675 izlenme - 2 yıl önce Gençliğine Güvenme - Dedikleri Bu Olsa Gerek Trafikte motorcu ile tartışan yaşlı amcanın motorcu ile olan kavgasını böyle ayırılıyor.
Oğlum Git Vakası - Motorcu Versiyon 03:59
Oğlum Git Vakası - Motorcu Versiyon 148 izlenme - 3 hafta önce Olay bir süre önce Yalova'da meydana geldi. Motorcunun kaskında takılı kameraya saniye saniye yansıyan görüntülerde; 150 kilometre hızla giden motosiklet sürücüsünün önüne, karayolunu yatay geçen kamyonet çıkıyor. Durmakta zorlanınca zor anlar yaşayan motosiklet sürücüsü küfür edip, tali yoldan devam eden kamyonetin önünü kesiyor. Motosiklet sürücüsü kamyon şoförüne "Bilerek mi yaptın dayı bunu?" diye sorunca kamyonet sürücü "evet bilerek yaptım, seni gördüm, mesafeyi ayarladım" diye cevap verince tartışma başlıyor.
süper motor hareketleri 00:20
süper motor hareketleri 11.904 izlenme - 7 yıl önce motorla yapılabilecek en güzel hareketler
suzuki gsx-r 1000 vs yamaha r1 01:40
suzuki gsx-r 1000 vs yamaha r1 22.453 izlenme - 9 yıl önce suzuki gsx-r 1000 vs yamaha r1
Motorcu Gerçek Anlamda KIL PAYI Kazadan Kurtuldu 00:15
Motorcu Gerçek Anlamda KIL PAYI Kazadan Kurtuldu 3.997 izlenme - 3 yıl önce Saniye saniye arabanın motorcuyu sıyırmasını izliyoruz.