Hoşgeldiniz!

motorcu

Masrafı Teyzeye Kitlemeye Çalışan Motorcu 06:09
Masrafı Teyzeye Kitlemeye Çalışan Motorcu 6.323 izlenme - 1 ay önce taksicinin yanlış yerde yolcu indirmesi sonucu dikkat etmeyen teyzenin aniden kapıyı açmasıyla yolun en sağını kendine özel sanan motorcunun yere apaklanması sonucu masrafı teyzeye kitlemeye çalışması.
Polisin Önünde Kırmızı Işıktan Geçmek 01:00
Polisin Önünde Kırmızı Işıktan Geçmek 4.566 izlenme - 1 ay önce Yaya geçidinin olduğu yerde Kırmızı ışık yanmasına rağmen ve Trafik Polisinin trafiği seyrettiğini bile farketmeden ışık ihlali yapan motorcu.
Sürücüye Dayılanan Motorcunun Geri Vites Yapması 01:38
Sürücüye Dayılanan Motorcunun Geri Vites Yapması 5.123 izlenme - 2 ay önce İstanbul Şişli’de geçen olayda,sinyalini vermeden geçen arabaya bir motosiklet sürücüsünün çarpmasını sonucu çıkan kavgada sürücüye ilk önce atarlanıp sonrasında geri vites yapan ilginç motorcu
Servis Şoförünü Tekme Tokat Döven Motorcular 00:52
Servis Şoförünü Tekme Tokat Döven Motorcular 7.798 izlenme - 3 ay önce İstanbul, Esenyurt'ta geçen olay, klasikleşen servis şoförü ve motorcu kavgasında, bu kez sayı avantajıyla birlikte servis şöförünün dayak yemesi olayıdır
Bariyerlere Sıkıştırılan Motorcu Kendi Adeletini Sağlaması 03:19
Bariyerlere Sıkıştırılan Motorcu Kendi Adeletini Sağlaması 16.296 izlenme - 1 yıl önce Gene bi motorcu youtuber gene kafa kamersını takmış yolda giderken sol şerite geçip ardın transpoter adlı aracın bariyelere sıkıştırlımasından sonra hiç bir trafik polisi çağırmadan uyarı yapmadan kendi adaletini kendisi sağladı ardında kayıplara kaçtı .
Bıçakla Üzerine Yürünen Motorcu 06:40
Bıçakla Üzerine Yürünen Motorcu 3.589 izlenme - 2 ay önce Kazaya karışan sürücü ve motorcu arasındaki bıçaklı kavgayı izleyeceğiz.
Bıçakla Saldırıp Dayak Yiyen Motorcu 03:41
Bıçakla Saldırıp Dayak Yiyen Motorcu 6.826 izlenme - 7 ay önce Şişli'de trafik tartışması sırasında motosiklet sürücüsü, otomobil sürücüsüne bıçakla saldırması sonucu otomobil sürücüsünün kendisini savunup motorcuyu dakikalarca dövme olayıdır
Motorcu vs. Hondacı - Yol Verme Kavgası 03:35
Motorcu vs. Hondacı - Yol Verme Kavgası 12.096 izlenme - 1 yıl önce Yer Konya. Yolda kendini sıkıştıranları biber gazı ile savuşturmaya çalışan motorcu, iki kişinin saldırmasıyla geri geri kaçmaya başlıyor. Tekmelere karşı biber gazını kullanmaya devam ediyor. Sopalarla vurarak darp etmeye çalıştıkları motorcuyu dövemeyince biber gazınında etkisi ile kaçıyorlar. Çevredekiler kavganın uzamasını engelliyor.
Türk Motorcunun Alman Disiplini ile Trafik Kurallarını Öğrenmesi 02:10
Türk Motorcunun Alman Disiplini ile Trafik Kurallarını Öğrenmesi 17.392 izlenme - 1 yıl önce Kafasına kamera takıp her yerde haklı olduğunu sanan motorculara Almanya polisi kuralları öğretiyor, makas atarsan, emniyet şeridine girersen öperim diyor.
Seyir Halinde Tartıştığı Motorcuyu Ezdi 01:37
Seyir Halinde Tartıştığı Motorcuyu Ezdi 3.061 izlenme - 3 ay önce Trafikte seyir halindeyken otomobil sürücüsü tartıştığı motosikletliyi böyle üstüne sürdü. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Bir Peçete Yüzünden Marketçiyle Tartışan Motorcu 09:19
Bir Peçete Yüzünden Marketçiyle Tartışan Motorcu 8.609 izlenme - 6 ay önce Motorcu abimiz motoru zincir attığı için onla uğraşmış ve kirlenen ellerini benzincinin tuvaletinde yıkamış. Çıkarken de lazım olur diye bir tane peçete fazladan almış ve olaylar gelişmiş. Bakalım Alkışlarla Yaşıyorum üyeleri hangi tarafı haklı bulacak ?
Telefonla Oynayan Sürücüye Atar Yapan Motorcu 02:20
Telefonla Oynayan Sürücüye Atar Yapan Motorcu 7.644 izlenme - 5 ay önce Yan yoldan çıkarken telefonla uğraşan sürücüye tepki gösteren motorcuyu izleyeceğiz.
İstanbul Trafiğinde Araçlara Çarparak Polisten Kaçan Kamyonet 03:12
İstanbul Trafiğinde Araçlara Çarparak Polisten Kaçan Kamyonet 22.214 izlenme - 2 yıl önce motorcu kamerasına yansıyan görüntülerde yunus polislerinin dur ihtarına rağmen durmayarak kaçmaya çalışan kamyonet ve olanları izliyoruz...
Motorcunun Üstüne Yürüyen Kadın Sürücü 06:43
Motorcunun Üstüne Yürüyen Kadın Sürücü 13.959 izlenme - 1 yıl önce Bakalım Alkışlarlayaşıyorum üyeleri bu olayda hangi tarafı haklı bulacak ?
Trafik Polisi Olan Motorcu 03:06
Trafik Polisi Olan Motorcu 5.530 izlenme - 8 ay önce Gebze de Trafik Polisi Olan Motorcu Ters şeritten gelenleri uyardı.
karısk motor videoları 07:03
karısk motor videoları 155.622 izlenme - 10 yıl önce karısk motor videoları
Önünü Görmeden Dalan Motosikletlinin Sonu 00:40
Önünü Görmeden Dalan Motosikletlinin Sonu 9.585 izlenme - 11 ay önce Sen önünde ne var ne yok diye bakmadan bodoslama sağa dalarsan -hele de şeritte araba varken yanından girip- kusura bakma ama maalesef böyle tüm kemiklerin kırılır. Ölmemiş neyseki.
Kocasını Döven Motorculara Silah Çeken Kadın 01:47
Kocasını Döven Motorculara Silah Çeken Kadın 10.780 izlenme - 1 yıl önce Trafikte başlayan tartışmada motorcular adama dalıyor, kocasının dayak yediğini gören kadın arabadan inip motorculara silah çekiyor
Arabaya Tekme Atan Maganda Motorcu 04:03
Arabaya Tekme Atan Maganda Motorcu 6.012 izlenme - 7 ay önce Kendisini trafiğe kapalı alanda sanan, tüm yolu kendi malı gibi kullanan bir de millete küfredip araçlarına zarar veren motorcuyu izliyoruz.
Polisten Kaçan Adamı Yakalayan Motorcu 02:36
Polisten Kaçan Adamı Yakalayan Motorcu 4.490 izlenme - 5 ay önce Uzun bir kovalamacadan sonra polisten kaçan kişi binaların arasına saklanıyor.Tam kaçıp kurtulacakken onu gören motorcu yakalayıp polisimize teslim ediyor.
Trafikte 90 Km Hız İle Kaza Yapan Motosikletli 08:51
Trafikte 90 Km Hız İle Kaza Yapan Motosikletli 94 izlenme - 2 gün önce E-5 trafiğinde hız düşkünü bir motorcunun yaptığı dobloya çarpmasıyla biten kaza.Yoğun trafiğe rağmen bu çılgınlığı yapması hayret verici
Yılanla Kafayı Bozmuş Motorcu 00:50
Yılanla Kafayı Bozmuş Motorcu 4.581 izlenme - 1 yıl önce Görüntüde hiç bir suçu yokken motorcunun zulmüne uğrayan şansız yılanı izlicez Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Yavru Kedinin Kurtuluşu ve Mutluluğu 03:25
Yavru Kedinin Kurtuluşu ve Mutluluğu 20.138 izlenme - 2 yıl önce Anayol da, kaldırımın kenarına sinmiş olarak bulan kolaçan abimiz yavru kediyi alıp eve getirmiş; yıkamış, karnını doyurmuş bir güzel. İnsanlık ölmemiş dedirtti, ben izlerken keyif aldım, maalesef her hayvan şanslı değil bu kadar.
Biranda Açılan Taksinin Kapısına Çarpan Motorcu  00:59
Biranda Açılan Taksinin Kapısına Çarpan Motorcu 6.029 izlenme - 1 yıl önce Motosikletli ve kameralı bir sürücünün seyir halinde giderken, bir yolcunun taksiden inerken açtığı kapıya çarparak yola düşmesi sonrası kim haklı tartışması basladı.
Türkiye'de Motorcu Kavgaları 10:43
Türkiye'de Motorcu Kavgaları 5.547 izlenme - 12 ay önce Trafiğin keşmekeşi içerisinde motorcuların yaşamış olduğu korku dolu ve trajikomik anlardan kareler.Serinin devamı var ilgi olursa ve kabul edilirse paylaşacağım.
Motorcuya Saldıran Öfkeli Boğa 00:43
Motorcuya Saldıran Öfkeli Boğa 3.466 izlenme - 1 yıl önce Hindistan'da yol kenarında başıboş duran boğa, yaya yolunda ilerleyen motorcuya saldırdı. Saniye saniye güvenlik kameralarına yansıyan anlarda boğanın bir anda motorcuya doğru koştuğu görüldü. Öfkeli boğa boynuz darbesiyle genç adamı yere devirdi. Aldığı darbe ile yere düşen adam, başını kaldırım taşına vurdu. Yaşadığı şokla bir an önce ayağa kalkmaya çalışan adamın kısa süre içinde olduğu yere yığıldığı görüldü.
Üniversitedeki Öğrencilerin Lüks Arabalarına Atarlaran Motorcu 02:04
Üniversitedeki Öğrencilerin Lüks Arabalarına Atarlaran Motorcu 7.948 izlenme - 2 yıl önce Hacettepe Üniversitesi öğrencisi olarak adama hak veriyorum . Adam haklı...
Motor Hata Kabul Etmez 00:19
Motor Hata Kabul Etmez 6.657 izlenme - 2 yıl önce Motorcu hakimiyetini kaybedince bir anda sürüklenmeye başlıyor. Motoru karşıdan gelen aracın altına girerken aracın yoldan çıkmasına neden oluyor. Motorcu olayı ağır yaralı olarak atlatıyor. Arkadan gelen diğer motorcu ise yaptığı yerinde manevralarla olayı atlatıyor.