Hoşgeldiniz!

Motorsiklet Kazaları Videoları İzle

Taklalar Atan Motosikletlilin İnanılmaz Kurtuluşu 00:34
Taklalar Atan Motosikletlilin İnanılmaz Kurtuluşu 4.118 izlenme - 1 ay önce Brezilya'da önce parktan çıkan otomobile ardından tıra çarpan motosiklet sürücüsü, kazayı küçük sıyrıklarla atlattı.
Çok Feci Kaza Araba İle Motor Birleşti Resmen 01:05
Çok Feci Kaza Araba İle Motor Birleşti Resmen 8.638 izlenme - 1 yıl önce Görüntüler kazaların bol olduğu ülke Rusyadan araba sola dönüş yaparken karşıdan gelen motor ile fena çarpıştılar.Ehliyeti bu ülkede herhalde çok kolay veriyolar.
Motosiklet Yarışmasında Korkunç Kaza 00:15
Motosiklet Yarışmasında Korkunç Kaza 3.314 izlenme - 9 ay önce İspanya Aragon pistinde gerçekleşen zincirleme kaza sonucu, motosikletler alev topuna dönüştü. Yeni videolar için kanalıma abone olun
Motor Kazaları 01:01
Motor Kazaları 6.093 izlenme - 4 yıl önce Fatal Motorcycle Crashes
Motorsiklet Kazaları 01:08
Motorsiklet Kazaları 4.531 izlenme - 4 yıl önce Her Gün Birilerinin Başına Gelen Bu Küçük Çaptaki Motorsiklet Kazalarının En Beğenilenlerini Sizler İçin Derledik..
Çanakkale Mobese Motorsiklet Kazaları 00:41
Çanakkale Mobese Motorsiklet Kazaları 2.635 izlenme - 3 yıl önce Çanakkale’de, motosiklet sürücülerinin karıştıkları kazalar MOBESE kameralarına yansıdı. Kordon boyunda elektrikli bisikletle gezmeye çıkan gençlerin eğlenceli yolculuğu, yolun ortasında son buldu. Bir başka kazada ise, kırmızı ışıkta durmayan kamyon, motosiklet sürücüsünü altına alıp metrelerce sürükledi.Çanakkale'de güvenlik açısından şehrin değişik bölgelerine konulan 143 MOBESE kamerası, birçok olayın aydınlatılmasını sağlarken, kamera kayıtlarına yansıyan trafik kazaları da dikkatsizliği bir kez daha gözler önüne serdi. Motosiklet sürücülerinin karıştığı ve birçoğu yaralanmayla sonuçlanan kazalar kameralarca kaydedildi. Bindikleri elektrikli bisikletle kordon boyunda yalpalayarak gezen gençlerin eğlencesi, arkalarından gelen bir başka motosikletin çarpmasıyla yarım kaldı.Bir başka kazada ise, Çanakkale - İzmir yolu üzerinde, kırmızı ışıkta durmadan geçmek isteyen bir kamyon, yeşil ışıkta geçen motosiklet sürücüsünü altına alarak metrelerce sürükledi.Çanakkale Emniyet Müdürlüğü yetkilileri, trafik kazalarının yüzde 90’ının kural ihlalinden kaynaklandığını belirterek, sürücüleri daha dikkatli olmaları konusunda uyardı.
motorsiklet kazaları 00:36
motorsiklet kazaları 5.967 izlenme - 9 yıl önce metrelerce yukarıya fırlayan pilotlar bir o kadar da yerde sürükleniyo
çok dehşet kazalar 01:43
çok dehşet kazalar 8.824 izlenme - 8 yıl önce çok dehşet kazalar bu kadar da olmaz!...
Motorsiklet Kazaları 07:03
Motorsiklet Kazaları 1.998 izlenme - 4 yıl önce fena aga
Hayatını Kaybettiği Kazayı Kayda Alan Motorcu 00:19
Hayatını Kaybettiği Kazayı Kayda Alan Motorcu 1.936 izlenme - 2 yıl önce 39 yaşındaki motosikletli adam maalesef kaydettiği bu kazada yaşamını yitirmiş, bu yarışı izlemek tabi ki çok acı ama ibret de alınması gerekiyor her iki taraf için de.
Kaza Odaklı Scooter Sürücüsü 00:59
Kaza Odaklı Scooter Sürücüsü 1.504 izlenme - 2 yıl önce Ölmek için elinden geleni yapmış. Bir dakika içinde art arda beş kaza yapan scooter sürücüsünün dramı, ölmediği ümidiyle. Belkide izlediğimiz bu görüntüler son görüntüleri olabilir..
motorsiklet kazaları 01:25
motorsiklet kazaları 2.350 izlenme - 8 yıl önce güzel takla attı
Kamyon Arasından Geçemeden Oyun Bitirmek 00:37
Kamyon Arasından Geçemeden Oyun Bitirmek 659 izlenme - 2 yıl önce Motoruyla çılgınlar gibi giden beyhude ecnebi gencimiz iki kamyon arasından geçişiyle adeta oyun bitiriyor.
motorcycle accident (motorsiklet kazaları) 07:02
motorcycle accident (motorsiklet kazaları) 465 izlenme - 5 yıl önce
Hindistan'da  Mobeseye Yansıyan Görüntüler 01:51
Hindistan'da Mobeseye Yansıyan Görüntüler 208 izlenme - 1 yıl önce Dünya trafik kazalarına nasıl bir çözüm bulmuş diye hiç sormayan, Hindistan bu kazalarda bir şekilde kar şağlıyor heralde diye düşündürdü bu vidyo. Sağlık sektörü, yedek parça, araç tamircileri falan ekonomiyi ayakta tutuyor olmalı.
Motorsiklete Çarpıp Sürücüsünü Yaralayarak Kaçan Köpek 00:29
Motorsiklete Çarpıp Sürücüsünü Yaralayarak Kaçan Köpek 220 izlenme - 2 yıl önce Bu Videoda olay Çin' de gerçekleşmekte olup karşıdan karşıya hızla geçen köpeğin, scooter süren kadına çarpması ve sürücünün yaralanması, bu olayı görenlerin hiç bir tepki göstermeyip kadına yardım etmemesi ve umursamadan yanından öylece geçip gitmelerini izleyecez.
Araba Çarptıktan Sonra İki Ayak Üstüne Düşen Motosikletçi 02:20
Araba Çarptıktan Sonra İki Ayak Üstüne Düşen Motosikletçi 131 izlenme - 1 yıl önce Motosiklet ile yeşil ışık yandıktan sonra karşıya geçmeye çalışan motosiklete kırmızı ışıkta geçen araba çarpıyor ancak motosiklet sürücüsü iki ayak üstüne düşüyor. Şans..
Kazada Ninja Gibi Düşen Motosikletli 00:34
Kazada Ninja Gibi Düşen Motosikletli 150 izlenme - 2 yıl önce Amerika'da yaşanmış kaza ve de hemen ajanslara böyle konu olmuş. Adamın kazadan sonraki hareketler de bi ilginç. Ninja düşüşü ne oluyosa artık!
Hollywood Tarzı Motor Kazası 01:00
Hollywood Tarzı Motor Kazası 159 izlenme - 2 yıl önce Görüntüler Brezilyadan. Brezilya Bahia, BR-324 karayolunda bir motosikletli Hollywood dublörlörünü aratmayan bir performansla mucizevi bir manevra ile kamyonun altında kalmaktan son anda kurtuldu. Kaza trafik kameralarına yansıdı ve yerel polis hala kamyon sürücüsü arıyor. Nazlı Tarhan sendeyiz.