Hoşgeldiniz!

Motorsiklet Kazaları Videoları İzle

Motor Kazaları 01:01
Motor Kazaları 6.048 izlenme - 4 yıl önce Fatal Motorcycle Crashes
Motorsiklet Kazaları 01:08
Motorsiklet Kazaları 4.505 izlenme - 4 yıl önce Her Gün Birilerinin Başına Gelen Bu Küçük Çaptaki Motorsiklet Kazalarının En Beğenilenlerini Sizler İçin Derledik..
Çanakkale Mobese Motorsiklet Kazaları 00:41
Çanakkale Mobese Motorsiklet Kazaları 2.621 izlenme - 3 yıl önce Çanakkale’de, motosiklet sürücülerinin karıştıkları kazalar MOBESE kameralarına yansıdı. Kordon boyunda elektrikli bisikletle gezmeye çıkan gençlerin eğlenceli yolculuğu, yolun ortasında son buldu. Bir başka kazada ise, kırmızı ışıkta durmayan kamyon, motosiklet sürücüsünü altına alıp metrelerce sürükledi.Çanakkale'de güvenlik açısından şehrin değişik bölgelerine konulan 143 MOBESE kamerası, birçok olayın aydınlatılmasını sağlarken, kamera kayıtlarına yansıyan trafik kazaları da dikkatsizliği bir kez daha gözler önüne serdi. Motosiklet sürücülerinin karıştığı ve birçoğu yaralanmayla sonuçlanan kazalar kameralarca kaydedildi. Bindikleri elektrikli bisikletle kordon boyunda yalpalayarak gezen gençlerin eğlencesi, arkalarından gelen bir başka motosikletin çarpmasıyla yarım kaldı.Bir başka kazada ise, Çanakkale - İzmir yolu üzerinde, kırmızı ışıkta durmadan geçmek isteyen bir kamyon, yeşil ışıkta geçen motosiklet sürücüsünü altına alarak metrelerce sürükledi.Çanakkale Emniyet Müdürlüğü yetkilileri, trafik kazalarının yüzde 90’ının kural ihlalinden kaynaklandığını belirterek, sürücüleri daha dikkatli olmaları konusunda uyardı.
motorsiklet kazaları 00:36
motorsiklet kazaları 5.962 izlenme - 9 yıl önce metrelerce yukarıya fırlayan pilotlar bir o kadar da yerde sürükleniyo
çok dehşet kazalar 01:43
çok dehşet kazalar 8.817 izlenme - 8 yıl önce çok dehşet kazalar bu kadar da olmaz!...
Motorsiklet Kazaları 07:03
Motorsiklet Kazaları 1.991 izlenme - 4 yıl önce fena aga
motorsiklet kazaları 01:25
motorsiklet kazaları 2.350 izlenme - 8 yıl önce güzel takla attı
Hindistan'da  Mobeseye Yansıyan Görüntüler 01:51
Hindistan'da Mobeseye Yansıyan Görüntüler 201 izlenme - 1 yıl önce Dünya trafik kazalarına nasıl bir çözüm bulmuş diye hiç sormayan, Hindistan bu kazalarda bir şekilde kar şağlıyor heralde diye düşündürdü bu vidyo. Sağlık sektörü, yedek parça, araç tamircileri falan ekonomiyi ayakta tutuyor olmalı.
motorcycle accident (motorsiklet kazaları) 07:02
motorcycle accident (motorsiklet kazaları) 465 izlenme - 5 yıl önce