Hoşgeldiniz!

Motorsiklet Kazası Videoları İzle

feci motorsiklet kazası  +18 00:23
feci motorsiklet kazası +18 210.000 izlenme - 8 yıl önce adam kamyonun altında kalıp ezildi...
motorsiklet  kazası 00:11
motorsiklet kazası 6.683 izlenme - 8 yıl önce dikkat et be adam
Ucuz Atlatılan Motorsiklet Kazası 00:34
Ucuz Atlatılan Motorsiklet Kazası 2.840 izlenme - 4 yıl önce Bir motorsiklet yarışından gelen bu görüntüler oldukça ucuz atlatılmış bir kazayı saniye saniye bakın nasıl gösteriyor!
Motorsiklet Kazası 02:06
Motorsiklet Kazası 6.303 izlenme - 8 yıl önce birbirini çok seven iki gencin hazin hikayesii
İnanılmaz motorsiklet kazası 00:31
İnanılmaz motorsiklet kazası 2.348 izlenme - 7 yıl önce gösterı sırasında cook kotu kaza :(
motorsiklet kazası 00:19
motorsiklet kazası 2.526 izlenme - 8 yıl önce o yerde sürülür mü canından mı bezdin be adam
motorsiklet kazası xd 00:07
motorsiklet kazası xd 1.295 izlenme - 6 yıl önce motorsiklet kazası xd
Motorsiklet  Kazası 02:06
Motorsiklet Kazası 1.197 izlenme - 6 yıl önce
motorsiklet kazası 00:02
motorsiklet kazası 1.438 izlenme - 8 yıl önce vah zavalının hali ne?????
motorsiklet kazası 01:30
motorsiklet kazası 421 izlenme - 6 yıl önce http//www.facebook.com/adamnbiri
Motosiklet Üzerinde Tehlikeli Yolculuk Ve Kazalar Mobese'de 03:23
Motosiklet Üzerinde Tehlikeli Yolculuk Ve Kazalar Mobese'de 179 izlenme - 2 yıl önce Motosiklet Üzerinde Tehlikeli Yolculuk Ve Kazalar Mobese'de Gaziantep Emniyet Müdürlüğü MOBESE merkezinin kaydettiği görüntülerde meydana gelen kazalarda yaya ve sürücülerin hataları görenleri hayrete düşürüyor. Kentin güvenliği ve huzurunun sağlanması için kentin birçok bölgesine yerleştirilen MOBESE kameraları her gün onlarca olayı ve kazayı kaydediyor. Meydana gelen kazalarda görüntülerde sürücü hataları ve yaya hataları gözler önüne seriliyor. Özellikle aşırı hız ve dikkatsizlik nedeniyle meydana gelen kazalarda birçok kişinin yaralandığı gözlendi. Görüntülerde kural ihlali yapıp kırmızı ışıkta geçen araçlar kazalara neden olurken yola aniden fırlayan yayalar ezilme tehlikesi geçiriyor. İtfaiye aracını fark edemeyen bir sürücü ise itfaiye aracıyla çarpışıyor. Direksiyon hakimiyeti kaybolan sürücülerin ise araçlarıyla önce refüje ardından da karşı şeride geçerek araçların arasına dalması anbean kaydedildi. Araçların arasından geçmeye çalışan motosikletli vatandaşların ise defalarca ölümle burun buruna geldiği gözlendi. Kameralar bir otobüsün yaya geçidinden bisikletle geçmeye çalışan bir çocuğa çarpma anıda kaydetti. Çarpışmanın şiddetiyle çocuk ve bisiklet yola savruluyor. .
Böyle Kaza Milyonda Bir Olur! 00:29
Böyle Kaza Milyonda Bir Olur! 197 izlenme - 3 yıl önce Tayvan'da motosikletiyle giden adam, sağa dönüş yapmak isteyen arabaya çarpıp kendini kanalizasyon çalışmasının içinde buldu.
Ata Demirer Motosiklet Kazası Geçirdi 00:56
Ata Demirer Motosiklet Kazası Geçirdi 15 izlenme - 8 ay önce Fazla kilolarından yıllardır kurtulamayan Komedyen Ata Demirer, bugün saat 10.00 sıralarında Bozcaada'da 34 LB 0332 plakalı motosikletine binmek isterken dengesini kaybetti. Motosiklet, sağ bacağının üzerine devrildi. Acı içinde yerde kalan Demirer, çevreden yetişenlerin haber vermesi üzerine gelen ambulansla Bozcaada Toplum Sağlığı Merkezi'ne kaldırıldı. Buradaki ilk müdahalenin ardından Demirer, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Tıp Fakültesi Hastanesi'ne sevk edildi. Demirer, acil serviste sedyeden indirilirken acısını unutup, kendisini görüntüleyen gazetecilere "Yine mi siz arkadaşlar" diyerek tebessüm edip, "Motosiklet çekmedi beni üzerime düştü" diyerek esprili şekide olayı anlattı. ÇOMÜ Tıp Fakültesi Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Mehmet Aşık, taviye alınan Ata Demirer'in sağ bacağında yumuşak doku zedelenmesi olduğunu belirterek, "Herhangi bir kırık söz konusu değil. tedavisine başladık. Kısa süre sonra kendisini taburcu edeceğiz" dedi.
Kıvanç Tatlıtuğ's Accident - Super Starlife Exclusıve Report 08:20
Kıvanç Tatlıtuğ's Accident - Super Starlife Exclusıve Report 64 izlenme - 3 yıl önce Kıvanç Tatlıtuğ Fan Club