Hoşgeldiniz!

Motorsiklet Kazası Videoları İzle

feci motorsiklet kazası  +18 00:23
feci motorsiklet kazası +18 210.259 izlenme - 8 yıl önce adam kamyonun altında kalıp ezildi...
Taklalar Atan Motosikletlilin İnanılmaz Kurtuluşu 00:34
Taklalar Atan Motosikletlilin İnanılmaz Kurtuluşu 4.161 izlenme - 1 ay önce Brezilya'da önce parktan çıkan otomobile ardından tıra çarpan motosiklet sürücüsü, kazayı küçük sıyrıklarla atlattı.
Scooter'lulara Umursamadan Çarpıp Kaçan Şöför 01:01
Scooter'lulara Umursamadan Çarpıp Kaçan Şöför 5.901 izlenme - 7 ay önce Fren yerine gaza basan 59 yaşındaki şoförün yaşadığı ve yaşattığı panik dolu anları izleyelim efedim . Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Çok Feci Kaza Araba İle Motor Birleşti Resmen 01:05
Çok Feci Kaza Araba İle Motor Birleşti Resmen 8.667 izlenme - 1 yıl önce Görüntüler kazaların bol olduğu ülke Rusyadan araba sola dönüş yaparken karşıdan gelen motor ile fena çarpıştılar.Ehliyeti bu ülkede herhalde çok kolay veriyolar.
Motosiklet Yarışmasında Korkunç Kaza 00:15
Motosiklet Yarışmasında Korkunç Kaza 3.370 izlenme - 9 ay önce İspanya Aragon pistinde gerçekleşen zincirleme kaza sonucu, motosikletler alev topuna dönüştü. Yeni videolar için kanalıma abone olun
Taklaya Gelerek Yarışa Başlayan Motosikletci 01:02
Taklaya Gelerek Yarışa Başlayan Motosikletci 2.095 izlenme - 11 ay önce Motosiklet ile gösteri yapmak isteyen sporcu eleman, aşırı gaz vermesi sonucu taklaya gelerek motosikleti perte çıkardı. Kaza sonrası 7 saniye kadar sürüklenen motorcu abimiz kaza sonrası açıklamalarda bulunmayıda eksik etmedi. İzliyoruz efendim.
Motosiklet Sürücüsünün Havada Taklalar Attı 04:01
Motosiklet Sürücüsünün Havada Taklalar Attı 3.079 izlenme - 1 yıl önce Letonya'da oldukça süratli seyreden motosiklet, yola çıkan otomobile çarptı. Feci kazada motosiklet sürücüsü havada taklalar atarak yere düştü. Motosikletteki diğer kişi de yola savruldu. 2 kişi de yaralanırken, olay yerine ambulans çağrıldı. Sağlık ekipleri ağır yaralı sürücüyü hastaneye kaldırdı. Diğer yaralı ise ayakta tedavi etti.
motorsiklet  kazası 00:11
motorsiklet kazası 6.696 izlenme - 8 yıl önce dikkat et be adam
Ucuz Atlatılan Motorsiklet Kazası 00:34
Ucuz Atlatılan Motorsiklet Kazası 2.848 izlenme - 4 yıl önce Bir motorsiklet yarışından gelen bu görüntüler oldukça ucuz atlatılmış bir kazayı saniye saniye bakın nasıl gösteriyor!
Motorsiklet Kazası 02:06
Motorsiklet Kazası 6.305 izlenme - 8 yıl önce birbirini çok seven iki gencin hazin hikayesii
Hayatını Kaybettiği Kazayı Kayda Alan Motorcu 00:19
Hayatını Kaybettiği Kazayı Kayda Alan Motorcu 1.936 izlenme - 2 yıl önce 39 yaşındaki motosikletli adam maalesef kaydettiği bu kazada yaşamını yitirmiş, bu yarışı izlemek tabi ki çok acı ama ibret de alınması gerekiyor her iki taraf için de.
İnanılmaz motorsiklet kazası 00:31
İnanılmaz motorsiklet kazası 2.351 izlenme - 7 yıl önce gösterı sırasında cook kotu kaza :(
Kaza Odaklı Scooter Sürücüsü 00:59
Kaza Odaklı Scooter Sürücüsü 1.504 izlenme - 2 yıl önce Ölmek için elinden geleni yapmış. Bir dakika içinde art arda beş kaza yapan scooter sürücüsünün dramı, ölmediği ümidiyle. Belkide izlediğimiz bu görüntüler son görüntüleri olabilir..
Ölmeyi Unutan Scooterlı 00:26
Ölmeyi Unutan Scooterlı 1.618 izlenme - 2 yıl önce Bu araç kameraları da olmasa ne izleyeceğiz de mi? Araba aslında çok pis çarpıyor ama motosikletli kardeşimiz sanki bi şey olmamış gibi devam ediyor. Tamam ölmeyi uyuzluğuna dedik de insanda bari bi sendeleme öteleme neyim olur lan. o da yok
motorsiklet kazası 00:19
motorsiklet kazası 2.526 izlenme - 8 yıl önce o yerde sürülür mü canından mı bezdin be adam
motorsiklet kazası xd 00:07
motorsiklet kazası xd 1.295 izlenme - 6 yıl önce motorsiklet kazası xd
Motorsiklet  Kazası 02:06
Motorsiklet Kazası 1.197 izlenme - 6 yıl önce
motorsiklet kazası 00:02
motorsiklet kazası 1.438 izlenme - 8 yıl önce vah zavalının hali ne?????
Motosiklete Kaza Yaptırtmak İsteyen Sürücü 01:17
Motosiklete Kaza Yaptırtmak İsteyen Sürücü 742 izlenme - 2 yıl önce Olay İstanbulda vuku buluyor. Videoda izleyeceğiniz gibi kırmızı doblolu abim tüm yolların kralı olmayı geçip Azrail olmaya girişiyor. İbretle izliyoruz.
Kamyon Arasından Geçemeden Oyun Bitirmek 00:37
Kamyon Arasından Geçemeden Oyun Bitirmek 659 izlenme - 2 yıl önce Motoruyla çılgınlar gibi giden beyhude ecnebi gencimiz iki kamyon arasından geçişiyle adeta oyun bitiriyor.
motorsiklet kazası 01:30
motorsiklet kazası 421 izlenme - 6 yıl önce http//www.facebook.com/adamnbiri
Motosiklet Üzerinde Tehlikeli Yolculuk Ve Kazalar Mobese'de 03:23
Motosiklet Üzerinde Tehlikeli Yolculuk Ve Kazalar Mobese'de 179 izlenme - 2 yıl önce Motosiklet Üzerinde Tehlikeli Yolculuk Ve Kazalar Mobese'de Gaziantep Emniyet Müdürlüğü MOBESE merkezinin kaydettiği görüntülerde meydana gelen kazalarda yaya ve sürücülerin hataları görenleri hayrete düşürüyor. Kentin güvenliği ve huzurunun sağlanması için kentin birçok bölgesine yerleştirilen MOBESE kameraları her gün onlarca olayı ve kazayı kaydediyor. Meydana gelen kazalarda görüntülerde sürücü hataları ve yaya hataları gözler önüne seriliyor. Özellikle aşırı hız ve dikkatsizlik nedeniyle meydana gelen kazalarda birçok kişinin yaralandığı gözlendi. Görüntülerde kural ihlali yapıp kırmızı ışıkta geçen araçlar kazalara neden olurken yola aniden fırlayan yayalar ezilme tehlikesi geçiriyor. İtfaiye aracını fark edemeyen bir sürücü ise itfaiye aracıyla çarpışıyor. Direksiyon hakimiyeti kaybolan sürücülerin ise araçlarıyla önce refüje ardından da karşı şeride geçerek araçların arasına dalması anbean kaydedildi. Araçların arasından geçmeye çalışan motosikletli vatandaşların ise defalarca ölümle burun buruna geldiği gözlendi. Kameralar bir otobüsün yaya geçidinden bisikletle geçmeye çalışan bir çocuğa çarpma anıda kaydetti. Çarpışmanın şiddetiyle çocuk ve bisiklet yola savruluyor. .
Motosikletle Polise Çarpmanın Sonu 02:22
Motosikletle Polise Çarpmanın Sonu 463 izlenme - 2 yıl önce Amerikada yaşanan bu olayda motorsiklet grubu eğlenirken polis grubu dağıtmaya çalışıyor fakat bu zeki arkadaşımız kendini ön plana atınca olan oluyor.Bu olay bizde yaşanmış olsa tampona kafasını vura vura merkeze götürürlerdi.
Kaza Yapmaya Programlı Motorcular 00:59
Kaza Yapmaya Programlı Motorcular 201 izlenme - 1 yıl önce Motor sürmeyi yeni öğrenenlerin bile pek fazla yapmayacağı türden kaza yaşayan elemanlar, acemi havası veriyor. Tabii ki fren mesafeleri bir araba gibi değil ama yolu ve manevra mesafesini düşünüp ona göre hız yapmaları lazım. Biz motorpisiklet kullanmasını da iyi biliriz.
Korna Çalınan Sarhoş Motorsikletliler 00:46
Korna Çalınan Sarhoş Motorsikletliler 190 izlenme - 1 yıl önce Sarhoş motorsiklet kullanan adama arkadan korna çalınır ve ne mi olur buyrun izleyin.
Böyle Kaza Milyonda Bir Olur! 00:29
Böyle Kaza Milyonda Bir Olur! 197 izlenme - 3 yıl önce Tayvan'da motosikletiyle giden adam, sağa dönüş yapmak isteyen arabaya çarpıp kendini kanalizasyon çalışmasının içinde buldu.
Motorsiklete Çarpıp Sürücüsünü Yaralayarak Kaçan Köpek 00:29
Motorsiklete Çarpıp Sürücüsünü Yaralayarak Kaçan Köpek 220 izlenme - 2 yıl önce Bu Videoda olay Çin' de gerçekleşmekte olup karşıdan karşıya hızla geçen köpeğin, scooter süren kadına çarpması ve sürücünün yaralanması, bu olayı görenlerin hiç bir tepki göstermeyip kadına yardım etmemesi ve umursamadan yanından öylece geçip gitmelerini izleyecez.
Araba Çarptıktan Sonra İki Ayak Üstüne Düşen Motosikletçi 02:20
Araba Çarptıktan Sonra İki Ayak Üstüne Düşen Motosikletçi 131 izlenme - 1 yıl önce Motosiklet ile yeşil ışık yandıktan sonra karşıya geçmeye çalışan motosiklete kırmızı ışıkta geçen araba çarpıyor ancak motosiklet sürücüsü iki ayak üstüne düşüyor. Şans..
Göz Göre Göre Kaza Yapmak 00:44
Göz Göre Göre Kaza Yapmak 213 izlenme - 2 yıl önce Çayna'da çekilen görüntülerdeki şahsın adeta bir ölüm makinası gibi dolaşıp sonunda masum bir adamı bulup hayatına kastetmesini izliyoruz.
Kazada Ninja Gibi Düşen Motosikletli 00:34
Kazada Ninja Gibi Düşen Motosikletli 150 izlenme - 2 yıl önce Amerika'da yaşanmış kaza ve de hemen ajanslara böyle konu olmuş. Adamın kazadan sonraki hareketler de bi ilginç. Ninja düşüşü ne oluyosa artık!