Hoşgeldiniz!

Motosiklet Videoları İzle

Motosikletle Çoban Köpeklerini Ayar Eden Adrenalin Tutkunu Türk! 02:59
Motosikletle Çoban Köpeklerini Ayar Eden Adrenalin Tutkunu Türk! 22.053 izlenme - 2 hafta önce Çılgın motorcu, çoban köpeklerini coşturuyor.
Radarı Gören Motorluların Birbirini Dürtmesi 00:49
Radarı Gören Motorluların Birbirini Dürtmesi 879.209 izlenme - 2 yıl önce Motosikletli arkadaşlarımız yine bulmuş gaymah gibi yolu, tam basmaya hazırlanıyorlar ki o an karşı şeritten geçen polis otosunu görüyorlar, frene basıyor öndeki ama yanlış zaman.
Taklalar Atan Motosikletlilin İnanılmaz Kurtuluşu 00:34
Taklalar Atan Motosikletlilin İnanılmaz Kurtuluşu 3.623 izlenme - 5 gün önce Brezilya'da önce parktan çıkan otomobile ardından tıra çarpan motosiklet sürücüsü, kazayı küçük sıyrıklarla atlattı.
Yer Çekimine Meydan Okuyan Honda'dan Motosiklet! 00:50
Yer Çekimine Meydan Okuyan Honda'dan Motosiklet! 5.820 izlenme - 2 hafta önce Bir motosikletin yüksek hızlarda (hız yapmanızı kesinlikle önermiyoruz), yeterince iyi tutunursanız dik durması kolaydır. Bununla birlikte aşırı düşük hızda ve park gibi işlemlerde motosikleti dik tutmak zorlaşır. Özellikle motor hacmi geniş, ağır araçlarda bu tam bir kabus olabilir. Honda yeni Riding Asist mimarisi ile bu sorunu çözmeyi hedefliyor. Honda sadece siz motorunuzu park ederken dik durmasını vadetmiyor; siz üzerinde değilken de devrilmemesi için çaba gösteriyor. Aklınıza hemen jiroskop sensörleri gelmiş olmalı; ama hayır cevap bu değil. Şirket, Uni-Cub hareketlilik araştırmasını almış ve kendi şartlarında düzenlemiş "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Dünyanın En Şanslı Motosikletlisi 00:11
Dünyanın En Şanslı Motosikletlisi 199.753 izlenme - 3 yıl önce Dünyanın En Şanslı Motosikletlisi 04.11.2013 günü exixiz kanalına yüklediğim 'Dünyanın En Şanslı Motosikletlisi' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Metro Enerji Testi 2 04:58
Metro Enerji Testi 2 313.374 izlenme - 4 yıl önce Metro, İTU Enerji Enstitüsü işbirliğiyle dünyada bir ilki başardı. Metro enerjisi ile çalışan motosiklet yaptı! Nasıl yapıldığını merak ediyorsan, izlemek için tıkla!
Motorcuyu Darp Eden Şehir Magandaları (Güvenlik Kamerası) 02:46
Motorcuyu Darp Eden Şehir Magandaları (Güvenlik Kamerası) 3.471 izlenme - 2 hafta önce Daha önce bu sitenin üyesi arkadaşımız başına gelenleri paylaşmıştı. Güvenlik kamerası görüntüleriyle şehir eşkiyalarını bir kez daha izliyoruz. Olayın muhattabı arkadaşımız son durum hakkında bilgi verirse seviniriz. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/329516/motorcuyu-darp-eden-sehir-magandalari
harley davidson aldatan karısı 00:50
harley davidson aldatan karısı 632.322 izlenme - 7 yıl önce
Dünyanın En Şanslı Adamı 00:22
Dünyanın En Şanslı Adamı 256.079 izlenme - 3 yıl önce Saniye Farkıyla Hayatta Kalan Adamı İzliyoruz Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Dengesini Kendi Sağlayarak Bisiklet Süren Robot 00:39
Dengesini Kendi Sağlayarak Bisiklet Süren Robot 148.480 izlenme - 1 yıl önce Bisiklet kullanırken dengede durabilmek, ilk defa kullananlar için oldukça zordur. Beyin dengeyi otomatik olarak kurar ve vücudun dengede durabilmesi için komutlar verir. Şimdi bunu bir bilgisayar sisteminin bir robota uyguladığını düşünün.
Motosikletle Show Yapamamak 00:37
Motosikletle Show Yapamamak 184.186 izlenme - 4 yıl önce Böylesini Mumla Arasanız Bulamazsınız :))
Motosiklete Mini Etekle Binince! 00:17
Motosiklete Mini Etekle Binince! 175.403 izlenme - 4 yıl önce Motosikletteki Kızın Eteği Havalanınca Sevinen Ergenler
Alışveriş İçin Dükkana Motosiklet İle Giren Adanalı 01:05
Alışveriş İçin Dükkana Motosiklet İle Giren Adanalı 3.298 izlenme - 2 hafta önce Gün geçmiyor ki Adana'dan eğlenceli bir görüntü karşımıza çıkmasın. Şimdide motosikleti çalınıyor diye alışveriş için dükkana motosikleti ile giren Adanalı karşımızda.
Boğaz Köprüsüne Giren Sokak Köpeğine Eşlik Eden Hayvanseverler 01:00
Boğaz Köprüsüne Giren Sokak Köpeğine Eşlik Eden Hayvanseverler 1.953 izlenme - 2 hafta önce Boğaz Köprüsüne giren sokak köpeği panik yapmasın diye sağında solunda durarak köprü çıkışına kadar eşlik eden güzel insanlar. Video ve içerik Webiztv twitter sayfasından alınmıştır.
Motorsikletle artistlik 00:08
Motorsikletle artistlik 180.348 izlenme - 4 yıl önce
Yavru Kedinin Kurtuluşu ve Mutluluğu 03:25
Yavru Kedinin Kurtuluşu ve Mutluluğu 11.237 izlenme - 1 ay önce Anayol da, kaldırımın kenarına sinmiş olarak bulan kolaçan abimiz yavru kediyi alıp eve getirmiş; yıkamış, karnını doyurmuş bir güzel. İnsanlık ölmemiş dedirtti, ben izlerken keyif aldım, maalesef her hayvan şanslı değil bu kadar.
 İlginç motosiklet kazaları MOBESE'de 00:48
İlginç motosiklet kazaları MOBESE'de 75.430 izlenme - 3 yıl önce Türkiye'nin dört bir tarafında meydana gelen ilginç motosiklet kazaları MOBESE kameralarına yansıdı. Eskişehir'de karşıdan karşıya geçmek isteyen yayaya çarpan motosiklet sürücüsü aracıyla birlikte düşerken, yayaya hiçbir şey olmadı. MOBESE'lere yansıyan ilginç kaza görüntülerinde zaman zaman yayaların, zaman zaman da sürücülerin ölümden döndüğü görülüyor. Eskişehir'de karşıya geçmek isteyen bir yaya, yola bakmadan araçların arasından çıkıyor. Seyir halinde olan motosiklet sürücüsü bir anda karşısına çıkan yayaya çarpıyor. Yaya yerinden hiç kıpırdamazken, motosiklet sürücüsü yere kapaklanıyor. Kazanın ardından yerden kalkan motosiklet sürücüsü şaşkın bir şekilde yayaya bakıyor.Yine Eskişehir'de hızla gelen motosiklet karşıya geçmek için acele eden yaya çarpıyor. Çarpmanın etkisiyle sürücü ve yaya yere düşerken, motosiklet 100 metre sürükleniyor. Bu sırada kazanın yaşandığı olay yerinde başka bir yayanın veya aracın olmaması muhtemel bir faciayı önlüyor. Elazığ şehir merkezinde kavşaktaki otomobillerin arasından çıkan bir motosiklet sürücüsü, geçmekle geçmemek arasında karasız kalınca hızla gelen otomobille çarpışıyor. Kaza sonrası otomobil yoluna devam ederken, motosiklet sürücüsü yere düşüyor. Çankırı'da ise hızla gelen motosiklet, karşıya geçmeye çalışan otomobile çarpmamak için fren yapsa da başarılı olamıyor. Motosiklet sürücüsü arkasındaki arkadaşı ile birlikte yere düşüyor. MOBESE kameralarına yansıyan başka bir kaza görüntüsü de Aydın'da kaydediliyor. Caddede seyreden bir motosikletli, yerlerin kaygan olması nedeni ile dengesi kaybederek sürüklenmeye başlıyor. Altından kayan motosikletle birlikte fırlayan sürücü kısa süre sürüklendikten sonra tekrar havalanarak yere düşüyor. Erzincan'da ise kavşaktan kontrolsüz bir şekilde karşıya geçmek isteyen motosiklet sürücüsü, solundan gelen aracı görmeyerek kaza yapıyor. Çarpmanın etkisi ile motosikletler kullanılmaz hale gelirken, sürücü yaralanıyor. Yaşanan kazalarda korkulan olmazken, Emniyet Genel Müdürlüğü yetkilileri, en ufak hataların onarılamayacak sonuçlara yol açabileceğini belirterek, sürücülerin trafik kurallarına riayet etmesini istedi.
Otomatik Vites Arabayı Suya Düşürmek 00:48
Otomatik Vites Arabayı Suya Düşürmek 4.519 izlenme - 1 ay önce Olay Doğu Çin'in Jiangsu Eyaleti, Yangzhong Şehrinde gerçekleşmiş. Arkadaşını gören soyismi Zhang olan Çinli arkadaşına selam vermek için arabasını kenara çekmiş. Ancak otomatik vites olan arabayı N'de bırakmış. Bir süre sonra araba geri geri kayma başlayınca arabayı durdurmak isteyen Zhang yanlışlıkla arabayı geri vitese almış.
Motor Yarışı 00:41
Motor Yarışı 212.220 izlenme - 11 yıl önce Bir Motorbisikletten Canlı Yarış!
Kız Değil Motosiklet 00:50
Kız Değil Motosiklet 93.958 izlenme - 5 yıl önce Kız Değil Motosiklet
Kenan Sofuoğlu'nun 3. Kattan Atlaması 00:30
Kenan Sofuoğlu'nun 3. Kattan Atlaması 10.375 izlenme - 5 ay önce Kenan Sofuoğlu, dün akşam saatlerinde Sakarya'nın Serdivan İlçesi'nde, bir sitede bulunan villasının 3'üncü kat penceresinden havuza atlayınca ayağını burktu. Sofuoğlu, kendi imkanlarıyla özel bir hastaneye gitti. Burada, Kenan Sofuoğlu'nun burkulan ayağı sargıya alındı. Şimdi görüntülerimizi manyas kuş cennetine çeviriyoruz, Bahçemizin yeni bir ziyare...
280 Km İle Geçen Motosiklet Nasıl Görünür 00:45
280 Km İle Geçen Motosiklet Nasıl Görünür 64.187 izlenme - 3 yıl önce 280 Km İle Geçen Motosiklet Nasıl Görünür 10.09.2013 günü exixiz kanalına yüklediğim '280 Km İle Geçen Motosiklet Nasıl Görünür' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Can Am Spyder RT-S 04:57
Can Am Spyder RT-S 102.021 izlenme - 3 yıl önce Üç tekerlekli motosiklet mi...otomobil mi bilemedik.
AAAA 00:13
AAAA 198.879 izlenme - 10 yıl önce
Trafikte Asabileşen Amca - Gençliğini Söndürrüm Çocuk 03:07
Trafikte Asabileşen Amca - Gençliğini Söndürrüm Çocuk 36.516 izlenme - 2 yıl önce Türkiye sokaklarında karşılaşılan bir olay. Amcamız gerçekten çok asabi bu Ramazan gününde. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/alkislarlayasiyorum kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Mini Etekli Kızın Bisiklet Keyfi 00:24
Mini Etekli Kızın Bisiklet Keyfi 18.050 izlenme - 7 ay önce Motosiklet sürücüsü yolda ilerlerken gözüne mini etekli bir bisiklet sürücüsü takılır. Motosiklet sürücüsü kızı tam ayarlamaya çalışacakken kız mini eteğin azizliğine uğrar.
Motosikletin Önüne Kırıp Dayılanmak 00:37
Motosikletin Önüne Kırıp Dayılanmak 6.874 izlenme - 3 ay önce YouTube'ta dolaşırken Emre Koçyiğit isimli birisinin kanalında bulduğum videoyu sizlerle paylaşmak istedim. Arabadaki adam arabada arkadaşlarının olmasına güveniyor olmalı ki motorcuya tavır yapıyor.
Hindistan Ölüm Üstüvanesi 03:03
Hindistan Ölüm Üstüvanesi 38.556 izlenme - 2 yıl önce Eskiden Bolu panayırında da olan motorla bir silindir içinde dönen, izlerken yüreğimizin ağzımıza geldiği gösteriye Hindistanlı abilerimiz farklı bir boyut kazandırmışlar
Metro Turizm Terbiyesizliği 03:49
Metro Turizm Terbiyesizliği 13.677 izlenme - 6 ay önce Metro Turizm'in sosyal medyada izlediğimiz terbiyesizliklerine bu sefer de kulübümüzün üyeleri şahit oldu. Yolcu otobüsünün motosikletli arkadaşımızın üzerine kırması ve sonrasında yaşananların kayda alınması sayesinde sizlerle paylaşıyoruz. Şerit ihlal eden, motosiklet ve otomobillerin üzerlerine kıran, taciz olaylarının yaşandığı ve emniyet şeridinin ihlal edildiği Metro Turizm im videolarına internetten ulaşabilirsiniz. Bu sefer de araç şoförünün arkadaşımızın üzerine kırması, araçtan saymaması ve sonrasında özür dilemesi gerekirken; terbiyesizce saldırmaya çalışması bu videoda yer almaktadır.
Motosiklet ile Markete Girmek 02:33
Motosiklet ile Markete Girmek 3.505 izlenme - 2 ay önce Youtube'ta tesadüfen bulduğum bir troll videosu.