Hoşgeldiniz!

Motosikletli Videoları İzle

Hayatını Kaybettiği Kazayı Kayda Alan Motorcu 00:20
Hayatını Kaybettiği Kazayı Kayda Alan Motorcu 2.057.144 izlenme - 3 yıl önce 39 yaşındaki motosikletli bu adam maalesef kaydettiği bu kazada yaşamını yitirmiş, bu yarışı izlemek tabi ki çok acı. İbret alınması da gerekiyor aslında.
Kuş Gibi Arabanın Üzerine Konan Motosikletli 2 00:37
Kuş Gibi Arabanın Üzerine Konan Motosikletli 2 13.243 izlenme - 3 yıl önce Zamanın behrinde şöyle bir videoyla karşılaşmıştık hatırlarsanız http://www.izlesene.com/video/kus-gibi-arabanin-uzerine-konan-motosikletli/7703114# işte aynı tarzda bir video daha. Hem de ikili. Koca Mercedes hışş oldu.
Motosikletli Gelin 00:34
Motosikletli Gelin 308 izlenme - 6 ay önce Motosikletli düğün konvoyu. Isparta’da motosiklet tutkunu çift, düğün günü konvoylarını motosiklete binerek düzenledi. Motosiklet üzerinde gelin ve damadı görenler şaşkınlıklarını gizleyemezken, Seda ve Bayram Aydın çifti, kendileri için, motosikletle konvoy düzenlemenin çok güzel bir anı olduğu görüşünde Tutkunu oldukları motosiklet aracılığıyla tanışan Bayram ve Seda Aydın çifti, en mutlu günlerini motosiklet konvoyu ile taçlandırmaya karara verdi. Motosiklet kullanan arkadaşlarının da katılımıyla, 20’ye yakın motosikletten oluşan konvoyda gelin ve damat motosiklete binerek şehir turu attı. Şehrin caddelerinde ilerleyen gelin ve damadı motosiklet üzerinde görenler şaşkınlıklarını gizleyemedi. Sinyalizasyon noktalarında duran damat, motosikletin önünü kesenlere içinde para olan zarf vermeyi ihmal etmezken, motosikletli gelin de kendisine el sallayanlara karşılık verdi. HER BAYAN MOTOSİKLETİ KULLANABİLİR Gazetecilere açıklamada bulunan Bayram ve Seda Aydın çifti, en güzel günlerinde hoş bir anı kalması için motosikletle konvoy yaptıklarını belirttiler. Peyzaj Mimarı olan Seda Aydın, “ Ben motosiklet tutkunuyum. Eşimle motosiklet üzerine tanıştık. Aslında küçük bir grupla bu organizasyonu düzenlemek istedik. Ama çok ses getirdi. Biz de bu kadarını ummuyorduk. Motosiklet kullanırken eşimin büyük desteğini aldım. Ben her bayanın bunu yapmasını isterim” dedi. Düğün günü mecbur kaldıkları için ekipman kullanamadıklarını, normal şartlarda ekipmansız motosiklet kullanmadıklarını söyleyen Seda Bayram, “ Biz motosiklet kullanıcıları olarak, ‘aklınız ve kaskınız başınızda olsun. Araç sürücülerine de bizleri farkedin’ diyoruz” mesajını iletti. AMAÇ GÜZEL BİR ANI OLMASIYDI
Öfkeli Motosikletli Yaptığı Hareketle Pes Dedirtti 01:22
Öfkeli Motosikletli Yaptığı Hareketle Pes Dedirtti 225 izlenme - 7 ay önce Araç kamerasına yansıyan görüntülerde, motosikletli bir kişinin kendisi gibi motosiklet kullanan bir çiftle tartıştığı görülüyor. Tartışmanın ardından taraflar yollarına devam etse de, öfkeli motosikletli, çifti bir süre takip ediyor, ardından da motosikletlerine arkadan çarparak düşmelerine neden oluyor. Talihsiz çift yaralanırken, saldırgan da olay yerinden hızla kaçıyor.
Hayatını Kaybettiği Kazayı Kayda Alan Motorcu 00:19
Hayatını Kaybettiği Kazayı Kayda Alan Motorcu 2.468 izlenme - 2 yıl önce 39 yaşındaki motosikletli adam maalesef kaydettiği bu kazada yaşamını yitirmiş, bu yarışı izlemek tabi ki çok acı ama ibret de alınması gerekiyor her iki taraf için de.
Ayıya Çarpan Motosikletli 00:25
Ayıya Çarpan Motosikletli 1.581 izlenme - 4 yıl önce Kanada'da Fraser Valley'de karayolunda seyretmekte olan bir motosiklet Vancouver yakınlarındaki Otoyol 7'de bir ayıya çarptı. Kaskındaki çalışır durumdaki kamera tarafından çekilen sessiz görüntüler Kanada Polisi tarafından yayınlandı
Motosikletli Koala'ya Çarpıyor 00:14
Motosikletli Koala'ya Çarpıyor 1.289 izlenme - 4 yıl önce Motosikletli Koala'ya İşte Böyle Çarpıyor. son anda kurtuluyor
Kaza Sebebi Motosikletli 05:25
Kaza Sebebi Motosikletli 1.049 izlenme - 4 yıl önce Bu kadının motosiklet kullanması tek başına kaza sebebi.
Kazadan Son Anda Kurtulan Motosikletli 05:55
Kazadan Son Anda Kurtulan Motosikletli 629 izlenme - 3 yıl önce Kazadan Son Anda Kurtulan Motosikletli
Muhteşem Bir Video 03:22
Muhteşem Bir Video 1.661 izlenme - 8 yıl önce izlenmeye değer
İnsanlık Abidesi Motosikletli 01:11
İnsanlık Abidesi Motosikletli 615 izlenme - 4 yıl önce İnsanlık Abidesi Motosikletli Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Motosikletli Mallar 00:38
Motosikletli Mallar 435 izlenme - 5 yıl önce Motosikletli Mallar
Motosikletli Sürücü, Bisiklet Yarışında Terör Estirdi 01:00
Motosikletli Sürücü, Bisiklet Yarışında Terör Estirdi 172 izlenme - 12 ay önce New York'ta düzenlenen bisiklet yarışlarında, düşüncesiz motosikletli sporcuların arasında bekledi, ilk çarpmayla birlikte sporcular domino taşı gibi devrildi.
İnsanlık Ölmedi Dedirten Motosikletli 01:07
İnsanlık Ölmedi Dedirten Motosikletli 347 izlenme - 4 yıl önce İnsanlık Ölmedi Dedirten Motosikletli
Bodoslama Kamyona Çarpan Motosikletli 00:48
Bodoslama Kamyona Çarpan Motosikletli 308 izlenme - 3 yıl önce Adamımız sürdüğü motosikletle bir o şerite bir bu şerite geçiyor ancak kafası mı kıyak yoksa uyukluyor mu bilemicem ama karşı şeritten gelen kamyona bodoslama kafadan giriyor.
 Çıplak Motosikletliden Drift Şov 02:28
Çıplak Motosikletliden Drift Şov 339 izlenme - 3 yıl önce çıplak motosikletliden drift şov
İneğe Toslayan Motosikletli Mal 00:42
İneğe Toslayan Motosikletli Mal 398 izlenme - 5 yıl önce İneğe Toslayan Motosikletli Mal
Köprüdeki Darbecilere Karşı Motosikletli Sivilden Kamikaze Dalışı 01:20
Köprüdeki Darbecilere Karşı Motosikletli Sivilden Kamikaze Dalışı 83 izlenme - 9 ay önce 15 Temmuz darbe girişiminde darbeciler ilk iş olarak iki kıtayı birbirine bağlayan Boğaziçi ve FSM köprülerini kapattı. Halkın darbeye direnmek için sokağa çıkmasıyla birlikte her iki köprü de inanılmaz çatışmalar yaşandı. Yaşanan felaket arasında belki de en çarpıcı anlardan biri Boğaziçi Köprüsü'nde oldu. Bir motosikletli sivil darbecilere kamikaze dalaşı yapmak istedi. O motosikletlinin kim olduğu veya akıbeti henüz bilinmiyor.
Motosikletli Sörfçü Tarihe Geçti 03:08
Motosikletli Sörfçü Tarihe Geçti 134 izlenme - 2 yıl önce Arazi motoru ve gösteri atlayışı ile uğraşan bir sporcu hayalim dediği gösteriyi gerçekleştirdi. Arazi motosikletine bağladığı parçalar ve özel bir lastik ile su üztünde gidebilen sporcu, dev dalgaların arasına girdi ve motosiklet ile sörf yapan ilk insan olarak tarihe geçti.
Motosikletli Polis Timleri - Kavga 01:44
Motosikletli Polis Timleri - Kavga 85 izlenme - 2 yıl önce Motosikletli Polis Timleri - Kavga
Son Yarıs 02:05
Son Yarıs 301 izlenme - 10 yıl önce
Üzerine Pankart Düşen Motosikletli Ölümden Döndü 06:58
Üzerine Pankart Düşen Motosikletli Ölümden Döndü 8 izlenme - 2 ay önce E-5 Otoyolu Kozyatağı mevkiinde meydana gelen kazada üst geçide asılan pankart hareket halindeki motosikletlinin üzerine düştü. Kazada motosiklet sürücüsü ağır yaralanırken, olay saniye saniye başka bir motosikletlinin kask kamerasına yansıdı. Feci kaza, geçtiğimiz cumartesi günü meydana geldi. Motosikletiyle Kozyatağı'ndan Harem istikametine giden Cihan Demirel, üst geçitte bulunan pankartın üzerine düşmesiyle neye uğradığını şaşırdı. Motosiklet sürücüsü yoldan çıkarak bariyere çarptı. Çarpma sonrası sürücü ağır yaralandı. Tüm bu olanlar ise yolda seyir halinde giden başka bir motosiklet sürücüsünün kask kamerasına yansıdı. Görüntülerde seyir halinde giden Cihan Demirel'in üzerine pankart düşüyor. Yoldan çıkan motosiklet bariyerlere çarpıyor. Ağır yaralanan motosiklet sürücüsünün yardımına diğer vatandaşlar koşuyor. 
Dünyanın En Şanssız Gaspçısı 00:34
Dünyanın En Şanssız Gaspçısı 66 izlenme - 3 yıl önce Bir kadının çantasını gasp ettikten sonra motosiklete otostop yapan gaspçı biraz sonra hayatının şokunu yaşadı. Çin’de bir kadının çantasını gasp eden şahıs, bir motosikletliye otostop yaptı. Olaya şahit olan ve durumu çaktırmadan motosikletli ise, gaspçıya inanılmaz bir şok yaşattı. En yakın polis merkezine çeken motosikletli adam, gaspçıyı güvenlik güçlerinin adeta kucağına bıraktı. Karakol bahçesine girdiğinde olayın farkına varan gaspçı için ise artık her şey çok geçti.
motosikletli yayaya çarptı 00:59
motosikletli yayaya çarptı 97 izlenme - 7 yıl önce motosikletli yayaya çarptı
 Dikkatsiz Motosikletli Polis Arabasına Vurdu 00:23
Dikkatsiz Motosikletli Polis Arabasına Vurdu 56 izlenme - 4 yıl önce Dikkatsiz Motosikletli Polis Arabasına Vurdu 23.10.2013 günü nefer26medya kanalına yüklediğim ' Dikkatsiz Motosikletli Polis Arabasına Vurdu' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Okullar Artık Motosikletli Timlere Emanet 01:41
Okullar Artık Motosikletli Timlere Emanet 25 izlenme - 1 yıl önce İstanbul Narkotik Suçlarla Mücadele Müdürlüğü tarafından okul çevrelerinde uyuşturucu satışını engellemek için motorize ekip oluşturuldu. Çocuklarının artık daha güvende olduğunu belirten veliler ise uygulamaya tam not verdi. Narkotik Suçlarla Mücadele Müdürlüğü, başlattıkları uygulama için İstanbul genelinde 30 adet motorize ekip oluşturdu. Okul çevrelerinde uyuşturucu trafiğini engellemek için oluşturulan motorize ekipler gün boyu okulların çevresini denetleyerek ve öğrencilerin güvenliğini sağlayacak. Narkotik ekiplerinin motorlu olması, hızlı hareket etme ve müdahale bakımından avantaj sağladığı belirtildi. Motorize ekipler, okul yöneticilerine, öğrencilere, ve velilere yeni uygulamayı anlatarak koordineli bir çalışma yapmayı hedefliyor. Uyuşturucu ile etkin mücadele eden narkotik ekipleri tarafından uygulamaya sokulan motorlu ekipler vatandaşlardan tam not aldı.
Fütursuzca Gülen Adam 4 Final Vuruşu 00:27
Fütursuzca Gülen Adam 4 Final Vuruşu 52 izlenme - 3 yıl önce Ordulu Abimiz bu sefer daha önce hiç gülmediği kadar yüksek sesle gülerek yeni bir rekora imza atıyor. İzlemeye doyum olmaz.
Tek Kollu Çiftçi Vs 3 Kayıp Motosikletli 03:27
Tek Kollu Çiftçi Vs 3 Kayıp Motosikletli 41 izlenme - 3 yıl önce Olay Polonya'da vuku buluyor. 3 Motosikletli motokros yapmak için bilmedikleri(kendi iddialarına göre) bir araziye dalıyorlar. Tabi arazi özel mülk olduğu için arazinin sahibi ehtiyar çıkageliyor. Ehtiyarın motorlulara karşı tavrı pekte sıcak olmuyor. Efendim altyazıyı türkçeye çevirecektim ama bu züppeler ehtiyarı aşağılarcasına yazdıkları için çevirmedim. Az buçuk çalan müzik ve yazanlardan durumu sizde çakarsınız.
Motosikletiyle Ölüme Meydan Okudu 00:41
Motosikletiyle Ölüme Meydan Okudu 12 izlenme - 1 yıl önce Motosikletiyle Ölüme Meydan Okudu Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Motosikletlinin Başına Gelenler! 00:44
Motosikletlinin Başına Gelenler! 52 izlenme - 4 yıl önce Bu korkunç kazadan kurtulması gerçek bir mucize!