Hoşgeldiniz!

moulin

Nicole Kidman Mix 2013 03:50
Nicole Kidman Mix 2013 17.136 izlenme - 5 yıl önce Nicole Kidman'ın en güzel görüntülerinden bir derleme, sinemalar.com farkıyla...
Kırmızı Değirmen Fragman 02:23
Kırmızı Değirmen Fragman 11.453 izlenme - 5 yıl önce 1899 yılında, genç ve yetenekli bir şair olan Christian babasına karşı gelip evinden ayrılır ve Paris'te Montmartre'ye taşınır. Orada bir müzik holde Satin adlı bir müzikhol yıldızıyla tanışır ve ona aşık olur. Satin de Christian'a aşık olmuştur, ama bu aşk tehlikelidir. Çünkü Satin Paris'in en ünlü ve zengin kişileriyle birlikte olan ünlü bir fahişedir.
Moulin Rouge - El Tango De Roxanne 05:40
Moulin Rouge - El Tango De Roxanne 14.014 izlenme - 9 yıl önce
Yann Tiersen - Le Moulin 04:32
Yann Tiersen - Le Moulin 6.413 izlenme - 5 yıl önce Yann Tiersen'in bestelediği Amelie film müzikleri albümünün 9 numaralı şarkısı Le Moulin.
Zsa Zsa Gabor - Moulin Rouge (1952) 02:01
Zsa Zsa Gabor - Moulin Rouge (1952) 958 izlenme - 1 yıl önce Ünlü Holivud film oyuncusu Zsa Zsa Gabor, bu gün 99 yaşında vefat etti. Kendisi ilk evliliğini, Macaristan güzellik kraliçesi seçildikten hemen sonra Türk diplomat ve politikacı Burhan Asaf Belge ile ilk evliliğini (daha sonra 8 kere evlenip, toplamda 9 evlilik yapmıştır) yapmış. Ünlü bir yıldızken Conrad Hilton'la evlenip, kocasına İstanbul'a, A.B.D dışındaki ilk Hilton otelini kurdurmuştur. Toprağı bol olsun, nur içinde yatsın deyip, 1952 İngiliz- Amerikan yapımı Moulin Rouge adlı filmde söylediği bir şarkıyı dinliyoruz.
Moulin Rouge El Tango de Roxanne 06:50
Moulin Rouge El Tango de Roxanne 2.366 izlenme - 6 yıl önce A poet falls for a beautiful courtesan whom a jealous duke covets in this stylish musical, with music drawn from familiar 20th century sources.
Moulin Rouge Film Müziği - Come What May 05:05
Moulin Rouge Film Müziği - Come What May 1.043 izlenme - 5 yıl önce Moulin Rouge Film Müziği - Come What May
Moulin Rouge Sparkling Diamonds 04:22
Moulin Rouge Sparkling Diamonds 873 izlenme - 6 yıl önce A poet falls for a beautiful courtesan whom a jealous duke covets in this stylish musical, with music drawn from familiar 20th century sources.
Moulin Rouge - Your Song (Türkçe Altyazılı) 02:41
Moulin Rouge - Your Song (Türkçe Altyazılı) 58 izlenme - 5 ay önce Moulin Rouge filminden Ewan McGregor'un seslendirdiği Your Song şarkısı. Bu arada müzikal filmleri seviyorsanız kesinlikle izlemenizi öneririm.
İzlenmesi Gereken En İyi Müzikal Filmler 13:42
İzlenmesi Gereken En İyi Müzikal Filmler 22 izlenme - 2 ay önce Cansu Bizim'in hazırlayıp sunduğu, beyazperdenin ve gişenin nabzını tutan, sinemaseverlere yön veren Sinema Programları Fil Tv ve Sinema Tv'de! Sinema sizin için vazgeçilmezse, Her hafta vizyona giren yeni filmleri kaçırmıyor yakından takip ediyorsanız SineVizyon,SineBox,SineHaber tam size göre! Filmlere ait en güncel bilgiler, Fragmanlar, Videolar, Fotoğraflar, Replikler, Röportaj, Vizyondakiler, Pek Yakında, Kamera Arkaları...
Moulin Rouge Elephant Love Medly 04:32
Moulin Rouge Elephant Love Medly 460 izlenme - 6 yıl önce
Moulin Rouge (1952) fragman 03:13
Moulin Rouge (1952) fragman 308 izlenme - 5 yıl önce John Huston'ın yönetip başrollerinde Jose Ferrer ve Zsa Zsa Gabor'un oynadığı 1952 yapımı Kırmızı Değirmen (Moulin Rouge) filminin fragmanı
Musıcal's moulin rouge nature boy 02:15
Musıcal's moulin rouge nature boy 246 izlenme - 6 yıl önce A poet falls for a beautiful courtesan whom a jealous duke covets in this stylish musical, with music drawn from familiar 20th century sources. https//www.facebook.com/MuSicalsOldMoVieCinema
El Tango de Roxanne 06:59
El Tango de Roxanne 113 izlenme - 2 yıl önce moulin rouge filminin ost'inden mukemmel bir parca ewan mcgregor, jose feliciano ve jacek koman'ın söylediği renkli bi tangodur.evet sırf bu şarkı yüzünden ve moulin rouge daki muhteşem sahnesinden dolayı tangoya başlayan insanlar vardır özellikle son dakikalara doğru kemanın iniş ve çıkışları gayet güzel solistlerin yorumlari da şarkının karekteristik özelliklerini bayağı iyi yansıtıyor. sahneler arası geçişleri de o kadar güzel yapılmıştır ki şarkının etkisi bin kat artmıştır.
Baz Luhrmann Film Portföyü 02:51
Baz Luhrmann Film Portföyü 102 izlenme - 3 yıl önce Sinemanın diğer bir usta yönetmeni olan Baz Luhrmann'ın film portföyü.Yönetmen son çalışması Muhteşem Gatsby'de de görüldüğü gibi dans, müzik, görsellik ve tiyatral üslubuyla güzel yapımlara imza atmıştır diğer Yapımları olan Romeo ve Juliet ,Kirmizi Degirmen ve Avustralya gibi yapıtlarını da kesinlikle tavsiye ediyorum.
moulin rouge fragmanı 1 01:35
moulin rouge fragmanı 1 117 izlenme - 7 yıl önce
Moulin Rouge!Rhythm of the Night/Sparkling Diamonds (Reprise) 02:46
Moulin Rouge!Rhythm of the Night/Sparkling Diamonds (Reprise) 75 izlenme - 6 yıl önce A poet falls for a beautiful courtesan whom a jealous duke covets in this stylish musical, with music drawn from familiar 20th century sources.