Hoşgeldiniz!

msc

Duman-54 04:04
Duman-54 3.761 izlenme - 7 yıl önce duman
Tugay Style - Bırak Bedenimi [ 2011 ] 02:54
Tugay Style - Bırak Bedenimi [ 2011 ] 542 izlenme - 6 yıl önce tugay style - bırak bedenimi [ 2011 ] .
Lüks Gemilerde Seyahat Nasıl Olur? MSC Magnifica 04:01
Lüks Gemilerde Seyahat Nasıl Olur? MSC Magnifica 289 izlenme - 2 yıl önce İnsan bazen iç çekiyor... 3013 kişinin yolculuk edebildiği MSC Magnifica, 2010 yılında suya indirilmişti. 293,8 metre uzunluğunda ve 15 kat yüksekliğindeki gemide 1275 kabinin haricinde 3 yüzme havuzu, fitness/dinlenme alanları, koşu parkuru, sauna, Türk hamamı, jakuziler, 4 restoran, ikisi açık havada olmak üzere 10 bar, 3 katlı 1.250 kişilik tiyatro salonu, casino, disko, alışveriş mekânları, 4D sinema, bilardo ve bowling gibi birçok farklı seçenek bulunuyor.
affetmem seni cizre 03:49
affetmem seni cizre 450 izlenme - 6 yıl önce mehmet sadık cavıldak
msc adams 02:22
msc adams 793 izlenme - 9 yıl önce
f1 02:21
f1 589 izlenme - 9 yıl önce michael schumacher mutiş bi adam
msc adams  unıgraphıcs vb çalışmalarım 05:53
msc adams unıgraphıcs vb çalışmalarım 298 izlenme - 6 yıl önce www.volkanonder.blogcu.com
27 Firari & Gökay Msc & Dj Zalim Firari - Dur Gitme - Lyrcs By Dj Engin Akkaya 04:23
27 Firari & Gökay Msc & Dj Zalim Firari - Dur Gitme - Lyrcs By Dj Engin Akkaya 224 izlenme - 4 yıl önce Göz Pınarlarımda İki Damla Yaşsın Sen gözlerimden Süzülüp Terk Etme Diye Korkar Ağlayamam Ben!:..
msc poesia rüya turizm 08:47
msc poesia rüya turizm 188 izlenme - 6 yıl önce msc cruises konya satış acentası
MSC - Mecnun'un Leyla'sı ( Manzarası Sarı ) 03:19
MSC - Mecnun'un Leyla'sı ( Manzarası Sarı ) 8 izlenme - 10 ay önce Ortak çalışmamız olan '' Manzarası Sarı '' adlı albümüzün '' Mecnun'un Leyla'sı '' isimli parçası sizlerle. Söz : MSC Kayıt: ACZ Studio Mix & Mastering: ATC Beat: Arya MSC ile iletişim; Facebook : https://www.facebook.com/msergencoskun/ Instagram : https://www.instagram.com/m.sergencos... MSC Beni benimle bırak, bu eski ben değilim. Sessizliğe çığlığım ol, beni anımsa, her şeyinim. Zor mu geldi? Beni hayatımdan yoksun ettin. Aşkıma katil olma gel unuttur her şeyini. Yanaklarının kırmızısı göz perdeme loştu. İlk görüşte aşık olmak yalnızlığıma hoştu. Bu denli hissiyatı kalbe bahşet... Yeniden çık gel, sensiz hayat boşluk. Yıkıldı saltanatım tuz basılmış yaram derin. Dön bak aşk bu eser senin, kağıt benim, kalem senin. İçimde duygularla kumar oynayan kadın, her şeyimi kaybettim bari bırak seni. Aklım almaz yokluğunu, acıya gülümsetir. Geçen her gün aynı saati kalbe düşürür ölüm seni. Mağlup oldu göz kapağım karanlığına gülümseyip. Düşümde canlanırsın aşk acına gülümsetir. Nakarat Usandı gece güneşi alt edemez. Güneşte aynı geceye kal diyemez. Ölümün bahsi geçer kalp denemez. Sevmeyi bilmeyen kalp aşkı dileyemez. 2.Verse Düşünce yerden yere kaldıramadım acımı. Bugün bi mucize yağsa saçına alır mıydın soy adımı? Bu kalbe koy adını. Hep bahanem ol kadınım. Ben ateşle aynı beden, sende suyun son damlası. Yine de nefret olsan hayalim kal olur mu? Yanındayken aklım değil kalbim kor olurdu Bu aşkın her saati kalmayışına yoruldu. O masum bedeninde kaç iltifat soyundu Bilmiyorum... Sen yine boşver de. Hangi köşeye yıkıldı bul hatıramı kendinden. Ezelden beridir aşk can yakmanın derdinde Anne derken kızın sana bir babayı öldürdüm de. Bi gram dert değil mi ar belası kapısı. Bi tek benim mahlasım mı kalpte aşkın kahyası? Mecnunun Leylası sen süredur sefanı. Beyazım olurken sen unuttun bu siyahı. Nakarat Usandı gece güneşi alt edemez. Güneşte aynı geceye kal diyemez. Ölümün bahsi geçer kalp denemez. Sevmeyi bilmeyen kalp aşkı dileyemez.
Msc Preziosa 2014 04:42
Msc Preziosa 2014 11 izlenme - 2 yıl önce When I was work on Board ;)
Prairie View Msc Student Fight 00:49
Prairie View Msc Student Fight 33 izlenme - 5 yıl önce
ALESS feat. MSC - Çakıl Taşları ( Manzarası Sarı ) 03:59
ALESS feat. MSC - Çakıl Taşları ( Manzarası Sarı ) 5 izlenme - 10 ay önce Ortak çalışmamız olan '' Manzarası Sarı '' adlı albümümüzün '' Çakıl Taşları '' isimli parçası sizlerle. Söz : ALESS - MSC Kayıt: ACZ Studio Mix & Mastering: ATC Beat: Berkay Çandır Aless ile iletişim; Instagram : https://www.instagram.com/0zmn/ MSC ile iletişim; Facebook : https://www.facebook.com/msergencoskun/ Instagram : https://www.instagram.com/m.sergencos... ALESS Güneş'e selam durur yağmur kokulu saçların, gözlerin veyahut kaşların Adının anlamına selam durur yürüdüğün yollar bu caddeler, kumlar ve çakıl taşları Çalamadık gönül telinde tamburu Gamdan, kederden bu yana kamburum Çalamadık gökyüzünden yağmuru Sen ilk cemre bense ona yağmurum. Biliyorum anlamı yok hiçbir şeyin Yokluğuna sığınamaz senden öte hiçbir şehir Biliyorum anlamı yok hiçbir şeyin Bıraktığın gibiyim, ben hala hiçbir şeyim Güneşin kızılıyla kaplı bugün pencereler Sol yanımın coğrafyası yıkık,dökük sence neden Saçının sarısı avuçlarıma dolana Sen, seni tanısan çok saçma SEVME DEMEN 2x Nakarat Gel de gelem, aşarım tüm dağları Saçının her teline umutlarımı bağladım Sırra kadem bastı gönül deniz mavisi Kalbe dokun şahit ol sen acının saf halisin MSC Aşk, sol yanımda hayat mücadelesi. Zaman geçip gitti tutamıyorum, sökün içimden bu hissi. Avuçlarımı doldurur mu yağmurun bu sen izi? Kalbe söz geçirmek ne haddime.. Bir bendim aşk delisi. Bir kaç satırı sen boyasam dilim kalbe kurur. Senle ağlamazsa dudaklarımı ıslatamaz bulut. İstersen unut. Bir gün pişman eder gurur. Bu kalbin günahısın aşk acınla vurur. Usulca canlanır aşk bahçesinde güzelliğin. Sanki kalbin sen çölünde serabımsın düzenli. Acımı dindiremez ölüm dahi sen değil. Yolumda gitmiyorsun sence hayat güzel mi? Ne hayaller kuruldu aşk mutlu aile tablosuydu. Kör bir ressam olmasaydın gökkuşağımız olurdu. Hüzün kalbin esareti ben tıka basa sen doluyum. Ben kaçıncı durağınım sen hangi bahara yolcusun?
Qweqew 04:04
Qweqew 22 izlenme - 7 yıl önce duman
ALESS feat. MSC - Ülküm ( Manzarası Sarı ) 03:24
ALESS feat. MSC - Ülküm ( Manzarası Sarı ) 4 izlenme - 10 ay önce Ortak çalışmamız olan '' Manzarası Sarı '' adlı albümüzün '' Ülküm '' isimli parçası sizlerle. Söz : ALESS - MSC Kayıt: ACZ Studio Mix & Mastering: ATC Beat: Berkay Çandır Aless ile iletişim; Facebook : https://www.facebook.com/ALess0uzhn/ Instagram : https://www.instagram.com/0zmn/ MSC ile iletişim; Facebook : https://www.facebook.com/msergencoskun/ Instagram : https://www.instagram.com/m.sergencos... ALESS Günaydın prensesim, ruhumu soyanım Gökyüzünü adınla boyadım Yağmur oldu saklı ruhum Cehennemi yaşarken Kaçarken tutulduk, sonbaharın son ayı Kurayım hayalleri bir kadının kızına Aşkı o zaman anlatırım, sol yanımda sızı var Avcumda saçlarının kokusu dururken Hangi yalan doğru kadın yetişemiyorum hızına Kabul lan delirdim, sensin benim ülküm Adın dilimde en güzel türkü Sigaramı bile kıskandım yokluğuna sarıldı Seni anneme anlattığım gün benim karımdın Gönülde canımdın, canı candan yakandan Sessizliğe, sesinle taparlar Sen olmayıp gönül kalemi yıkanlar Aşkın saf halinden bıkanlar 2x Nakarat ALESS Gel, bugünde gel Dünümle sev kadın, bugünde sev yine Sensizliği anlatırım yanımda olsan bile Gel, yarınım olsan bide MSC Geç kalınmış zaman Zaten aşk dediğinde zarar Bari sök kalbimi bende kalan yıkıntılar yara Sanki çok da dertsizim ya kadın tuttun elimi tamam sende haklısın Gitmeseydin kalbin aşkı taşıyamaz Çünkü yalan dünde kalan mutluluğum falan Adımı duyan sanki nefretiyle kulak çınlatan Beni bi Allah bilir, birde hep yanımda abim, anam, babam Bazen bi kaç dost yüzüyle kapsanır odam Yanımda olmayışının her sabahı güneş sanki kara Elimi tutmayışının her sokağı çıkmaz yola Benimle gülmeyişinin her saati susar yelkovan Başını koymadığında omuzlarım karışamaz sana Sesimle dokunsam sana Görünce tutulsan bana İçimden koşarsam sana, içimde konuksan da kal Seninle yorulsam sana Benimle usan sen bana Dilimde küfürsen de sus pus olur konuşmam sana 2x Nakarat ALESS Gel, bugünde gel Dünümle sev kadın, bugünde sev yine Sensizliği anlatırım yanımda olsan bile Gel, yarınım olsan bide
ALESS feat. MSC - Denizin Yeşili  ( Manzarası Sarı ) 02:44
ALESS feat. MSC - Denizin Yeşili ( Manzarası Sarı ) 5 izlenme - 10 ay önce Ortak çalışmamız olan '' Manzarası Sarı '' adlı albümümüzün '' Denizin Yeşili '' isimli parçası sizlerle. Söz : ALESS - MSC Kayıt: ACZ Studio Mix & Mastering: ATC Beat: ATC Facebook : https://www.facebook.com/ALess0uzhn/ Instagram : https://www.instagram.com/0zmn/ MSC ile iletişim; Facebook : https://www.facebook.com/msergencoskun/ Instagram : https://www.instagram.com/m.sergencos... MSC Umutlarımın yeşil denizi gözyaşlarımın eşsizi Yoksulluğa fidan diktim yokluğunda güneşsizim Gel, sonbaharın yitikliğidir eskizim Gözlerimde ki gökkuşağının manzarasıdır eşsizim Aşk seninle yüreğimdeki yeşil deniz bahçesi Sen hayali ufuklarımın ay ışığındaki gölgesi Avuçlarında sevgi selidir bu adam sen nerdesin Ge bu gece sensizliğim kabuslarımın sahnesi Uykusuzluk gözlerimde buruk bi kış perdesi Mutluluğumun ilkbaharı yanaklarının pembesi Ne gökyüzünün mavisi ne zümrütün şelalesi Sen kanımın kırmızısı yokluğun tedavisiz Kaçamıyorum garibanlığım hüküm sürüyor kaderime Bir hayaldin çırpınıyorum öyle kalma diye Yeşilin tonlarında gözlerinin kıyılarına vuruyorum Ve ölüyorum çağresizlik kaçılamaz bi yer ALESS Denizin yeşilinde kayboldum bugün Elimi tutmaz oldu aşkın kokun soldu gülüm Bir kadının gözlerinde yeşil denizi görün Anlatırım bugünleri güneşi battı dünün Görünce bahar gelir gözlerinin anlamını Ölürsen kadın seni yokluğunla aldatırım İçimde kaldı yarın biz bu aşka söverdik Az önce kaçıp gitti beyaz bi güvercin Aşk şiirlerde Mecnun'un makalesi Dert sol yanımda Ferhat'ın ta kendisi Sesine köle olduğum gönlümün efendisi Ömrümü yanına koydum sende severmisin Suratıma vuruyor bugün denizin yeşil kokusu Mevlama söyleyin kalbe aşkı dokusun Çok mu çok uzun sensizlik gecelerde Öldürdük biz bu aşkı kavaklı tepelerde
12:17
"fantasia" İle Akdeniz... 16 izlenme - 4 yıl önce "FANTASİA" ile Akdeniz...
ALESS feat. MSC - Güneşin Kızı ( Manzarası Sarı ) 03:55
ALESS feat. MSC - Güneşin Kızı ( Manzarası Sarı ) 3 izlenme - 10 ay önce Ortak çalışmamız olan '' Manzarası Sarı '' adlı albümüzün '' Güneşin kızı '' isimli parçası sizlerle. Söz : ALESS - MSC Kayıt: ACZ Studio Mix & Mastering: ATC Beat: Sezer Kundakçı Aless ile iletişim; Facebook : https://www.facebook.com/ALess0uzhn/ Instagram : https://www.instagram.com/0zmn/ MSC ile iletişim; Facebook : https://www.facebook.com/msergencoskun/ Instagram : https://www.instagram.com/m.sergencos... MSC Öyle bakma, yollarında çaresizliğim görülmesin. Utanan yağmurumun karanlığına gömülmesi... Bi damla haykırışım avuçlarımda boğar sesimi. Kabuslarımın durdurulmazı, tek anlamı sesin. Gel bu gece, sarılayım, kabuslarım durulsun. Yüzünün haşmetiyle kalbim aşka tutulsun. Yokluğunun şehrinde sonbaharım huzursuz. Bu kalpte yerin daim son baharım huzur bul. Seni yaşıyorum içimde, hayal gibi, acı. Sensizlikle baş edemiyorum hayallerim acır. Dökecek neyim kaldı, okyanus mu acın? Sen gülünce sol yanımdan gözaltlarım acır. Tabiatının eşsizliği kurak çölümü yaşarttı. Akıl karı değil yüzün, gözlerimden yaş aktı. İçimden sevdim seni bir umuttun yaşattın. Özledim, hayalini aynalarda yarattım. 2x Benim olur mu gece? Sensizlik mi bu ecel? Sen ömrümce ulaşılmaz. Aynı geceye ecel. Canımla eş değerdi tek bir sözün gecem. Gündüzün görmediği bu her heceydi ecel. 2x Benim olur mu gece? Sensizlik mi bu ecel? Yazılan her mısrada sen en güzel hecem. Düşümde pembe tokalı prensesimin annesi, Dert sana uğramasın bu çöplükten geçen. ALESS Bi şiir yazdım adına tutuşturayım eline. Seni anlatamaz sahip çıkar diline. Yazılan her şiir yollarına serile kadın. Avuçlarım sen kokuyo bu böyle biline. Sana değil, kalbine dokunayım. Güneşin dertli yüzü sarıya boyar dolunayı. Yokluğunun burukluğu önümde veda metni. Sen çokmuşsun gibi kadın yokluğunda veda etti. Git diyemem tutukluydu kalp. Sanırım ıslanmıştık son baharın yağmuruyla kal. Vedasız elvedanın suçlusu Güneşin Kızıydı. Yokluğunu kıskanıp da sen benimle kal. Sakla yüzünü rüzgarımdan al yanağın kirlenmesin. Seni yazdım sonbaharın ay parçası dinler misin? Önümde satırların sensizliğe kinlenmesi. Ecel bu beni soruyor benim içinde ölmez misin? 2x Benim olur mu gece? Sensizlik mi bu ecel? Sen ömrümce ulaşılmaz. Aynı geceye ecel. Canımla eş değerdi tek bir sözün gecem. Gündüzün görmediği bu her heceydi ecel. 2x Benim olur mu gece? Sensizlik mi bu ecel? Yazılan her mısrada sen en güzel hecem. Düşümde pembe tokalı prensesimin annesi, Dert sana uğramasın bu çöplükten geçen.
ALESS feat. MSC - Ay Kız ( Manzarası Sarı ) 03:30
ALESS feat. MSC - Ay Kız ( Manzarası Sarı ) 3 izlenme - 10 ay önce Ortak çalışmamız olan '' Manzarası Sarı '' adlı albümüzün '' Ay Kız '' isimli parçası sizlerle. Söz : ALESS - MSC Kayıt: ACZ Studio Mix & Mastering: ATC Beat: Sezer Kundakçı Facebook : https://www.facebook.com/ALess0uzhn/ Instagram : https://www.instagram.com/0zmn/ MSC ile iletişim; Facebook : https://www.facebook.com/msergencoskun/ Instagram : https://www.instagram.com/m.sergencos... ALESS Bi kadın gelir ölüm de dahil İçine girer kalbin ölünce dahi Unutamazsın yokluğuna alışıp Bu dinletileri duyuyormu sahi Penceremden delirdiğimi gördüler O gidince benide onunla gömdüler Ve yine de sana ağlıyorsam be kadın içimi yakan aşkla kin aynı yerdeler Sesini duyunca içimde efkarım İçince birşey kazanmadım yolunda mehtabın Kimsesizim bilirsin Aşk değil bu uğruna sunulmuş ölüm be sultanım Fısılda sen 7 düvelde yankılanır Göremiyorum bu sahilden denize aşık martıları Yolumu kaybettim seni bulmak kolay değil İçim senle dolup taştı biz olmamız nasip değil Şair ölü bi kadını sevebilir Çünkü kadın şiirdir ölünce mezelenir Göz görmeyince katlanır mı birgün Bülbülü aşka bağlayan sarmaşıklı bir gül Birgün bahar gelip gözlerin de süzülsün Açmayan her çiçek seni görmediğine üzülsün Ölmediğime gönülsüz olan bi kadın görürsün Yokluğunu bulup seni kaybettiğim yönümsün Elimi tut gözlerime dokun sana İçimde unuttuğum özlemini kokun sarar Dokunsalar ağlarım içimi yakar üşürüm Oysa kadın bir bakışın gönül kalemi düşürür Aklımda sorunlar var bahsedelim ölümden Ben istesem de olmuyor aynalarda görünmem Ömürden ömür getirin bana aklım ziyan kan kusar Ve bi umutla uyan dedik ölmüş olan Ay Kıza MSC Yüzüme gülümserdi bahar saçlı kadın Elimi tuttuğunda solyanımın kainatı adı Geriye baktığımda pek bir şey de kalmadı Sanki kıyametti o gün son bakışın kor tadı İçimde ziyan olan hayalinde yaşlanır mı Kalbi paramparça adam ay haline şaş kalırdı Önümde saçlarından bir asırlık kokun duruyor Çocukçaydı mutluluğum gökkuşağıma sarıydın Giderken ardın sıra filizlendi ölüm Birgün sensizliğe alışmak da olmayacak çözüm Benimle dolmayacak prensesin gözü Artık ağlamıyorum gittiğine sessizliğim hüzün Bugün de resmediyorum yokluğunu Düşüp yerden kalkamadan tekmeliyor acıların ve düşün İçimde senden kalan her bi Cennet üşür Sen ki hayallerimin katilisin ahirette görüşürüz
ALESS feat. MSC - Kardelen  ( Manzarası Sarı ) 02:47
ALESS feat. MSC - Kardelen ( Manzarası Sarı ) 1 izlenme - 10 ay önce Ortak çalışmamız olan '' Manzarası Sarı '' adlı albümümüzün '' Kardelen '' isimli parçası sizlerle. Söz : Aless - MSC Kayıt: ACZ Studio Mix & Mastering: ATC Beat: Arya ALESS ile iletişim; Instagram : https://www.instagram.com/0zmn/ MSC ile iletişim; Facebook : https://www.facebook.com/msergencoskun/ Instagram : https://www.instagram.com/m.sergencos... ALESS Hüzünlüyüm mizacım böyle değil Yağmur ol gök yüzüne sen yağarken görmeliyim Avuçlarıma damla damla biriksin kokun Kokunu aldıkça ne uğruna öldüğümü bilmeliyim İnce beline ağır gelir bu aşkın demi Sensizlik Cehennemin en soğuk yeri Saçının her teline yazıyor bu Ahzan-ı deli Ha bi de rüyalarıma gelmiyorsun , utanıyosun dimi Ben karın kirli hali , sen içimde kardelen Ben bir umutla son savaşı kaybeden Adına küfrediyor elime aldığım kalemler Kokunu kovdum bugün gönül kalemden Umudum yok seni unutup gitmiyorsam Yokluğunun burukluğu bu şarkıda dinliyorsan Yazamam kaleme kokun sinmiyorsa Gökyüzünde kururduk yağmur olup inmiyorsak MSC Elimde sen vardın Elimde paramparça benim olan bi sen kaldın Beni bi Cehennemin küllerinden aldın evet Bense Cennet senin içinde aşk adıyla kurulu sandım Nikotin seanslarım , bahar saçlı kadın Şimdi kalp içimde her bir parçan kanla karışık adın Bir parça katlanıp da zoru görünce kaçmadım Lan artık hangi ay ışığında o yekpare saçların Seni görünce yaşaran bu bulut aştı taşrayı Gözaltının uçurumundan attın beni taşlayıp Uçamıyorum, yanaklarının şahikası kayıp Seni bunca şeyden sonra hala seviyorsam da bana ayıp Belki de sorun bende , aşk kör etti gözü Yani söylediğin tüm sözlerin subliminal özü Burdan çıkaracağım şu mesaj var , kenara ya bu sözü Artık aşk kavramın yürek değil , yataklarda gözün