Hoşgeldiniz!

muammer güler

Muammer Güler İstifa Etti 03:10
Muammer Güler İstifa Etti 4.611 izlenme - 4 yıl önce Oğlu Barış Güler, yolsuzluk ve rüşvet operasyonu kapsamında tutuklanan İçişleri Bakanı Muammer Güler, istifa ettiğini açıkladı. Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan'ın ardından İçişleri Bakanı Muammer Güler de görevinden istifa ettiğini duyurdu. GÜLER'DEN İLK AÇIKLAMA İçişleri Bakanı Güler, istifa sonrası ilk açıklamasında ''17 Aralık'ta Sayın Başbakan'a istifamı sözlü olarak arz etmiştim. Bugün de yazılı olarak sundum.'' sözlerine yer verdi.
Başbakan Erdoğan Yeni Bakanları (Kabine Değişikliği) Açıkladı 03:59
Başbakan Erdoğan Yeni Bakanları (Kabine Değişikliği) Açıkladı 5.285 izlenme - 4 yıl önce
Muammer Güler: Cemaat'e Hakkımı Helal Etmiyorum 03:01
Muammer Güler: Cemaat'e Hakkımı Helal Etmiyorum 1.313 izlenme - 4 yıl önce CEMAAT'E SESLENDİ Keşke bu hançeri başka bir hareketten görseydik. Onlara hakkımı helal etmiyorum. ''
İki Bakan Oğlu ve Rıza Sarraf Dahil 14 Kişi Tutuklandı 00:22
İki Bakan Oğlu ve Rıza Sarraf Dahil 14 Kişi Tutuklandı 1.756 izlenme - 4 yıl önce Yolsuzluk ve rüşvet operasyonuyla ilgili süreç devam ediyor. Dün tutuklama talebiyle mahkemeye sevk edilen 49 kişiden; 16'sı tutuklandı. Tutuklananlar arasında İçişleri Bakanı Muammer Güler'in oğlu Barış Güler, Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan'ın oğlu Kaan Çağlayan, Halk Bankası Genel Müdürü Süleyman Aslan ve işadamı Rıza Sarraf da var. Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar'ın oğlu Abdullah Oğuz Bayraktar, İşadamı Ali Ağaoğlu ve Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir ise serbest bırakılanlar arasında.
 İşte Barış Güler'in evinde yapılan polis araması 02:18
İşte Barış Güler'in evinde yapılan polis araması 1.401 izlenme - 4 yıl önce Kanal D, yolsuzluk ve rüşvet operasyonu kapsamında polisin İçişleri Bakanı Muammer Güler'in oğlu Barış Güler'in evinde yaptığı aramanın görüntülerini yayınladı.
İçişleri Bakanı Muammer Güler - Hurma Sevdası 01:12
İçişleri Bakanı Muammer Güler - Hurma Sevdası 736 izlenme - 4 yıl önce Bakan Güler, Çaktırmadan Cebinden Çıkardığı Hurmaları Atıştırıyor.
Muammer Güler ve Zafer Çağlayan İstifa Etti! 01:04
Muammer Güler ve Zafer Çağlayan İstifa Etti! 714 izlenme - 4 yıl önce Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan ve İçişleri Bakanı Muammer Güler istifa etti.
Muammer Güler İstifa Etti! 03:22
Muammer Güler İstifa Etti! 701 izlenme - 4 yıl önce İçişleri Bakanı, istifasını açıkladı
Kemal Kılıçdaroğlu: İstifalar Biraz Gecikmiş 00:21
Kemal Kılıçdaroğlu: İstifalar Biraz Gecikmiş 798 izlenme - 4 yıl önce CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bakanların istifalarına ilişkin ‘İstifalar biraz gecikmiş.” dedi. Kemal Kılıçdaroğlu, Anıtkabir’de İsmet İnönü’yü anma töreni sonrası gazetecilerin, Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan ve İçişleri Bakanı Muammer Güler’in istifalarını sorması üzerine kısaca, “İstifalar biraz gecikmiş.” demekle yetindi.
Muammer Güler ve Zafer Çağlayan İstifa Etti! 01:04
Muammer Güler ve Zafer Çağlayan İstifa Etti! 545 izlenme - 4 yıl önce Rüşvet ve yolsuzluk operasyonu kapsamında oğulları tutuklanan 2 bakan istifa etti. Önce Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan istifa etti. Çağlayan'ın istifasının ardından İçişleri Bakanı Muammer Güler de istifa etti.
17 Aralık Erdoğan'ın En Uzun Günü - Can Dündar 37:03
17 Aralık Erdoğan'ın En Uzun Günü - Can Dündar 536 izlenme - 3 yıl önce 17 Aralık'ta başlayan yolsuzluk ve rüşvet operasyonlarının perde arkasını anlatmayı hedefleyen Can Dündar imzalı bir belgesel. 17 Aralık gününe dair bugüne dek ortaya çıkan bilgiler, polis fezlekeleri, dinleme kayıtları, şüphelilerin tanıkları ve belgeler ilk kez bir belgeselde bir araya geliyor. Yolsuzluk ve rüşvet operasyonunun gerçekleştiği gün, Ankara, İstanbul, Konya, Hatay'da dakika dakika yaşananları son 3 ayda ortaya çıkan bulgularla derli toplu anlatmayı hedefleyen yapım, daha sonra yayınlanacak "Asıl belgesel"in öncüsü olarak büyük bir yapım olma iddiasını taşıyor.
Muammer Güler ''Türk Bayrağı'nın İndirilmesi Kabul Edilemez'' 00:35
Muammer Güler ''Türk Bayrağı'nın İndirilmesi Kabul Edilemez'' 373 izlenme - 4 yıl önce Bakan Muammer Güler, Barış ve Demokrasi Partisi'nin Diyarbakır'daki gençlik kongresinde Türk Bayrağı'nın indirilmesinin kabul edilemez olduğunu belirtti. "Bayrağa tahammül edemeyenlerin demokratik siyaset yapması da mümkün değildir'' dedi. İçişleri Bakanı Muammer Güler, sabah erken saatlerde Denizli'nin Çal ilçesine geldi. İlk kaymakamlık yaptığı yer olan Denizli'nin Çal ilçesine giden Muammer Güler'e, Denizli Valisi Abdülkadir Demir, AK Parti Denizli Milletvekilleri Nihat Zeybekci, Bilal Uçar, Nurcan Dalbudak, Mehmet Yüksel,Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan eşlik etti. Çal Kaymakamlığını ziyaret eden İçişleri Bakanı Muammer Güler'e, Çallı vatandaşlar ilgi gösterdi. 40 yıl önce kaymakamlık yaptığı yer olan Çal'da yoğun ilgi altında ilerleyen Güler, daha sonra kaymakamlığa giderek incelemelerde bulundu. Burada basın mensuplarının sorularını yanıtlayan İçişleri Bakanı Muammer Güler, BDP'nin Diyarbakır'da gerçekleştirdiği gençlik kongresinde Türk Bayrağı'nın indirilmesinin kabul edilemez olduğunu söyledi. Bu olayın tasvip edilemeyeceğini belirten Muammer Güler, şöyle konuştu: "Milletin bayrağına tahammül edemeyen insanların demokratik siyaset yapmaları mümkün değildir. BDP, TBMM'de temsil edilen bir partidir. Anayasaya bağlılık yeminleri var. Gençlik Kongresi'nde meydana gelen olayla ilgili gerekli işlemleri kendilerinin yapması lazım.'' 'BİRLİKTE HAYIR AYRILIKTA AZAP VARDIR' Türkiye'nin birlikte yaşama iradesini sürdürmesi gerektiğini kaydeden Güler, sözlerini şöyle sürdürdü: "Birlikte hayır vardır. Ayrılıkta azap vardır. Bu böyle bilinmelidir. Türkiye'nin gücü bütün farklılıklarını zenginliğe dönüştürerek bir arada yüzyıllardır beraber yaşamasından geliyor. Hangi eksiklik varsa bunun demokratik alanda meşru zeminde konuşulması gerekir. Siyasi partilerin faaliyetleri olarak gerek anayasada gerek siyasi partiler kanununda kuralları var. Buna herkesin uyması gerekir.Son demokratikleşme çabasında birçok yenilik de var. Tasvip edilmeyen bir harekettir. Polisimiz gerekeni yaptı, 8 kişi gözaltına alındı.'' TARAF GAZETESİ'NDEKİ GİBİ BELGESİ OLAN İLGİLİ KURUMLARA VERSİN Taraf gazetesindeki ortaya çıkan belgeler ile ilgili fazla konuşmak istemediğini kaydeden Güler, şunları söyledi: "Elinde belgesi olan gerekli kurumlara versin.İlgili kurumlar gerekeni yapar. Ben bunların iyi niyetli çabalar olduğuna inanmıyorum'' İçişleri Bakanı Muammer Güler daha sonra ismini taşıyan caddenin açılışını yaptı vatandaşlarla sohbet etti
Muammer Güler İstifa Etti 03:22
Muammer Güler İstifa Etti 316 izlenme - 4 yıl önce İçişleri Bakanı,muammer Güler İstifasını Açıkladı
Mehmet Şimşek - İçişleri Bakanı'nı Aradım Ulaşamadım 00:36
Mehmet Şimşek - İçişleri Bakanı'nı Aradım Ulaşamadım 237 izlenme - 3 yıl önce Bazen yorumlarda "Ülke, ülke değil tımarhane" yazarsınız ya yine aynı o hesap sitedaşlar. Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, İçişleri Bakanı Muammer Güler'i arıyor ama ulaşamıyor. Haber Link : http://ekonomi.milliyet.com.tr/-aradim-ulasamadim-/ekonomi/detay/1809274/default.htm
Bakan Güler’den 'Redhack' Açıklaması 00:33
Bakan Güler’den 'Redhack' Açıklaması 186 izlenme - 4 yıl önce İçişleri Bakanı Güler, dizi oyuncusu Barış Atay’ın da gözaltına alındığı RedHack grubuna yönelik operasyonla ilgili, açıklamalar yaptı. İçişleri Bakanı Muammer Güler, dizi oyuncusu Barış Atay’ın da gözaltına alındığı Redhack grubuna yönelik operasyonla ilgili, “Gezi olayları öncesinde başlatılan, yurt dışında da takibi sürdürülen bir soruşturmadır” dedi. Bakan Muammer Güler, İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nü ziyareti sırasında gazetecilerin sorularını yanıtladı. Bilgisayar korsan grubu Redhack’e yönelik operasyonun Gezi olaylarıyla ilgisinin sorulması üzerine Güler, “İstanbul polisinin bu operasyonunu biliyorum. Gezi olaylarından da önce takibi yapılan, Siber Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı ve İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nün ilgili birimlerince takibi yapılan bir soruşturmadır. Gezi olaylarıyla doğrudan bir ilgisi yoktur. Ama bu gruplar birçok bakanlığın internet sitelerine ‘şifrelerini kırarak girdik’ tarzında birçok belgeyi de yayınladılar. Bu bir suçtur. Bilişim suçları yeni bir alandır. Kesinlikle Gezi olaylarıyla doğrudan bir ilgisi yoktur. Ama Gezi olayları sırasında da gündeme getirilen konular oldu” dedi. “Gezi olayları öncesinde başlatılan, yurt dışında da takibi sürdürülen bir soruşturmadır” diyen Bakan Güler, “Bilişim alanında da herkesin hak ve hukukunun korunması önemlidir. Sosyal medya suç işlemek için, başkalarına hakaret etmek için, sorumsuz bir alan olarak düşünülemez. Normal hukuktaki insanların hak ve sorumlulukları sosyal medya içinde geçerlidir. Bu nedenle önemli bir operasyon olarak değerlendiriyorum. Bundan sonraki aşamayı adli işlem olarak takip edeceğiz. Cumhuriyet savcılarının verecekleri talimatlara göre arkadaşlarımız soruşturmayı adli polis sıfatıyla yürütecekler” şeklinde konuştu. 12 kişinin gözaltına alındığını ifade eden Bakan Güler, “İçlerinde bu işin liderliğini yapan ve daha önce de takibi yapılan kişiler de var. Arkadaşlarımızın takipleri devam ediyor. Esas şebekenin veya örgütün lideri pozisyonunda olan kişi de dahil olmak üzere gözaltılar yapıldı” dedi. Bakan Güler, bir soru üzerine de Suriye’de yaşanan olayların ardından polisin önlemlerini artırdığını ifade ederek, “Bunlar her zaman çıkıyor. Polisin bu konularla ilgili her yerde takibi var. Sadece İstanbul’da değil, Türkiye’nin her yerinde takibi var. Son gelişen olaylar, özellikle Suriye’de yaşanan o gerilimli ortam bu anlamdaki ihbarları artırdı, bu riskleri de artırmış olabilir. Bu konuda polisimiz, jandarmamızla birlikte teyakkuz halinde. Bir tespit olursa onun da çalışması yapılır. Bu konu geçmişten beri konuşuluyor. Bu konjonktürün beraberinde getirdiği riskler yok değildir. Ama bu risk sadece bugün oluşmuş bir risk değildir. Her zaman bu tip riskler var. Geçmişte yaşanan olaylar var. Bunların hepsi göz önüne alındığında polisimiz dikkatli bir şekilde bunların takibine devam ediyor” şeklinde konuştu.
İçişleri Bakanı Muammer Güler - Hurma Sevdası 01:13
İçişleri Bakanı Muammer Güler - Hurma Sevdası 219 izlenme - 3 yıl önce Bakan Güler, çaktırmadan cebinden çıkardığı hurmaları atıştırıyor. Tıpkı öğretmeninden gizli atıştıran öğrenciler gibi..
Yeni İçişleri Bakanımız Sayın Muammer Güler 00:41
Yeni İçişleri Bakanımız Sayın Muammer Güler 226 izlenme - 3 yıl önce Biliyorsunuz ki kabinede bazı bakanlar değişti. Eski İstanbul Vali'si Muammer Güler, İçişleri Bakanı oldu. Muammer Güler'i hatırlamayanınız olabilir. Nasıl birisiydi, nasıl konuşuyordu, neler dedi. Bu video da onu kısaca tanımamıza vesile oluyor. Video internette tek olduğu için ortada ismi çıkan arkadaş sanırım aynı zamanda hazırlayan. Kıymetlimissss.
V For Vendetta Akp Versiyonu - 16:9 Sinema Kolektifi 01:26
V For Vendetta Akp Versiyonu - 16:9 Sinema Kolektifi 195 izlenme - 3 yıl önce Bu filmi izleyip de özellikle bu sahnesi için "ahan da bizimle aynı" demeyen var mıdır acaba? Görüntülerle de birleşince cuk oturmuş. Bunu yapanların birkaç işi daha varmış, umarım devamı gelir: https://www.youtube.com/user/169direniste
Güler'den Canlı Bomba Açıklaması 01:14
Güler'den Canlı Bomba Açıklaması 133 izlenme - 4 yıl önce İçişleri Bakanı Muammer Güler, Başbakanlık önündeki olayla ilgili açıklama yaptı
Mardin'de Muammer Güler Coşkusu - Heberler 01:53
Mardin'de Muammer Güler Coşkusu - Heberler 133 izlenme - 3 yıl önce Muammer Güler'in İçişleri Bakanı olmasına tabi ki de en çok hemşehrileri sevinmiştir. Sonuçta memleketinden senin için çalışan birisi devletin en önemli kademesine geliyor. Mardin'in içli köftesi de çok güzeldir. Bakan'ın bu coşkuya karşı yaptığı açıklama için muhabirimiz Mahir'in neden böyle dediği de bu videoda gizli: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/102416/yeni-icisleri-bakanimiz-sayin-muammer-guler
Çok Fazla Coşkulu Yolsuzluk ve Rüşvet Operasyonu Haberi Sunmak 03:10
Çok Fazla Coşkulu Yolsuzluk ve Rüşvet Operasyonu Haberi Sunmak 107 izlenme - 3 yıl önce Ali Ağaoğlu ve Bakan Oğullarınında aralarında olduğu çok sayıda kişi gözaltına alındı. Muammer Güler ve Zafer çağlayan'ın oğullarının gözaltında olduğu söyleniyor. Bazı kaynaklar ise Türkiye tarihinin en büyük yolsuzluk operasyonu başladı diyor. (Ali Ağaoğlu gözaltında.... Muammer güler'in oğlu, Zafer çağlayan'ın oğlu)
Webisode 30 07:03
Webisode 30 161 izlenme - 4 yıl önce 2012 yılında düzenlenen, vodafone freezone 15. liselerarası müzik yarışması'nda katılan liseli grupları daha yakında tanıyalım. Bu bölümdeki liseler: rüştü akın anadolu kız teknik ve meslek lisesi, şişli yunus emre lisesi, terakki vakfı okulları özel şişli terakki fen lisesi, ups haluk ündeğer lisesi, vali muammer güler anadolu öğretmen lisesi, vkv koç özel lisesi
Yeni İçişleri Bakanımız Sayın Muammer Güler (Altyazılı) 00:41
Yeni İçişleri Bakanımız Sayın Muammer Güler (Altyazılı) 61 izlenme - 4 yıl önce Yeni İçişleri Bakanımız Sayın Muammer Güler (Altyazılı)
Dört Eski Bakanın Yüce Divana Gönderilmemesi Kararı - Dedeoğlu 04:20
Dört Eski Bakanın Yüce Divana Gönderilmemesi Kararı - Dedeoğlu 12 izlenme - 3 yıl önce Dört eski bakanın Yüce Divan'a gönderilmemesi kararı- Soruşturma Komisyonu'nun MHP'li üyesi Dedeoğlu: - "Sayısal çoğunlukla Yüce Divan'a göndermediler ama vicdanlarda hiçbir zaman aklanmayacaklar"- "AKP milletvekilleri dört bakanın avukatlığını yaptılar" MHP Kahramanmaraş Milletvekili ve Meclis Soruşturma Komisyonu üyesi Mesut Dedeoğlu, dört eski bakanın Yüce Divan'a gönderilmemesi kararıyla ilgili olarak, "Sayısal çoğunlukla Yüce Divan'a göndermediler ama vicdanlarda hiçbir zaman aklanmayacaklar" dedi.
Muammer Güler, Bayramlaşma Törenine Katıldı 03:15
Muammer Güler, Bayramlaşma Törenine Katıldı 4 izlenme - 3 yıl önce Eski İçişleri Bakanı ve AK Parti Mardin Milletvekili Güler: "Geçmişte bizim politikalarımıza yan çizenler, o politikaları yanlış bulanlar, şimdi aynı politikayı uygulamayı bizden bekliyorlar"MARDİN (AA) - Eski İçişleri Bakanı ve AK Parti Mardin Milletvekili Muammer Güler, "Geçmişte bizim politikalarımıza yan çizenler, o politikaları yanlış bulanlar, şimdi aynı politikayı uygulamayı bizden bekliyorlar" dedi.