Hoşgeldiniz!

Muayene Videoları İzle

Meme Muayenesi Nasıl Yapılır? 02:48
Meme Muayenesi Nasıl Yapılır? 13.050 izlenme - 11 ay önce
Brezilya'da Doktor Olmak 03:12
Brezilya'da Doktor Olmak 19.243 izlenme - 3 yıl önce Ah Be Mirim Şu Aziz Millet Devlet Hastanelerinde Kuyrukta Muayene Sıralarında Beklerken Elin Brezilyalısı Bakın Ne Güzel Muayene Oluyor.
Ben Önce Arkadan Başlarım - Doktor Civanım 02:59
Ben Önce Arkadan Başlarım - Doktor Civanım 4.789 izlenme - 1 yıl önce Yönetmenliğini Kartal Tibet'in üstlendiği başrollerini rahmetli Kemal Sunal ve Ayşen Guruda'nın rol aldığı 1982 yapımı 'Doktor Civanım' filminden ince mesajlar içeren güzel, komik bir sahne.
Homoseksüellerin Askerlik Muayenesi 03:45
Homoseksüellerin Askerlik Muayenesi 11.029 izlenme - 2 yıl önce Gerçek bir hikayeden alıntı olduğunu öne süren Türk yapımı 'Zenne' filminden askerlik muayenesi sahnesi.
Spiral nasıl takılır? 03:45
Spiral nasıl takılır? 9.438 izlenme - 2 yıl önce Spiral, kadın hastalıkları muayenesi yapılırken rahatlıkla takılabilir. Kişilere spiral uygulamasından bir saat kadar önce kuvvetli bir ağrı kesici almaları önerilir. İşlemin steril bir şekilde gerçekleştirilmesi gerekir. Spiral, rahim içi derinliğine göre ayarlanır. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Pamela Anderson In Göğüslerine Canlı Yayında Muaye 04:07
Pamela Anderson In Göğüslerine Canlı Yayında Muaye 26.494 izlenme - 7 yıl önce pamela anderson ın göğüslerine canlı yayında muaye
Araba Muayenesi Yaptıramayan Vatandaş 02:36
Araba Muayenesi Yaptıramayan Vatandaş 27.255 izlenme - 7 yıl önce tayfun talipoğulu ile tüvtürkte araba muayenesi yaptıramayan vatandaş
Kamyonu Muayeneden Geçemeyen Şoförün Feryadı 05:18
Kamyonu Muayeneden Geçemeyen Şoförün Feryadı 2.922 izlenme - 12 ay önce Daha öncede araç muayene istasyonlarında aracı muayenede sorun yaşayan şoförlerin isyanını izlemiştik. Şimdi de kamyonu muayeneden geçemeyen şoför karşımızda.
Canlı Yayında Hastayı Görmeden Teşhis Koyup Muayene Etmek 01:20
Canlı Yayında Hastayı Görmeden Teşhis Koyup Muayene Etmek 3.711 izlenme - 1 yıl önce Kamuoyunda Cübbeli Ahmet olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü'nün yanmayan kefen, peygamber gösteren terlik rezaletlerinden sonra yine bir TV kanalında inanılmaz bir program ekranlara geldi. İsmi Osman Özdemir olduğu belirtilen kişi doktorların "Yağlı yemeyin uyarısına" da "Çoğu insanlar söylüyor öyle bir şey yok" diyerek baş ağrısı olan kişiye troit bezi hastalığı teşhisi koyuyor. Hoca diye adlandırılan kişi TV ekranlarından hastayı hiç görmeden tedavi için gerekli olan gıdaları da sıralıyor. Osman Özdemir isimli kişi şuanda birçok TV kanalında boy göstererek TV'den teşhis koyup muayene ediyor. Bu görüntüler için Sağlık Bakanlığı'nın şuana kadar hiçbir işlemde bulunmadığı öğrenildi.
Erman Toroğlu - Basur Muayenesi! (Uzun Versiyon) 02:43
Erman Toroğlu - Basur Muayenesi! (Uzun Versiyon) 3.157 izlenme - 1 yıl önce Erman Toroğlu'nun Emre nin sıradışı hareketleri sonucu Nobre nin poposunu mıncıklamasına ilişkin tespitleri.Bir ara kısa versiyonda olmayan Tavuk GDO muhabbeti de geçiyor.Özlüyoruz hocam...Erman - Şansal a selamlar... Daha küçük basur için kısa versiyonu : http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/3489/adam-adama-markajda-son-nokta-emre-vs-nobre
Batın Muayenesi 52:04
Batın Muayenesi 7.084 izlenme - 5 yıl önce Batın Muayenesi
Kızlık Zarı Muayenesi Nasıl Yapılır? 02:00
Kızlık Zarı Muayenesi Nasıl Yapılır? 5.130 izlenme - 2 yıl önce Büyük tabularımızdan olan bekaret ve bunu sağlayan kızlık zarının muayenesinin nasıl yapıldığını anlatan eğitici ve öğretici bir video. eğitim şart... Bu videoyu nasıl buldun gibi geyiklere hemen başlayabilirsiniz. haa ben dinlemedim, öğrenmedim o ayrı.
Refleksoloji Hastalığında Muayene Ve Ayak Haritasi 02:50
Refleksoloji Hastalığında Muayene Ve Ayak Haritasi 11.498 izlenme - 8 yıl önce
Memelerine Dokun 01:47
Memelerine Dokun 7.863 izlenme - 4 yıl önce Meme kanserine ve kendi kendine muayenenin önemi dikkat çekmek için yapılmış eğlenceli bir çalışma. Her bilinçli kadın kendi kendine meme muayenesi yapmayı öğrenmeli ve bu muayeneyi düzenli olarak yapmayı alışkanlık haline getirmelidir. Memedeki kitlelerin €'i, bu kitleler iyi huylu olsun, kötü huylu olsun, kadınların kendisi tarafından ya tesadüfen, ya da kendi kendine meme muayenesinde keşfedilmektedir. Tesadüfen keşfedilen kitleler genellikle çok büyük kitleler olmakta, aksine, usulüne uygun olarak yapılan bir kendi kendine meme muayenesinde daha ufak çaptaki kitleleri ve ek olarak meme kanserine işaret edebilecek bazı bulguları keşfetme imkanı doğmaktadır.
Arjantin Dogo Cinsi Köpeğini Muayene Eden Ufaklık 01:08
Arjantin Dogo Cinsi Köpeğini Muayene Eden Ufaklık 2.303 izlenme - 2 yıl önce Evinde beslediği Arjantin Dogo cinsi köpeğini doktorculuk oynadığı oyuncaklarıyla adate bir doktor edasında muayene eden sevimli küçük kızı izliyoruz.
Nörolojik Muayene 53:30
Nörolojik Muayene 3.915 izlenme - 5 yıl önce Nörolojik Muayene
bu dişçide kim muayene olmazki 01:15
bu dişçide kim muayene olmazki 5.265 izlenme - 7 yıl önce bu dişçide kim muayene olmazki
Rusyayı Ayağa Kaldıran Video 01:07
Rusyayı Ayağa Kaldıran Video 2.241 izlenme - 3 yıl önce Bebeğe işkence gibi muayene! Rusya'daki bir hastanenin ortopedi bölümünde bebeğe yapılan muayene ülkeyi ayağa kaldırdı.
Hüsranla Biten Basur Muayenesi 03:38
Hüsranla Biten Basur Muayenesi 2.395 izlenme - 2 yıl önce Basur için muayeneye giden ablamız nedenini henüz kestiremediğim bir sebepten dolayı ne var ne yoksa muayenehaneye bırakıyor . İzledikten sonra tüylerim diken diken oldu, iştahım kesildi. Hep birlikte izleyelim.
bozüyük araç muayene İstasyonu 00:42
bozüyük araç muayene İstasyonu 5.751 izlenme - 8 yıl önce tüvtürk tarafından türkiye genelinde oluşturulan araç muayene istasyonlarından bozüyük tekinin görüntüleri
Kardiyolojik Muayene 35:14
Kardiyolojik Muayene 2.149 izlenme - 5 yıl önce Kardiyolojik Muayene
Hababam Taburu - Belaltı Muayene ! 04:00
Hababam Taburu - Belaltı Muayene ! 2.069 izlenme - 2 yıl önce Kaptandan habersiz Casablanca’ya gitmek isteyip yanlışlıkla darbeler adası Umumba’ya demir atan dört mürettebatın ve bir kaptanın bulunduğu Türk gemisinin adada başından geçenlerin anlatıldığı 1975 yapımı Rıfat Ilgaz’ın yazıp Hulki Saner’in yönettiği ''Hababam Taburu''adlı filmden filmin içeriğine örnek olabilecek bir sahne geliyor.Her ne kadar güldürü filmi olsa da bu yapım ekibi ve kadroya böylesi bir film hiç yakışmamış.Şahsi fikrim filmi halen izlemediyseniz boşverin izlemeyin öylesi daha iyi …
Muayene Yapan Doktora Kendini Sevdiren Ufaklık 00:15
Muayene Yapan Doktora Kendini Sevdiren Ufaklık 88 izlenme - 2 ay önce Hasta çocuk muayenesini yapan doktora kendisini sevdiriyor. Kameraya yansıyan komik görüntüler sizlerle.
seksi doktordan vahşi muayene 02:03
seksi doktordan vahşi muayene 2.701 izlenme - 7 yıl önce
Aracını Muayene Ettiremeyen Adamın Dramı 02:01
Aracını Muayene Ettiremeyen Adamın Dramı 1.398 izlenme - 4 yıl önce Aracını Muayene Ettiremeyen Adamın Dramı İzleyenleri Kahkahaya Boğdu ! 23.11.2013 günü kadirbaykal kanalına yüklediğim 'Aracını Muayene Ettiremeyen Adamın Dramı' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kadirbaykal kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Bu Değil, Bu Değil, Bu Bizim Köyden Değil 01:46
Bu Değil, Bu Değil, Bu Bizim Köyden Değil 1.861 izlenme - 3 yıl önce Efendim olayın özeti şu: Plajda yatarken çiftimizin yanına yarışma programından bir muhabir yanaşır ve kadına sevgilisini gözü kapalı tanıması karşılığında 200 pound teklif eder. Bundan sonrası da Patrick için göz yaşı ve kederden başka birşey değil...
Memelerine Dokun 01:47
Memelerine Dokun 1.051 izlenme - 2 yıl önce Meme kanserine ve kendi kendine muayenenin önemi dikkat çekmek için yapılmış eğlenceli bir çalışma. Her bilinçli kadın kendi kendine meme muayenesi yapmayı öğrenmeli ve bu muayeneyi düzenli olarak yapmayı alışkanlık haline getirmelidir. Memedeki kitlelerin €'i, bu kitleler iyi huylu olsun, kötü huylu olsun, kadınların kendisi tarafından ya tesadüfen, ya da kendi kendine meme muayenesinde keşfedilmektedir. Tesadüfen keşfedilen kitleler genellikle çok büyük kitleler olmakta, aksine, usulüne uygun olarak yapılan bir kendi kendine meme muayenesinde daha ufak çaptaki kitleleri ve ek olarak meme kanserine işaret edebilecek bazı bulguları keşfetme imkanı doğmaktadır.
Araç Muayenesine Tepkili Adamın Röportajı 09:16
Araç Muayenesine Tepkili Adamın Röportajı 736 izlenme - 2 yıl önce Bir kaç yıl önce araç muayenesi videosuyla meşhur olan abimiz yine Tayfun Talipoğlu'nun mikrofonuna konuşur. Bu kez izlere kahveden bağlanır. İlk video için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/31113/arac-muayenesinin-bunyeye-etkisi
Aracını Muayene Ettiremeyen Adam Tüvtürk 02:36
Aracını Muayene Ettiremeyen Adam Tüvtürk 1.717 izlenme - 4 yıl önce Araç Muayene İstasyonundaki Sinirli Adam Aracını Muayene Ettiremeyen Adam,güldüren Videolar,koml Videolar,röporta...
Araç Muayenesinin Bünyeye Etkisi 02:36
Araç Muayenesinin Bünyeye Etkisi 728 izlenme - 2 yıl önce Araç muayene sistemindeki değişime isyan eden abimizin tek isteği Murat 131'in muayeneden geçmesidir. Tüvtürk'te haykırışlarına hep beraber tanık olduğumuz abimiz kanının son damlasına kadar Murat'ını savunacaktır.