Hoşgeldiniz!

mübarek

Çok Fazla Delil Yüzünden Koruma Vermeyen Savcı 08:23
Çok Fazla Delil Yüzünden Koruma Vermeyen Savcı 3.236 izlenme - 11 ay önce Haber-video: Efe Öç Hatay'da yaşayan Gülay Mübarek son iki yılda birçok kez ölümle tehdit edildiği gerekçesiyle emniyet güçlerine başvurdu. Şikayet ettiği kişi ise Mübarek'in sosyal medya üzerinden yardım çağrısı yapması sonrası gözaltına alındı. Hatay emniyetindeki 5 saatlik ifadesi sonrası BBC Türkçe'ye konuşan 29 yaşındaki Mübarek, son 2 yılda, tehditler ve hukuki süreç arasında geçen süreci anlattı. Gülay Mübarek, önceki başvurularının "delil fazlalığı" nedeniyle askıya alındığını söyledi. BBC Türkçe internet sayfası: http://www.bbc.co.uk/turkce Facebook: http://facebook.com/bbcturkceservisi Twitter: http://twitter.com/bbcturkce
Baldudak Ve Yaverinin Çin Yemeklerini Tatması 14:53
Baldudak Ve Yaverinin Çin Yemeklerini Tatması 7.981 izlenme - 3 yıl önce nimetle dalga geçilmez diyen düşünceden gelen bu ikili önlerindeki çin yemeklerini yemiyor adeta çin işkencesi çekiyor görünürde..
Cuma Akşamınız Mübarek Olsun 01:10
Cuma Akşamınız Mübarek Olsun 1.852 izlenme - 1 yıl önce Cuma mesajları
Türkiye'de Hakemlik Yapan Ganalı - Aval Mübarek Muhammed 01:41
Türkiye'de Hakemlik Yapan Ganalı - Aval Mübarek Muhammed 1.702 izlenme - 1 yıl önce Gana'dan Türkiye'ye okumak için gelen ve öğrenciliğin yanı sıra hakemlik yapan Aval Mübarek Muhammed samimi tavırlarıyla ilgi görüyor.
Helyum Gazı Çekip İlahi Okumak! 02:14
Helyum Gazı Çekip İlahi Okumak! 3.015 izlenme - 2 yıl önce Ehlisünnet tv'deyken ( Şimdiki adı Ahsen Tv ) Nişantaşı'nda yaptığı röportajla gündeme gelen Mücahid Cihan Han şimdide kendi YouTube kanalı Mübarek Tv'de paylaştığı videoyla gündemde. Videoda "Selahattin amca" diye hetap ettiği kişiyle helyum gazı çekerek ilahi okuyan Mücahid Cihan Han, ilahiyle dalga geçer mahiyette tavırların sergilendiği gerekçesiyle dini kesimin tepkisini çekti.
Cuma Duası Amin Hayırlı Cumalar 02:05
Cuma Duası Amin Hayırlı Cumalar 2.541 izlenme - 2 yıl önce Cuma Duası Amin Hayırlı Cumalar. Cuma Duası. Hayırlı Cumalar Cuma Duası Amin Hayırlı Cumalar. Hayırlı Cumalar. Cumanız Mübarek Olsun. – Mevlana diyor ki; Dua edecek güzel bir gönlün yoksa, güzel yürekli insanlardan dua iste. Ömrüne ömür katılsın, Gönlüne meltem saçılsın. Bu mübarek günde melekler dört yanını sarsın…Derdine derman, gönlüne iman dolsun..! Hayırlı Cumalar. Cumanız Mübarek olsun, Hayırlı Cumalar, cuma suresi, cuma mesajları, cuma ilahisi, cuma bayramı, cuma günü duası, cuma kutlaması Yorumlarınız ve beğenilerinizi çin çok teşekkür ederim Arkadaşlar. Yorum yapan ve like atanda Allah Razı olsun.. ?Abone Olmayı Unutmayın= http://bit.ly/2yhWBVb? ?İnstagram= http://bit.ly/2OrTKmZ? ?Facebook= http://bit.ly/2A9GTwI? ?Twitter= http://bit.ly/2NELv1p? ?Tumblr= http://bit.ly/2yfjIQk? ?Vk: http://bit.ly/2PFr5qI? ?Blog= http://bit.ly/2yFVsWL? ?İzlesene= http://bit.ly/2yE7MXF? ?Payeer=http://bit.ly/2Ei6zeA? ?Telegram= http://bit.ly/2yDFo8h? ?Movavi= http://bit.ly/2Ch7Yjh? '#TRENDLERDE #raziyedünyası'
Fethullah Gülen'e Küfür Eden Mübarek Dede 00:19
Fethullah Gülen'e Küfür Eden Mübarek Dede 3.537 izlenme - 2 yıl önce Akrabasının düğününe katılan adam enişte dediği mübarek dedeye düğünle ilgili düşünceleri soruyor dede güzel kelimeler sarf ederken Fethullah Gülen ile ilgili soru gelince basıyor küfrü.
Çin Sokak Lezzetleri - Dan Bing 01:19
Çin Sokak Lezzetleri - Dan Bing 7.231 izlenme - 4 yıl önce Lezzet duraklarımızın bugünkü adresi Çin.Bu yiyecek Şangay ve çevresinde genellikle kahvaltıda yenen bir yiyecekmiş. Yumurta, kişniş, acı biber, hoisin sosu, yeşil soğan, buğday ve mısır ununun müthiş buluşması olan bu efsanevi lezzet Dan Bing'i, Çin'e yolumuz düşünce tatmak elzem oldu. Yiyenlere, izleyenlere şimdiden afiyet olsun.
Elektrik Cezalı Su Oyunu - MübarekTV 07:30
Elektrik Cezalı Su Oyunu - MübarekTV 3.589 izlenme - 3 yıl önce Baldudak olarak tanıdığımız Mücahit ve iş arkadaşı Ahmet Youtuberlığa özenmiş ve ortaya ilginç görüntüler çıkmış. Bedükten ayrıldıktan sonra bozdu Baldudak yea.
Kandil 01:19
Kandil 6.405 izlenme - 10 yıl önce kandiliniz mübarek olsun
Abdullah Öcalan'ın Yakalanma Süreci (1999) - Mehmet Ali Birand 28:00
Abdullah Öcalan'ın Yakalanma Süreci (1999) - Mehmet Ali Birand 3.313 izlenme - 3 yıl önce Abdullah Öcalan'ın nasıl? Hani devletin yardımıyla yakalandığı; o dönemde yaşanan olaylar tüm ayrıntısıyla anlatılıyor. Dönemim siyasetçileri ve olayı yaşayanların anlattıkları da Mehmet Ali Birand tarafından aktarılıyor. Benzer bir içerik için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/208305/teroristbasinin-yakalanma-seruveni-askertv
Regaip Kandiliniz Mübarek Olsun 00:26
Regaip Kandiliniz Mübarek Olsun 11.082 izlenme - 10 yıl önce regaip kandiliniz mübarek olsun
Miraç,mevlit kandili.dursun erzıncanlı 06:40
Miraç,mevlit kandili.dursun erzıncanlı 3.675 izlenme - 8 yıl önce allah'ın aşkıyla yan bu gece mevlana gibi dön bu gece secdeye varıp huzura erince şu fakiride an bu gece. hayırlı kandiller!...şule ersöz kaynak
kadir gece'niz mübarek olsun 00:52
kadir gece'niz mübarek olsun 3.921 izlenme - 9 yıl önce tüm islam aleminin gecesi mübarek olsun...
Baldudaktan Şekerli Yoğurt 04:26
Baldudaktan Şekerli Yoğurt 2.138 izlenme - 3 yıl önce Bedük'ün kankası baldudak ramazan ayında oruçlu oruçlu yogurt propagandası yapıyor sözde mübarek reelde müşriklik yapan baldudagın maceralarını izliyoruz.
Topu Kaba Etiyle Kontrol Eden Saha Görevlisi 00:29
Topu Kaba Etiyle Kontrol Eden Saha Görevlisi 2.440 izlenme - 3 yıl önce Bursaspor - Beşiktaş maçında bir saha görevlisi abimiz futbol resitali sergilemiş. Gerek top kontrolü gerek topuk pasıyla Beşiktaş'a göz kırpan abimizi. Topu çok estetik bir şekilde kaba etiyle kontrol etme yeteneğiyle taraflı tarafsız herkesin takdirini toplamıştır.
Kadir Gecesi. 02:02
Kadir Gecesi. 3.921 izlenme - 10 yıl önce www.istikmaet.eu
otobüs değil villa mübarek :) 02:32
otobüs değil villa mübarek :) 3.456 izlenme - 9 yıl önce yok böyle bir lüküs hayat
Sosyal Medyadan Sesini Duyuran Gülay Mübarek Yaşadıklarını Anlatıyor  08:23
Sosyal Medyadan Sesini Duyuran Gülay Mübarek Yaşadıklarını Anlatıyor 441 izlenme - 11 ay önce "Ne zaman ki sindiğimi fark etti, beni tehdit etmek için çocukları kullanmaya başladı. İşte o zaman çok korktum." Gülay Mübarek 2 yıldır aldığı tehditleri ve hukuki süreci anlatıyor.
Mehmet Balaman - Baba Bayramın Mübarek Ola 04:04
Mehmet Balaman - Baba Bayramın Mübarek Ola 3.199 izlenme - 4 yıl önce Mehmet Balaman - Baba Bayramın Mübarek Ola Mehmet Balaman - Baba Bayramın Mübarek Ola Mehmet Balaman - Baba Bayramın Mübarek Ola Mehmet Balaman - Baba Bayramın Mübarek Ola
Dr. Sivrisinek 02:44
Dr. Sivrisinek 1.176 izlenme - 3 yıl önce Bizi ısırarak seven tek canlı sivrisineği biraz daha yakından tanımak amacıyla yapılmış buram buram "hoş geldin mübarek" kokan çalışma. Eleştiri yapılabilir, böylesine bilimsel bir video alkışlanabilir de. Bilemedim şimdi. İyi seyirler efenim.
eğsoz değil mübarek soba bacası:) 00:27
eğsoz değil mübarek soba bacası:) 3.488 izlenme - 9 yıl önce peugeot 206 eğsozundan çıkan duman
hayırlı cumalar..şule ersöz kaynak 03:02
hayırlı cumalar..şule ersöz kaynak 3.850 izlenme - 8 yıl önce hayırlı cumalar cumanız mübarek olsun dualarınız kabul ve makbul olsun.
Ses Sistemi Mübarek...:) 01:13
Ses Sistemi Mübarek...:) 2.727 izlenme - 9 yıl önce arabanın arkasına koyucan bunu gezıceksın tesısat almana gerek yokk :):
mevlit kandili 08:59
mevlit kandili 3.435 izlenme - 9 yıl önce dursun ali erzincanlı şiiriyle
Moskova'da Bayram Namazı 01:15
Moskova'da Bayram Namazı 1.969 izlenme - 4 yıl önce Moskova semalarında bir dronedan çekilen görüntüler, Haremeyn-i Şerifeyni aratmayan mahşeri bir kalabalığı tarihe kaydediyor!
Cuma Akşamınız Mübarek Olsun 01:30
Cuma Akşamınız Mübarek Olsun 408 izlenme - 1 yıl önce Cuma Mesajları
Şehitler Kervanı - Bir Mübarek Destan 06:54
Şehitler Kervanı - Bir Mübarek Destan 2.243 izlenme - 4 yıl önce Şehitler Kervanı - Bir Mübarek Destan
Maral - Mübarek Olsun 03:51
Maral - Mübarek Olsun 2.137 izlenme - 4 yıl önce Albüm Adı: Sevdakar Çıkış Tarihi: 22.03.2013 Türk Halk Müziği Şarkı Sözleri: Duydum Başka Birisini Seviyormuşsun Şimdi Başka Kolları Sarıyormuşsun Gönül Defterini Kapatıp Gidiyormuşsun Ne Diyeyim Zalim Sana Uğurlar Olsun Yar Yar Hayırlı Olsun Yar Yar Mübarek Olsun Yar Yar Uğurlar Olsun Sen O Yara O Yar Sana Mübarek Olsun Yar Yar Hayırlı Olsun Yar Yar Uğurlar Olsun Yar Yar Mübarek Olsun Gittin Diye Bu Gönlümde Sana Ah Etmem Geçmiş Günler Hatırına Beddua Etmem Bir Gün Dönersen Geriye Seni Affetmem Ne Diyeyim Soysuz Sana Uğurlar Olsun Yar Yar Hayırlı Olsun Yar Yar Mübarek Olsun Yar Yar Uğurlar Olsun Sen O Yara O Yar Sana Mübarek Olsun Yar Yar Hayırlı Olsun Yar Yar Uğurlar Olsun Yar Yar Mübarek Olsun
Berat Kandiliniz Mübarek Olsun! 01:56
Berat Kandiliniz Mübarek Olsun! 1.367 izlenme - 6 yıl önce İzlesene Ailesi Olarak Tüm İslam Aleminin Berat Kandilini Kutlarız...