Hoşgeldiniz!

mucit

Portakaldan Mum Ve Kandil Nasıl Yapılır - Deli Mucit Ayhan 03:52
Portakaldan Mum Ve Kandil Nasıl Yapılır - Deli Mucit Ayhan 266 izlenme - 7 yıl önce Portakaldan mum ve kandil nasıl yapılır diye sizlere mucit Ayhan, değişik romantik fikir ile öğretici videosunu sunar.
Ayı Savar (Türk Zekası, Gelişim Tv) 02:30
Ayı Savar (Türk Zekası, Gelişim Tv) 353 izlenme - 7 yıl önce Ardeşen'li Cavit Bayraktar abimizin icadı. cavit bayraktar'ın ağzından anlatan kadın spikerin vurguları icaddan güzel olmuş. gelişim tv, ardeşen, rize, lazlar hepsini çok seviyorum. ayıları vurmadan önce bi kere daha düşünün ve cavit bayraktar marka bir ayı savar edinin diyerek susuyorum.
Dökyat Koltuk Takımı (10 Dk) 10:34
Dökyat Koltuk Takımı (10 Dk) 173 izlenme - 7 yıl önce Düzceli Mucit Hasan Kum'un Dökyat koltuk Takımı. daha önceden kısa versiyonu yüklenmişti belki uzun versiyonu dikkatinizi çeker.
Sürtünme Gücü ile Eşyalar Nasıl Hareket Ettirilir? - Deli Mucit Ayhan 02:12
Sürtünme Gücü ile Eşyalar Nasıl Hareket Ettirilir? - Deli Mucit Ayhan 213 izlenme - 7 yıl önce Sürtünme gücü ile eşyalar nasıl hareket ettirilir, Sürtünme Gücü Nedir ve sürtünme kuvvetinin gücü nasıl olur diye sizlere ilginç ve öğretici videolar sunan Deli Mucit Ayhan. Credits / Music: http://www.freesfx.co.uk/
Aşkın İcadı - Invention of Love (2010) 09:44
Aşkın İcadı - Invention of Love (2010) 194 izlenme - 7 yıl önce Bir mucidin, bir kadının kendisini sevebilmesi için verdiği mucitçe çaba, kadın tarafından karşılık bulabilecek mi? Yapım : Rusya / 2010 Senaryo-Yönetmen : Andrey Shushkovrn
Kendi İcadı Yüzünden Ölen Adam 01:35
Kendi İcadı Yüzünden Ölen Adam 164 izlenme - 7 yıl önce Kendi icadı yüzünden ölen zavallı mucit yıl 1939da x ışını atan gözlük (icadı başarılı olmasada filme olan yeteneği tartışılır. Ben eğlendim sıra sizin)
Paralel Park Artık Çok Kolay... 00:30
Paralel Park Artık Çok Kolay... 212 izlenme - 7 yıl önce İranlı mucit Mohsen Farahani, paralel park etmeyi kolaylaştıracak bir buluşa imza attı. Farahani, sistemin bir iki yıl içinde seri üretime geçmesini hedeflediğini ve lastik üreticilerinin projesine destek olduğunu belirtti. Öte yandan buluşun, küresel lastik pazarını -25 büyütmesi bekleniyor.
Kazara Gerçekleşen 10 Keşif 02:58
Kazara Gerçekleşen 10 Keşif 174 izlenme - 7 yıl önce Millet onlarca yıl uğraşsın dursun sen kazara bul. Bazı insanların nasıl başarılı olduğunu gördükçe şans denilen şeye inanasım geliyor. İzleyelim.
Kendi Buluşları Nedeniyle Ölen 10 Mucit 02:27
Kendi Buluşları Nedeniyle Ölen 10 Mucit 168 izlenme - 7 yıl önce İcatlarının kurbanı olan 10 mucit. Kaş yapayım derken göz çıkarmak buna denilir bence. Uygarlığı geliştirelim derken ölmek garip doğrusu. İzleyelim.
Fonksiyon Manyağı Şapka 00:22
Fonksiyon Manyağı Şapka 182 izlenme - 7 yıl önce En sevdiği atasözü "bir elin nesi var, iki elin sesi var" olan alkışsever arkadaşlarım, Türk'ün olduğu her yerde ilerleme, keşif ve icat olacağını, sitemiz bundan evvel pek çok kere kanıtladı. Ancak değerli dostlarım, yurdumuzda gelişme sağlanamamış, yerinde sayan tek konu, "Haydi birşeyler icat et evladım" sözünü duyan her vatandaşımızın ilk olarak vantilatörlü, klimalı, hidroforlu, can yelekli şapka üretme sevdasıdır. Şapka türevlerini zorlayan icatsa her zaman için ısıtmalı, soğutmalı, kokmayan ayakkabı projeleri olmuştur ve maalesef ki ülkemiz yıllardır bu darboğazı aşamamıştır. Buraları okuyan yatırımcı alkışçılar, bu iki proje tipine destek olursanız batmanız kaçınılmaz olabilir, ancak unutmayınız ki vereceğiniz destek, mucitlerimize bu tarz icatların işe yaramadığını gösterecek, muhteşem çalışmalarını başka sahalara kaydırmalarını sağlayacak ve en nihayetinde ülke olarak akıl almaz bir hızla büyümemizi sağlayacaktır.
Deli Mucit Ayhan - Akıllara Durgunluk Veren Bilgiler (Animasyonlu) 03:18
Deli Mucit Ayhan - Akıllara Durgunluk Veren Bilgiler (Animasyonlu) 139 izlenme - 7 yıl önce İlginç ve değişik bilgiler sunan Deli Mucit Ayhan ile sizlere akıllara durgunluk veren bilgileri bir o kadar ilginç animasyonlarıyla anlatıyor.
Dünyanın En Hızlı Koşan Robotu - Outrunner 02:36
Dünyanın En Hızlı Koşan Robotu - Outrunner 88 izlenme - 7 yıl önce Nerde ve ne amaçla kullanılır bilemedim ama yinede birşeyler üretmek geliştirmek güzelşey. Biz de artık bu tarz teknolojilere yatırım yapsak, birşeyler geliştirsek ne güzel olur. Lego gibi parçalardan neler üretiyorlar. Biz hala saç, teneke, tel, maşa gibi bişeylerle icad yapmaya çalışıyoruz. Üzülüyorum ya. Yurdumuzda tekno marketler açılmalı bence. Meraklı genşler buradan istediği elektronik ve mekanik parçaları temin edebilmeli. Ewt süper bir fikir la bu :O
Bola Varsa Çöpler Asla 00:37
Bola Varsa Çöpler Asla 96 izlenme - 7 yıl önce Haydi ne duruyorsun,ergensen,zekiysen veya zeki görünmek istiyorsan,aklına kimsenin aklına gelemiyecek bir şey gelmiş sandıysan,bize bir reklam gördermen yeterli ve bizde bu reklamı yayınlayıp senin iş dünyasındaki basakmaları üçer beşer atlamana yardımcı olalım.
Hall Of The Mountain King - 27 Telli Gitar 03:08
Hall Of The Mountain King - 27 Telli Gitar 51 izlenme - 7 yıl önce 27 telli gitarın mucidi. Keith medley'den gitarıyla gerçekleştirdiği performansı dinliyoruz.