Hoşgeldiniz!

müdahele

Taksim'de Polis Müdahalesi - 06.07.2013 02:34
Taksim'de Polis Müdahalesi - 06.07.2013 28.950 izlenme - 5 yıl önce Taksim'de Polis Müdahalesi - 06.07.2013
ODTU'de Gergin Gece 00:37
ODTU'de Gergin Gece 37.119 izlenme - 4 yıl önce Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin ODTÜ'nün arazisinden geçirmek istediği otoyol projesini protesto etmek isteyen bir gruba polis müdahale etti. Polisin biber gazlı ve TOMA'lı müdahalesine taşlarla karşılık veren grup, çöp konteynerleri ve banklarla barikat kurup, barikatı ateşe verdi. 10 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI Müdahale sırasında bir markete sığınan göstericilerden 10'u polis tarafından gözaltına aldı. Olayların devam ettiği sırada emniyete ait bir helikopter de havadan grubun bulunduğu alanı izledi. Polis müdahalesinin ardından grup büyük oranda dağılırken, olayların yer yer devam ettiği öğrenildi. DİKMEN CADDESİ'NDE DE MÜDAHALE OLDU ODTÜ arazisinden geçecek yol çalışmasını protesto etmek isteyen bir grup Ankara Dikmen Caddesi’nde toplanarak yürümek istedi. Polisin TOMA'yla müdahale ettiği grup ara sokaklara kaçtı.
ODTU'ye Polis Müdahelesi 03:59
ODTU'ye Polis Müdahelesi 15.146 izlenme - 4 yıl önce Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilmek istenen Anadolu Bulvarı'nın devamı olacak ve ODTÜ arazisinin doğu bölgesinden geçecek yolu engellemek isteyen gruba polis müdahale etti. CHP MİLLETVEKİLLERİ ARAYA GİRDİ ODTÜ arazisindeki bazı ağaçların söküleceği gerekçesiyle yola engel olmak için yerleşkenin 100. yıl girişinde sabah saatlerinden beri gösteri yapan gruba destek vermek için orada bulunan CHP'nin bazı milletvekilleri gerginliği önlemeye çalıştı. Yetkililerle görüşen Milletvekilleri, olumlu bir gelişme kaydedemedi. Bunun üzerine gruptan bazıları çevik kuvvet polislerine taş attı. Çevik kuvvet polisleri atılan taşlar üzerine gruba biber gazı ile müdahale etti. GAZETECİ YARALANDI Müdahale üzerine gruptakiler yerleşkenin içerisine çekildi. Ara ara yerleşke dışına çıkan göstericiler, polise taş atıp tekrar yerleşkeye kaçtı. Yerleşke içinden buldukları malzemeyi kampüs girişine yığan göstericiler, barikat arkasından polise taş atmaya devam etti. Polis biber gazı ve TOMA yardımıyla barikata yaklaşarak barikatı açtı. Atılan taşlardan başına taş isabet eden fotomuhabiri Rıza Özel hafif şekilde yaralandı.
Müdahalenin Ardından Gezi Parkı - 16.06.2013 02:58
Müdahalenin Ardından Gezi Parkı - 16.06.2013 8.460 izlenme - 5 yıl önce Gezi Parkı'na dün akşam saatlerinde yapılan müdahalenin ardından Taksim başta olmak üzere birçok yerde eylemcilere polis gece boyunca müdahale etti.
Anma Töreninde Polis Müdahalesi 02:11
Anma Töreninde Polis Müdahalesi 4.074 izlenme - 5 yıl önce Taksim Dayanışması tarafından yapılan çağrıyla Gezi Parkı olaylarında hayatını kaybeden ve yaralananlar için anma töreni yapıldı. Bir süre sonra polis ekipleri eylemcilere "Dağılın"uyarısı yaptı. Uyarı üzerine grubun Gezi Parkı'ndan uzaklaşmaya başladığı görüldü. Ancak gruplar bir süre sonra tekrar park önüne gelmeye başladı.
Avrupa Kupası'nda Aniden Memelerini Açan Kadın - Femen 00:57
Avrupa Kupası'nda Aniden Memelerini Açan Kadın - Femen 2.550 izlenme - 3 yıl önce Femen grubu üyelerinden bir bayan her zaman yaptıkları gibi yine soyunarak bir eylem gerçekleştirmek istiyor ama uyanık güvenlik görevlileri ne olacağını anlayıp anında müdahale ediyor..
ODTÜ'ye Plastik Mermili Müdahele 01:17
ODTÜ'ye Plastik Mermili Müdahele 2.653 izlenme - 4 yıl önce Ankara'da Büyükşehir Belediyesi'nin ODTÜ-100. Yıl-Çiğdem Mahallesi bölgesinden geçirmek istediği otoyol projesine karşı başlayan eyleme polis müdahale etti. Yaklaşık bin 500 göstericinin bulunduğu eylemde, CHP milletvekilleri İlhan Cihaner ve Aylin Nazlıaka, polis müdürüyle görüştüğü esnada, grup tarafından gelen taş sonrası müdahale başladı. Polis eylemcilere biber gazı ve plastik mermiyle müdahale etti. Grup ODTÜ'ye ve 100. Yıl Mahallesine doğru geriledi. Müdahale esnasında Hürriyet Gazetesi foto muhabiri Rıza Özel, başına aldığı darbeyle bayıldı ve ambulansla hastaneye kaldırıldı.
Kızılay'da Ani Müdahele Canlı Yayında 02:50
Kızılay'da Ani Müdahele Canlı Yayında 2.595 izlenme - 5 yıl önce Kızılay'da olaysız Taksim Gezi Parkı eylemi alanındaki müdahele canlı yayında. 05.06.2013
Toma'yı Böyle Durdurmaya Çalıştılar 00:51
Toma'yı Böyle Durdurmaya Çalıştılar 1.966 izlenme - 5 yıl önce Taksim Divan Oteli önünde eylemciler TOMA'yı böyle durdurmaya çalıştı.
Selahattin Demirtaş'ı Takmayan Komiser ve TOMA 00:33
Selahattin Demirtaş'ı Takmayan Komiser ve TOMA 1.489 izlenme - 3 yıl önce Selahattin Demirtaş'ın sorgu sualsiz yürüyüş yapmasına komiserimizden ilginç bir tepki geliyor. Helal olsun diyerekten, sizi bu görüntülerle başbaşa bırakıyor, iyi seyirler diliyorum.
Taksim Gezi Parkı 22 Haziran 2013 Polis Müdahalesi 02:56
Taksim Gezi Parkı 22 Haziran 2013 Polis Müdahalesi 1.159 izlenme - 5 yıl önce Bugün Gezi Parkı olaylarında ölenleri anmak için Taksim'de toplanan halka polis müdahalede bulundu. ( Taksim Gezi Parkı Haberleri)
ulvi acil müdahale yaparsa..xd 01:32
ulvi acil müdahale yaparsa..xd 1.150 izlenme - 7 yıl önce
polisten bdpliler için muhteşem telsiz anonsu 00:32
polisten bdpliler için muhteşem telsiz anonsu 938 izlenme - 6 yıl önce al sana yürüyüş
Wasserwerfer 10000 - Alman TOMA'sı 01:12
Wasserwerfer 10000 - Alman TOMA'sı 762 izlenme - 3 yıl önce kendisinin adı wasserwerfer 10000'dir. wasserwerfer 9000'in yerini almıştır. wasserwerfer 9000 bizdeki tomaların dengi olabilecekken bu araç almanların ve avusturyalıların mühendislikte attıkları çılgınlığın ürünüdür. mürettebatı 5 kişidir (tank mübarek). ilk aşamada 50 adet üretilecektir. üzerine tırmanılamaması için yüzeyleri ters eğimli tasarlanmıştır. %0.5 ile %1 arasında cs veya cn gazını sıktığı suya karıştırabilir. aynı anda 3 noktaya su atabilir. 3 kamerası vardır. bizimkiler duymasın anında 10 tane alırlar gerçi tanesi 900.000 euro ama paraya kıyarlar. kod adı: wawe 10 Görüntüsü bile hayranlık yaratan mühendislik harikası. İnsanın su yiyesi geliyor.
ODTÜ'de Polis Müdahelesi 00:43
ODTÜ'de Polis Müdahelesi 718 izlenme - 4 yıl önce Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin ODTÜ'nün arazisinden geçirmek istediği otoyol projesini protesto etmek isteyen bir gruba polis müdahale etti. Polisin biber gazlı ve TOMA'lı müdahalesine taşlarla karşılık veren grup, çöp konteynerleri ve banklarla barikat kurup, barikatı ateşe verdi. 10 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI Müdahale sırasında bir markete sığınan göstericilerden 10'u polis tarafından gözaltına aldı. Olayların devam ettiği sırada emniyete ait bir helikopter de havadan grubun bulunduğu alanı izledi. Polis müdahalesinin ardından grup büyük oranda dağılırken, olayların yer yer devam ettiği öğrenildi.
TCDD - Yeni Acil Müdahale Aracı Denemesi 01:30
TCDD - Yeni Acil Müdahale Aracı Denemesi 514 izlenme - 3 yıl önce TCDD, türkiye şartlarına uygun şekilde ürettigi aracın lastiklerini de raylara uygun şekilde degiştirdiği yeni acil müdahele aracının deneme sürüşü testinden bir kesit izleyeceğiz.
17 Aralık Süreci - 5 Absürd Açıklama - Yaşasın Demokrasi 02:31
17 Aralık Süreci - 5 Absürd Açıklama - Yaşasın Demokrasi 455 izlenme - 2 yıl önce 17 Aralık Süreciyle ilgili yapılmış, 5 absürd açıklamayı izliyor ve ibret alıyoruz. Nagehan Alçı: Keşke Bakanların aldığı rüşvet minumuma inse...
Hacker'dan Canlı Yayına Müdahele Var 01:57
Hacker'dan Canlı Yayına Müdahele Var 611 izlenme - 7 yıl önce
Öğretmenlere Gazlı Müdahale 02:28
Öğretmenlere Gazlı Müdahale 262 izlenme - 4 yıl önce Ankara'da Eğitim Sen'in Hükümetin Eğitim Politikasını Protesto Etmek Amacıyla Düzenlediği Eyleme Polis Müdahele Etti.
¶§¶  tıpta simbebek 05:03
¶§¶ tıpta simbebek 727 izlenme - 9 yıl önce doktorların ve sağlık çalışanlarının bebeklere krşı nasıl müdehale etmesi gerektiğini, her türlü hastalık ve kazanın bebek üzerinde tatbikatını yaptıkları iyi bir belgesel. pahalı bi uygulama ama her hastanede olmalı bence.
Polisten Güldüren Anons - Güldük Eğlendik Hep Beraber 01:47
Polisten Güldüren Anons - Güldük Eğlendik Hep Beraber 246 izlenme - 2 yıl önce ''Aranızda bazı şahıslar polise saldırmanız için teşvik ediyor. Bu gruptan bazı kişiler zaman zaman taş ve sopalarla saldırıda buluyor. Lütfen, bunlar size zarar vermek istiyor. Ne güzel şimdiye kadar güldük eğlendik. Demokratik hakkınızı kullandınız. Eyleme artık bir son verelim. Evimize gidip dinlenelim yarın yine geliriz'' şeklinde anons yaptı.
Biber Gazını Etkisiz Hale Getirme Yöntemi 02:25
Biber Gazını Etkisiz Hale Getirme Yöntemi 212 izlenme - 3 yıl önce atılan biber gazlarını kızılay'da böyle etkisiz hale getirildi.. 5-10 litretlik su damacanaların içine atıp kapaklarını kapatıldı.. bu videoda görüldüğü üzere, biber gazı sıkılan kalabalığın polise karşı taş falan atmıyor, sadece slogan atıyor. bu video çekildikten 45 dakika sonra hem meşrutiyet hem de karanfil sokak'tan biber gazı atarak üzerlerine saldırılıyor.. halk panik içinde kafelere ve apartmanların arasına kaçtı.. gruplar halinde aralara giren polis yakaladığını copladı, gözaltına aldı..
Taksim'de Resital Sona Erdi 02:02
Taksim'de Resital Sona Erdi 180 izlenme - 5 yıl önce Taksim Gezi Parkı'ndaki müdahalenin ardından bazı gruplar, Harbiye, Divan Otel önünde polisle karşı karşıya geldi
Bu Hareketi Pahalıya Patladı! -Cipriano Martinez 00:08
Bu Hareketi Pahalıya Patladı! -Cipriano Martinez 94 izlenme - 2 yıl önce Rugby oyununda Cipriano Martinez'in rakibine yaptığı sert hareket ile 99 yıl oyundan men cezası aldı.
Antakya Saray Caddesi'nde SOMA İçin Müziğe Polis Müdahalesi! 04:55
Antakya Saray Caddesi'nde SOMA İçin Müziğe Polis Müdahalesi! 79 izlenme - 2 yıl önce Şanlı polislerimiz, Soma için sokakta terörlü müzik yaparak ülkenin bölünmez bütünlüğünü tehdit eden ve dış mihrakların kirli oyunlarına alet olan Praksis grubunu nasıl saniyeler içerisinde etkisiz hala getirerek vatan kurtarıyor izliyoruz. Bizim polislerimiz ki; Victor Jara’nın gitar çalan ellerini kesen Şilili komutanların, isyanlı şiir yazan Pir Sultan Abdal’ı asan Hızır Paşaların soyundan geliyor, yer mi bu numaraları?
PEÇE TAKAN KIZLAR KADINLAR KENDİLERİNİ BÖYLE RAHAT HİSSEDİYORSA PEÇEYE MÜDAHELE EDENLER KAFİR OLUR 05:32
PEÇE TAKAN KIZLAR KADINLAR KENDİLERİNİ BÖYLE RAHAT HİSSEDİYORSA PEÇEYE MÜDAHELE EDENLER KAFİR OLUR 49 izlenme - 1 yıl önce 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ OLAN HERKESİ VE “BU ZAMANDA YAŞAYAN 8 MİLYAR İNSANIN HEPSİNİ HEM MUAYYEN HEM UMUM HEM SİLSİLE OLARAK TEKFİR EDİYORUM”ASL-İ KAFİR DİYORUM. 1333 SENE İÇİNDE OLAN TÜM DEVLET’LERE. VE BU ZAMANDAKİ ( 215’E YAKIN ) DEVLETLERE “KAFİR DEVLETLER- KÜFÜR HÜKÜMETLER” DİYORUM. VE TÜM HALKINI; “HEM TEK-TEK MUAYYEN OLARAK, HEM UMUM, HEMDE SİLSİLE OLARAK, TAMAMINI TEKFİR EDİYORUM”HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR. MÜSLÜMAN DEĞİLLERDİR. HEPSİ KENDİNİ MÜSLÜMAN ( SANAN ) CEHENNEMLİK İMANSIZLARDIR! 1-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ALİM’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 2-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 3-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ İMAM’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 4-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCTEHİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 5-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYHUL İSLAMLARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 6-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜFESSİR’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 7-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ CUMHUR ULEMA’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MUHADDİS’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 9-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ FAKİH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 10-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCEDDİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 11-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ TÜM CEMAAT’LERE TÜM GRUP’LARA TÜM TAİFE’LERE TÜM CİHAD CEPHE’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1-EBU HANİFE ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 2-MALİKİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 3-AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 4-ŞAFİİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE SÜNNİ İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü SİTTE '6 HADİS KİTABI' KÜTÜB-Ü TİS-A '9 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-BUHARİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MUSLİM ASL-İ KAFİRDİR! 3-TİRMİZİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EBU DAVUD ASL-İ KAFİRDİR! 5-NESA-İ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ MACE ASL-İ KAFİRDİR! 7-MUVATTA İMAM MALİK ASL-İ KAFİRDİR! 8-MÜSNED AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR! 9-DARİMİ ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE Şİ-A İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü ERBE-A '4 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-EL-KAFİ CAFER MUHAMMED EL-KULEYNİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MEN LA YEHZURUHUL FAKİH ŞEYH SADIK ASL-İ KAFİRDİR! 3-TEHZİBUL AHKAM EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EL-İSTİBSARU FİMA UHTİLİFE FİHİ MİNEL EHBAR EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! NECDİ’LERİN HEPSİ ASL-İ KAFİRDİR. VE BU ZAMANDAKİ BİZ NECDİ’YİZ BİZ SELEFİ’YİZ BİZ EHLİ SÜNNETİZ DİYENLERİN HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR! 1-MUHAMMED BİN ABDULVEHHAB ASL-İ KAFİRDİR! 2-OĞULLARIDA TORUNLARIDA TALEBELERİDE BABASIDA DEDESİDE ASL-İ KAFİRDİR! 3-İBNİ TEYMİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 4-İBNİ KAYYİM EL-CEVZİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 5-ZEHEBİ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ KESİR ASL-İ KAFİRDİR! 7-TABERİ ASL-İ KAFİRDİR! EN BÜYÜK HÜCCET-BEYYİNE-DELİL-HİKMET-VAHİY-NAS'DA 1-KUR-AN'I KERİM'DİR- AYETLERDİR. 2-KUR-AN'I KERİME UYAN SAHİH HADİSLERDİR- SAHİH SÜNNETLERDİR. 3-İCMA-İ ÜMMETİ, 4-KIYAS'I FUKEHA'YI, RED-İNKAR”EDEN TAM BİR 'MUVAHHİD' MÜSLÜMANDIR
Osmanbey Metro Durağı'nda Müdahele Anı (12 Mart 2014) 00:42
Osmanbey Metro Durağı'nda Müdahele Anı (12 Mart 2014) 139 izlenme - 4 yıl önce 269 gün komada kalan Berkin'in cenazesi sonrasında yaşanan olaylar... Polis'in Taksim'de mudahaleye basladigi anda osmanbey metro cikisindaki can pazari.
Neymar Ve Sahaya Fırlayan 7 Yaşındaki Çocuk 00:52
Neymar Ve Sahaya Fırlayan 7 Yaşındaki Çocuk 73 izlenme - 3 yıl önce Brezilya vs Güney Afrika 03.05.14 7 yaşında bir çocuk aniden sahaya fırladı.Güvenlikçiler çocuğa müdahele ederken Neymar çocuğu kurtardı.Küçük çocuk futbolcularla resim çektirdii
Taksim'de Dağılmayan Gruba Polis Müdahalesi 02:42
Taksim'de Dağılmayan Gruba Polis Müdahalesi 96 izlenme - 5 yıl önce Gezi Parkı eylemlerine destek için İstiklal Caddesi üzerinde toplanan ve meydana çıkmak isteyen gruba polis müdahale etti.
OTOBÜSTE KAFELERDE METRODA HALK EVCİ ÇAPULCU KAFİRLER İSLAM DÜŞMANLIĞI YAPIYORLAR MÜDAHELE EDİN 03:02
OTOBÜSTE KAFELERDE METRODA HALK EVCİ ÇAPULCU KAFİRLER İSLAM DÜŞMANLIĞI YAPIYORLAR MÜDAHELE EDİN 36 izlenme - 1 yıl önce 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ OLAN HERKESİ VE “BU ZAMANDA YAŞAYAN 8 MİLYAR İNSANIN HEPSİNİ HEM MUAYYEN HEM UMUM HEM SİLSİLE OLARAK TEKFİR EDİYORUM”ASL-İ KAFİR DİYORUM. 1333 SENE İÇİNDE OLAN TÜM DEVLET’LERE. VE BU ZAMANDAKİ ( 215’E YAKIN ) DEVLETLERE “KAFİR DEVLETLER- KÜFÜR HÜKÜMETLER” DİYORUM. VE TÜM HALKINI; “HEM TEK-TEK MUAYYEN OLARAK, HEM UMUM, HEMDE SİLSİLE OLARAK, TAMAMINI TEKFİR EDİYORUM”HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR. MÜSLÜMAN DEĞİLLERDİR. HEPSİ KENDİNİ MÜSLÜMAN ( SANAN ) CEHENNEMLİK İMANSIZLARDIR! 1-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ALİM’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 2-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 3-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ İMAM’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 4-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCTEHİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 5-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYHUL İSLAMLARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 6-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜFESSİR’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 7-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ CUMHUR ULEMA’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MUHADDİS’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 9-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ FAKİH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 10-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCEDDİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 11-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ TÜM CEMAAT’LERE TÜM GRUP’LARA TÜM TAİFE’LERE TÜM CİHAD CEPHE’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1-EBU HANİFE ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 2-MALİKİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 3-AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 4-ŞAFİİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE SÜNNİ İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü SİTTE '6 HADİS KİTABI' KÜTÜB-Ü TİS-A '9 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-BUHARİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MUSLİM ASL-İ KAFİRDİR! 3-TİRMİZİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EBU DAVUD ASL-İ KAFİRDİR! 5-NESA-İ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ MACE ASL-İ KAFİRDİR! 7-MUVATTA İMAM MALİK ASL-İ KAFİRDİR! 8-MÜSNED AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR! 9-DARİMİ ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE Şİ-A İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü ERBE-A '4 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-EL-KAFİ CAFER MUHAMMED EL-KULEYNİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MEN LA YEHZURUHUL FAKİH ŞEYH SADIK ASL-İ KAFİRDİR! 3-TEHZİBUL AHKAM EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EL-İSTİBSARU FİMA UHTİLİFE FİHİ MİNEL EHBAR EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! NECDİ’LERİN HEPSİ ASL-İ KAFİRDİR. VE BU ZAMANDAKİ BİZ NECDİ’YİZ BİZ SELEFİ’YİZ BİZ EHLİ SÜNNETİZ DİYENLERİN HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR! 1-MUHAMMED BİN ABDULVEHHAB ASL-İ KAFİRDİR! 2-OĞULLARIDA TORUNLARIDA TALEBELERİDE BABASIDA DEDESİDE ASL-İ KAFİRDİR! 3-İBNİ TEYMİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 4-İBNİ KAYYİM EL-CEVZİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 5-ZEHEBİ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ KESİR ASL-İ KAFİRDİR! 7-TABERİ ASL-İ KAFİRDİR! EN BÜYÜK HÜCCET-BEYYİNE-DELİL-HİKMET-VAHİY-NAS'DA 1-KUR-AN'I KERİM'DİR- AYETLERDİR. 2-KUR-AN'I KERİME UYAN SAHİH HADİSLERDİR- SAHİH SÜNNETLERDİR. 3-İCMA-İ ÜMMETİ, 4-KIYAS'I FUKEHA'YI, RED-İNKAR”EDEN TAM BİR 'MUVAHHİD' MÜSLÜMANDIR