Hoşgeldiniz!

Müezzinoğlu

Türkiye’de Emekli Olan Türk’le Hollanda’da Emekli Olan Türk’ün Farkı 02:13
Türkiye’de Emekli Olan Türk’le Hollanda’da Emekli Olan Türk’ün Farkı 2.985 izlenme - 8 ay önce Çalışma Bakanı Mehmet Müezzinoğlu dünyanın gelişmiş ülkelerinde ortalama emeklilik yaşının 72 olduğunu söylerken Türkiye’de emeklilik yaş ortalamasının daha yeni 52’ye çıktığını belirtti. Hollanda’dan emekli olan bir Türk vatandaşı 80 yaşında olmasına rağmen 67 yaşında emekli olan Türkiye’de yaşayan Türk vatandaşından çok daha dinç duruyor. Ben de kendimden örnek vereyim, mesai yazmazlarsa anca pazar, o da belki zaman kalıyor.
Mustafa Yenigün: Bu Yasaklar Uygulanırsa Canlı Yayında Eşek Gibi Anırırım 01:18
Mustafa Yenigün: Bu Yasaklar Uygulanırsa Canlı Yayında Eşek Gibi Anırırım 3.284 izlenme - 2 yıl önce Flash Tv Ana Haber Bülteni'nin sivri dilli sunucusu Mustafa Yenigün, Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu'nun açıkladığı yeni sigara yasaklarıyla ilgili, bakana rest çekti. "Ne eski sigara yasakları, ne de gece alkol satış yasağı uygulanıyor" diyen ünlü sunucu bakanı tebdil-i kıyafet sokağa çıkmaya çağırdı. Yenigün'ün "Eğer bu yasaklar uygulanırsa, canlı yayında eşek gibi anırırım; ya siz ne yaparsınız?" diye rest çektiği haber yorumu, sosyal medyanın en çok konuşulan videoları arasına girdi.
Çalışma Bakanı - Kamuya Alımları Dondurduk 01:04
Çalışma Bakanı - Kamuya Alımları Dondurduk 2.037 izlenme - 1 yıl önce Çalışma Bakanı Mehmet Müezzinoğlu: Kamuya alımları dondurduk.Kamuya alımı çok yaptığımızda millete hizmet artmıyor.önümüzdeki süreçte kamuya personel alımında cimri davranacağız.
Müezzinoğlu: FETÖ’nün DNA’sı İncelense Bu Millete Ait Çıkmaz 04:17
Müezzinoğlu: FETÖ’nün DNA’sı İncelense Bu Millete Ait Çıkmaz 1.388 izlenme - 1 yıl önce 15 Temmuz darbesi - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Müezzinoğlu, tıp tabiriyle FETÖ'nün DNA'sı incelense bu millete ait bir özelliğin bulunamayacağını söyledi.
Mehmet Müezzinoğlu: Başkan Seçseydik Kaos Olmayacaktı 00:17
Mehmet Müezzinoğlu: Başkan Seçseydik Kaos Olmayacaktı 3.469 izlenme - 2 yıl önce Seçimden önce Cumhurbaşkanının "400'ü verin bu iş (huzur) içinde çözülsün" açıklamalarından ve seçimde istenilen sonuç alınamadığından beri yaşanan terörün kaosun kim tarafından yapıldığına dair itiraf silsileleri devam ediyor.
Ahmet Hakan - Sağlık Bakanı Top Çevirmeye Başladı 00:41
Ahmet Hakan - Sağlık Bakanı Top Çevirmeye Başladı 4.212 izlenme - 3 yıl önce Bakan Müezzinoğlu CNN Türk'te seçim sonuçlarını değerlendirirken, Ahmet Hakan "Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu top çevirmeye başladı" diyerek yayını kesip stüdyoya döndü.
Bakan Müezzinoğlu: Ölü Sayısı 37'ye Yükseldi 04:36
Bakan Müezzinoğlu: Ölü Sayısı 37'ye Yükseldi 937 izlenme - 2 yıl önce Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Ankara'daki saldırıda hayatını kaybedenlerin sayısının 37 olduğunu açıkladı. Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Ankara'daki terör saldırısında hayatını kaybedenlerin sayısının 37 olduğunu açıkladı. Terör zihniyetini kınadığını belirten Müezzinoğlu, olay yerinde hayatını kaybedenlerin sayısının 30 olduğunu belirterek, "Bu 30 kayıptan 1'i kesin 2'si şüpheli terörist olması söz konusu. Hastanede 3 vatandaşımızı daha kaybettik. Hastanede kaybettiğimiz vatandaşımızın sayısı 7 oldu. 71 yaralımız var. 15'i yoğun bakımda ve durumları ciddiyetini koruyor" dedi.
Bakan Müezzinoğlu, 05:00
Bakan Müezzinoğlu, "Kamu Toplu İş Sözleşmeleri Çerçeve Anlaşma Protokolü" Toplantısında Konuştu 353 izlenme - 9 ay önce Bakan Müezzinoğlu, "Kamu Toplu İş Sözleşmeleri Çerçeve Anlaşma Protokolü" toplantısında konuştuANKARA - Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, "Kamu Toplu İş Sözleşmeleri Çerçeve Anlaşma Protokolü" toplantısında konuştu.
Pınar Işık Ardor - Ben Seks Objesi Değilim! 02:02
Pınar Işık Ardor - Ben Seks Objesi Değilim! 1.150 izlenme - 3 yıl önce TV EM spikeri Pınar Işık Ardor İslamcı yazar Nurettin Yıldız'ın "Kadın spiker izlemek günah" sözlerine tepki gösterdi. Canlı yayında tepkisini dile getiren Ardor, "Şu anda bizi izleyen binlerce erkek izleyicim var. Sizlerden çok özür diliyorum, affınıza sığınıyorum. Sizi asla o mertebeye koymuyoruz ama İslamcı yazara göre kadın spikerleri seyretmek günah" dedi.
Bakan Mehmet Müezzinoğlu: 01:28
Bakan Mehmet Müezzinoğlu: "Plajlarda Şezlongların Yarısında Sigara İçilmeyecek" 249 izlenme - 2 yıl önce Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, sigara yasağının kapsamının genişlemesini öngören yeni sağlık paketini TBMM’ye sevk ettiklerini açıkladı.
Sağlık Bakanı 182'ye Telefonla Ulaşıp Randevu Alamadı 05:11
Sağlık Bakanı 182'ye Telefonla Ulaşıp Randevu Alamadı 622 izlenme - 4 yıl önce Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Edirne'de partisinin seçim çalışmaları kapsamında ziyaret ettiği, hasta randevu çağrı merkezinden 'Alo'182'yi aramasına rağmen ulaşamadı. Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu bugün AK Parti belediye başkan adayı Ahmet Günşen ile birlikte esnaf ziyaretinin ardından bakanlığa bağlı çarı merkezine gitti. Partililer ile birlikte merkezi gezen ve çalışanlarla bir süre sohbet eden Bakan Mehmet Müezinoğlu, telefonla merkezi arayarak randevu almak istedi. Bakan telefonla tüm aramalarına rağmen çağrı merkezine ulaşamadı. Bunun üzerine Müezzinoğlu, çağrı merkezinde çalışan görevlilere dönerek, "Arıyorum ama ulaşamıyorum dedi. Bakan'nın kendi cep telefonundan arayıp ulaşamadığını gören danışmanları kendisine başka telefon uzattılar. Kendisine uzatılan telefondan da 182 çağrı merkezine ulaşıp randevu alamayan Sağlık Bakanı Müezzinoğlu, bu sırada merkezi arayan ve kalp ritim bozukluğu hastası olduğunu söyleyen Mücella isimli bir kadın ile sohbet ederek randevu verdi. Gelen çağrılara yanıt veren personeli bir süre izleyen Bakan Müezzinoğlu daha sonra çalışanlarla birlikte yemek yedikten sonra merkezdan ayrıldı.
Müezzinoğlu: Cizre'de Kanlı Bir Oyun Oynanıyor 02:49
Müezzinoğlu: Cizre'de Kanlı Bir Oyun Oynanıyor 246 izlenme - 2 yıl önce Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu Cizre'yi ziyaret etti. Yaralıların bulunduğu iddia edilen evle ilgili 24'e açıklamalarda bulunan Müezzinoğlu 'O evde yaralı var' diyenler sustu, Cizre'de kanlı bir oyun oynanıyor' dedi.
Mehmet Müezzinoğlu, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Görevini Jülide Sarıeroğlu'na Devretti 07:21
Mehmet Müezzinoğlu, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Görevini Jülide Sarıeroğlu'na Devretti 45 izlenme - 6 ay önce Mehmet Müezzinoğlu, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı görevini Jülide Sarıeroğlu'na devrettiANKARA - Mehmet Müezzinoğlu, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı görevini Jülide Sarıeroğlu'na devretti.
Ece Üner: Onları Doğurmamak Bizim Elimizde 00:58
Ece Üner: Onları Doğurmamak Bizim Elimizde 253 izlenme - 3 yıl önce Habertürk spikeri Ece Üner, Müezzinoğlu ve yazar Yıldız'ın kadınlar hakkında sözlerinin tartışıldığı programda "Böylelerini doğurmamak bizim elimizde" dedi.
Mehmet Müezzinoğlu - Ahmet Necdet Sezer Denen Saksı 03:55
Mehmet Müezzinoğlu - Ahmet Necdet Sezer Denen Saksı 212 izlenme - 3 yıl önce AKP Sağlık Bakanı Müezzinoğlu, cumhurbaşkanı seçimleriyle ilgili konuşurken, Ahmet Necdet Sezer diye bir saksı önünüze koyarız siz de seçersiniz." dedi. Kendisine şunu demek istiyorum, Sayın Ahmet Necdet Sezer halkın cumhurbaşkanı idi, senin gibi Erdoğan yancıları değildi. Ahmet Necdet Sezer kendi görüşünden olan insanlara dahi yeri geldiğinde rest çekmiş, hukuka aykırı gerekçesi ile gene çok değerli bir politikacı olan Sayın Ecevit ile -ki kendisi hala bizim gönlümüzde Karaoğlan'dır.- çok hararetli tartışmalara girmiştir. İlginç olan şu ki o zamanki hükümet bu durumu eleştirse de bir kere de çıkıp bırakın saksıyı; bunlar bize engel oluyor, işte zihniyet bu, yıllardır bizi eziyorlar vb. açıklamalara girmemiştir. Türkiye'nin geldiği hale ne yazık ki artık gözlerim doluyor. Bokunuzu yiyeyim arkadaşlar, şunlara artık oy vermeyin.
Faciada Ölü Sayısı 274 Oldu 02:03
Faciada Ölü Sayısı 274 Oldu 421 izlenme - 4 yıl önce Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Soma'daki maden faciasında 274 işçiye ulaştıklarını, 196 işçinin cenazesinin ise ailelerine teslim edildiğini açıkladı.
Sağlık Bakanı Müezzinoğlu, Bursa'da 03:33
Sağlık Bakanı Müezzinoğlu, Bursa'da 227 izlenme - 3 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu konuşması- Müezzinoğlu, Saltanat Kapı önünde düzenlenen 10. Uluslararası Bursa Osmangazi Kent Koşusu'nu başlattı Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, milletin derdini paylaşarak azaltmak ve mutluluklarını paylaşarak çoğaltmak istediklerini belirterek, "Bugün şekilsel bazı sorunlarımız, sıkıntılarımız olabilir ama özü itibarıyla sıkıntı ve sorun yaşatmamak, birinci derecede borcumuz ve sorumluluğumuzdur" dedi.
Gaziantep Sağlık Bakanı Müezzinoğlu Gaziantep'te 03:15
Gaziantep Sağlık Bakanı Müezzinoğlu Gaziantep'te 110 izlenme - 2 yıl önce Sağlık Bakanı Müezzinoğlu Gaziantep'te (2) TERÖR OLAYLARINDA 30'UN ÜZERİNDE AMBULANS TAHRİP EDİLDİ Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Gaziantep'te bölge illerinin sağlık müdürlerinin katılımıyla düzenlenen 'Bölge Değerlendirme Toplantısı'na katıldı.
Mehmet Müezzinoğlu: Gayri Meşru Bir İşim Varsa 'İstifa etmezsem şerefsizim!' 01:11
Mehmet Müezzinoğlu: Gayri Meşru Bir İşim Varsa 'İstifa etmezsem şerefsizim!' 190 izlenme - 4 yıl önce Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, gündüz ziyaretlerinin ardından esnaf kooperatif başkanlarıyla akşam yemeğinde bir araya geldi.
Müezzinoğlu - Uyuşturucu Madde Kullanımı - Ankara 04:01
Müezzinoğlu - Uyuşturucu Madde Kullanımı - Ankara 182 izlenme - 3 yıl önce CHP İstanbul Milletvekili Av. Mahmut Tanal, Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu’na Alkol ve Madde Bağımlılığı Tedavi Merkezi (AMATEM) hakkında soru önergesi verdi. Mahmut Tanal, TBMM Başkanlığı’na konuyla ilgili verdiği önergede gençler arasında hızla yayılan uyuşturucu kullanımına çözüm bulunamadığı ve Gazi Üniversitesi’nin çok tartışılacak bir karara imza attığına işaret ederek, “Türkiye’nin son günlerde gündemine oturan ve çok düşük fiyatlara satıldığı için sokaklarda rahatça bulunabilen bonzai sorununun giderek büyüdüğü bugünlerde Ankara Gazi Üniversitesi Rektörlüğü tarafından başka bir yer tahsis edilmeksizin kapanan AMATEM, bağımlılara bir darbe daha vurdu. Bu durumun diğer illerden üç büyük şehre yatırılarak tedavi amaçlı gelen hastalar sebebiyle hasta yoğunluğunda artışa neden olacağı bekleniyor.” MÜEZZİNOĞLU'AN AMATEM SORULARI Uyuşturucu ile mücadelede her geçen gün daha önemli adımlar atılması gerekirken, tedavi merkezlerinin kapatılmasına tepki gösteren Mahmut Tanal, Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu’na şu soruları yöneltti: "Ankara Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikiyatri Anabilim Dalı bünyesinde yer alan Alkol ve Madde Bağımlılığı Tedavi Merkezi (AMATEM), rektörlük tarafından başka bir yer tahsis edilmeksizin kapatılmış mıdır? Bu kapatma kararının gerekçesi nedir? Neden başka bir yer tahsis edilmemiştir? Bu karar, tedaviye vurulan bir darbe değil midir? Ankara Gazi Üniversitesi AMATEM binasında çökme tehlikesi olduğu iddiası doğru mudur? Çökme tehlikesi var ise bunun çözüm yolu tamamen kapatmak mıdır? Tedavi gören vatandaşlarımızı geçici bir yere naklederek bu tehlike onarılamaz mıdır? Gazi Üniversitesi AMATEM’in kapanması ile Ankara’da yatarak tedavi hizmeti veren bir tek Numune’ye bağlı AMATEM mi kalmıştır? Numune AMATEM, kapasitesi itibarıyla yeterli görüldüğü için mi Gazi Üniversitesi AMATEM kapatılmıştır? Türkiye’de birçok kurumun, yatarak tedavide yoğunluğu karşılayamaz durumda olmasına rağmen, var olan kurumların da kapatılması kar getirmeyen birimlerin devamlılığının düşünülmediği anlamına gelmemekte midir? AMATEM benzer düşüncelerle mi kapatılmıştır? Uyuşturucu madde ve alkol bağımlılığı yaşının 11-12 yaşa kadar düştüğü koşullarda tedavi merkezlerinin kapatılması değil, yenilerinin açılması gerekmez mi? Yalnızca bağımlılar için bir tedavi merkezi değil, aynı zamanda bağımlı yakınları için de bir terapi merkezi olan AMATEM kapatılarak, çocuklarının, eşlerinin, kardeşlerinin tedavi görmesi için canla başla mücadele eden aileler çaresizlik içinde bırakılmamış mıdır? Tedavisi yarım kalan bağımlılar, başka bir yere de nakledilmeyerek kaderleriyle baş başa mı bırakılmıştır? Hem toplumsal hem de bireysel bir hastalık olan bağımlılık diğer hastalıklardan farklı olarak ruhsal durumu çok fazla etkilediği ve çok fazla bedensel sorun ortaya çıkardığı için hastalığın daha yakın takibi gerekmekte değil midir? Hastalığın ayakta tedavisinin mümkün olmadığı çok açıkken, yatarak tedavi uygulayan AMATEM’in kapanması tedavileri yarım kalan hastaları ölüme sürüklemek değil midir?"
Bakan Mehmet Müezzinoğlu: 04:39
Bakan Mehmet Müezzinoğlu: " Teşvikleri İstismar Edenler En Ağır Bedeli Ödeyecekler" 33 izlenme - 10 ay önce Bakan Mehmet Müezzinoğlu: "Teşvikleri istismar edenler en ağır bedeli ödeyecekler" Çalıma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, teşvik destekleriyle ilgili istismar iddialarını değerlendirdi Müezzinoğlu: "Teşviklerle ilgili ciddi sıkıntımız yok"İSTANBUL - Çalışma ve Sosyal Güvenlik...
Spor Tutkusuyla Herkesi Kendine Hayran Bırakan Ninja Dayı 03:10
Spor Tutkusuyla Herkesi Kendine Hayran Bırakan Ninja Dayı 47 izlenme - 1 yıl önce "Ninja dayı" lakaplı Celaleddin Müezzinoğlu, 66 yaşında olmasına rağmen sportmen yaşam tarzıyla hem gençlere hem de yaşıtlarına taş çıkarıyor.
Müezzinoğlu'ndan Domuz Gribi Açıklaması 01:03
Müezzinoğlu'ndan Domuz Gribi Açıklaması 78 izlenme - 2 yıl önce Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, 'Şu an itibariyle domuz gribi teşhisiyle salt ölen vaka sayımız 2 ama domuz gribi virüsünün de etken olduğu sağlık sorunları olup ta vefat eden vaka sayısı da 12' dedi.
Bakan Müezzinoğlu, 'Kıdem Tazminatı' Tartışmalarına Açıklık Getirdi 04:06
Bakan Müezzinoğlu, 'Kıdem Tazminatı' Tartışmalarına Açıklık Getirdi 23 izlenme - 10 ay önce Bakan Müezzinoğlu, 'kıdem tazminatı' tartışmalarına açıklık getirdiİSTANBUL - Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, kıdem tazminatı ile ilgili tartışmalara açıklık getirerek, "Şu anda 11 milyon çalışanımız var.
Ayşe Nine 01:41
Ayşe Nine", 99'uncu Yaşını Bakan Müezzinoğlu ile Kutladı 60 izlenme - 3 yıl önce Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu'nun Ayşe Acar'ı ziyaret etmesi "Ayşe Nine", 99'uncu yaşını Bakan Müezzinoğlu ile kutladı Çanakkale'nin Gelibolu ilçesinin "en yaşlı sakini" olarak bilinen 99 yaşındaki Ayşe Acar, doğum gününü Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu ile kutladı.
Bakan'dan Asgari Ücretliye Müjde 00:43
Bakan'dan Asgari Ücretliye Müjde 28 izlenme - 1 yıl önce Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu asgari ücretli vatandaşın bin 300 liranın altında maaş almayacağını açıkladı. Bütün tedbirler Maliye ile görüşülerek son şekli bu hafta içinde verilecek. Yılbaşından itibaren net bin 300 liraya yükselen asgari ücrette "vergi dilimi" tartışmaları devam ediyor. Net bin 300 liralık asgari ücretin ekim ayından itibaren yüzde 15 yerine yüzde 20'lik vergi dilimine dahil edilmesi halinde milyonlarca çalışanın aylık ücretinin yaklaşık 70 lira azalması söz konusu olacaktı. Konuyla ilgili açıklama yapan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu: "Eylül ayından itibaren asgari ücretlilerin vergi kesintileri dolayısıyla alacakları net ücretler bin 230 liraya kadar düşüyor, 70 liralık bir kayıp oluşuyor. Hükümetin, önceki bakanımızın verdiği söz, sözümüzdür. Hiçbir asgari ücretlimiz bin 300 liranın altında maaş almayacak. Onu bin 300 liraya tamamlayacak bütün tedbirleri Maliye ile görüşerek son şeklini bugün veya bu hafta veririz." dedi. .
Faciada Ölü Sayısı 274 Oldu 02:03
Faciada Ölü Sayısı 274 Oldu 92 izlenme - 4 yıl önce Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Soma'daki maden faciasında 274 işçiye ulaştıklarını, 196 işçinin cenazesinin ise ailelerine teslim edildiğini açıkladı.
29 Aralık 2013 Pazar Günü Sevdiklerimizle Sağlığa Yürüyoruz 01:36
29 Aralık 2013 Pazar Günü Sevdiklerimizle Sağlığa Yürüyoruz 49 izlenme - 4 yıl önce Türkiye, 29 Aralık'ta Sağlıklı Yaşama Yürüyor Sağlık Bakanımız Dr. Mehmet Müezzinoğlu, Vatandaşları Hareketli Yaşama Teşvik Etmek İçin Gelecek Yılı "2014 Sağ...
Bakan Mehmet Müezzinoğlu Kapalıçarşı Esnafını Ziyaret Etti 05:05
Bakan Mehmet Müezzinoğlu Kapalıçarşı Esnafını Ziyaret Etti 9 izlenme - 10 ay önce Bakan Mehmet Müezzinoğlu Kapalıçarşı Esnafını ziyaret ettiİSTANBUL - Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Kapalıçarşı esnafını ziyaret ederek 16 Nisan'da yapılacak olan referandum için destek istedi.
Müezzinoğlu ve Zeybekci Denizli'de - Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi'nin Açılış Töreni 03:41
Müezzinoğlu ve Zeybekci Denizli'de - Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi'nin Açılış Töreni 68 izlenme - 3 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Denizli Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi'nden genel görüntü- Bakan Zeybekci ve Müezzinoğlu'dan detay görüntüler- Sağlık Bakanı Müezzinoğlu'na hediye tadim edilmesi- Denizli Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi'nin bakanlar tarafından kurdelesinin kesilmesi- Müezzinoğlu'nun dişçi koltuğuna oturarak Başhekim Yardımcısı Dr. İlgin Revna Kaytan'a tedavi olması- Bakanların hastaneden makam aracıyla ayrılışı- Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu'nun açılış töreninde konuşması- Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci'nin açılış töreninde konuşması Müezzinoğlu ve Zeybekci Denizli'de- Sağlık Bakanı Müezzinoğlu: "Ne yaparlarsa yapsınlar, hangi tuzağı kurarlarsa kursunlar, AK Parti olduğu sürece, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan yaşadığı sürece, bu millet asla onlara teslim edilmeyecektir"- Ekonomi Bakanı Zeybekci: "Gazi Mustafa Kemal'in muasır medeniyet diye gösterdiği o hedefe, bu millet artık elle uzanıp, dokunacak mesafeye kadar yaklaştı" Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, milletin önüne tuzak kurmaya çabalayanların AK Parti var oldukça ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yaşadığı sürece başarılı olamayacaklarını belirterek, "Bu millet asla onlara teslim edilmeyecektir" dedi.