Hoşgeldiniz!

Müezzinoğlu Videoları İzle

Çalışma Bakanı - Kamuya Alımları Dondurduk 01:04
Çalışma Bakanı - Kamuya Alımları Dondurduk 2.009 izlenme - 6 ay önce Çalışma Bakanı Mehmet Müezzinoğlu: Kamuya alımları dondurduk.Kamuya alımı çok yaptığımızda millete hizmet artmıyor.önümüzdeki süreçte kamuya personel alımında cimri davranacağız.
Mustafa Yenigün: Bu Yasaklar Uygulanırsa Canlı Yayında Eşek Gibi Anırırım 01:18
Mustafa Yenigün: Bu Yasaklar Uygulanırsa Canlı Yayında Eşek Gibi Anırırım 3.265 izlenme - 1 yıl önce Flash Tv Ana Haber Bülteni'nin sivri dilli sunucusu Mustafa Yenigün, Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu'nun açıkladığı yeni sigara yasaklarıyla ilgili, bakana rest çekti. "Ne eski sigara yasakları, ne de gece alkol satış yasağı uygulanıyor" diyen ünlü sunucu bakanı tebdil-i kıyafet sokağa çıkmaya çağırdı. Yenigün'ün "Eğer bu yasaklar uygulanırsa, canlı yayında eşek gibi anırırım; ya siz ne yaparsınız?" diye rest çektiği haber yorumu, sosyal medyanın en çok konuşulan videoları arasına girdi.
Müezzinoğlu: FETÖ’nün DNA’sı İncelense Bu Millete Ait Çıkmaz 04:17
Müezzinoğlu: FETÖ’nün DNA’sı İncelense Bu Millete Ait Çıkmaz 1.384 izlenme - 9 ay önce 15 Temmuz darbesi - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Müezzinoğlu, tıp tabiriyle FETÖ'nün DNA'sı incelense bu millete ait bir özelliğin bulunamayacağını söyledi.
Mehmet Müezzinoğlu: Başkan Seçseydik Kaos Olmayacaktı 00:17
Mehmet Müezzinoğlu: Başkan Seçseydik Kaos Olmayacaktı 3.460 izlenme - 2 yıl önce Seçimden önce Cumhurbaşkanının "400'ü verin bu iş (huzur) içinde çözülsün" açıklamalarından ve seçimde istenilen sonuç alınamadığından beri yaşanan terörün kaosun kim tarafından yapıldığına dair itiraf silsileleri devam ediyor.
Ahmet Hakan - Sağlık Bakanı Top Çevirmeye Başladı 00:41
Ahmet Hakan - Sağlık Bakanı Top Çevirmeye Başladı 4.203 izlenme - 2 yıl önce Bakan Müezzinoğlu CNN Türk'te seçim sonuçlarını değerlendirirken, Ahmet Hakan "Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu top çevirmeye başladı" diyerek yayını kesip stüdyoya döndü.
Bakan Müezzinoğlu: Ölü Sayısı 37'ye Yükseldi 04:36
Bakan Müezzinoğlu: Ölü Sayısı 37'ye Yükseldi 934 izlenme - 1 yıl önce Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Ankara'daki saldırıda hayatını kaybedenlerin sayısının 37 olduğunu açıkladı. Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Ankara'daki terör saldırısında hayatını kaybedenlerin sayısının 37 olduğunu açıkladı. Terör zihniyetini kınadığını belirten Müezzinoğlu, olay yerinde hayatını kaybedenlerin sayısının 30 olduğunu belirterek, "Bu 30 kayıptan 1'i kesin 2'si şüpheli terörist olması söz konusu. Hastanede 3 vatandaşımızı daha kaybettik. Hastanede kaybettiğimiz vatandaşımızın sayısı 7 oldu. 71 yaralımız var. 15'i yoğun bakımda ve durumları ciddiyetini koruyor" dedi.
Bakan Müezzinoğlu, 05:00
Bakan Müezzinoğlu, "Kamu Toplu İş Sözleşmeleri Çerçeve Anlaşma Protokolü" Toplantısında Konuştu 9 izlenme - 2 gün önce Bakan Müezzinoğlu, "Kamu Toplu İş Sözleşmeleri Çerçeve Anlaşma Protokolü" toplantısında konuştuANKARA - Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, "Kamu Toplu İş Sözleşmeleri Çerçeve Anlaşma Protokolü" toplantısında konuştu.
Bakan Mehmet Müezzinoğlu: 04:39
Bakan Mehmet Müezzinoğlu: " Teşvikleri İstismar Edenler En Ağır Bedeli Ödeyecekler" 31 izlenme - 1 ay önce Bakan Mehmet Müezzinoğlu: "Teşvikleri istismar edenler en ağır bedeli ödeyecekler" Çalıma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, teşvik destekleriyle ilgili istismar iddialarını değerlendirdi Müezzinoğlu: "Teşviklerle ilgili ciddi sıkıntımız yok"İSTANBUL - Çalışma ve Sosyal Güvenlik...
Pınar Işık Ardor - Ben Seks Objesi Değilim! 02:02
Pınar Işık Ardor - Ben Seks Objesi Değilim! 975 izlenme - 2 yıl önce TV EM spikeri Pınar Işık Ardor İslamcı yazar Nurettin Yıldız'ın "Kadın spiker izlemek günah" sözlerine tepki gösterdi. Canlı yayında tepkisini dile getiren Ardor, "Şu anda bizi izleyen binlerce erkek izleyicim var. Sizlerden çok özür diliyorum, affınıza sığınıyorum. Sizi asla o mertebeye koymuyoruz ama İslamcı yazara göre kadın spikerleri seyretmek günah" dedi.
Bakan Mehmet Müezzinoğlu: 01:28
Bakan Mehmet Müezzinoğlu: "Plajlarda Şezlongların Yarısında Sigara İçilmeyecek" 249 izlenme - 1 yıl önce Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, sigara yasağının kapsamının genişlemesini öngören yeni sağlık paketini TBMM’ye sevk ettiklerini açıkladı.
Müezzinoğlu: Cizre'de Kanlı Bir Oyun Oynanıyor 02:49
Müezzinoğlu: Cizre'de Kanlı Bir Oyun Oynanıyor 245 izlenme - 1 yıl önce Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu Cizre'yi ziyaret etti. Yaralıların bulunduğu iddia edilen evle ilgili 24'e açıklamalarda bulunan Müezzinoğlu 'O evde yaralı var' diyenler sustu, Cizre'de kanlı bir oyun oynanıyor' dedi.
Sağlık Bakanı 182'ye Telefonla Ulaşıp Randevu Alamadı 05:11
Sağlık Bakanı 182'ye Telefonla Ulaşıp Randevu Alamadı 604 izlenme - 3 yıl önce Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Edirne'de partisinin seçim çalışmaları kapsamında ziyaret ettiği, hasta randevu çağrı merkezinden 'Alo'182'yi aramasına rağmen ulaşamadı. Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu bugün AK Parti belediye başkan adayı Ahmet Günşen ile birlikte esnaf ziyaretinin ardından bakanlığa bağlı çarı merkezine gitti. Partililer ile birlikte merkezi gezen ve çalışanlarla bir süre sohbet eden Bakan Mehmet Müezinoğlu, telefonla merkezi arayarak randevu almak istedi. Bakan telefonla tüm aramalarına rağmen çağrı merkezine ulaşamadı. Bunun üzerine Müezzinoğlu, çağrı merkezinde çalışan görevlilere dönerek, "Arıyorum ama ulaşamıyorum dedi. Bakan'nın kendi cep telefonundan arayıp ulaşamadığını gören danışmanları kendisine başka telefon uzattılar. Kendisine uzatılan telefondan da 182 çağrı merkezine ulaşıp randevu alamayan Sağlık Bakanı Müezzinoğlu, bu sırada merkezi arayan ve kalp ritim bozukluğu hastası olduğunu söyleyen Mücella isimli bir kadın ile sohbet ederek randevu verdi. Gelen çağrılara yanıt veren personeli bir süre izleyen Bakan Müezzinoğlu daha sonra çalışanlarla birlikte yemek yedikten sonra merkezdan ayrıldı.
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Müezzinoğlu Soruları Cevapladı 06:31
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Müezzinoğlu Soruları Cevapladı 4 izlenme - 2 gün önce Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Müezzinoğlu soruları cevapladı. ANKARA - Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, "Kamu Toplu İş Sözleşmeleri Çerçeve Anlaşma Protokolü" toplantısında basın mensuplarının sorularını cevapladı.
Bakan Müezzinoğlu: 05:10
Bakan Müezzinoğlu: "Hayır Diyenler de Kazandı" 7 izlenme - 2 hafta önce Bakan Müezzinoğlu: "Hayır diyenler de kazandı"BURSA - Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, referandum zaferi sonrası, "Hayır oyu verenler de kazandı" dedi.
Ece Üner: Onları Doğurmamak Bizim Elimizde 00:58
Ece Üner: Onları Doğurmamak Bizim Elimizde 251 izlenme - 2 yıl önce Habertürk spikeri Ece Üner, Müezzinoğlu ve yazar Yıldız'ın kadınlar hakkında sözlerinin tartışıldığı programda "Böylelerini doğurmamak bizim elimizde" dedi.
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Müezzinoğlu: 02:22
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Müezzinoğlu: "(1 Mayıs Kutlamaları) Kutlamaların Taksim'de Olacak. 3 izlenme - 2 gün önce Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Müezzinoğlu: "(1 Mayıs kutlamaları) Kutlamaların Taksim'de olacak ısrarı güvenlik ve emniyet açısından bir sıkıntı yoksa yapılabilir" -"Taksim bizim emekçilerimiz adına 1977 yılından bu yana taşıdığımız bir acımızdır"ANKARA - Çalışma ve Sosyal Güvenlik...
Spor Tutkusuyla Herkesi Kendine Hayran Bırakan Ninja Dayı 03:10
Spor Tutkusuyla Herkesi Kendine Hayran Bırakan Ninja Dayı 47 izlenme - 7 ay önce "Ninja dayı" lakaplı Celaleddin Müezzinoğlu, 66 yaşında olmasına rağmen sportmen yaşam tarzıyla hem gençlere hem de yaşıtlarına taş çıkarıyor.
Bakan Mehmet Müezzinoğlu Kapalıçarşı Esnafını Ziyaret Etti 05:05
Bakan Mehmet Müezzinoğlu Kapalıçarşı Esnafını Ziyaret Etti 8 izlenme - 1 ay önce Bakan Mehmet Müezzinoğlu Kapalıçarşı Esnafını ziyaret ettiİSTANBUL - Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Kapalıçarşı esnafını ziyaret ederek 16 Nisan'da yapılacak olan referandum için destek istedi.
Bakan Müezzinoğlu'nun Acı Günü 03:10
Bakan Müezzinoğlu'nun Acı Günü 5 izlenme - 3 hafta önce Bakan Müezzinoğlu'nun acı günü Bakan Müezzinoğlu'nun kayınpederi Hasan İsmail son yolculuğuna uğurlandı.
Mehmet Müezzinoğlu - Ahmet Necdet Sezer Denen Saksı 03:55
Mehmet Müezzinoğlu - Ahmet Necdet Sezer Denen Saksı 201 izlenme - 2 yıl önce AKP Sağlık Bakanı Müezzinoğlu, cumhurbaşkanı seçimleriyle ilgili konuşurken, Ahmet Necdet Sezer diye bir saksı önünüze koyarız siz de seçersiniz." dedi. Kendisine şunu demek istiyorum, Sayın Ahmet Necdet Sezer halkın cumhurbaşkanı idi, senin gibi Erdoğan yancıları değildi. Ahmet Necdet Sezer kendi görüşünden olan insanlara dahi yeri geldiğinde rest çekmiş, hukuka aykırı gerekçesi ile gene çok değerli bir politikacı olan Sayın Ecevit ile -ki kendisi hala bizim gönlümüzde Karaoğlan'dır.- çok hararetli tartışmalara girmiştir. İlginç olan şu ki o zamanki hükümet bu durumu eleştirse de bir kere de çıkıp bırakın saksıyı; bunlar bize engel oluyor, işte zihniyet bu, yıllardır bizi eziyorlar vb. açıklamalara girmemiştir. Türkiye'nin geldiği hale ne yazık ki artık gözlerim doluyor. Bokunuzu yiyeyim arkadaşlar, şunlara artık oy vermeyin.
Gaziantep Sağlık Bakanı Müezzinoğlu Gaziantep'te 03:15
Gaziantep Sağlık Bakanı Müezzinoğlu Gaziantep'te 109 izlenme - 1 yıl önce Sağlık Bakanı Müezzinoğlu Gaziantep'te (2) TERÖR OLAYLARINDA 30'UN ÜZERİNDE AMBULANS TAHRİP EDİLDİ Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Gaziantep'te bölge illerinin sağlık müdürlerinin katılımıyla düzenlenen 'Bölge Değerlendirme Toplantısı'na katıldı.
Sağlık Bakanı Müezzinoğlu, Bursa'da 03:33
Sağlık Bakanı Müezzinoğlu, Bursa'da 227 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu konuşması- Müezzinoğlu, Saltanat Kapı önünde düzenlenen 10. Uluslararası Bursa Osmangazi Kent Koşusu'nu başlattı Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, milletin derdini paylaşarak azaltmak ve mutluluklarını paylaşarak çoğaltmak istediklerini belirterek, "Bugün şekilsel bazı sorunlarımız, sıkıntılarımız olabilir ama özü itibarıyla sıkıntı ve sorun yaşatmamak, birinci derecede borcumuz ve sorumluluğumuzdur" dedi.
Faciada Ölü Sayısı 274 Oldu 02:03
Faciada Ölü Sayısı 274 Oldu 421 izlenme - 3 yıl önce Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Soma'daki maden faciasında 274 işçiye ulaştıklarını, 196 işçinin cenazesinin ise ailelerine teslim edildiğini açıkladı.
Mehmet Müezzinoğlu: Gayri Meşru Bir İşim Varsa 'İstifa etmezsem şerefsizim!' 01:11
Mehmet Müezzinoğlu: Gayri Meşru Bir İşim Varsa 'İstifa etmezsem şerefsizim!' 190 izlenme - 3 yıl önce Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, gündüz ziyaretlerinin ardından esnaf kooperatif başkanlarıyla akşam yemeğinde bir araya geldi.
Müezzinoğlu - Uyuşturucu Madde Kullanımı - Ankara 04:01
Müezzinoğlu - Uyuşturucu Madde Kullanımı - Ankara 177 izlenme - 3 yıl önce CHP İstanbul Milletvekili Av. Mahmut Tanal, Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu’na Alkol ve Madde Bağımlılığı Tedavi Merkezi (AMATEM) hakkında soru önergesi verdi. Mahmut Tanal, TBMM Başkanlığı’na konuyla ilgili verdiği önergede gençler arasında hızla yayılan uyuşturucu kullanımına çözüm bulunamadığı ve Gazi Üniversitesi’nin çok tartışılacak bir karara imza attığına işaret ederek, “Türkiye’nin son günlerde gündemine oturan ve çok düşük fiyatlara satıldığı için sokaklarda rahatça bulunabilen bonzai sorununun giderek büyüdüğü bugünlerde Ankara Gazi Üniversitesi Rektörlüğü tarafından başka bir yer tahsis edilmeksizin kapanan AMATEM, bağımlılara bir darbe daha vurdu. Bu durumun diğer illerden üç büyük şehre yatırılarak tedavi amaçlı gelen hastalar sebebiyle hasta yoğunluğunda artışa neden olacağı bekleniyor.” MÜEZZİNOĞLU'AN AMATEM SORULARI Uyuşturucu ile mücadelede her geçen gün daha önemli adımlar atılması gerekirken, tedavi merkezlerinin kapatılmasına tepki gösteren Mahmut Tanal, Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu’na şu soruları yöneltti: "Ankara Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikiyatri Anabilim Dalı bünyesinde yer alan Alkol ve Madde Bağımlılığı Tedavi Merkezi (AMATEM), rektörlük tarafından başka bir yer tahsis edilmeksizin kapatılmış mıdır? Bu kapatma kararının gerekçesi nedir? Neden başka bir yer tahsis edilmemiştir? Bu karar, tedaviye vurulan bir darbe değil midir? Ankara Gazi Üniversitesi AMATEM binasında çökme tehlikesi olduğu iddiası doğru mudur? Çökme tehlikesi var ise bunun çözüm yolu tamamen kapatmak mıdır? Tedavi gören vatandaşlarımızı geçici bir yere naklederek bu tehlike onarılamaz mıdır? Gazi Üniversitesi AMATEM’in kapanması ile Ankara’da yatarak tedavi hizmeti veren bir tek Numune’ye bağlı AMATEM mi kalmıştır? Numune AMATEM, kapasitesi itibarıyla yeterli görüldüğü için mi Gazi Üniversitesi AMATEM kapatılmıştır? Türkiye’de birçok kurumun, yatarak tedavide yoğunluğu karşılayamaz durumda olmasına rağmen, var olan kurumların da kapatılması kar getirmeyen birimlerin devamlılığının düşünülmediği anlamına gelmemekte midir? AMATEM benzer düşüncelerle mi kapatılmıştır? Uyuşturucu madde ve alkol bağımlılığı yaşının 11-12 yaşa kadar düştüğü koşullarda tedavi merkezlerinin kapatılması değil, yenilerinin açılması gerekmez mi? Yalnızca bağımlılar için bir tedavi merkezi değil, aynı zamanda bağımlı yakınları için de bir terapi merkezi olan AMATEM kapatılarak, çocuklarının, eşlerinin, kardeşlerinin tedavi görmesi için canla başla mücadele eden aileler çaresizlik içinde bırakılmamış mıdır? Tedavisi yarım kalan bağımlılar, başka bir yere de nakledilmeyerek kaderleriyle baş başa mı bırakılmıştır? Hem toplumsal hem de bireysel bir hastalık olan bağımlılık diğer hastalıklardan farklı olarak ruhsal durumu çok fazla etkilediği ve çok fazla bedensel sorun ortaya çıkardığı için hastalığın daha yakın takibi gerekmekte değil midir? Hastalığın ayakta tedavisinin mümkün olmadığı çok açıkken, yatarak tedavi uygulayan AMATEM’in kapanması tedavileri yarım kalan hastaları ölüme sürüklemek değil midir?"
Bakan Müezzinoğlu, 'Kıdem Tazminatı' Tartışmalarına Açıklık Getirdi 04:06
Bakan Müezzinoğlu, 'Kıdem Tazminatı' Tartışmalarına Açıklık Getirdi 13 izlenme - 2 ay önce Bakan Müezzinoğlu, 'kıdem tazminatı' tartışmalarına açıklık getirdiİSTANBUL - Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, kıdem tazminatı ile ilgili tartışmalara açıklık getirerek, "Şu anda 11 milyon çalışanımız var.
Bakan Müezzinoğlu'ndan CHP'li Bozkurt'a Tepki 04:05
Bakan Müezzinoğlu'ndan CHP'li Bozkurt'a Tepki 4 izlenme - 3 hafta önce Bakan Müezzinoğlu'ndan CHP'li Bozkurt'a tepkiÇANAKKALE - Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, CHP Konya Milletvekili Hüseyin Bozkurt'un, 'denize dökeriz' sözlerini eleştirdi.
Müezzinoğlu'ndan Domuz Gribi Açıklaması 01:03
Müezzinoğlu'ndan Domuz Gribi Açıklaması 78 izlenme - 1 yıl önce Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, 'Şu an itibariyle domuz gribi teşhisiyle salt ölen vaka sayımız 2 ama domuz gribi virüsünün de etken olduğu sağlık sorunları olup ta vefat eden vaka sayısı da 12' dedi.
Bakan Müezzinoğlu: 05:27
Bakan Müezzinoğlu: "Soydaşlarımız Aylık 53 TL Karşılığında Türkiye'de Sağlık Hizmetlerinden... 6 izlenme - 2 ay önce Bakan Müezzinoğlu: "Soydaşlarımız aylık 53 TL karşılığında Türkiye'de sağlık hizmetlerinden faydalanabilecek" Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Adana'da Balkanlı soydaşlarla buluşma yemeğine katıldıADANA - Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Türkiye...
Müezzinoğlu: 04:25
Müezzinoğlu: "Artık 5 Yıllık Pasaport Varsa 5 Yıllık Ikamet Tezkeresi Verilecek" 5 izlenme - 2 ay önce Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, "CHP'nin daha güçlü destek vermesini beklerdik.