Hoşgeldiniz!

Müge ve Mine

Canım Kardeşim - 1. bölüm 09:30
Canım Kardeşim - 1. bölüm 260.254 izlenme - 9 yıl önce Canım Kardeşim ennn güzel bölümleriyle karşınızda Mine astronot olmak istiyor, Müge ise öğretmen.. :))) iyi seyirler dilerim..
Canım Kardeşim - Harika Bir Deniz 21:49
Canım Kardeşim - Harika Bir Deniz 337.279 izlenme - 9 yıl önce Canım Kardeşim - Harika Bir Deniz bölümüyle sizlerle Canım Kardeşim’de bir Türk ailesi yaratıldı. İki kız kardeş Mine ve Müge, kedileri Mıncır, anne ve babaları. Küçük kız Mine okul öncesi yaşta, ablası Müge ikinci sınıfa gidiyor.Bir abla kardeş ilişkisini, evin bir parçası olan kedileri ile yaşamlarını anlatılıyor.
Canım Kardeşim - Basketbol 01:48
Canım Kardeşim - Basketbol 4.881 izlenme - 7 yıl önce Canım Kardeşim - Basketbol İbi, Maysa ve Buluıt, Tel Ali, Rafadan Tayfa ve Kuzucuk oyunlarını telefonuna ya da tabletine ücretsiz indirebilirsin.
Canım Kardeşim Müge ve Mine 'Kardeş ne demek?' Pepee, Şila ve Niloya dikkatle dinliyor 00:57
Canım Kardeşim Müge ve Mine 'Kardeş ne demek?' Pepee, Şila ve Niloya dikkatle dinliyor 833 izlenme - 7 yıl önce Abone olmak için tıklayın: https://goo.gl/OzCiV5 Pepee Niloya Sürpriz Yumurtası için tıklayın: https://goo.gl/J2MOaQ Diğer Dev Play-Doh Sürpriz Yumurtalar:https://goo.gl/ArIZPn Dev Pepee Sürpriz yumurtası için tıklayın: https://goo.gl/eXv68w Tüm Pepee ile Niloya Peluş videoları için tıklayın: https://goo.gl/TizhFj Tüm oyuncaklı videolar için tıklayın: https://goo.gl/J8BkyZ Hikaye: Canım Kardeşim Mine ve Müge kardeş Pepee ve Niloya Oyuncak Tiyatrosu yeni bölümüne hoşgeldiniz! Pepee, Niloya, RGG AYAS, Şila, Leli, Canım Kardeşim Mine, Müge, Arı Maya, Emoji yastık, Maymuş, Willy Peluş oyuncaklarla eğlenerek oynadığımız bu bölümümüzde Pepee ve Niloya gözlemci olarak kalırken Müge, Mine'ye 'kardeş ne demek' diye soruyor? Mine de 'birbirine küsmemek demek' diyerek cevap veriyor. Baba ne demek? Anne ne demek? Anneanne ne demek diye sırayla soruyor. Pepee çizgifilm olarak çocuklar tarafından çok sevildi. Düşyeri lisanslı oyuncaklar çocukların yeni gözde oyuncağı oldu. Pepee Niloya Peluş oyuncak hikayesi bölümlerimizi izlerken içeriğin çocuklarınızın yaşlarına uygun olup olmadığına ve izleme süresi limitine ebeveynler kendileri karar vermelidir. Bu bölümde Neco toys, Düşyeri lisanslı oyuncakları ve Canım Kardeşim Bambi lisanlı oyuncakları kullanılmıştır. Pepee ve Niloya'nın bu bölümünü beğendiyseniz, kanalımıza abone olun yeni bölümleri ilk siz izleyin!
Canım Kardeşim Satranç Şarkısı 01:16
Canım Kardeşim Satranç Şarkısı 4.590 izlenme - 7 yıl önce CANIM KARDEŞİM İki çok sevimli kız kardeş… Müge abla… Mine küçük kardeş… Müge ikinci sınıfa gidiyor… Mine daha okula başlamadı… Mine’nin hayal dünyası çok geniş… Çok zaman hayal dünyasında çok farklı bir dünya kuruyor. Müge kardeşi Mine’nin ablası olduğu kadar hem arkadaşı hem de öğretmeni… Mıncır evin kedisi… Fazla bilmiş… Mıncır farklı bir kedi Müge ve Mine’nin çok yakın arkadaşı… Lale hanım bu iki sevimli kız çocuğunun annesi. Her anne gibi çocuklarının üzerine titriyor. Evin babası da Galip bey. Bu sevimlinin en büyük özelliği birlikte hareket etmek. Hep birlikte eğlenip, hep birlikte yeri geldiğinde hüzünleniyorlar. Genel de evde hep neşeli bir ortam var. Sevimli kedimiz Mıncır’ın gözünden ve de ilginç yorumları ile evde yaşanan olaylara tanık oluyoruz…
Canım Kardeşim 75. Bölüm 09:37
Canım Kardeşim 75. Bölüm 2.613 izlenme - 7 yıl önce İki kız kardeşin yapabileceği her şeyi yapıyorlar. Kâh gülüyorlar, kâh üzülüyorlar. Müge ve Mine’den bahsediyoruz. Bazen aralarında rekabet yaşanıyor. Her ailede olduğu gibi, bu evde de bazen anlaşmazlıklar oluyor. Fakat sonunda her şey tatlıya bağlanıyor. Aralarında 3 yaş fark olan iki kız kardeşin başından geçen eğlenceli, samimi ve komik maceraları anlatan “Canım Kardeşim”, ailevi değerleri yüceltirken, izleyiciyi sıkmıyor. Seyirci bu mini hikâyelerde kendi hayatından bir şeyler buluyor. Bir ailede yaşanabilecek her şey bu macerada!
Canım Kardeşim 45.bölüm / Doktor Mine Ve Kaptan Beyin 10:30
Canım Kardeşim 45.bölüm / Doktor Mine Ve Kaptan Beyin 1.598 izlenme - 7 yıl önce Lale hanım bahçede iş yaparken bir gül dikeni parmağına batar ve çocuklardan yardım ister. Kanayan parmağa pansuman yaparlar. Mine ve Müge hemşire ve doktor olmaya karar verirler. Lale hanım çocuklara insan bedenin de bulunan organların ne işe yaradığını teker teker eğlenceli bir dil ile anlatır.
Canım Kardeşim 81.Bölüm / Babamın Doğum Günü 10:34
Canım Kardeşim 81.Bölüm / Babamın Doğum Günü 1.793 izlenme - 7 yıl önce Galip beyin doğum günü gelmiştir. Lale kızları Mine ve Müge ile Galip beye güzel bir doğum günü hediyesi almak için planlar yaparlar. Mine ve Müge babalarına nasıl bir hediye alacakları konusun da kararsız kalırlar. Bu arada Galip bey bahçede el işleri yapmak için küçük bir atölye yapmaya karar verir. Bu küçük ahşap atölyeyi yaparken iş kazası yaşar. Parmağı yara alır ve başına bir tahta düşer. Atölyesi yarım kalmıştır. İş yapması mümkün değildir. Lale ve kızları Mine ve Müge, Galip beyin yarım kalan atölyesini boyayıp bitirmeye kara verirler. Galip bey bu sürpriz konusunda çok duygulanır… Çok mutlu olur. Bütün bu işlere elbette Mıncır ve Biber de yardım ederler.
Canım Kardeşim - Nane Limon Kabuğu 09:49
Canım Kardeşim - Nane Limon Kabuğu 655.474 izlenme - 9 yıl önce Müge okuldan eve hasta olarak gelir. Galip bey kızının iyileşmesi için çeşitli otlarla beraber doğal gıdalardan hazırlanmış bir ilaç yapar, Mine birazcık kıskançlık yapar ve o da bu karışımdan içmek ister.. Bu ilaç Müge'ye çok iyi gelir. Galip bey Barış Manço'nun Nane limon kabuğu adlı şarkısı ile bu ilginç tedavi işlemini sürdürür.. İyi seyirler dilerim...
Canım Kardeşim - Çiftçi Kardeşim 10:36
Canım Kardeşim - Çiftçi Kardeşim 538.159 izlenme - 9 yıl önce Müge ve Mine her ailede görülebilecek türden iki kız kardeş. Belki biraz daha rekabetçiler. Ya da biraz daha huysuz. Ama her şeye rağmen birbirlerini çok severler
Canım Kardeşim - Tasarruf Yap İsraf Etme 09:44
Canım Kardeşim - Tasarruf Yap İsraf Etme 16.236 izlenme - 9 yıl önce Canım Kardeşim çizgi filmimizde Müge ve Mine bugün çok ama çok önemli bir şey öğreniyor.. Bakalım tasarruf yapmakta başarılı olabilecekler mi? :)) iyi seyirler..
Canım Kardeşim - Mine Veteriner Oluyor 08:53
Canım Kardeşim - Mine Veteriner Oluyor 14.280 izlenme - 9 yıl önce Canım Kardeşim ' de bugün küçük kardeş Mine kendine bir meslek seçiyor.. Yaralı bir kuş bulan Müge ve Mine hangi mesleği seçecek dersiniz? hepinize iyi seyirler dilerim...
Canım Kardeşim - En Akıllı Köpek En Şirin Kedi 09:34
Canım Kardeşim - En Akıllı Köpek En Şirin Kedi 5.948 izlenme - 9 yıl önce Evimizin çok bilmiş kedisi Mıncır ile çok ama çok keyifli bir bölümü izlemeye ne dersiniz? :)) Müge ve Mine'nin maceraları devam ediyooor... iyi seyirler..
Canım Kardeşim 75.bölüm / Arkadaşım Minik 10:13
Canım Kardeşim 75.bölüm / Arkadaşım Minik 4.013 izlenme - 7 yıl önce Çocuklar parkta gezerken karşılarına çıkan Midilli’yi çok severler. Ve ona Minik adını verirler. Minik, Müge ve Mine’yi evlerine kadar takip eder. Minik isimli Midilli de bizim kızlarımızı çok sevmiştir. Mine ve Müge Minik’i bırakmak istemezler. Bu arada Galip bey Midilli’nin at çiftliğinden kaçtığını öğrenir ve Midilli’yi çiftliğe iade eder. Galip bey atlara binmeyi seven Mine ve Müge’yi de at çiftliğine götürür. Orada at binmeyi öğrenmeye başlarlar.
Canım Kardeşim Mine'nin Uçurtması Kayboldu İzlesene 07:59
Canım Kardeşim Mine'nin Uçurtması Kayboldu İzlesene 500 izlenme - 7 yıl önce müge ve mine her ailede görülebilecek türden iki kız kardeş. belki biraz daha rekabetçiler. ya da biraz daha huysuz. ama her şeye rağmen birbirlerini çok seviyorlar. aralarında 3 yaş fark olan sevimli kız kardeşlerin maceralarına evdeki herkes dahil oluyor! anlaşmazlıklara rağmen, sorunlar hep tatlıya bağlanıyor. program adı canım kardeşim yaş grubu okul öncesi kategori çizgi dizi
CANIM KARDEŞİM 15.BÖLÜM / PASTA AĞACI 10:58
CANIM KARDEŞİM 15.BÖLÜM / PASTA AĞACI 315 izlenme - 7 yıl önce Galip bey ve Lale hanım çocuklarına doğal yaşamdan örnekler vermek için bahçenin bir bölümüne küçük bir tarla yapmaya karar verirler. Çocuklar için harika bir oyun alanı ortaya çıkar. Mine ve Müge bahçecilik oyunundan büyük zevk alırlar.
CANIM KARDEŞİM 20.BÖLÜM / AİLEMİZİN ROBOTU 10:32
CANIM KARDEŞİM 20.BÖLÜM / AİLEMİZİN ROBOTU 601 izlenme - 7 yıl önce Galip bey eve mutfak robotu alır. Çocuklar bu küçük aletin yerine büyük bir robotları olmasını isterler. Mine hayalinde kendisi ve müge için bir robot hayal eder. Bu robot ödevlerini bile yapacaktır. Mine hayal dünyasında çok eğlenir. Ama annesi ona kendi işini herkesin kendi yapması gerektiğini öğretir.
Canım Kardeşim Puzzle - Mine İle Müge, Pepee Ve Niloya Peluş İle Yapboz Yapıyor 00:56
Canım Kardeşim Puzzle - Mine İle Müge, Pepee Ve Niloya Peluş İle Yapboz Yapıyor 2.401 izlenme - 7 yıl önce Abone olmak için tıklayın: https://goo.gl/OzCiV5 Dev Pepee Sürpriz yumurtası için tıklayın: https://goo.gl/eXv68w Tüm Pepee ile Niloya Peluş videoları için tıklayın: https://goo.gl/TizhFj Tüm oyuncaklı videolar için tıklayın: https://goo.gl/KQGXHm Bu kez sizlere 30 büyük parçadan oluşan ve Canım Kardeşim Müge ve Mine'nin yanı sıra Mıncırın da bulunduğu bir puzzle yapıyoruz. Mıncır penguenlerin arasında mutlu görünürken,Mine ve Müge de babası Galip beyin sözünü dinleyerek sımsıkı giyinmişler bu karede. Anaokulu yaş grubu için geliştirilmiş bu puzzle 3-5 yaş çocuklar için uygundur. Pepee çizgifilm olarak çocuklar tarafından çok sevildi. Düşyeri lisanslı oyuncaklar çocukların yeni gözde oyuncağı oldu. Pepee Niloya Peluş oyuncak hikayesi bölümlerimizi izlerken içeriğin çocuklarınızın yaşlarına uygun olup olmadığına ve izleme süresi limitine ebeveynler kendileri karar vermelidir. Bu bölümde Neco toys, Düşyeri lisanslı oyuncakları ve Canım Kardeşim Bambi lisanlı oyuncakları kullanılmıştır. Pepee ve Niloya'nın bu bölümünü beğendiyseniz, kanalımıza abone olun yeni bölümleri ilk siz izleyin!
Canım Kardeşim Mine ve Leli sahipsiz cüzdan bulur, Pepee ve Niloya sahibini bilmiyor, polise veriyor 02:48
Canım Kardeşim Mine ve Leli sahipsiz cüzdan bulur, Pepee ve Niloya sahibini bilmiyor, polise veriyor 279 izlenme - 7 yıl önce Abone olmak için tıklayın: https://goo.gl/OzCiV5 Harika Kanatlar Jett ve Dizzy Sürpriz Yumurta: https://goo.gl/RXB1To Pepee Niloya Sürpriz Yumurtası için tıklayın: https://goo.gl/J2MOaQ Diğer Dev Play-Doh Sürpriz Yumurtalar:https://goo.gl/ArIZPn Dev Pepee Sürpriz yumurtası için tıklayın: https://goo.gl/eXv68w Tüm Pepee ile Niloya Peluş videoları için tıklayın: https://goo.gl/TizhFj Tüm oyuncaklı videolar için tıklayın: https://goo.gl/J8BkyZ Hikaye: Canım Kardeşim Mine ve Leli sahipsiz cüzdan bulunca! Pepee ve Niloya Oyuncak Tiyatrosu yeni bölümüne hoş geldiniz! Pepee, Şila, Maymuş, Niloya, Arı Maya, Willy, RGG Ayas, Leliko'dan LeliCanım Kardeşim Müge ve Mine peluş oyuncaklarıyla oynadığımız bu yeni bölümümüzde Canım Kardeşim Mine ve Leliko'dan Leli yolda giderken sahipsiz bir cüzdan bulurlar ve harıl harıl sahibini aramaya koyulurlar. Cüzdanın kime ait olduğunu bulamayan Mine Pepee, Niloya ve diğer arkadaşlara sorarlar. Gelgelelim Niloya ya da Pepee de cüzdan sahibini bulamaz. Cüzdanın içinde kimlik var mı diye bakarlar. Fakat kimlik de bulamazlar. Bakalım Canım kardeşim Mine İçi para dolu cüzdanın sahibini bulabilecek mi? Pepee çizgifilm olarak çocuklar tarafından çok sevildi. Düşyeri lisanslı oyuncaklar çocukların yeni gözde oyuncağı oldu. Pepee Niloya Peluş oyuncak hikayesi bölümlerimizi izlerken içeriğin çocuklarınızın yaşlarına uygun olup olmadığına ve izleme süresi limitine ebeveynler kendileri karar vermelidir. Bu bölümde Neco toys, Düşyeri lisanslı oyuncakları ve Canım Kardeşim Bambi lisanlı oyuncakları kullanılmıştır. Pepee ve Niloya'nın bu bölümünü beğendiyseniz, kanalımıza abone olun yeni bölümleri ilk siz izleyin! Toys and Fun kanalından sevgilerle. Toys and Fun
Pepee ile Leli araba çarpıştırıyor - Pepee, Şimşek McQueen ile oynuyor. Leli ile araba çarpıştırmaca 01:50
Pepee ile Leli araba çarpıştırıyor - Pepee, Şimşek McQueen ile oynuyor. Leli ile araba çarpıştırmaca 375 izlenme - 7 yıl önce Abone olmak için tıklayın: https://goo.gl/OzCiV5 Dev Pepee Sürpriz yumurtası için tıklayın: https://goo.gl/eXv68w Tüm Pepee ile Niloya Peluş videoları için tıklayın: https://goo.gl/TizhFj Tüm oyuncaklı videolar için tıklayın: https://goo.gl/KQGXHm Hikaye: Pepee ile Leli araba çarpıştırıyor - Pepee araba Şimşek McQueen ile oynuyor. Leli ile araba çarpıştırmaca Pepee ve Niloya Oyuncak Tiyatrosu yeni bölümüne hoşgeldiniz! Pepee, Niloya, RGG AYAS, Şila, Leli, Canım Kardeşim Mine, Müge, Arı Maya, Bugs Bunny Peluş, Hello Kitty peluş, Şirin Baba peluş, Maymuş, Kinder Sürpriz Yumurta Peluş, angry birds star wars peluş ve Harika Kanatlar Jett oyuncaklarla eğlenerek oynadığımız bu bölümümüzde Pepee ile Leli araba çarpıştırıyor - Pepee araba Şimşek McQueen ile oynuyor. Leli ile araba çarpıştırmaca oynunu Peluş Pepee çok sevdi Pepee çizgifilm olarak çocuklar tarafından çok sevildi. Düşyeri lisanslı oyuncaklar çocukların yeni gözde oyuncağı oldu. Pepee Niloya Peluş oyuncak hikayesi bölümlerimizi izlerken içeriğin çocuklarınızın yaşlarına uygun olup olmadığına ve izleme süresi limitine ebeveynler kendileri karar vermelidir. Bu bölümde Neco toys, Düşyeri lisanslı oyuncakları ve Canım Kardeşim Bambi lisanlı oyuncakları kullanılmıştır. Pepee ve Niloya'nın bu bölümünü beğendiyseniz, kanalımıza abone olun yeni bölümleri ilk siz izleyin!