Hoşgeldiniz!

muğlada

Kirokula: Vampir Muğlada Fragman 01:46
Kirokula: Vampir Muğlada Fragman 7.471 izlenme - 2 yıl önce Kirokula: Vampir MugladaFilmde; yıllardır (Muğla) Masa Dağı\'ndaki şatosunda yaşayan ve halktan kişilerin kanlarıyla beslenen bir vampir, çocukluğunda ailesi vampir tarafından katledilen Kafacalı ibram\'ın vampiri yok etmek için seçilmiş bir kişiyi araması, nihayetinde bulması ve bu kişiyi özel tekniklerle eğiterek vampirin karşısına çıkarma çabası anlatılıyor.
kırokula - vampir muğlada 01:46
kırokula - vampir muğlada 1.946 izlenme - 6 yıl önce kırokula - vampir muğlada
Kırokula - Vampir Muğla'da (65 dk) 01:09:49
Kırokula - Vampir Muğla'da (65 dk) 134 izlenme - 1 yıl önce Muğla'daki Masa Dağ'ında yaşayan bir vampirin hikayesinin anlatıldığı Muğla'nın en kral adamlarından biri olan nam-ı diyar BlackMan'in ilk filmi KIROKULA - Vampir Muğla'da. Yarı amatör kategoride olan bu filmden sonra Mustafa Kara yeni filmini hazırlamakta. Türkiye'de de hiç para harcamadan uzun metraj ve kalite film yapmanın mümkün olacağına inandığım için bu filmi yayınlamanızı diliyorum.
Muğla'da Hollandalı turistler Türk gencini tekme tokat dövdü 01:33
Muğla'da Hollandalı turistler Türk gencini tekme tokat dövdü 242 izlenme - 4 yıl önce Muğla'da turistler Türk gencini dövdü Marmaris'te Hollandalı turistlerin bir Türk gencini dövmeleri kamerada.. Muğla'nın Marmaris ilçesinde Hollandalı turistler bir Türk gencini tekme tokat dövdü. Kavga sırasında bir Hollandalı turiste otomobil çarparken, kaza ve kavga anı kameralar tarafından saniye saniye kaydedildi.
Muğla'da En Havalı Evlenme Teklifi! 02:12
Muğla'da En Havalı Evlenme Teklifi! 146 izlenme - 4 yıl önce Muğla'nın Marmaris ilçesinde bir genç, kız arkadaşına evlilik teklifini su sporlarından kiraladığı paraşüt aracılığıyla yaptı. Gökyüzünde, ' Nilay benimle evlenir misin ' yazısını görünce büyük şaşkınlık yaşayan genç kız, teklifi kabul etti.
Muğlada Kuyumcu Hırsızı İNANILMAZ 00:45
Muğlada Kuyumcu Hırsızı İNANILMAZ 136 izlenme - 5 yıl önce Muğlada Kuyumcu Hırsızı İNANILMAZ
Muğlada Angara Sevdalılarıyla Coşan Angaralılar... 02:03
Muğlada Angara Sevdalılarıyla Coşan Angaralılar... 13 izlenme - 2 yıl önce Muğlada Angara Sevdalılarıyla Coşan Angaralılar...