Hoşgeldiniz!

muhabbet kralı

muhabbet kralında göğüs muhabbeti 01:12
muhabbet kralında göğüs muhabbeti 7.829 izlenme - 5 yıl önce
Muhabbet Kralı - Fıkrasına gülünmeyen adam 02:01
Muhabbet Kralı - Fıkrasına gülünmeyen adam 3.986 izlenme - 5 yıl önce
Özgür Çakıt-Kafanı Kırarım Köpek 02:34
Özgür Çakıt-Kafanı Kırarım Köpek 10.011 izlenme - 7 yıl önce 10 numara
Masadakilerden Hangileri Eşcinsel Olduğunu Kabul Ediyor? - Bennn! 00:21
Masadakilerden Hangileri Eşcinsel Olduğunu Kabul Ediyor? - Bennn! 805 izlenme - 2 yıl önce Okan Bayülgen'in Muhabbet Kralı isimli programında Barbaros Şansal'ın eşcinsel lafını duyar duymaz, en önde oturan çalışkan ilkokul öğrencisi gibi iki elini birden kaldırması, atlaması... Bu kadar ileri düzeyde hoş görülü bir ülke olduğumuzu bilmiyordum, helal valla.
Muhabbet Krali_okan Bayulgen Yesim Ceren Bozoglu 19:29
Muhabbet Krali_okan Bayulgen Yesim Ceren Bozoglu 2.676 izlenme - 7 yıl önce 1. blm okan bayulgen'in alisveris bagimliligi konusunu tartistigi konuklari arasinda; yesim ceren bozoglu meliha okur sevil atasoy levent erden de vardı. tabii ki gecenin keyfi yesim ceren bozoglu ve okan bayulgen'den geldi.ılginc bir programdi ozellikle bagimli olanlara siddetle tavsiye edilir.
Okan Bayülgen - Alkışlarlayaşıyorum Yorumu 00:30
Okan Bayülgen - Alkışlarlayaşıyorum Yorumu 654 izlenme - 2 yıl önce Muhabbet Kralı'na konuk olarak katılan Mesut Bahtiyar a söz vermeden önce Okan Bayülgen, siteyle ilgili görüşlerini ve Alkışlarlayaşıyorum dan nasıl yararlandıklarını anlattı...
Okan Bayülgenin İsyanı 02:27
Okan Bayülgenin İsyanı 1.244 izlenme - 6 yıl önce yalnız değilsin okan ..
Fıkrasına Gülünmeyen Konuk - Muhabbet Kralı 01:11
Fıkrasına Gülünmeyen Konuk - Muhabbet Kralı 276 izlenme - 2 yıl önce Hazan Mezarcı travmasını daha atlatamadık derken perşembe günü Muhabbet Kralı na konuk olan Feramuz Hoca "Çay" temalı programda Okan Bayülgen ' e temel fıkrası anlatıyor...Valla bu giderek toplumda yayılırsa vay geldi halimize... İlgili İçerikler: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/71490/fikrasina-gulunmeyen-adam-hasan-mezarci
Kraliyet Ailesi - Jenerik - Okan Bayülgen 04:29
Kraliyet Ailesi - Jenerik - Okan Bayülgen 258 izlenme - 1 yıl önce Okan Bayülgen'in Burak Yerebakan ve Tuncer Tunceli ile birlikte bestelediği ,programının tanıtım şarkısı olan "Kral Baykuş" ve MODEL grubu..(alıntı) Yandı tutuştu bütün orman. Hayvanlar kaçıştı, kuşlar uçtu. Siyah, soğuk gece kaldı. Baykuş kral gözlerini açtı. Terk etti ormanı kral. Soğuk betona kondu. Yandı gözleri ışıklarından. Bu yeni orman zordu. Sönmeden şehrin ışıkları, Son bir eğlence için yalnız yüreyenleri. Baykuşun gözleri gördü, Yalnızlığa mahkum edilenleri. İnsan ıssız, insan ölümlü, İnsan kördü. Tebası yok kral baykuşun. Ne itaatkar ne hizmetkar. Ne ardından yüreyen var. Şehre konmuş baykuş konuştu. Dedi: Ey şehrin yalnızları! Bu gece size gelen yalnız ben! Bu gece eğlence benden! İzleyin beni, dinleyin beni! Bir orman vardı güzel. Ondan kül bulutu kaldı. Hayat vardı orada. Ondan aptallık kaldı. Kızdı, bağırdı insanlar: Baykuş nerede eğlence? Unutmak için olmadığını ormanın. Ya da şehrin orman olduğunu... Uç sen de yalnızlar krallığına! Ne ağacın dalına ne şehrin ufkuna. Ne denize, ne yanmış topraklara. Kendi uydurduğun krallığa..
Barbaros Şansal Eşcinsel Olduğunu Açıkladı 03:07
Barbaros Şansal Eşcinsel Olduğunu Açıkladı 213 izlenme - 2 yıl önce Ünlü modacı Barboras Şansal'dan eşcinsellik itirafı.. TV 8 ekranlarında yayınlanan ve Okan Bayülgen'in sunduğu Medya Kralı programına konuk olan Barboras Şan...
Disko Kralı - Jenerik  - Consume Obey Die 03:15
Disko Kralı - Jenerik - Consume Obey Die 201 izlenme - 1 yıl önce Bestesini tuncer tunceli'nin yaptığı, sözlerini okan bayülgen'in yazdığı, hayko cepkin'in seslendirdiği, disko kralı'nın jenerik müziği(alıntı)
Muhabbet Kralı Alisveris Bagimliligi2/yesim Ceren 18:51
Muhabbet Kralı Alisveris Bagimliligi2/yesim Ceren 656 izlenme - 7 yıl önce 1. blm okan bayulgen'in alisveris bagimliligi konusunu tartistigi konuklari arasinda; yesim ceren bozoglu meliha okur sevil atasoy levent erden de vardı. tabii ki gecenin keyfi yesim ceren bozoglu ve okan bayulgen'den geldi.ılginc bir programdi ozellikle bagimli olanlara siddetle tavsiye edilir.
Sanalika Show ( Tanıtım 01:01
Sanalika Show ( Tanıtım 249 izlenme - 5 yıl önce Mükemmel Programım (
Hakan Hepcan ile Justin Bieber Skype Konuşması 01:42
Hakan Hepcan ile Justin Bieber Skype Konuşması 195 izlenme - 2 yıl önce Justin Bieber'ın Makinakafa'ya çıkması için Hakan Hepcan skype bağlantısı yapıyor.
Disko Kralı - Jenerik - Kral'ın Hikayesi 04:01
Disko Kralı - Jenerik - Kral'ın Hikayesi 121 izlenme - 1 yıl önce Sözlerini Okan Bayülgen'in yazdığı, müziğini Tuncer Tunceli'nin yaptığı jenerik müziği dillere dolacak nağmeler içeriyor. Okan Bayülgen'in seslendirdiği ve Atiye'nin eşlik ettiği jenerikte Bayülgen'in dünden bugüne gelişen televizyon hikayesi anlatılıyor. (alıntı)
Recep İvedik Ötekileştirilmişlerin Kahramanı 01:48
Recep İvedik Ötekileştirilmişlerin Kahramanı 116 izlenme - 3 yıl önce fırat tanış, recep ivedik karakterini tahlil etti. peki recep ivedik neyi temsil ediyor?
Muhabbet Kralı Radyasyonun Etkileri 01:20
Muhabbet Kralı Radyasyonun Etkileri 105 izlenme - 5 yıl önce www.sionvadisi.net
muhabbet kralı okan bayülgen 10:54
muhabbet kralı okan bayülgen 96 izlenme - 5 yıl önce
Aşırı Zoofobik Olmak 03:13
Aşırı Zoofobik Olmak 85 izlenme - 2 yıl önce Okan Bayülgen'in Muhallebi Kafa programınada konu olan çeşitli hayvanlardan korkan insanları izleyeceksiniz. Siz hangi hayvandan korkuyorsunuz?
Camadam İn Action - Bölüm 2 05:05
Camadam İn Action - Bölüm 2 114 izlenme - 6 yıl önce camadam in action bölüm 2
Camadam İn Action - Bölüm 3 05:34
Camadam İn Action - Bölüm 3 107 izlenme - 6 yıl önce camadam in action 3. bölümü
Muhabbet Kralı Sanalika 15:21
Muhabbet Kralı Sanalika 45 izlenme - 4 yıl önce 1. bölüm sizlerle
Muhabbet Kralı 01:12
Muhabbet Kralı 47 izlenme - 6 yıl önce izle
Camadam İn Action - Bölüm 1 07:15
Camadam İn Action - Bölüm 1 64 izlenme - 6 yıl önce camadam in action - bölüm 1