Hoşgeldiniz!

Muhabbet Kuşu

Star Wars'tan Fırlama Muhabbet Kuşu 01:40
Star Wars'tan Fırlama Muhabbet Kuşu 3.389 izlenme - 3 hafta önce Star Wars'tan Fırlama Muhabbet Kuşu
Kuş Beyinli Diyenleri Utandıran Muhabbet Kuşu 00:54
Kuş Beyinli Diyenleri Utandıran Muhabbet Kuşu 9.795 izlenme - 1 yıl önce Kuş beyinli derken bir kez daha düşünmenize sebep olacak türden muhabbet kuşunun yeteneğini izleyeceksiniz.
Ölen Eşini Bırakmak İstemeyen Muhabbet Kuşu 01:43
Ölen Eşini Bırakmak İstemeyen Muhabbet Kuşu 11.520 izlenme - 1 yıl önce Vatandaşımız ölen muhabbet kuşunun eşi ile son vedalaşmasını yaptırmak istemiş, ortaya duygu dolu bu görüntüler çıkmış.
Tenis Topuyla Oynayan Muhabbet Kuşu 01:36
Tenis Topuyla Oynayan Muhabbet Kuşu 74 izlenme - 3 hafta önce Tenis Topuyla Oynayan Muhabbet Kuşu
Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez Diyen Muhabbet Kuşu 00:29
Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez Diyen Muhabbet Kuşu 15.822 izlenme - 1 yıl önce Sahibinin öğretmesi üzerine muhabbet kuşu 'Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez' diyor Muhabbet Kuşu____________: Muhabbet kuşu (Melopsittacus undulatus), papağan türleri içerisinde yer alan, evcil bir kuş türü. Avustralya kıtasına özgü Melopsittacus cinsinin içinde yer alan tek türdür. Küçük, uzun kuyruklu bu kuşlar yabani ortamda genel olarak yeşil veya sarı tüy rengine ve kanatlarında siyah taralı çizgilere sahiptir. Bu alımlı dış görünüşlerinden ötürü, muhabbet kuşları, dünya genelinde yoğun olarak evcil olarak beslenmektedir. Evlerde beslenen muhabbet kuşları mavi, beyaz, tamamen sarı veya tamamen beyaz renge sahip olabildikleri gibi, çok farklı kombinasyonlarda olabilirler. Öyle ki bazı muhabbet kuşlarının ibikleri bile bulunabilmektedir. Doğal ortamlarında ağırlıklı olarak tohumla beslenen bu tür, Avustralya'nın kurak bölgelerindeki zorlu koşullarda beş milyon yıldan beri varlıklarını sürdürmektedir.[2] Ömürleri 15 yıl kadardır. Muhabbet kuşları, kırmızı papağanlar ve incir papağanlarıyla yakın akrabadırlar
Çipetpet diye konuşan muhabbet kuşu 00:31
Çipetpet diye konuşan muhabbet kuşu 196.162 izlenme - 3 yıl önce İşte gerçek çipetpet diye konuşan muhabbet kuşu
Siriyle Konuşan Muhabbet Kuşu 00:41
Siriyle Konuşan Muhabbet Kuşu 918 izlenme - 6 ay önce Apple iPhone telefondan siri ile konuşan muhabbet kuşuna hey siri'yi öğreten işsiz arkadaş kuşun siriye seslenme anına şahit oluyoruz.
Erkek Muhabbet Kuşu Sesi 00:43
Erkek Muhabbet Kuşu Sesi 279.545 izlenme - 4 yıl önce Kendi Muhabbet Kuşumdur Daha 3 Aylık
Konuşan Muhabbet Kuşu Pamuk 03:12
Konuşan Muhabbet Kuşu Pamuk 3.660 izlenme - 12 ay önce Konuşan Muhabbet Kuşu Pamuk "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Dünyanın En Net Konuşan Muhabbet Kuşu 01:11
Dünyanın En Net Konuşan Muhabbet Kuşu 54.580 izlenme - 2 yıl önce konuşan muhabbet kuşu ile ilgili tüm videoları yüksek görüntü ve ses kalitesiyle izlesene.com'da
Muhabbet Kuşu İle Sultan Papağanı 03:02
Muhabbet Kuşu İle Sultan Papağanı 33.302 izlenme - 4 yıl önce Çok sevimliler
Muhabbet Kuşu Amigo Konuşuyor 00:56
Muhabbet Kuşu Amigo Konuşuyor 9.072 izlenme - 3 yıl önce Hiç Susmadan Konuşuyor
Tüysüz Muhabbet Kuşu Instagram'ın Yeni Fenomeni Oldu 01:19
Tüysüz Muhabbet Kuşu Instagram'ın Yeni Fenomeni Oldu 2.646 izlenme - 3 ay önce Boston'da yaşayan 2 yaşındaki zavallı muhabbet kuşu Rhea, nasıl göründüğünden habersiz, sahibiyle mutlu bir şekilde yaşıyor. Instagram'daki hesabından sonra tüysüz Rhea'nın sevimliliğine bayılan takipçileri, küçük kuşun üşümemesi için ona el örgüsü süveterler bile göndermiş. Üşümesi dışında başka hiçbir sağlık sorunu olmayan minik Rhea, düzenli olarak veterinere de gidiyor. Sahibi, 'O çok sosyal. Kafesi hiç sevmiyor, biz de bu yüzden onu hep dışarı salıyoruz' diyor.
Dişi Muhabbet Kuşu Sesi 00:55
Dişi Muhabbet Kuşu Sesi 2.110 izlenme - 12 ay önce Dişi Muhabbet Kuşu Sesi "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İzmir'de Satınalma Müdürlüğü Yapan Muhabbet Kuşu 01:12
İzmir'de Satınalma Müdürlüğü Yapan Muhabbet Kuşu 223 izlenme - 3 ay önce Muhabbet kuşunun parayla olan komik münasebetini izliyoruz efendim.
Dedikodu Yaparken Kendinden Geçen Muhabbet Kuşu 00:26
Dedikodu Yaparken Kendinden Geçen Muhabbet Kuşu 959 izlenme - 8 ay önce Dedikodu Yaparken Kendinden Geçen Muhabbet Kuşu
Muhabbet Kuşu Dans Ediyor! 00:37
Muhabbet Kuşu Dans Ediyor! 70.344 izlenme - 4 yıl önce İnanılmaz bir muhabbet kuşu, şimdiye kadar gördüğünüz en güzel dansı sergiliyor. Attığı öpücük de cabası!
Papağana Özenen Muhabbet Kuşu 00:37
Papağana Özenen Muhabbet Kuşu 17.792 izlenme - 5 yıl önce Papağana Özenen Muhabbet Kuşu
Muhabbet Kuşu İhlas Suresini Okuyor 01:13
Muhabbet Kuşu İhlas Suresini Okuyor 13.213 izlenme - 4 yıl önce Diyarbakır’da İhlas Suresini Eksiksiz Okuyan ‘sofi’ İsimli Muhabbet Kuşu, Görenleri Şaşkına Çeviriyor
Konuşan Muhabbet Kuşu Aşkım 02:50
Konuşan Muhabbet Kuşu Aşkım 2.848 izlenme - 2 yıl önce AŞKIM,babacık,cici kuş maşallah,koş koş öyle birşey yok diyor
muhabbet kuşu eğitimi nasıl verilir 01:18
muhabbet kuşu eğitimi nasıl verilir 22.941 izlenme - 5 yıl önce muhabbet kuşu eğitimi
İleri Derecede Konuşan Muhabbet Kuşu 06:08
İleri Derecede Konuşan Muhabbet Kuşu 651 izlenme - 12 ay önce İleri Derecede Konuşan Muhabbet Kuşu "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İnsan Gibi Konuşan Muhabbet Kuşu 05:12
İnsan Gibi Konuşan Muhabbet Kuşu 536 izlenme - 12 ay önce İnsan Gibi Konuşan Muhabbet Kuşu "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Küfür Eden Muhabbet Kuşu 02:55
Küfür Eden Muhabbet Kuşu 418 izlenme - 12 ay önce Küfür Eden Muhabbet Kuşu "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Sarı Muhabbet Kuşu Sesi 27:10
Sarı Muhabbet Kuşu Sesi 386 izlenme - 12 ay önce Sarı Muhabbet Kuşu Sesi "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Muhabbet Kuşu Nasıl Ele Alışır? 01:26
Muhabbet Kuşu Nasıl Ele Alışır? 4.001 izlenme - 2 yıl önce Benim muhabbet kuşum elime gelmiyor omuzuma konmuyor diyorsanız arkadaşlarımız sizler için muhabbet kuşu nasıl ele alıştırılır videosunu çekti...
Muhabbet Kuşu Konuşması Marifetli Maviş 08:12
Muhabbet Kuşu Konuşması Marifetli Maviş 232 izlenme - 12 ay önce Islık şov ile başlıyoruz, Bildiğimiz Maviş performansı... Ve artık Ali Baba'nın "köpekleri var" Evet...Besmele artik yavaş yavaş geliyor... iki guzel denemesini kaçırmayın (03:58) .... Ve en sonundaki darbuka esintiler....benzersiz... Keyifli izlemeler.... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İstiklal Marşı Ve Sübhaneke Duasını Okuyan Muhabbet Kuşu 01:34
İstiklal Marşı Ve Sübhaneke Duasını Okuyan Muhabbet Kuşu 538 izlenme - 12 ay önce Konya'da görenleri şaşkına çeviren Mavişcan adlı muhabbet kuşu, Sübhaneke duası ve İstiklal Marşı'nı okuyor, çocuk şarkıları söylüyor.
Muhabbet Kuşu Ele Alıştırma Yöntemi 02:19
Muhabbet Kuşu Ele Alıştırma Yöntemi 295 izlenme - 1 yıl önce keşke kelimeleri taklit edebilme yeteneğin olmasaydı be muhabbet kuşu. eğlence amaçlı doğal yaşamından koparılıp kafese hapsedilen şu kuş türünün yaşamadığı eziyet yoktur şu topraklarda.
Erkek Muhabbet Kuşu Sesi 01:05
Erkek Muhabbet Kuşu Sesi 1.118 izlenme - 12 ay önce Erkek muhabbet kuşu sesi "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."