Hoşgeldiniz!

Muhabbet Kuşu

Dişi Muhabbet Kuşu Sesi 00:55
Dişi Muhabbet Kuşu Sesi 52.278 izlenme - 2 yıl önce Dişi Muhabbet Kuşu Sesi "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Star Wars'tan Fırlama Muhabbet Kuşu 01:40
Star Wars'tan Fırlama Muhabbet Kuşu 50.444 izlenme - 1 yıl önce
Konuşan Muhabbet Kuşu Pamuk 03:12
Konuşan Muhabbet Kuşu Pamuk 39.653 izlenme - 2 yıl önce Konuşan Muhabbet Kuşu Pamuk "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Damızlık Muhabbet Kuşu Hayri Abi 02:31
Damızlık Muhabbet Kuşu Hayri Abi 4.680 izlenme - 3 yıl önce Sherwood ormanının yegane damızlığı bu muhabbet kuşu irisinin öpmediği kalmamış anlaşılan adamlara yavşıyor. Hayır bizimde vardı muhabbet kuşu o da çıkardı kafaya teşinirdi amk demek ki adamlarda saç fantazisi mevcut...
Baba, Anne Muhabbet Kuşu ve Yumurtaları 01:29
Baba, Anne Muhabbet Kuşu ve Yumurtaları 5.649 izlenme - 1 yıl önce Baba, Anne Muhabbet kuş ve Yumurtaları videosu izle Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Tüysüz Muhabbet Kuşu Instagram'ın Yeni Fenomeni Oldu 01:19
Tüysüz Muhabbet Kuşu Instagram'ın Yeni Fenomeni Oldu 5.841 izlenme - 2 yıl önce Boston'da yaşayan 2 yaşındaki zavallı muhabbet kuşu Rhea, nasıl göründüğünden habersiz, sahibiyle mutlu bir şekilde yaşıyor. Instagram'daki hesabından sonra tüysüz Rhea'nın sevimliliğine bayılan takipçileri, küçük kuşun üşümemesi için ona el örgüsü süveterler bile göndermiş. Üşümesi dışında başka hiçbir sağlık sorunu olmayan minik Rhea, düzenli olarak veterinere de gidiyor. Sahibi, 'O çok sosyal. Kafesi hiç sevmiyor, biz de bu yüzden onu hep dışarı salıyoruz' diyor.
Muhabbet Kuşu Ailenin Bireyi Oldu 02:12
Muhabbet Kuşu Ailenin Bireyi Oldu 3.869 izlenme - 1 yıl önce Kayseri’de, Aylan ailesinin beslediği 3 aylık muhabbet kuşu Şımarık, ailenin bir ferdi gibi oldu. 45 yaşındaki baba Zülfikar Aylan’ın çektiği ve sosyal medyaya yüklediği ‘Ekmek Arası Kuş’ videosu da büyük beğeni topladı. Şımarık’ı 15 günlük yavruyken aldığını ve beslemeye başladıklarını anlatan 45 yaşındaki iki çocuk babası Zülfikar Aylan, “Şımarık şu anda 3 aylık. Aslında binadakiler ve yakınlarımdan kimisi Şımarık, kimisi Cici Kuş, kimisi de Paşa diye çağırıyor” dedi. Şımarık’ı yavruyken beslemeye başladığını ve sürekli konuşarak alıştırdıklarını söyleyen Zülfikar Aylan, “Şımarık, kafesinde hiç durmaz. Elimizde, omzumuzda, başımızda kimi zaman da ekmeğimizin arasında durur. Bizi hiç rahat bırakmaz, sosyal paylaşım hesabıma da Şımarık’ı ekmeğimin arasına koyup oynadığım bir videoyu takipçilerimle paylaştım” diye konuştu. Şımarık’ın en çok sarı-kırmızı renkteki topu ile oynamayı sevdiğinin altını çizen Zülfikar Aylan, “İki tane kızım var. Şımarık da benim üçüncü yavrum gibi. Topla oynamayı çok seviyor. Bu nedenle biz de kendisiyle sürekli top oynuyoruz. Bu bizim de hoşumuza gidiyor. Günümüzün büyük bir bölümü Şımarık ile uğraşarak geçiyor. Kardeşlerim ve komşularım Şımarık’a hayran kalıyor. ‘Keşke bizim olsa’ diyenler ve para teklif edenler oldu ama biz onu paha biçilmez olduğu için kimseye vermedik” ifadesinde bulundu. Anne Elmas Aylan ise kuşları çok sevdiğini ve Şımarık’a çocuklarından biri gibi baktığını belirterek, “Beraber iş görüyoruz, beraber oturuyoruz. Kızlarımı okula gönderince bana arkadaşlık ediyor. Vaktimin büyük bir bölümünü Şımarık ile geçiriyorum” diye konuştu. Evin küçük kızı 17 yaşındaki Rabia ise, sürekli Şımarık ile konuştuğunu ve onunla ilgilendiğini söyleyerek, “Daha yavru iken onu beslemeye başladık ve bize alıştı. Sürekli onunla oyun oynuyoruz. Ders yaparken bizi rahat bırakmıyor. Daha çok Şımarık ile zamanımızı geçiriyoruz ve kendisini çok seviyoruz” dedi.
Tenis Topuyla Oynayan Muhabbet Kuşu 01:36
Tenis Topuyla Oynayan Muhabbet Kuşu 4.399 izlenme - 1 yıl önce Tenis Topuyla Oynayan Muhabbet Kuşu
muhabbet kuşu eğitimi nasıl verilir 01:18
muhabbet kuşu eğitimi nasıl verilir 25.734 izlenme - 6 yıl önce muhabbet kuşu eğitimi
İtina İle Küfreden Muhabbet Kuşu :d 00:49
İtina İle Küfreden Muhabbet Kuşu :d 3.477 izlenme - 2 yıl önce İtina ile Küfreden Muhabbet Kuşu :D
Kuş Beyinli Diyenleri Utandıran Muhabbet Kuşu 00:54
Kuş Beyinli Diyenleri Utandıran Muhabbet Kuşu 17.342 izlenme - 2 yıl önce Kuş beyinli derken bir kez daha düşünmenize sebep olacak türden muhabbet kuşunun yeteneğini izleyeceksiniz.
Ölen Eşini Bırakmak İstemeyen Muhabbet Kuşu 01:43
Ölen Eşini Bırakmak İstemeyen Muhabbet Kuşu 15.576 izlenme - 2 yıl önce Vatandaşımız ölen muhabbet kuşunun eşi ile son vedalaşmasını yaptırmak istemiş, ortaya duygu dolu bu görüntüler çıkmış.
Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez Diyen Muhabbet Kuşu 00:29
Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez Diyen Muhabbet Kuşu 22.196 izlenme - 3 yıl önce Sahibinin öğretmesi üzerine muhabbet kuşu 'Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez' diyor Muhabbet Kuşu____________: Muhabbet kuşu (Melopsittacus undulatus), papağan türleri içerisinde yer alan, evcil bir kuş türü. Avustralya kıtasına özgü Melopsittacus cinsinin içinde yer alan tek türdür. Küçük, uzun kuyruklu bu kuşlar yabani ortamda genel olarak yeşil veya sarı tüy rengine ve kanatlarında siyah taralı çizgilere sahiptir. Bu alımlı dış görünüşlerinden ötürü, muhabbet kuşları, dünya genelinde yoğun olarak evcil olarak beslenmektedir. Evlerde beslenen muhabbet kuşları mavi, beyaz, tamamen sarı veya tamamen beyaz renge sahip olabildikleri gibi, çok farklı kombinasyonlarda olabilirler. Öyle ki bazı muhabbet kuşlarının ibikleri bile bulunabilmektedir. Doğal ortamlarında ağırlıklı olarak tohumla beslenen bu tür, Avustralya'nın kurak bölgelerindeki zorlu koşullarda beş milyon yıldan beri varlıklarını sürdürmektedir.[2] Ömürleri 15 yıl kadardır. Muhabbet kuşları, kırmızı papağanlar ve incir papağanlarıyla yakın akrabadırlar
Çipetpet Diye Konuşan Muhabbet Kuşu 00:31
Çipetpet Diye Konuşan Muhabbet Kuşu 219.488 izlenme - 4 yıl önce İşte gerçek çipetpet diye konuşan muhabbet kuşu
Siriyle Konuşan Muhabbet Kuşu 00:41
Siriyle Konuşan Muhabbet Kuşu 2.229 izlenme - 2 yıl önce Apple iPhone telefondan siri ile konuşan muhabbet kuşuna hey siri'yi öğreten işsiz arkadaş kuşun siriye seslenme anına şahit oluyoruz.
Erkek Muhabbet Kuşu Sesi 00:43
Erkek Muhabbet Kuşu Sesi 344.407 izlenme - 5 yıl önce Kendi Muhabbet Kuşumdur Daha 3 Aylık
Dünyanın En Net Konuşan Muhabbet Kuşu 01:11
Dünyanın En Net Konuşan Muhabbet Kuşu 69.772 izlenme - 3 yıl önce konuşan muhabbet kuşu ile ilgili tüm videoları yüksek görüntü ve ses kalitesiyle izlesene.com'da
Muhabbet Kuşu İle Sultan Papağanı 03:02
Muhabbet Kuşu İle Sultan Papağanı 39.165 izlenme - 5 yıl önce Çok sevimliler
Muhabbet Kuşu Amigo Konuşuyor 00:56
Muhabbet Kuşu Amigo Konuşuyor 11.324 izlenme - 4 yıl önce Hiç Susmadan Konuşuyor
İzmir'de Satınalma Müdürlüğü Yapan Muhabbet Kuşu 01:12
İzmir'de Satınalma Müdürlüğü Yapan Muhabbet Kuşu 1.681 izlenme - 2 yıl önce Muhabbet kuşunun parayla olan komik münasebetini izliyoruz efendim.
Dedikodu Yaparken Kendinden Geçen Muhabbet Kuşu 00:26
Dedikodu Yaparken Kendinden Geçen Muhabbet Kuşu 4.110 izlenme - 2 yıl önce Dedikodu Yaparken Kendinden Geçen Muhabbet Kuşu
Muhabbet Kuşu Dans Ediyor! 00:37
Muhabbet Kuşu Dans Ediyor! 75.748 izlenme - 5 yıl önce İnanılmaz bir muhabbet kuşu, şimdiye kadar gördüğünüz en güzel dansı sergiliyor. Attığı öpücük de cabası!
Papağana Özenen Muhabbet Kuşu 00:37
Papağana Özenen Muhabbet Kuşu 18.715 izlenme - 6 yıl önce Papağana Özenen Muhabbet Kuşu
Muhabbet Kuşu İhlas Suresini Okuyor 01:13
Muhabbet Kuşu İhlas Suresini Okuyor 15.062 izlenme - 5 yıl önce Diyarbakır’da İhlas Suresini Eksiksiz Okuyan ‘sofi’ İsimli Muhabbet Kuşu, Görenleri Şaşkına Çeviriyor
Konuşan Muhabbet Kuşu Aşkım 02:50
Konuşan Muhabbet Kuşu Aşkım 3.296 izlenme - 3 yıl önce AŞKIM,babacık,cici kuş maşallah,koş koş öyle birşey yok diyor
İleri Derecede Konuşan Muhabbet Kuşu 06:08
İleri Derecede Konuşan Muhabbet Kuşu 2.479 izlenme - 2 yıl önce İleri Derecede Konuşan Muhabbet Kuşu "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İnsan Gibi Konuşan Muhabbet Kuşu 05:12
İnsan Gibi Konuşan Muhabbet Kuşu 1.198 izlenme - 2 yıl önce İnsan Gibi Konuşan Muhabbet Kuşu "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Küfür Eden Muhabbet Kuşu 02:55
Küfür Eden Muhabbet Kuşu 851 izlenme - 2 yıl önce Küfür Eden Muhabbet Kuşu "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Sarı Muhabbet Kuşu Sesi 27:10
Sarı Muhabbet Kuşu Sesi 1.125 izlenme - 2 yıl önce Sarı Muhabbet Kuşu Sesi "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Muhabbet Kuşu Nasıl Ele Alışır? 01:26
Muhabbet Kuşu Nasıl Ele Alışır? 4.477 izlenme - 4 yıl önce Benim muhabbet kuşum elime gelmiyor omuzuma konmuyor diyorsanız arkadaşlarımız sizler için muhabbet kuşu nasıl ele alıştırılır videosunu çekti...