Hoşgeldiniz!

Muhabbet Kuşu Videoları İzle

Star Wars'tan Fırlama Muhabbet Kuşu 01:40
Star Wars'tan Fırlama Muhabbet Kuşu 17.477 izlenme - 2 ay önce Star Wars'tan Fırlama Muhabbet Kuşu
Konuşan Muhabbet Kuşu Pamuk 03:12
Konuşan Muhabbet Kuşu Pamuk 6.416 izlenme - 1 yıl önce Konuşan Muhabbet Kuşu Pamuk "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
muhabbet kuşu eğitimi nasıl verilir 01:18
muhabbet kuşu eğitimi nasıl verilir 23.371 izlenme - 5 yıl önce muhabbet kuşu eğitimi
İtina İle Küfreden Muhabbet Kuşu :d 00:49
İtina İle Küfreden Muhabbet Kuşu :d 264 izlenme - 7 ay önce İtina ile Küfreden Muhabbet Kuşu :D
Kuş Beyinli Diyenleri Utandıran Muhabbet Kuşu 00:54
Kuş Beyinli Diyenleri Utandıran Muhabbet Kuşu 13.916 izlenme - 1 yıl önce Kuş beyinli derken bir kez daha düşünmenize sebep olacak türden muhabbet kuşunun yeteneğini izleyeceksiniz.
Ölen Eşini Bırakmak İstemeyen Muhabbet Kuşu 01:43
Ölen Eşini Bırakmak İstemeyen Muhabbet Kuşu 11.985 izlenme - 1 yıl önce Vatandaşımız ölen muhabbet kuşunun eşi ile son vedalaşmasını yaptırmak istemiş, ortaya duygu dolu bu görüntüler çıkmış.
Tenis Topuyla Oynayan Muhabbet Kuşu 01:36
Tenis Topuyla Oynayan Muhabbet Kuşu 724 izlenme - 2 ay önce Tenis Topuyla Oynayan Muhabbet Kuşu
Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez Diyen Muhabbet Kuşu 00:29
Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez Diyen Muhabbet Kuşu 17.320 izlenme - 1 yıl önce Sahibinin öğretmesi üzerine muhabbet kuşu 'Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez' diyor Muhabbet Kuşu____________: Muhabbet kuşu (Melopsittacus undulatus), papağan türleri içerisinde yer alan, evcil bir kuş türü. Avustralya kıtasına özgü Melopsittacus cinsinin içinde yer alan tek türdür. Küçük, uzun kuyruklu bu kuşlar yabani ortamda genel olarak yeşil veya sarı tüy rengine ve kanatlarında siyah taralı çizgilere sahiptir. Bu alımlı dış görünüşlerinden ötürü, muhabbet kuşları, dünya genelinde yoğun olarak evcil olarak beslenmektedir. Evlerde beslenen muhabbet kuşları mavi, beyaz, tamamen sarı veya tamamen beyaz renge sahip olabildikleri gibi, çok farklı kombinasyonlarda olabilirler. Öyle ki bazı muhabbet kuşlarının ibikleri bile bulunabilmektedir. Doğal ortamlarında ağırlıklı olarak tohumla beslenen bu tür, Avustralya'nın kurak bölgelerindeki zorlu koşullarda beş milyon yıldan beri varlıklarını sürdürmektedir.[2] Ömürleri 15 yıl kadardır. Muhabbet kuşları, kırmızı papağanlar ve incir papağanlarıyla yakın akrabadırlar
Çipetpet diye konuşan muhabbet kuşu 00:31
Çipetpet diye konuşan muhabbet kuşu 199.034 izlenme - 3 yıl önce İşte gerçek çipetpet diye konuşan muhabbet kuşu
Siriyle Konuşan Muhabbet Kuşu 00:41
Siriyle Konuşan Muhabbet Kuşu 1.404 izlenme - 7 ay önce Apple iPhone telefondan siri ile konuşan muhabbet kuşuna hey siri'yi öğreten işsiz arkadaş kuşun siriye seslenme anına şahit oluyoruz.
Erkek Muhabbet Kuşu Sesi 00:43
Erkek Muhabbet Kuşu Sesi 285.991 izlenme - 4 yıl önce Kendi Muhabbet Kuşumdur Daha 3 Aylık
Dünyanın En Net Konuşan Muhabbet Kuşu 01:11
Dünyanın En Net Konuşan Muhabbet Kuşu 56.400 izlenme - 2 yıl önce konuşan muhabbet kuşu ile ilgili tüm videoları yüksek görüntü ve ses kalitesiyle izlesene.com'da
Muhabbet Kuşu İle Sultan Papağanı 03:02
Muhabbet Kuşu İle Sultan Papağanı 34.279 izlenme - 4 yıl önce Çok sevimliler
Muhabbet Kuşu Amigo Konuşuyor 00:56
Muhabbet Kuşu Amigo Konuşuyor 9.357 izlenme - 3 yıl önce Hiç Susmadan Konuşuyor
Tüysüz Muhabbet Kuşu Instagram'ın Yeni Fenomeni Oldu 01:19
Tüysüz Muhabbet Kuşu Instagram'ın Yeni Fenomeni Oldu 2.772 izlenme - 4 ay önce Boston'da yaşayan 2 yaşındaki zavallı muhabbet kuşu Rhea, nasıl göründüğünden habersiz, sahibiyle mutlu bir şekilde yaşıyor. Instagram'daki hesabından sonra tüysüz Rhea'nın sevimliliğine bayılan takipçileri, küçük kuşun üşümemesi için ona el örgüsü süveterler bile göndermiş. Üşümesi dışında başka hiçbir sağlık sorunu olmayan minik Rhea, düzenli olarak veterinere de gidiyor. Sahibi, 'O çok sosyal. Kafesi hiç sevmiyor, biz de bu yüzden onu hep dışarı salıyoruz' diyor.
Dişi Muhabbet Kuşu Sesi 00:55
Dişi Muhabbet Kuşu Sesi 2.764 izlenme - 1 yıl önce Dişi Muhabbet Kuşu Sesi "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İzmir'de Satınalma Müdürlüğü Yapan Muhabbet Kuşu 01:12
İzmir'de Satınalma Müdürlüğü Yapan Muhabbet Kuşu 281 izlenme - 4 ay önce Muhabbet kuşunun parayla olan komik münasebetini izliyoruz efendim.
Dedikodu Yaparken Kendinden Geçen Muhabbet Kuşu 00:26
Dedikodu Yaparken Kendinden Geçen Muhabbet Kuşu 1.171 izlenme - 10 ay önce Dedikodu Yaparken Kendinden Geçen Muhabbet Kuşu
Muhabbet Kuşu Dans Ediyor! 00:37
Muhabbet Kuşu Dans Ediyor! 70.508 izlenme - 4 yıl önce İnanılmaz bir muhabbet kuşu, şimdiye kadar gördüğünüz en güzel dansı sergiliyor. Attığı öpücük de cabası!
Papağana Özenen Muhabbet Kuşu 00:37
Papağana Özenen Muhabbet Kuşu 17.953 izlenme - 5 yıl önce Papağana Özenen Muhabbet Kuşu
Muhabbet Kuşu İhlas Suresini Okuyor 01:13
Muhabbet Kuşu İhlas Suresini Okuyor 13.316 izlenme - 4 yıl önce Diyarbakır’da İhlas Suresini Eksiksiz Okuyan ‘sofi’ İsimli Muhabbet Kuşu, Görenleri Şaşkına Çeviriyor
Konuşan Muhabbet Kuşu Aşkım 02:50
Konuşan Muhabbet Kuşu Aşkım 2.946 izlenme - 2 yıl önce AŞKIM,babacık,cici kuş maşallah,koş koş öyle birşey yok diyor
İleri Derecede Konuşan Muhabbet Kuşu 06:08
İleri Derecede Konuşan Muhabbet Kuşu 875 izlenme - 1 yıl önce İleri Derecede Konuşan Muhabbet Kuşu "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İnsan Gibi Konuşan Muhabbet Kuşu 05:12
İnsan Gibi Konuşan Muhabbet Kuşu 668 izlenme - 1 yıl önce İnsan Gibi Konuşan Muhabbet Kuşu "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Küfür Eden Muhabbet Kuşu 02:55
Küfür Eden Muhabbet Kuşu 522 izlenme - 1 yıl önce Küfür Eden Muhabbet Kuşu "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Sarı Muhabbet Kuşu Sesi 27:10
Sarı Muhabbet Kuşu Sesi 565 izlenme - 1 yıl önce Sarı Muhabbet Kuşu Sesi "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Muhabbet Kuşu Nasıl Ele Alışır? 01:26
Muhabbet Kuşu Nasıl Ele Alışır? 4.097 izlenme - 2 yıl önce Benim muhabbet kuşum elime gelmiyor omuzuma konmuyor diyorsanız arkadaşlarımız sizler için muhabbet kuşu nasıl ele alıştırılır videosunu çekti...
Muhabbet Kuşu Konuşması Marifetli Maviş 08:12
Muhabbet Kuşu Konuşması Marifetli Maviş 389 izlenme - 1 yıl önce Islık şov ile başlıyoruz, Bildiğimiz Maviş performansı... Ve artık Ali Baba'nın "köpekleri var" Evet...Besmele artik yavaş yavaş geliyor... iki guzel denemesini kaçırmayın (03:58) .... Ve en sonundaki darbuka esintiler....benzersiz... Keyifli izlemeler.... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İstiklal Marşı Ve Sübhaneke Duasını Okuyan Muhabbet Kuşu 01:34
İstiklal Marşı Ve Sübhaneke Duasını Okuyan Muhabbet Kuşu 599 izlenme - 1 yıl önce Konya'da görenleri şaşkına çeviren Mavişcan adlı muhabbet kuşu, Sübhaneke duası ve İstiklal Marşı'nı okuyor, çocuk şarkıları söylüyor.
Muhabbet Kuşu Ele Alıştırma Yöntemi 02:19
Muhabbet Kuşu Ele Alıştırma Yöntemi 343 izlenme - 1 yıl önce keşke kelimeleri taklit edebilme yeteneğin olmasaydı be muhabbet kuşu. eğlence amaçlı doğal yaşamından koparılıp kafese hapsedilen şu kuş türünün yaşamadığı eziyet yoktur şu topraklarda.
Erkek Muhabbet Kuşu Sesi 01:05
Erkek Muhabbet Kuşu Sesi 1.351 izlenme - 1 yıl önce Erkek muhabbet kuşu sesi "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."