Hoşgeldiniz!

muhabir

Milli Piyangocudan Muhabire Şok Cevap 00:05
Milli Piyangocudan Muhabire Şok Cevap 2.888.176 izlenme - 4 yıl önce 1996 yılına ait bu nostaljik haberde muhabirin Milli Piyango'cuya "Cem Boyneri nasıl buluyorsunuz?" sorusuna verdiği şok cevaptı.Daha sonra muhabir ne yapacağını bilememiş ve 90'lardan kalma çok az kişini hatırlayacağı bir olaydır. Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak ve bu olayı hatırlatmak istedim. İyi nostaljiler.
İlk Okul Gününde Annesini Aşırı Özleyen Çocuk 00:12
İlk Okul Gününde Annesini Aşırı Özleyen Çocuk 2.791.704 izlenme - 3 yıl önce Amerika'nın Los Angles şehrinde ilk defa anaokuluna başlayacak olan Poor Andrew ile röportaj yapan bir muhabir küçük çocuğa "Anneni özleyecek misin?" sorusunu yöneltti. Bu soruya cesurca "Hayır" diye cevap veren Andrew, ardından gözyaşlarını tutamadı. Sonrasında kamera arkasında kendisini izleyen annesine doğru yürüdü.
Botaş - Galatasaray Maçı Sonrası Röportaj Yapamayan Muhabir 00:14
Botaş - Galatasaray Maçı Sonrası Röportaj Yapamayan Muhabir 1.144.463 izlenme - 3 yıl önce Spiker abimiz yabancı oyuncu ile röportaj yapmaya çalışıyor ama ablayı bizden zannediyor. İyi seyirler site ahalisi
Canlı Yayında Cep Telefonu Çalınan Muhabir 00:51
Canlı Yayında Cep Telefonu Çalınan Muhabir 16.284 izlenme - 4 hafta önce Caddede canlı yayın bağlantısı yapan bir muhabirin cep telefonunu çalınmış. Hırsızların peşine düşen muhabir polislerinde olaya dahil olmasıyla telefonuna kavuşmuş.
Konya Denizinde Geminin Karaya Vurmasıyla Adana'ya Savrulan 3 Kişi 00:32
Konya Denizinde Geminin Karaya Vurmasıyla Adana'ya Savrulan 3 Kişi 558.009 izlenme - 4 yıl önce Kanalın birinde yayın ekibi spikere şaka yapmak istiyor. Promter denilen aygıta abuk sabuk bir haber metni yolluyorlar, tabi spikerimizin canlı yayında oldugunu sanıyor ve promter dan gelen yazıları okumaya başlıyor. İlk önce bişey anlamıyor, bir kaç saniye sonra kendine yapılan şakanın farkına varıyor. Bu arada merak edenleriniz için spikerimizin ismi resul demir.
Canlı Yayında Kar Topuna Tutulan TRT Muhabiri 02:01
Canlı Yayında Kar Topuna Tutulan TRT Muhabiri 13.701 izlenme - 3 hafta önce Ankara'da yoğun kar yağışı ve buzlanma nedeniyle okulların tatil edilmesini fırsat bilen çocuklar sokağa çıkarak kar topu oynayarak eğlenmiş. O esnada canlı yayın yapan TRT muhabiri de çocukların atmış olduğu kar topundan nasibini almış.
Canlı Yayında Muhabiri Fena Bozan Fatih Portakal 00:18
Canlı Yayında Muhabiri Fena Bozan Fatih Portakal 17.066 izlenme - 3 ay önce Fatih Portakal, canlı yayına bağlanan Fox Tv Ankara Temsilcisini, "Ya Engin, güzel kravatınız bulunmuyor mu? Güzel kravat takalım?" sözleriyle uyararak fena bozdu
Sırtına Top Çarpan Muhabirin Orgazm Olması! 00:08
Sırtına Top Çarpan Muhabirin Orgazm Olması! 17.342 izlenme - 2 ay önce Bu nasıl bir tepki lan? Ablamızda psas sendromu olması muhtemel. asjajdksljg Her neyse izleyek.
Şehvetli Bir Yemek Partisi Katılımı 04:13
Şehvetli Bir Yemek Partisi Katılımı 12.585 izlenme - 2 ay önce BBC muhabiri Louis Theroux, en iyi belgesel araştırmasını gerçekleştirdi. Louis, poliamid ilişkilerde bulunan insanlarla şehvetli bir yemek partisine katıldı.
Muhabire İstersen Gel Seni de Vurayım Diyen Cinayet Zanlısı 01:24
Muhabire İstersen Gel Seni de Vurayım Diyen Cinayet Zanlısı 4.073 izlenme - 4 hafta önce Sakarya'da baba ve oğlunu silahla vuran zanlı, kendisini görüntüleyen ve cinayet ile ilgili soru soran muhabire, İsterseniz seni de vurayım diye tehdit etmiş.
Muhabirin Yüzüne Gelen Top 00:10
Muhabirin Yüzüne Gelen Top 310.517 izlenme - 5 yıl önce Muhabirin Yüzüne Gelen Top En güncel ve en popüler videolar için kanalıma abone olmayı unutmayın! www.izlesene.com/iz/exixiz
Teknik Aksaklığa Kurban Giden Sunucu 00:50
Teknik Aksaklığa Kurban Giden Sunucu 50.361 izlenme - 8 ay önce CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'nin mitingini canlı veren CNN Türk'te yaşanan teknik aksaklık sunucu Başak Şengül'e büyük bir şok yaşattı.
Spikeri Gülme Krizine Sokan Sarışın Troll (Şınav içerir) 00:45
Spikeri Gülme Krizine Sokan Sarışın Troll (Şınav içerir) 178.832 izlenme - 3 yıl önce Amerika'nın özel bir televizyonunun canlı yayını esnasında muhabiri trolleyen, ve tuhaf hareketler yapan kadın stüdyoda ki sunucuyu gülme krizine sokuyor.
Harika Bir Çıkış ve Harika Bir Düşüş 00:12
Harika Bir Çıkış ve Harika Bir Düşüş 223.507 izlenme - 4 yıl önce Efendim ilk başta dikkatlerimizi start anına veriyoruz sonrasında zaten gözleriniz 2. vakaya kayacaktır.
Muhabiri Canlı Yayında Öptü 00:22
Muhabiri Canlı Yayında Öptü 141.958 izlenme - 5 yıl önce Asistan muhabiri canlı yayında öptü. Canlı yayına bağlanmaya hazırlanan muhabirin kulaklığını takan asistanı, bir anda muhabiri kulağından öptü.
Donald Trump'ın Kürt Mühabire 00:55
Donald Trump'ın Kürt Mühabire 8.306 izlenme - 4 ay önce ABD'nin başkanı olan Donald Trump, çarşamba günü yaptığı konferansta kendisine soru sormak isteyen Kürt asıllı muhabire "Bay Kürt" demiş.İzliyoruz.
Halı Yıkayan Muhabirin Zor Anları 01:00
Halı Yıkayan Muhabirin Zor Anları 3.211 izlenme - 3 hafta önce Yavuz Oymak isimli haber muhabiri bayram öncesi halı yıkamacılarının işlerinin yolunda gittiği ile ilgili haber yapmak istemiş ancak pekte kolay olmamış.
Keçi Muhabire Kafa Atarsa 00:49
Keçi Muhabire Kafa Atarsa 172.497 izlenme - 6 yıl önce Keçi Muhabire Kafa Atarsa
Muhabirin Soğuk Hava ile İmtihanı 00:54
Muhabirin Soğuk Hava ile İmtihanı 2.863 izlenme - 4 hafta önce Soğuk havanın İstanbul üzerinde ki etkisini aktarmak için canlı yayın bağlantı yapan muhabir çok üşümüş ve haberi sunarken oldukça zorlanmış
Beyaz Tv Muhabiri Atalay Demirci'nin Yüzüne Tükürdü 02:23
Beyaz Tv Muhabiri Atalay Demirci'nin Yüzüne Tükürdü 73.823 izlenme - 2 yıl önce Atalay Demirci ile röportaj yapan Beyaz TV muhabiri, "Bu benim kendi fikrim" diyerek Atalay Demirci'ye sert bir şekilde tepki gösterdi.
Röportajı Bırakıp Kaçan Muhabir 00:45
Röportajı Bırakıp Kaçan Muhabir 36.216 izlenme - 10 ay önce İzmir'de yerel bir televizyon muhabiri röportaj yaptığı sırada bir inek sürüsünün üzerine doğru geldiğini görünce, röportajı yarıda kesip kaçmaya başlamış.
Muhabire Ders Veren Kayserili Amca 00:51
Muhabire Ders Veren Kayserili Amca 5.579 izlenme - 2 ay önce Röportaj için yanına gelip kendisine sorular soran muhabirin soru sorma tarzını ve sorularını beğenmeyip muhabire akıl veren amcayı izliyoruz...
Hatalı Sürücüyü Uyarıp Dayak Yiyen Muhabir 03:42
Hatalı Sürücüyü Uyarıp Dayak Yiyen Muhabir 6.110 izlenme - 3 ay önce Trafik cezalarını artıran kanun Resmi Gazete'de yayınlandı. Kurallara uymayan sürücüleri Beyaz Haber programının muhabiri uymayanlar bir uyarı çakıyım dedi pişman oldu
Ukrayna'da canlı yayın sırasında muhabir Darina Bilera eziyet! 00:56
Ukrayna'da canlı yayın sırasında muhabir Darina Bilera eziyet! 10.152 izlenme - 4 ay önce
Muhabirin Yaya Geçidi ile İmtihanı 02:35
Muhabirin Yaya Geçidi ile İmtihanı 5.775 izlenme - 3 ay önce Türkiye'de bir türlü önlenemeyen bir sorundu. Sürücüler, yaya geçitlerinde yayalara yol vermez. İşte bunun önüne geçmek için o sürücülere artık çok daha fazla para cezası kesilecek. Bu cezalar caydırıcı olur mu bilinmez ama yaya geçidi haberi için trafiğe çıkan CNN TÜRK ekibinin başına bakın neler gelmiş.
Tacizden Kıl Payı Kurtulan Muhabir 00:22
Tacizden Kıl Payı Kurtulan Muhabir 12.240 izlenme - 7 ay önce Brezilya Rede Globo televizyonunun muhabiri Julia Guimaraes de tacizci bir taraftarın hedefi oldu. Saldırıdan kıl payı kurtulan güzel muhabir, tacizciye sözlü olarak tepki gösterdi
Kadın Spikerin Zor Anları! 00:34
Kadın Spikerin Zor Anları! 79.369 izlenme - 4 yıl önce Vucüt geliştirme yarışmasında bir sporcu ile röportaj yapan kadın spiker yarışmacının kaslarından böyle etkileniyor...
Muhabire Müdahale Eden Jandarma Sosyal Medyayı Salladı 00:19
Muhabire Müdahale Eden Jandarma Sosyal Medyayı Salladı 29.995 izlenme - 1 yıl önce Yılbaşı gecesi haber sunan Karasu TV muhabirine müdahale eden jandarma izleyenleri kahkahaya boğarak sosyal medyada gündem olmuş efendim.
Kanal D Muhabiri Fulya Öztürk'ün Zor Anları 02:23
Kanal D Muhabiri Fulya Öztürk'ün Zor Anları 32.614 izlenme - 2 yıl önce Dün akşam İstanbul'u etkisi altına kar yağışı haberini sunan Kanal D muhabiri Fulya Öztürk'ün zor anları canlı yayına yansıdı.
Takma Dişiyle Muhabiri Şaşırtan Amca 01:12
Takma Dişiyle Muhabiri Şaşırtan Amca 8.934 izlenme - 4 ay önce Lailiklik elden gidiyor diyen birini aramıza katan Ceren Kaya, isimli muhabir bu kezde AK Parti-MHP ittifakını sorduğu bir vatandaşın, cevap verdiği esnada yaptığı harekete tepkisi şaşırttı