Hoşgeldiniz!

muhafazakar

Gerizekâlı Kız - İlber Ortaylı 01:14
Gerizekâlı Kız - İlber Ortaylı 23.533 izlenme - 2 yıl önce İlber Ortaylı, muhafazakâr basındaki cehâlete veryansın ediyor.
Muhafazakar Sırbistan’ın Lezbiyen Başbakanı - Ana Brnabiç 00:34
Muhafazakar Sırbistan’ın Lezbiyen Başbakanı - Ana Brnabiç 2.212 izlenme - 8 ay önce Sırbistan siyasetinde bir ilk yaşandı. Devlet Başkanı Aleksander Vuçiç'in başbakanlık görevine atadığı Ana Brnabiç, ülkenin ilk kadın başbakanı olmasının yanı sıra, ilk açık eşcinsel başbakanı da oldu. Halkın neredeyse yüzde 80'ini Ortadoks Hristiyan. Kilisenin toplumda büyük bir ağırlığı bulunan muhafazakar Balkan ülkesinde eşcinsellik hala büyük bir tabu olarak görülüyor. Belgrad'da doğan Brnabiç ABD'nin Michigan eyalatindeki Northwood ve İngiltere'deki Hull Üniversitelerinde ekonomi eğitimi aldı ve birçok AB projesinin yanı sıra ABD firmalarında da çalıştı. Brnabiç İngilizcenin yanı sıra akıcı bir biçimde Rusça da konuşuyor.
Güzel Türkiyemin Güzel Muhafazakar Kanalları 04:04
Güzel Türkiyemin Güzel Muhafazakar Kanalları 1.064 izlenme - 5 yıl önce Güzel Türkiyemin Güzel Muhafazakar Kanalları
Kara Peçeli Ablamızdan Spagetti Yeme(Yutma) Olayı 00:30
Kara Peçeli Ablamızdan Spagetti Yeme(Yutma) Olayı 679 izlenme - 2 yıl önce Çarşaflı bir ablamızın "aman yarabbi ağzım, dilim, damağım görünür ise cehennemde cayır cayır yanarım" diye düşündükten sonra, kendi yaratttığı yemek stilini deniyor...
Biz Çok Muhafazakâr Bir Aileyiz - Hayalhanem 01:30
Biz Çok Muhafazakâr Bir Aileyiz - Hayalhanem 460 izlenme - 2 yıl önce Bir ateist olarak ciddi ciddi güldüğüm bir video olmuş sevgili site sakinleri. Daha önceki saçma sohbetlere nazaran hoş bir sohbet olmuş. İyi seyirler diyorum.
Gülsim Elkhatroushi Tesettüre Girme Sürecini Gözyaşlarıyla Anlattı 04:25
Gülsim Elkhatroushi Tesettüre Girme Sürecini Gözyaşlarıyla Anlattı 370 izlenme - 2 yıl önce Bursa'da Nun Dergisi'nin düzenlediği alışveriş festivaline katılan ünlü muhafazakar modacı Gülsüm Elkhatroushi, eskiden açık olduğunu ve kapandıktan sonra yaşadığı süreci anlatırken gözyaşlarına hakim olamadı. Umreye giderken uçakta kapandığını söyleyen ünlü modacı Gülsüm Elkhatroushi, "Çok ağlayarak kapandım. Çevrem farklı. Annem açık, kardeşlerim açık. Herkes 'Sakın çarşaflara girme, sakın onlara dalma, kızım gençsin yaşlanınca yaparsın' diye telkinlerde bulunuyorlardı. Eşim kapanmamı çok isterdi. Ama baskı yapmazdı. Umre'ye giderken uçakta karar verdim kapandım. Sosyal paylaşım sitelerindeki açık tüm resimlerimi Umre'ye giderken sildim.
Uçan Spagetti Canavarı İlahisi 02:10
Uçan Spagetti Canavarı İlahisi 586 izlenme - 3 yıl önce Ve işte beklenen an geldi toplanın pastafaryanlar ve portmanto'ya tapanlar ve niceleri! Karşınızda Uçan Spagetti İlahisi ve çevirisi yanındaki animasyonu da çabası.
A. Rıza Demircan - Muhafazakarlar da Seksi Olsun 02:26
A. Rıza Demircan - Muhafazakarlar da Seksi Olsun 326 izlenme - 2 yıl önce Muhafazakar kadınlar da yatakta seksi olsun. Cihattır bu sevaptır. Hoca isyan etti. Hocayı durduramayız efenim napsın hocamız
 Muhafazakar Bir Aileyiz. 00:06
Muhafazakar Bir Aileyiz. 323 izlenme - 4 yıl önce Muhafazakar bir aileyiz.
Müstakil Evler İçinde Düzenleme Yapılacağına İnanamayan Muhabir 02:04
Müstakil Evler İçinde Düzenleme Yapılacağına İnanamayan Muhabir 546 izlenme - 3 yıl önce Malum gündemin ana konusu kızlı erkekli aynı evde kalma meselesine müstakil evlerle ilgili de düzenleme yapılacağına inanamayan muhabirin şaşkınlığını izliyoruz, efenim. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/alkislarlayasiyorum kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Atasoy Müftüoğlu - Biz Muhafazakar Değiliz! 04:04
Atasoy Müftüoğlu - Biz Muhafazakar Değiliz! 247 izlenme - 4 yıl önce Atasoy Müftüoğlu - Biz Muhafazakar Değiliz!
Esra Elönü, Muhafazakarları Eleştirdi 04:51
Esra Elönü, Muhafazakarları Eleştirdi 295 izlenme - 5 yıl önce Esra Elönü, Kadınlar, İslam Ve Muhafazakarlar Hakkında Konuştu
İslami Sünnet Düğünleri, Muhafazakar Düğün 02:27
İslami Sünnet Düğünleri, Muhafazakar Düğün 335 izlenme - 4 yıl önce Bursa Da İslami Düğün Organizasyonuna Katılan Sinan Topçu Hoca Dan İslamda Evlilik Üzerine Sohbet. İslama Göre Düğün Nasıl Olmalıdır ? İslami Düğünler Nasıl Yapılır ? İslamda Düğün Adabı Ve Kuranlı Düğünler Sohbetli Düğünler Hakkında Geniş Bilgiler Ve Topçu Hocanın Sohbeti. İslami Sünnet Düğünleri Ve Semazen Gösterisi Sünnet Düğünü Semazen Ekibi. Muhafazakar Düğün. Muhafazakar Düğünler Nasıl Olmalıdır ?
Oy Kullanırken Ekmeleddin ve Demirtaş'a Küfür Eden Gurbetçi Seçmen 00:44
Oy Kullanırken Ekmeleddin ve Demirtaş'a Küfür Eden Gurbetçi Seçmen 303 izlenme - 2 yıl önce Küçücük kızının yanında galiz küfürler edip el hareketleri çeken muhafazakar mütedeyyin AKP seçmeninin yüksek ahlak, engün kültür ve demokrasiyle donanmış halini izliyoruz Rönesans ve reformun dibine vurmuş Avrupa'da bile bu hala geliyosa bu insanlar burdakilerden pek bir medet ummamak lazım gibi geliyor bana.
Peçeli Tv - Mısır 00:58
Peçeli Tv - Mısır 318 izlenme - 3 yıl önce Mısır'da bir tv kanalı kurulmuş ve de bu kanalda çalışmanın şartı peçeli olmak, kameramanından sunucusuna, çaycısından müdürüne herkes peçeli. Ulan korku filmi gibi kim kimdir belli değil ürktüm yeminle... Haydi bakalım tartışın şimdi...
Çok Muhafazakar Bir Aileyizdir 00:06
Çok Muhafazakar Bir Aileyizdir 223 izlenme - 4 yıl önce Çok Muhafazakar Bir Aileyizdir
Tekbir Çeken Bardak 05:51
Tekbir Çeken Bardak 202 izlenme - 2 yıl önce Tekbir çeken Bardak adı altında günümüz Müslümanlığını birkaç genç ti'ye almışlar. Buyrun izleyelim arkadaşlar...
Muhafazakar Gencin Sanal Gerçeklik Gözlüğü İle İmtihanı 02:17
Muhafazakar Gencin Sanal Gerçeklik Gözlüğü İle İmtihanı 70 izlenme - 2 yıl önce Sokakta muhafazakar arkadaşlarına sanal gerçeklik gözlüğü ile muhteşem bir deneyim yaşatan elemanlar eğlenceli anlara neden olmuş.
Suudi Arabistan'ın Asi Kızı 00:15
Suudi Arabistan'ın Asi Kızı 134 izlenme - 3 yıl önce Toplumsal cinsiyet rollerini alaya alan video klipleri ile Suudi Arabistan'da internet fenomeni haline gelen Amy Roko, çarşaf ve peçesinin ardına gizlenmenin avantajlarını kullanıyor.
Muhafazakar Kesim Aydınlarını Yaratamadı Mı 02:40
Muhafazakar Kesim Aydınlarını Yaratamadı Mı 27 izlenme - 8 ay önce
İster sağcı olsun ister solcu ister  muhafazakar 00:14
İster sağcı olsun ister solcu ister muhafazakar 51 izlenme - 6 yıl önce
Atatürkçü Kesimin De, Muhafazakar Kesimin De Tayyip Hocam’ı Desteklemesi İçin Yaptığımız 06:39
Atatürkçü Kesimin De, Muhafazakar Kesimin De Tayyip Hocam’ı Desteklemesi İçin Yaptığımız 3 izlenme - 4 hafta önce Adnan Oktar’ın 25 Ocak 2018 tarihli A9 TV röportajından http://www.a9.com.tr/izle/269904/Adnan-Oktarin-Sohbetlerinden-Secme-Bolumler/Ataturkcu-kesimin-de-muhafazakar-kesimin-de-Tayyip-Hocam’i-desteklemesi-icin-yaptigimiz-calismalar-cok-etkili-oldu A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
MHP Genel Başkanı Bahçeli - 01:33
MHP Genel Başkanı Bahçeli - 177 izlenme - 4 yıl önce MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Şimdi yeni yeni bir usul var. Twitter aracılığıyla kuş diliyle konuşuyor.
Sağım Solum Tarih   24 Ocak 2016 02:15:35
Sağım Solum Tarih 24 Ocak 2016 68 izlenme - 2 yıl önce Turgut Özal ekonomide devrim mi yaptı, yoksa vahşi kapitalizmi mi getirdi? Özal’ın politikaları muhafazakar mıydı, liberal miydi? 24 Ocak 1980 kararlarının ardından Türkiye’de neler değişti? Altan Öymen, Taha Akyol, Mehmet Alkan sordu, Özal’ın Başbakan Yardımcısı Kaya Erdem anlatı
Orkestranın Görünmemesi İçin Araya Paravan Çekmek 02:40
Orkestranın Görünmemesi İçin Araya Paravan Çekmek 56 izlenme - 3 yıl önce Düzce'nin Akçakoca İlçesi'nde otelde sahne alan Nadide Sultan'ın orkestrasında yer alan erkeklerin görünmemesi için sahneye paravan koyulması böyle bir görüntü oluşturmuş. Hanımların kocaları da balkonlardan izlemiş.
AYKUT ERDOĞDU AKP HÜKÜMETİNİ VE MUHAFAZAKAR GEÇİNENLER DEVLETİ NASIL SOYDUKLARINI İFŞA EDİYOR 15:18
AYKUT ERDOĞDU AKP HÜKÜMETİNİ VE MUHAFAZAKAR GEÇİNENLER DEVLETİ NASIL SOYDUKLARINI İFŞA EDİYOR 20 izlenme - 1 yıl önce 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ OLAN HERKESİ VE “BU ZAMANDA YAŞAYAN 8 MİLYAR İNSANIN HEPSİNİ HEM MUAYYEN HEM UMUM HEM SİLSİLE OLARAK TEKFİR EDİYORUM”ASL-İ KAFİR DİYORUM. 1333 SENE İÇİNDE OLAN TÜM DEVLET’LERE. VE BU ZAMANDAKİ ( 215’E YAKIN ) DEVLETLERE “KAFİR DEVLETLER- KÜFÜR HÜKÜMETLER” DİYORUM. VE TÜM HALKINI; “HEM TEK-TEK MUAYYEN OLARAK, HEM UMUM, HEMDE SİLSİLE OLARAK, TAMAMINI TEKFİR EDİYORUM”HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR. MÜSLÜMAN DEĞİLLERDİR. HEPSİ KENDİNİ MÜSLÜMAN ( SANAN ) CEHENNEMLİK İMANSIZLARDIR! 1-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ALİM’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 2-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 3-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ İMAM’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 4-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCTEHİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 5-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYHUL İSLAMLARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 6-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜFESSİR’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 7-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ CUMHUR ULEMA’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MUHADDİS’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 9-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ FAKİH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 10-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCEDDİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 11-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ TÜM CEMAAT’LERE TÜM GRUP’LARA TÜM TAİFE’LERE TÜM CİHAD CEPHE’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1-EBU HANİFE ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 2-MALİKİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 3-AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 4-ŞAFİİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE SÜNNİ İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü SİTTE '6 HADİS KİTABI' KÜTÜB-Ü TİS-A '9 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-BUHARİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MUSLİM ASL-İ KAFİRDİR! 3-TİRMİZİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EBU DAVUD ASL-İ KAFİRDİR! 5-NESA-İ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ MACE ASL-İ KAFİRDİR! 7-MUVATTA İMAM MALİK ASL-İ KAFİRDİR! 8-MÜSNED AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR! 9-DARİMİ ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE Şİ-A İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü ERBE-A '4 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-EL-KAFİ CAFER MUHAMMED EL-KULEYNİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MEN LA YEHZURUHUL FAKİH ŞEYH SADIK ASL-İ KAFİRDİR! 3-TEHZİBUL AHKAM EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EL-İSTİBSARU FİMA UHTİLİFE FİHİ MİNEL EHBAR EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! NECDİ’LERİN HEPSİ ASL-İ KAFİRDİR. VE BU ZAMANDAKİ BİZ NECDİ’YİZ BİZ SELEFİ’YİZ BİZ EHLİ SÜNNETİZ DİYENLERİN HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR! 1-MUHAMMED BİN ABDULVEHHAB ASL-İ KAFİRDİR! 2-OĞULLARIDA TORUNLARIDA TALEBELERİDE BABASIDA DEDESİDE ASL-İ KAFİRDİR! 3-İBNİ TEYMİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 4-İBNİ KAYYİM EL-CEVZİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 5-ZEHEBİ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ KESİR ASL-İ KAFİRDİR! 7-TABERİ ASL-İ KAFİRDİR! EN BÜYÜK HÜCCET-BEYYİNE-DELİL-HİKMET-VAHİY-NAS'DA 1-KUR-AN'I KERİM'DİR- AYETLERDİR. 2-KUR-AN'I KERİME UYAN SAHİH HADİSLERDİR- SAHİH SÜNNETLERDİR. 3-İCMA-İ ÜMMETİ, 4-KIYAS'I FUKEHA'YI, RED-İNKAR”EDEN TAM BİR 'MUVAHHİD' MÜSLÜMANDIR
Club Familia  Çeşme  14 Şubat Kampanyası 00:52
Club Familia Çeşme 14 Şubat Kampanyası 13 izlenme - 1 yıl önce Madem biz büyük bir aileyiz, Öyleyse Aile Bağlarımızın kuvvetlenmesi için Size ötel eksra indirim fırsatımızı kaçırmayınız.. *** SON GÜN 14 ŞUBAT *** Telefon : 0 232 722 22 22 Web: www.clubfamilia.com
Feshane'de Muhafazakar Outlet -1 09:05
Feshane'de Muhafazakar Outlet -1 20 izlenme - 2 yıl önce * Feshane'de muhafazakar kesime yönelik alışveriş festivali düzenleniyor. Türkiye ve dünyadan son dakika haberler. En hızlı haber burada. Güncel, spor, ekonomi, magazin, politika gündemini son dakika haberleri takip edin.
Din Zenginlerin Eğlencesi Olmuş! 04:51
Din Zenginlerin Eğlencesi Olmuş! 64 izlenme - 5 yıl önce Din Zenginlerin Eğlencesi Olmuş!
Eğrisi Doğrusu - 17 Haziran 2016 01:10:00
Eğrisi Doğrusu - 17 Haziran 2016 20 izlenme - 2 yıl önce PKK terörü ve devletin terörle mücadelesi Kürtleri nasıl etkiliyor? Muhafazakar Kürtlerin eğilimi ne yönde, yeni bir parti kurulacak mı? Bugün seçim olsa bölgede sandıktan ne çıkar? Çözüm Ortadoğu’da mı, Avrupa modelinde mi? Muhafazakar HDP Milletvekili Altan Tan ve Dicle Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden Doç. Dr. Vahap Coşkun Eğrisi Doğrusu’nda Taha Akyol’un sorularını cevaplandırıyor.