Hoşgeldiniz!

muhafazakar

Gerizekâlı Kız - İlber Ortaylı 01:14
Gerizekâlı Kız - İlber Ortaylı 22.095 izlenme - 7 ay önce İlber Ortaylı, muhafazakâr basındaki cehâlete veryansın ediyor.
Güzel Türkiyemin Güzel Muhafazakar Kanalları 04:04
Güzel Türkiyemin Güzel Muhafazakar Kanalları 996 izlenme - 4 yıl önce Güzel Türkiyemin Güzel Muhafazakar Kanalları
Biz Çok Muhafazakâr Bir Aileyiz - Hayalhanem 01:30
Biz Çok Muhafazakâr Bir Aileyiz - Hayalhanem 306 izlenme - 1 yıl önce Bir ateist olarak ciddi ciddi güldüğüm bir video olmuş sevgili site sakinleri. Daha önceki saçma sohbetlere nazaran hoş bir sohbet olmuş. İyi seyirler diyorum.
Kara Peçeli Ablamızdan Spagetti Yeme(Yutma) Olayı 00:30
Kara Peçeli Ablamızdan Spagetti Yeme(Yutma) Olayı 396 izlenme - 1 yıl önce Çarşaflı bir ablamızın "aman yarabbi ağzım, dilim, damağım görünür ise cehennemde cayır cayır yanarım" diye düşündükten sonra, kendi yaratttığı yemek stilini deniyor...
Gülsim Elkhatroushi Tesettüre Girme Sürecini Gözyaşlarıyla Anlattı 04:25
Gülsim Elkhatroushi Tesettüre Girme Sürecini Gözyaşlarıyla Anlattı 192 izlenme - 9 ay önce Bursa'da Nun Dergisi'nin düzenlediği alışveriş festivaline katılan ünlü muhafazakar modacı Gülsüm Elkhatroushi, eskiden açık olduğunu ve kapandıktan sonra yaşadığı süreci anlatırken gözyaşlarına hakim olamadı. Umreye giderken uçakta kapandığını söyleyen ünlü modacı Gülsüm Elkhatroushi, "Çok ağlayarak kapandım. Çevrem farklı. Annem açık, kardeşlerim açık. Herkes 'Sakın çarşaflara girme, sakın onlara dalma, kızım gençsin yaşlanınca yaparsın' diye telkinlerde bulunuyorlardı. Eşim kapanmamı çok isterdi. Ama baskı yapmazdı. Umre'ye giderken uçakta karar verdim kapandım. Sosyal paylaşım sitelerindeki açık tüm resimlerimi Umre'ye giderken sildim.
Uçan Spagetti Canavarı İlahisi 02:10
Uçan Spagetti Canavarı İlahisi 493 izlenme - 2 yıl önce Ve işte beklenen an geldi toplanın pastafaryanlar ve portmanto'ya tapanlar ve niceleri! Karşınızda Uçan Spagetti İlahisi ve çevirisi yanındaki animasyonu da çabası.
 Muhafazakar Bir Aileyiz. 00:06
Muhafazakar Bir Aileyiz. 320 izlenme - 3 yıl önce Muhafazakar bir aileyiz.
Atasoy Müftüoğlu - Biz Muhafazakar Değiliz! 04:04
Atasoy Müftüoğlu - Biz Muhafazakar Değiliz! 211 izlenme - 2 yıl önce Atasoy Müftüoğlu - Biz Muhafazakar Değiliz!
Muhafazakar Gencin Sanal Gerçeklik Gözlüğü İle İmtihanı 02:17
Muhafazakar Gencin Sanal Gerçeklik Gözlüğü İle İmtihanı 53 izlenme - 5 ay önce Sokakta muhafazakar arkadaşlarına sanal gerçeklik gözlüğü ile muhteşem bir deneyim yaşatan elemanlar eğlenceli anlara neden olmuş.
Esra Elönü, Muhafazakarları Eleştirdi 04:51
Esra Elönü, Muhafazakarları Eleştirdi 291 izlenme - 4 yıl önce Esra Elönü, Kadınlar, İslam Ve Muhafazakarlar Hakkında Konuştu
İslami Sünnet Düğünleri, Muhafazakar Düğün 02:27
İslami Sünnet Düğünleri, Muhafazakar Düğün 311 izlenme - 3 yıl önce Bursa Da İslami Düğün Organizasyonuna Katılan Sinan Topçu Hoca Dan İslamda Evlilik Üzerine Sohbet. İslama Göre Düğün Nasıl Olmalıdır ? İslami Düğünler Nasıl Yapılır ? İslamda Düğün Adabı Ve Kuranlı Düğünler Sohbetli Düğünler Hakkında Geniş Bilgiler Ve Topçu Hocanın Sohbeti. İslami Sünnet Düğünleri Ve Semazen Gösterisi Sünnet Düğünü Semazen Ekibi. Muhafazakar Düğün. Muhafazakar Düğünler Nasıl Olmalıdır ?
Oy Kullanırken Ekmeleddin ve Demirtaş'a Küfür Eden Gurbetçi Seçmen 00:44
Oy Kullanırken Ekmeleddin ve Demirtaş'a Küfür Eden Gurbetçi Seçmen 198 izlenme - 1 yıl önce Küçücük kızının yanında galiz küfürler edip el hareketleri çeken muhafazakar mütedeyyin AKP seçmeninin yüksek ahlak, engün kültür ve demokrasiyle donanmış halini izliyoruz Rönesans ve reformun dibine vurmuş Avrupa'da bile bu hala geliyosa bu insanlar burdakilerden pek bir medet ummamak lazım gibi geliyor bana.
Müstakil Evler İçinde Düzenleme Yapılacağına İnanamayan Muhabir 02:04
Müstakil Evler İçinde Düzenleme Yapılacağına İnanamayan Muhabir 334 izlenme - 2 yıl önce Malum gündemin ana konusu kızlı erkekli aynı evde kalma meselesine müstakil evlerle ilgili de düzenleme yapılacağına inanamayan muhabirin şaşkınlığını izliyoruz, efenim. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/alkislarlayasiyorum kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Çok Muhafazakar Bir Aileyizdir 00:06
Çok Muhafazakar Bir Aileyizdir 223 izlenme - 3 yıl önce Çok Muhafazakar Bir Aileyizdir
Tekbir Çeken Bardak 05:51
Tekbir Çeken Bardak 131 izlenme - 9 ay önce Tekbir çeken Bardak adı altında günümüz Müslümanlığını birkaç genç ti'ye almışlar. Buyrun izleyelim arkadaşlar...
Muhafazakar İslami Düğün Organizasyonu 02:42
Muhafazakar İslami Düğün Organizasyonu 29 izlenme - 6 ay önce Dini düğün organizasyonlarında yeni bir ışık yeni bir hizmet dini çerçevede düzenlendiğimiz organizasyonlarımızda semazen ekibi tasavvuf ekibi. DİNİ DÜĞÜN,İSLAMİ DÜĞÜN ORGANİZASYONU İLE SEMAZEN İLAHİ GRUBU TASAVVUF GRUBU VE MEHTER TAKIMI İLE SİZLERLEYİZ.
Peçeli Tv - Mısır 00:58
Peçeli Tv - Mısır 237 izlenme - 2 yıl önce Mısır'da bir tv kanalı kurulmuş ve de bu kanalda çalışmanın şartı peçeli olmak, kameramanından sunucusuna, çaycısından müdürüne herkes peçeli. Ulan korku filmi gibi kim kimdir belli değil ürktüm yeminle... Haydi bakalım tartışın şimdi...
Sağım Solum Tarih   24 Ocak 2016 02:15:35
Sağım Solum Tarih 24 Ocak 2016 68 izlenme - 9 ay önce Turgut Özal ekonomide devrim mi yaptı, yoksa vahşi kapitalizmi mi getirdi? Özal’ın politikaları muhafazakar mıydı, liberal miydi? 24 Ocak 1980 kararlarının ardından Türkiye’de neler değişti? Altan Öymen, Taha Akyol, Mehmet Alkan sordu, Özal’ın Başbakan Yardımcısı Kaya Erdem anlatı
A. Rıza Demircan - Muhafazakarlar da Seksi Olsun 02:26
A. Rıza Demircan - Muhafazakarlar da Seksi Olsun 71 izlenme - 1 yıl önce Muhafazakar kadınlar da yatakta seksi olsun. Cihattır bu sevaptır. Hoca isyan etti. Hocayı durduramayız efenim napsın hocamız
Nevşin Mengü Köln'deki Taciz Olayından Türkiye'yi Eleştirdi 00:37
Nevşin Mengü Köln'deki Taciz Olayından Türkiye'yi Eleştirdi 31 izlenme - 9 ay önce Alman polisinin kadınları kıyafeti konusunda uyarmasından bahseden Nevşin Mengü, "Muhafazakar mı giyinin dediler" diyerek Türkiye'yi eleştirdi. Almanya'nın Köln kentinde, yılbaşı gecesi yüzlerce kadının maruz kaldığı toplu taciz olaylarının gölgesinde Kadınlar Karnavalı düzenlendi. Köln'den CNN Türk canlı yayınına bağlanarak oradaki durumu aktaran Berlin Temsilcisi Erhan Merttürk, 'Almanya'da polisin işi zor. Polis işin kolaylaşması için kadınlara uyarıda bulundu ve dedi ki 'Tamam kostüm giyiyorsunuz aksesuarlar taşıyorsunuz ama lütfen dikkat edin'' şeklinde konuştu. Bunun üzerine Nevşin Mengü'den ilginç bir çıkış geldi. 'Giydiğiniz kıyafet derken, yani heralde daha muhafazakar giyinin o zaman mı demek istedi' diyen Nevşin Mengü, sözlerine gülerek 'Anladım, tabi ki hayır anlayış farkı' dedi.
Suudi Arabistan'ın Asi Kızı 00:15
Suudi Arabistan'ın Asi Kızı 102 izlenme - 2 yıl önce Toplumsal cinsiyet rollerini alaya alan video klipleri ile Suudi Arabistan'da internet fenomeni haline gelen Amy Roko, çarşaf ve peçesinin ardına gizlenmenin avantajlarını kullanıyor.
Muhafazakarlarla Vatan Cephesi Kurduk Akp'li Kanallara Çıkmaktan Çok Memnunum 02:06
Muhafazakarlarla Vatan Cephesi Kurduk Akp'li Kanallara Çıkmaktan Çok Memnunum 32 izlenme - 9 ay önce Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, partisinin Pendik'te düzenlediği konferansta konuşmacı olarak katıldı, ilginç sözler sarf etti. Yeni videolar için kanalıma abone olun www.izlesene.com/nefer26medya
MHP Genel Başkanı Bahçeli - 01:33
MHP Genel Başkanı Bahçeli - 177 izlenme - 2 yıl önce MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Şimdi yeni yeni bir usul var. Twitter aracılığıyla kuş diliyle konuşuyor.
İster sağcı olsun ister solcu ister  muhafazakar 00:14
İster sağcı olsun ister solcu ister muhafazakar 51 izlenme - 5 yıl önce
Eğrisi Doğrusu - 17 Haziran 2016 01:10:00
Eğrisi Doğrusu - 17 Haziran 2016 15 izlenme - 4 ay önce PKK terörü ve devletin terörle mücadelesi Kürtleri nasıl etkiliyor? Muhafazakar Kürtlerin eğilimi ne yönde, yeni bir parti kurulacak mı? Bugün seçim olsa bölgede sandıktan ne çıkar? Çözüm Ortadoğu’da mı, Avrupa modelinde mi? Muhafazakar HDP Milletvekili Altan Tan ve Dicle Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden Doç. Dr. Vahap Coşkun Eğrisi Doğrusu’nda Taha Akyol’un sorularını cevaplandırıyor.
Feshane'de Muhafazakar Outlet -1 09:05
Feshane'de Muhafazakar Outlet -1 18 izlenme - 9 ay önce * Feshane'de muhafazakar kesime yönelik alışveriş festivali düzenleniyor. Türkiye ve dünyadan son dakika haberler. En hızlı haber burada. Güncel, spor, ekonomi, magazin, politika gündemini son dakika haberleri takip edin.
Orkestranın Görünmemesi İçin Araya Paravan Çekmek 02:40
Orkestranın Görünmemesi İçin Araya Paravan Çekmek 44 izlenme - 2 yıl önce Düzce'nin Akçakoca İlçesi'nde otelde sahne alan Nadide Sultan'ın orkestrasında yer alan erkeklerin görünmemesi için sahneye paravan koyulması böyle bir görüntü oluşturmuş. Hanımların kocaları da balkonlardan izlemiş.
Club Familia Çeşme Tatil Köyü Kareler 13:45
Club Familia Çeşme Tatil Köyü Kareler 24 izlenme - 1 yıl önce Club Familia Çeşme islami Otel Kareler Tel : 0 232 722 22 22 Fax : 0 232 722 00 00 Gsm : 0 554 411 34 48 Web: http://www.clubfamilia.com Facebook:https://www.facebook.com/cesmeclubfamilia Twiter: https://twitter.com/FamiliaCesme Pinteres: https://www.pinterest.com/clubfamilia/
Son İstanbul Anketinde En Çok Oyu Artan Parti HDP 00:27
Son İstanbul Anketinde En Çok Oyu Artan Parti HDP 50 izlenme - 2 yıl önce Gezici Araştırma Şirketi'nin İstanbul geneline ilişkin yaptığı ankete göre AK Parti'nin oyu yüzde 10 civarında düştü. Ankete göre HDP yüzde 13.2 oy oranına ulaştı.
Muhafazakar Villa 00:18
Muhafazakar Villa 17 izlenme - 2 yıl önce Muhafazakar Aileler İçin Villa Kiralamak İçin Linke Tıklamanız Yeterli Olacaktır. Http://www.villatatili.com/muhafazakar-villa.aspx