Hoşgeldiniz!

Muhalefet Videoları İzle

Siyasi Partiler Üzerinden Atışan Teyzeler 00:57
Siyasi Partiler Üzerinden Atışan Teyzeler 14.779 izlenme - 11 ay önce İki farklı görüşü savunan teyzelerin atışmasını izleyelim efem.
Sosyal Medyada REKOR Kıran Muhalefet Klibi 03:12
Sosyal Medyada REKOR Kıran Muhalefet Klibi 2.412 izlenme - 7 ay önce Animasyon yeni değil! Cemaat mhp chp ittifakı zamanından! Ekmek için ekmeleddin? Mit tırları işide yardım? Özgür basın susmaz? Tuturmuş bir fetö türküsü? Kim bu okyanus ötesi? Çatı adayı ekmeleddin? SOSYAL MEDYADA TIKLANMA REKORU KIRAN MUHALEFET KLİBİ.!!! SOSYAL MEDYADA TIKLANMA REKORU KIRAN MUHALEFET KLİBİ SOSYAL MEDYADA TIKLANMA REKORU KIRAN MUHALEFET KLİBİ Recep tayyip Erdoğan Recep tayyib Erdogan Recep tayyib Erdoğan RTE RTE RTE RTE RTE RTE RTE RTE RTE RTE RTE RTE RTE RTE RTE Sosyal medyada Rekor Kıran Muhalefet klibi tıklanma Rekoru kıran Video Sosyal medyada tıklanma Rekoru kıran Animasyon Akparti Bayır bucak Türkmenleri Bayırbucak türkmen Putin Esad Daeş Üçgeni Kirli oyun Türkiye ye iftira Chpkk vatan haini ihanet iftira cumhuriyet halk parti Kılıçdaroğlu bir proje Ermeni Kılıçdaroğlu Animasyon komik
Yeşilçam'da Seçim - Filiz Akın 00:15
Yeşilçam'da Seçim - Filiz Akın 2.946 izlenme - 1 yıl önce Yeşilcam'da seçimlere bakış açısı.Gerçi bu günümüz içinde geçerli.
Ahmet Davutoğlu Gider Ayak Muhalefete Ayar Çekiyor 01:12
Ahmet Davutoğlu Gider Ayak Muhalefete Ayar Çekiyor 3.337 izlenme - 11 ay önce Ahmet Davutoğlu Gider Ayak Muhalefete Ayar Çekiyor Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler Tamamen eğlence amaçlı yapılıştır. Video önerisinde bulunan kardeş kanallara teşşrkür ederiz. Videonun orjinalini " Kolpaçino: Bomba " filminde bulabilirsiniz iyi eğlenceler.
Osman Gökçek - Muhalefet Liderine Vurmak Kimsenin Hakkı Değil 05:43
Osman Gökçek - Muhalefet Liderine Vurmak Kimsenin Hakkı Değil 2.956 izlenme - 1 yıl önce Ferda Yıldırım'ın sunduğu Sürmanşet programına konuk olan Beyaz TV Genel Yayın Koordinatörü Osman Gökçek, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yumruk atmanın kimsenin hakkı olmadığını arkasında bir kitle olduğunu söyledi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Vejeteryan Diyete Mahkum Edilmiş Bir Aslanlar Ülkesi... 02:02
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Vejeteryan Diyete Mahkum Edilmiş Bir Aslanlar Ülkesi... 1.796 izlenme - 11 ay önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan AK Parti'nin kongre kararı ile ilgili kendisine yönelik muhalefetin eleştirilerine ilk kez yanıt verdi. ''İşinize bakın; siz kendi içinizde ne hale gelmişsiniz bir bakın" dedi. Erdoğan yeni anayasa ve başkanlık sistemini bu kez bilgisayar örneği ile anlattı. ''Kimsenin Türkiye'yi vejeteryan diyete mahkum edilmiş bir aslanlar ülkesine getirmeye hakkı yoktur'' dedi.
Sizce Muhalefet Liderleri Değişmeli Mi? - Sokak Röportajı 05:40
Sizce Muhalefet Liderleri Değişmeli Mi? - Sokak Röportajı 1.583 izlenme - 1 yıl önce Sizce Muhalefet Liderleri Değişmeli Mi? - Sokak Röportajı 1 Kasım seçimlerinin ardında muhalefet partilerinin başarısızlığı karşısında Halk ne düşünüyor?
Arınç: Bayrağı İndireni Vuran 1 Yıl Ceza Alırdı 01:26
Arınç: Bayrağı İndireni Vuran 1 Yıl Ceza Alırdı 4.194 izlenme - 3 yıl önce Diyarbakır'da Türk bayrağının indirilmesini kınadığını belirten Bülent Arınç "Bayrağı indiren kişiyi vuran yeni TCK'ya göre 1 yıl ceza alırdı" dedi.
Liderlerin 2014 Seçimleri Gafları 04:30
Liderlerin 2014 Seçimleri Gafları 1.448 izlenme - 2 yıl önce Efendim, acısıyla tatlısıyla ölüsüyle yaralısıyla tipik bir Türkiye seçimlerini daha geride bıraktık. Kazananlar sevindi kaybedenler üzüldü. Ama sonuçta bu 5 senede 1 yapılan bir yarıştı ve mutlaka bir kazananı ve kaybedeni olacaktı. Hepimiz için hayırlı olur inşallah demek düşer bize... Ve işte bu da bu seçimde miting meydanlarına çıkan liderlerimizin yaptıkları gaf, dil sürçmeleri, şakalar ve sempatik hareketlerinden oluşan bir kolaj! Gaf şampiyonumuz tabii ki yine, siyaset sahnemizin tartışmasız en kibar, beyefendi ve belki de ahlaklı siyasetçisi Devlet Bahçeli oldu... Ha bi de tabii ki her seçimde olduğu gibi bu seçimde de çamura yatan tonla insan var, gerek yok.. Kaybettinizse efendi gibi kabullenin. Bu videoyu da gülümseyerek seyredin, efendim (:
Allahın Cezası Muhalefet 00:07
Allahın Cezası Muhalefet 1.119 izlenme - 3 yıl önce Kemal Sunal Umudumuz Saban
Levent Gültekin'in AKP'yi Ayar Manyağı Yapması 35:38
Levent Gültekin'in AKP'yi Ayar Manyağı Yapması 1.063 izlenme - 2 yıl önce Şirin Payzın'ın CNN Türk'teki 360 Derece programının 20 Şubat 2015 tarihli bölümüne konuk olan gazeteci Levent Gültekin'in yaptığı efsanevi konuşma ve açıklamaları. Konu muhalefetti ama Akp'yi de pas geçmedi.
Başabakan Erdoğan: Muhalefet Bitmiş Tükenmiş! 03:32
Başabakan Erdoğan: Muhalefet Bitmiş Tükenmiş! 881 izlenme - 3 yıl önce Başbakan Erdoğan'ın Samsun konuşması Samsun'da halka hitap öncesi Erdoğan'ın takdim edilişi dikkat çekti.Başabakan Erdoğan: Muhalefet Bitmiş Tükenmiş!
Devlet Bahçeli - Cücük 00:14
Devlet Bahçeli - Cücük 790 izlenme - 2 yıl önce TRT spikerinin haber sunarken yaptığı yavru muhalefet benzetmesine Mhp lideri Devlet Bahçeli'nin kısa süreli bir sessizlikten sonra güzel ve manidar cevabı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Ana Muhalefet Partisinin Yaptığı İpe Un Sermektir 03:50
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Ana Muhalefet Partisinin Yaptığı İpe Un Sermektir 224 izlenme - 1 yıl önce Cumhurbaşkanı Erdoğan - Conde Ortak basın toplantısı 3 mart 2016 Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Gine Cumhurbaşkanı Conde Basın toplantısı 3 mart 2016 Cumhurbaşkanı Erdoğan Gine Cumhurbaşkanı Conde İle Açıklama Yapıyor Buradaki amaç, Türkiye ve dünya gündeminde yer alan gelişmeleri tek merkezden ve farklı kaynaklardan edinmenize olanak sağlamayı hedeflemektedir. Cumhurbaşkanı Erdoğan, anayasa görüşmelerine ilişkin masadan kalkan CHP'ye tepki göstererek, "Ana muhalefet partisinin yaptığı ipe un sermektir. TBMM Başkanımızın 4 partiye yaptığı davet şahsımla alakalı değil, yeni bir anayasanın görüşülmesiyle ilgili davettir" açıklamasında bulundu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Gine'de önemli açıklamalarda bulundu. Recep Tayyip Erdoğan konuşmasından satır başları şöyle: TBMM Başkanımızın 4 partiye yaptığı davet şahsımla alakalı değil, yeni bir anayasanın görüşülmesiyle ilgili davettir. Son sözü söyleyecek olan millettir. Yeni anayasanın görüşülmesi ve mutabakat sağlanabilirse alınacak netice ülkemizin geleceği içindir. Şahsımla ilgili olur mu olmaz mı böyle bir değerlendirme söz konusu değildir. Ana muhalefet partisi genel başkanının şu andaki tavırları ipe un sermekten başka bir şey değildir. Dürüstseniz masadan kaçmazsınız. Bakın bundan önce bir Cumhurbaşkanlığı seçimi yapıldı, ilk defa halka gitmek suretiyle yapılan seçimdir. Bir genel başkan olarak siz katılmadınız buna. Dışarıdan ısmarlama bir aday çıkardınız, üzerinde 14 siyasi parti birleştiniz ama milletim sizle ittifak etmedi. Milletim şahsım üzerinde yüzde 52 ile ittifak etti ve bizi Cumhurbaşkanı olarak görevlendirdi. Meydanlarda söz verdiğiniz yeni anayasanın yapımıyla ilgili dört siyasi partinin üçer tane temsilcisi var, burada iktidar partisinin 317 milletvekili var. 313 milletvekili 3 kişiyle temsil ediliyor, 233 milletvekiliyse 9 milletvekiliyle temsil ediliyor. Bu adil bir yaklaşım değil. Benim dönemimde de bunu uyguladık. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Gine ziyaretinde gündemi yorumladı. CHP'nin anayasa görüşmelerinde masadan kalkmasını değerlendiren Erdoğan, 'Yeni anayasa konusunda ana muhalefet liderinin tavrı ipe un sermek, dürüstseniz masadan kaçmazsınız.' dedi.
Cem Toker : Ölmüşse Kim Öldürdü? 03:00
Cem Toker : Ölmüşse Kim Öldürdü? 357 izlenme - 1 yıl önce Cem toker'in Bugün Tv kapatılmadan önce Cemil Çiçek, muhalefet ve iktidar'a giydirdiği konuşması. Artık Cemaati'de kesince en fazla yerel kanallarda konuşturuyolar adamı bizzat aramazsanız bulamıyosunuz malesef.
Tansu Çiller - Taocu Muhallet Gafı (90'lar) 01:25
Tansu Çiller - Taocu Muhallet Gafı (90'lar) 681 izlenme - 2 yıl önce Tansu Çiller'in 90'lı yıllarda bir dönem çok konuşulmuş Taocu Muhalefet gafının videosudur. İyi nostaljiler.
Nihat Genç: Muhalefetimiz Askıda Vatan İçin Nöbetteyiz 02:19
Nihat Genç: Muhalefetimiz Askıda Vatan İçin Nöbetteyiz 142 izlenme - 8 ay önce Gazeteci Nihat Genç, 15 Temmuz sonrası muhalefetini askıya aldığını ve "vatan için nöbette olduğunu" söyledi. Yeni videolar için kanalıma abone olun
Türkiye'de Siyasetçi Gafları 07:17
Türkiye'de Siyasetçi Gafları 497 izlenme - 2 yıl önce Türkiye'nin büyüük kesiminden oy alan siyasetçilerimizin efsane gafları, çarkları ve çeşitli saçmalıklarının bir derlemesi.
İngiliz Demokrasisinin Çok Eğlenceli Olması 03:17
İngiliz Demokrasisinin Çok Eğlenceli Olması 229 izlenme - 2 yıl önce İngiliz Meclisinde iktidar ve muhalefet konuşmalar yapıyorlar. Kin yok, nefret yok, vatan hainliği ile suçlama yok, insan merak ediyor bazı şeyleri.
Nevşin Mengü'den Erdoğan'ın Sözlerine Gönderme 00:25
Nevşin Mengü'den Erdoğan'ın Sözlerine Gönderme 410 izlenme - 2 yıl önce Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın muhalefeti hedef alan sözlerine göndermede bulunan ünlü spiker, "Sanki seçime Davutoğlu değil de Cumhurbaşkanı Erdoğan giriyor." dedi.
Oktay Vural'a Vatandaş Şoku 03:02
Oktay Vural'a Vatandaş Şoku 631 izlenme - 2 yıl önce Partisinin seçim çalışmalarını yürütmek üzere İzmir’de bulunan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Grup Başkanvekili ve İzmir Milletvekili Adayı Oktay Vural, ülkenin yeni bir iktidara yelken açtığını söyledi.
Trt Spikeri - Ana Muhalafetten Yavru Muhalefete Geçelim 01:05
Trt Spikeri - Ana Muhalafetten Yavru Muhalefete Geçelim 341 izlenme - 2 yıl önce TRT spikeri Anda Özmen ana haber bülteninde MHP ye yavru muhalefet diyerek büyük tepki topladı. Dervişin fikri neyse zikri de odur efendim. Efendisinin sesisini, fikirlerini söylemiş. Hakkında soruşturma açılıp görevinden alınmış hanımefendi. Sonra ortalarda diktatör lafı dolanınca kızıyor bazı kesimler. Hanımefendi sana cevabı sayın bahçeli vermişti ; https://www.youtube.com/watch?v=TpN5aSIO7ow
Türkçe Rap'in En Sağlam Siyasi Verse'leri - Vol 1 08:22
Türkçe Rap'in En Sağlam Siyasi Verse'leri - Vol 1 235 izlenme - 2 yıl önce Açıklamaya pek fazla gerek yok sanırım. Sırasıyla parça adları.. A.P.O ft 9 Canlı- Deli Dediler Sehabe - Tariz Anıl - Aslında DÜnya Güzel Biyer Kezzo feat A.P.O - Sövdüm Sehabe - Faili Meçhul Pit10 - Hadi Konuş Şanışer FT Alef High - Guerrilla Warfare II ÇAPULCUYUZ - EYPİO A.p.o - Yeni Dünya Düzeni Not: Parçaların tümü gezi parkı olayları sırasında ve daha önce yayınlanmıştır. Parçalar "Tape" içermez.
Şafak Sezer - Başbakan'ın Karşısında Lider Yok 01:56
Şafak Sezer - Başbakan'ın Karşısında Lider Yok 395 izlenme - 2 yıl önce Çark edip Başbakan'ı çok sevdiğini her yerde dile getiren Şafak Sezer katıldığı Beyaz Tv programında, Erdoğan'ı yere göğe sığdıramamş.
2015 Genel Seçimleri Temsili (World of Warcraft Version) 03:02
2015 Genel Seçimleri Temsili (World of Warcraft Version) 298 izlenme - 2 yıl önce 13 yıllık AKP iktidarının yıkılışını temsil eden World of Warcraft videosu...
Trt Spikerinden Mhp'yi Kızdıran Gaf 00:16
Trt Spikerinden Mhp'yi Kızdıran Gaf 214 izlenme - 3 yıl önce TRT Ana Haber Bültenini izleyenler kulaklarına inanamadı. TRT'nin haber bültenini sunan spikeri Anda Özmen, CHP ile ilgili haberini bitirdikten sonra MHP ile ilgili habere geçerken "Yavru muhalefet" cümlesini kullandı. Spikerin bu anonsu sosyal medyada özellikle MHP'liler tarafından büyük tepki çekti. MHP Iğdır Milletvekili Sinan Oğan Twitter'dan yazdığı mesajda TRT'nin özür dilemesini istedi.
Tarhan: 03:55
Tarhan: "Beceriksiz Muhalefetin Hiç mi Suçu Yok?" 111 izlenme - 2 yıl önce Anadolu Partisi Genel Başkanı Tarhan, Antalya'da: - "Bu muazzam kötülüğün, bir suç şebekesi gibi çalışan AKP'nin elbette büyük bir sorumluluğu var ama bununla mücadele etmeyen beceriksiz muhalefetin hiç mi suçu yok?"- "Türk bayrağını aldılar, Öcalan'ın bayrağının altına, onun himayesine diktiler" Anadolu Partisi Genel Başkanı Emine Ülker Tarhan, "Bu muazzam kötülüğün, bir suç şebekesi gibi çalışan AKP'nin elbette büyük sorumluluğu var ama bununla mücadele etmeyen beceriksiz muhalefetin hiç mi suçu yok?" dedi.
Cem Toker ile Keyifli Bir Sohbet 01:09:36
Cem Toker ile Keyifli Bir Sohbet 136 izlenme - 1 yıl önce Bildiğiniz bütün demode, küflü, aşırı ciddi ve takım elbiseli siyaseti unutun. Gençler artık siyasette. İlk Bölüm konuğumuz LDP Genel Başkanı Sn. Cem Toker
Arda Turan Yurt Dışında Simit Satacak! 00:35
Arda Turan Yurt Dışında Simit Satacak! 246 izlenme - 2 yıl önce Yıldız futbolcu, "Atletico Madrid'te çok iyi para kazanıyorum." diyerek ticari sırlarını bir bir anlattı.
Uğur Işılak: Ben de Muhalefetten Korkuyorum 03:49
Uğur Işılak: Ben de Muhalefetten Korkuyorum 78 izlenme - 2 yıl önce 'Ben de muhalefetten korkuyorum' Tamer Karadağlı ve Emre Kınay'ın gündem olan sözlerine Uğur Işılak'tan yanıt geldi. Ülke TV'de Turgay Güler'in Sıradışı programına konuk olan sanatçı Uğur Işılak, sanat camiası içinden bazı insanların Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan için 'Korkuyoruz' çıkışına tepki gösterdi. Önceki hafta dizi ve sinema oyuncusu Tamer Karadağlı son olarak da Emre Kınay'ın 'Sayın Cumhurbaşkanımızdan korkumuzdan fikrimizi beyan edemiyoruz, korkuyoruz. Halk bile bu korku silsilesi için hikayeler uyduruyor. Yaşlı bir amca kahvede Cumhurbaşkanı konvoyuna elle işaret yaptığı için bir adamın apar topar götürüldüğünü anlatıyor. Herkes evinden alınmaktan korkuyor. Tıpkı 1938-1940’lardaki Hitler Almanyası'ndaki gibi'' çıkışına Işılak 'Kimi Cumhurbaşkanı'ndan korkuyor, ben de muhalefetten korkuyorum, Erdoğan'dan korkmuyorum ' diyerek, özellikle yerel seçim ve Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Erdoğan için bestelediği şarkılar için muhalefet tarafından mahalle baskısına maruz kaldığını söyledi. ARTIK ALDIRIŞ ETMİYORUM Geçtiğimiz yıl içinde muhalefet partilerinden ve sosyal medya üzerinde 'Dombra' şarkısı nedeniyle ağır küfür ve hakaretlere maruz kaldığını söyleyen Işılak, 'Artık kulak asmıyorum. İnsanın dilinin kemiği yok derler. Başarıyı hazmedemeyen bir kitle var. İşleri sürekli çamur atmak. Sadece ben değil, diğer sanatçı arkadaşlarım da aynı mahalle baskısına maruz kalıyor. Onlara da tavsiyem ciddiye almasınlar' dedi. SİYASET İÇİN YEŞİL IŞIK Uğur Işılak, 'siyasete girmeyi düşünüyor musunuz sorusuna da 'Şuana kadar böyle bir düşüncem yok. Millete hizmet adına kader bizi oralara götürürse de kaçmak olmaz' dedi. SANATÇILARA TAVSİYE; KORKMAYIN 'Son zamanlarda Başbakandan veya Cumhurbaşkanından çok korkuyoruz gibi ifadeler yer alıyor' diyen Işılak sanatçı arkadaşlarına da şu sözlerle tavsiyelerde bulundu; Sanatı kendi tekelinde gören zümre, varlığını sürdürmenin formülü olarak, kendi gibi düşünmeyenleri aşağılamak suretiyle türlü yaftalama yöntemlerine başvuruyorlar. Kah yalaka, kah yobaz, kah gerici diyerek kendisi gibi olmayan ve düşünmeyeni öteki saymış ve dışlamaktan geri durmamışlardır yıllarca. Hem basında, hem tiyatroda, hem müzikte, hem sinemada bütün köşe başlarını kapan bu gözü doymaz tayfanın çığırtkanlığının tek sebebi, otoriteyi kaybetmiş olmalarından kaynaklanıyor. Kendi otoritelerini kaybettikleri için de başkalarını despotizmle, diktatörlükle, faşistlikle veya yalakalıkla itham etmekten geri durmuyor, herkesi kendileri gibi zannediyorlar. Bu zümrenin tek derdi, yıllar yılı kimseyle paylaşmadıkları pastanın, farklı görüş mensupları tarafından da paylaşılabilir hale gelmesidir. 70-80 yıldan bu yana Kemalist veya sosyalist olmayan hiçbir görüşe hayat, sanat ve kazanç hakkı tanımayanların, bugün demokrasi ve özgürlük adına nara atmaları çok mizahi bir durumdur. Bugüne kadar yaptıkları mizah, şu andaki hallerinden daha komik değildir. Son zamanlarda Başbakandan veya Cumhurbaşkanından çok korkuyoruz gibi ifadeler yer alıyor basın ve medyada. Dikkat çekmenin ayrı bir formülü bu aslında. Kabiliyetsizliklerini Başbakana veya Hükümete fatura etmek bir aklanma formülü bir çıkış yolu oldu. Hiçbir sanat yoktur ki, kaliteli olduktan sonra alıcısı olmasın... Üretemeyen ve yıllarca yandaşları tarafından hiçbir özelliği olmadığı halde bir yerlere getirilen sözüm ona sanatçılar, bugün rekabetin tavan yaptığı piyasada, aynı usulle kazanmanın mümkün olmadığını görünce basıyor yaygarayı, yapıyor çığırtkanlığı, atıyor iftirayı... Televizyonda izlenmeyenlerin programına son verildiğinde hemen sebep hazır... “Başbakan işimize son verdi.” Veya, ağıza alınmayacak, hakaret dolu ifadelerin sansürlendiği zaman da “Diktatör Başbakan ifade özgürlüğümüzü kısıtlıyor” gibi ifadelerle liyakatsizlikleri kadar çirkefliklerini de ortaya koymuş oluyorlar. Gerçek sanat adamlarının muhalifliği bile kalitelidir... Keşke piyasamızda bu tarzda sanatkarlar olsa da farklı düşünmelerine rağmen bize de savunmak düşse... Sanatta, siyasette ve bilimde muhalefetin bu denli ele ayağa düştüğü bir dönem hatırlamıyorum. İdeolojisini, inşa etmek yerine tahribat için kullanan, anarşiye göz kırpan bir muhalefetin yanında yer almak yerine, bir çok eksiğe veya yanlışa rağmen büyük ülküler ve kutlu gelecek uğruna yürüyenlerle birlikte hareket etmeyi tercih etmek, bir siyasi görüş olmaktan çok, bir dik duruştur, fazilet ve insaf sahibi olmaktır. Maalesef muhalefet cephesinde karanlık, kargaşa, anarşi, keşmekeş görüyorum. Zerre kadar umut vadedecek bir durumda olsalardı, ülkem adına sevinir, muhalefetimizin de çok mahir adamları var diyerek gelecekten endişe duymazdım... Ne yazık ki durum böyle değil. Halk irfanının en güzel örnekleri halk şairlerimizdedir. Seyrani ne güzel de söylemiş: Âlemi tan eder yanına varsan Seni yanıltır bir mesele sorsan Bir cim çıkmaz eğer karnını yarsan Meclise gelir de erkân beğenmez