Hoşgeldiniz!

muhalefeti

Çılgın Kasımpaşalı İrlandalı Recep Tayyip Erdoğan Muhalefeti Coşturuyor 00:16
Çılgın Kasımpaşalı İrlandalı Recep Tayyip Erdoğan Muhalefeti Coşturuyor 723 izlenme - 1 yıl önce Video ben hazırlamadım ama hazırlayan güzel hazırlamış uzun ayarlasa manyak bir şey çıkardı ortaya.Videoda dayak yiyenler feto,kılıçdaroğlu,bahçeliyle kapışıyor güzel montaj olmuş.Bana küftermeyin arkadaşlar
Umudumuz Kiraz 34:36
Umudumuz Kiraz 80 izlenme - 11 ay önce Ülkenin dört bir yanında yaşanan şu boktan günlerde içinize biraz umut olsun diye yükledim. Emeğin ve Dayanışmanın Belgeseli:”Umudumuz Kiraz” Üniversiteli gençliğin Tokat’ın köylerinde; kiraz bahçelerinde ördüğü, kentlerden köylere, umuda ve dayanışmaya yolculuğu olan “Umudumuz Kiraz” belgeseli yayınlandı. Geçtiğimiz yaz kirazı dallarından Tokat’ın köylerinde köylülerle birlikte toplayan; kardeşliğin, dayanışmanın, paylaşmanın, birlikte üretmenin, kısacası iyiye ve güzele dair her şeyin yerine bireycilik, çıkar duygusu ve art niyetin getirilmeye çalışıldığı bu zalim çağda gençlik bir kez daha direnişin dayanışmasını yeşertti. Bu da oraya gidilmeden önce hazırlanan çağrı metni; http://www.genclikmuhalefeti.org/direnisin-dayanismasini-divede-yesertiyoruz/
Soçi Olimpiyatları ve Çerkes Muhalefeti - IMC - Marje 45:37
Soçi Olimpiyatları ve Çerkes Muhalefeti - IMC - Marje 98 izlenme - 1 yıl önce Soçi, Rusların Kafkasya'da ele geçirdikleri son yerdi. Bu sebepten Türkiye başta olmak üzere, Dünya çapındaki Çerkezlerin çoğu buralıdır. Olimpiyat köyünün yapılacağı yer ise, en büyük katliamının yeridir. 1863'den bu yana anavatan hasreti çeken Çerkes (tüm kuzey Kafkasya halklarını kast ediyoruz bu adla) toplulukları, kış olimpiyatlarının Soçi'de yapılacak olması nedeniyle yeniden örgütlenmiler ve mücadele ediyorlar. Bununla ilgili El Cezire'nin programını aradam, bulamadım. Burada da olay gayet güzel anlatılmakta. İyi izlemeler efendim.
Kılıçdaroğlu'na Gezi Ruhlu Kurultay Çağrısı - Muharrem İnce 02:59
Kılıçdaroğlu'na Gezi Ruhlu Kurultay Çağrısı - Muharrem İnce 51 izlenme - 2 yıl önce Efendim CHP içerisindeki çatlak gittikçe büyüyor. CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’na seslendi ve kurultay çağrısı yapılmasını istedi. Meclis'te düzenlediği basın toplantısında, Cumhurbaşkanı seçiminde alınan sonuca yönelik değerlendirmeler yapan İnce 'hezimet' ifadesini kullandı. "Sadece Genel Başkanım değil bir ağabeyim" dediği Kemal Kılıçdaroğlu’na seslenen İnce, "Kurultay için üç seçenek var ancak Sayın Genel Başkan partiyi kurultaya kendisi taşımalı" dedi. Bakalım ilerleyen günler ne getirecek. İzleyelim.
İsyan Olur Haykırış..'  ''gençlik Muhalefeti Manisa'' 04:32
İsyan Olur Haykırış..' ''gençlik Muhalefeti Manisa'' 64 izlenme - 5 yıl önce ertuğrul yoldaşın annesi ..
Suriye Muhalefetini Mahmut Osman Değerlendirdi - Ahmet Rıfat Albuz - Tvnet 23:06
Suriye Muhalefetini Mahmut Osman Değerlendirdi - Ahmet Rıfat Albuz - Tvnet 31 izlenme - 4 yıl önce Dünya Gündemindeki Alternatif Haber Dosyaları Ahmet Rıfat Albuz'un Hazırlayıp Sunduğu Atlas'ta.
Suriye Muhalefeti Esad İle Diyolağa Hazırız Dedi! 28:36
Suriye Muhalefeti Esad İle Diyolağa Hazırız Dedi! 11 izlenme - 4 yıl önce Dünya gündemindeki alternatif haber dosyaları Ahmet Rıfat Albuz'un hazırlayıp sunduğu Atlas'ta.