Hoşgeldiniz!

muhalif

Röportaja Muhalif Ol 2 04:31
Röportaja Muhalif Ol 2 2.431 izlenme - 1 yıl önce Sosyal Deney,şaka,komik ve ilginç videolarıyla herkesi kendine sevdiren ekib bu sefer röportajda yapıp muhalif olup halkın tepkilierini ölçüyolar izliyoruz
Röportaja Muhalif Ol 3 - Sosyal Deney 05:03
Röportaja Muhalif Ol 3 - Sosyal Deney 912 izlenme - 10 ay önce Sosyal Deney,şaka,komik ve ilginç videolarıyla herkesi kendine sevdiren ekib bu sefer röportaja muhalif olun 3 serisini yapıp muhalif olup halkın tepkilierini ölçüyolar izliyoruz
Kaddafi'nin Yayınlanmayan Görüntüleri Ortaya Çıktı 00:45
Kaddafi'nin Yayınlanmayan Görüntüleri Ortaya Çıktı 2.246 izlenme - 2 yıl önce 2011 yılında muhalif güçler tarafından yakalanan Libya'nın devrik lideri Muammer Kaddafi'nin hiçbir yerde yayınlanmaya görüntüleri ortaya çıktı. Video görüntülerinde Kaddafi'nin muhalif güçler tarafından yakalandığı anı gösteriyor. Daha önce de benzeri bir video ortaya çıkmıştı ama bu görüntüler başka bir açıdan çekilmiş görünüyor. İdam edilmeden önce bir aracın arkasına konulan Kaddafi'nin yüzü kanlar içinde hayatı için yalvardığı görülüyor. Bu görüntüler isyancılardan biri olan Ayman Almani tarafından BBC'nin Libya muhabiri Gabriel Gatehouse'a verildi.
Mohsen Namjoo - Nobahari 04:29
Mohsen Namjoo - Nobahari 1.148 izlenme - 3 yıl önce iranlı sanatcının nadide eserlerinden ve benim en sevdiğim nobahariyi sitemle paylaşmak istedim,keyifli dinlemeler. Türkçe meail: Olurda olmazsam buralarda… Yanağındaki küçük çukura saklanmak istiyorum. Uyumak, yüzyıllarca uyumak. İlla isim konulacaksa ben masal değil hayat demekten yanayım. Bu yolları yanyana yürümekten yanayım… …Erguvanlar açmaya başladı, mavi mi pembe mi ayırt edemiyorum renkleri, kokuna bir isim bulmaya çalışmaktan da vazgeçtim. Geldiğinde bir masada kahvemizi yudumlayıp, heyecanla dedikodu yapacağız. Sana kaçırmadan anlatmam gereken aylar biriktirdim. Biraz sessizlik olacak sonra. Sen hüzünlü gözlerini uzaklara salacaksın. Cümlelerim topallayacak, ağır, aksak kelimelerle soracağım. Nasılsın ? Nasılsın derken bile iyi olmana dualar ediyor olacağım. Hiç bir sözümüz umutsuzluk taşımıyacak. İnanacağız, inandıracağız, yaşadığımız cehennemin cennete dönüşeceğine. (diğer mohsen namjoo paylaşımları için http://alkislarlayasiyorum.com/?page=search&search_keyword=mohsen+namjoo)
  Muhalifler tankı böyle vurdu 00:45
Muhalifler tankı böyle vurdu 1.629 izlenme - 4 yıl önce Suriye’de yaklaşık iki buçuk yıldır rejime karşı savaşan muhalifler orduya ait bir T-72 tankını tanksavar füzesiyle böyle vurdu. Özgür Suriye Ordusu tarafından yayınlanan ve Halep yakınlarında çekilen video kaydında, ateşlenen güdümlü bir tanksavar füzesinin yaklaşık bir kilometre uzaktaki tankı imha edişi saniye saniye görüntülendi.
Muhalifler Esad’ın Karargahını Havaya Uçurdu 00:49
Muhalifler Esad’ın Karargahını Havaya Uçurdu 497 izlenme - 2 yıl önce Suriye’de muhalifler, kuşatma altında olan Halep’in Ramuseh bölgesinde Suriye Devlet Başkanı Beşar Esad’ın karargah olarak kullandığı binayı kazdıkları tünel yardımıyla döşedikleri bombalarla havaya uçurdu. Suriye’nin ikinci büyük kenti Halep’in kontrolünü sağlamaya çalışan muhalifler ve rejim güçleri arasındaki çatışmalar yoğun bir şekilde devam ediyor. Yaklaşık 1 aydır kuşatma altında bulunan Halep’te kuşatmanın kırılmasını amaçlayan Halep’in Gazabı adlı operasyonlarda 3. aşamaya girildi. Muhalifler operasyon kapsamında, Halep’in Ramuseh bölgesinde Suriye Devlet Başkanı Beşar Esad’ın karargah olarak kullandıkları binaya kazdıkları tünel yardımıyla bomba döşedi. Muhalifler, bombaları patlatarak Esad’ın karargahını havaya uçurdu. Bombanın patlatılması sonucu çok sayıda rejim askeri hayatını kaybetti. Öte yandan muhalifler 15’i subay 23 rejim gücünü esir aldı.
Suriyeli Muhaliflere Verilen Antitank Füzesi - BGM-71 TOW 01:15
Suriyeli Muhaliflere Verilen Antitank Füzesi - BGM-71 TOW 1.002 izlenme - 3 yıl önce Gittiği yere demokrasi götüren Amerika Esad'a kafayı takmış.Binlerce ölümden sorumlu olan Esada karşı Suriyeli muhalifleri silahlandıran Abd muhaliflere son model anti tank füzesi BGM-71 TOW de vermiş.Tanka değdiği anda delik açan füze ikinci patlayışını içeride yapıyor.Tanktan eser bırakmayan bu füzeyi kullanan,Işid ile bir zamanlar can ciğer olan bu muhalifler geçenler suriyede bir okula saldırı yapmış 45 çocuk ölmüştü.
Levent Oran ile Kolpaj Öğreniyorum.. 10:44
Levent Oran ile Kolpaj Öğreniyorum.. 951 izlenme - 3 yıl önce Her hafta A Takımı ismi programa katılarak yaygın görüşün tersini ilelebet savunması ile herşeye muhalefet olma vasfı yüklenen Levent Oran; en çok "kaşınan kadını döveceksin" lafını söylemesi üzerine çingene bir kadından tokat yediği sahne ile akıllarımıza kazınmıştı. Yıllar sonra asi kişilik, minik kitlelerin savunucusu, tiyatro ve kolpaj ustası Levent Oran geri döndü. Hemde eskisinden daha ateşli olarak.. Sohbet türkülerden küçük ibo'ya, yaratıklardan türkiyenin bağrına, tiyatrodan kadınlara uzanırken buna şahit olanların tümü mavi ekran 8edxerer90dxxsys hatası veriyor. bunları kaçırma.. -00.20 levent oran mehtap'a şerefinle, namusunla biyere geldin derken mehtap'ın göğüslerini örtmesi? -01.13 ibrahim bala'nın "enterese" yerine "enteresan" demesi? -03.36 van minut çıkışı -08:28 ibrahim tatlısesinkini ağzına alma? -salim denen şahsın balmumundan yapılmış olma ihtimali? -levent "oran" yerine sürekli levent "oral" denmesi? -ibrahim bala'nın diyarbakırlı sarhoş tavrı?? (sen bana küfür attın)
Suriyeli Muhalifler Helikopterin Pilotunun Kafasını Kesti 00:34
Suriyeli Muhalifler Helikopterin Pilotunun Kafasını Kesti 764 izlenme - 4 yıl önce Suriyeli Muhalifler Helikopterin Pilotunun Kafasını Kesti Türkiye Sınırını İhlal Ettiği İçin Türk Uçakları Tarafından Düşürülen Suriye Helikopterindeki Pilot...
Adana Demirspor - AS Livorno Calcio Maçı Taraftar Görüntüleri 20:00
Adana Demirspor - AS Livorno Calcio Maçı Taraftar Görüntüleri 413 izlenme - 2 yıl önce İki işçi takımının taraftarlarının internet forumları üzerinde başlayan dostluğu sonucu yöneticilerin de onayı ile yapılan ve 4 eylül 2009 tarihinde oynan tarihi maçta kaydedilen taraftar görüntüleridir. No to Modern Football ! No Al Calcio Moderno ! Modern Futbola Hayır !
Halep'teki Suriye Muhalifleri 01:02
Halep'teki Suriye Muhalifleri 531 izlenme - 3 yıl önce Çok fazla araştırmadım nedir ne değildir diye ancak görmemiz gerekir diye düşünüyorum. Halep'te olduğu konusunda bir iddia var.
Dünyayı Sarsan Cinayet Kamerada 01:13
Dünyayı Sarsan Cinayet Kamerada 470 izlenme - 3 yıl önce Dünyayı sarsan cinayet kamerada! Rusya’da muhalif lider Boris Nemtsov’un Kremlin karşısında yer alan köprüde öldürülme anının güvenlik kamera görüntüleri ortaya çıktı. Rusya'da muhalif lider Boris Nemtsov'un gece geç saatlerde Kremlin karşısında yer alan köprüde öldürülme anının güvenlik kamera görüntüleri ortaya çıktı. TVC televizyonunda yayınlanan görüntüler muhtemel katillerin de uzun süre köprüde beklemiş olabileceklerini gösteriyor. Nemtsov'un Kremlin'in yanı başında yer alan Bolşoy Moskvorotski Köprüsü'nde vurulma anı görüntülerde yer alıyor. Çok düşük çözünürlükte ve uzaktan çekilen görüntüde Nemtsov, köprüde bekleyen biri tarafından Cuma günü Moskova saati ile 23.31'de vuruluyor. Saldırı Nemtsov ve birlikte yürüdüğü kız arkadaşı Anna Duritskaya'nın bir kar küreme aracının arkasında kaldığı sırada gerçekleşiyor. Saldırıyı gerçekleştiren şahıs sonrasında hızla koşarak bekleyen araca binip olay yerinden uzaklaşıyor. Cinayet sonrası bölgeden bazı vatandaşların geçtiği de görülüyor.
Cehapelileri Delirtme Projesi Olarak Halk Tv Reklamı 00:30
Cehapelileri Delirtme Projesi Olarak Halk Tv Reklamı 226 izlenme - 1 yıl önce Uzun uzun resimiz neden Halk Tv'yi kapatmıyor diye düşündüm. Sonra amcamın günde 50 kere bunu duyduğunu gözledim. Halk Tv bir çeşit muhalifleri delirtme projesi olabilir. 20 dakka izleyince hükümet düşüyor izlenimi verip hayal kırıklığına uğratması ayrı bir rezillik.
Recep Tayyip Erdoğan'a Muhalif Olan İlk ve Tek Kişi - 23 Nisan Kutlamaları 00:32
Recep Tayyip Erdoğan'a Muhalif Olan İlk ve Tek Kişi - 23 Nisan Kutlamaları 542 izlenme - 3 yıl önce Evet, kimse inanmıyacak ama bu olmuştu. 10 yıllık iktidarı boyunca karşısında kimseye laf söyletmeyen Başbakan'ın, 23 nisan günü mavi ekran verdiği o an... Özgür, cesur diye ortalarda dolaşan basın mensuplarına gelsin.
Suriyeli Muhalif Keçi 01:37
Suriyeli Muhalif Keçi 271 izlenme - 2 yıl önce Pek sevgili, barış güvercini Özgür Suriye Ordusu'na, Esed güçlerine karşı verdikleri amansız mücadelede yardımcı olan muhalif keçiyi izliyoruz.
Mısır'ın Muhalif Dansözü 03:25
Mısır'ın Muhalif Dansözü 635 izlenme - 5 yıl önce Mısır'ın muhalif dansözü Mursi'ye tepkili Dansöz Sema El Masri, yayınladığı videoda hem dans etti hem de Mursi'nin politikalarına tepki gösterdi
Esed Askerlerinin Muhaliflerden Kaçış Anı 01:08
Esed Askerlerinin Muhaliflerden Kaçış Anı 198 izlenme - 3 yıl önce Esed askerlerinin muhaliflerden kaçış anı Muhalilf Fetih Ordusu'nun İdlib'e düzenlediği operasyonda hezimete uğrayan Esed askerlerinin kaçışı ekranlara böyle yansıdı. Geçtiğimiz günlerde Suriye'nin kuzey batısındaki İdlib kentinin kontrolünü özgürleştirmeyi amaçlayan ve bazı silahlı muhalif gruplarının birleşmesinden oluşan "Fetih Ordusu"nun rejim güçlerine karşı düzenlediği saldırılar sonucunda onlarca asker öldü, bazı askerler esir alınmıştı. Muhalifler İdlib'e 10'a yakın bombalı araç saldırısı düzenleyerek Esed rejimine ait kontrol noktalarını imha etti. Saldırılarda 6'dan fazla tank imha edildi. Rejime ait bazı cephanelikler de ele geçirildi. Muhalifler ayrıca rejime ait Mig uçağını düşürmüştü. Video paylaşım sitelerinde yer alan son videoda ise, Muhalif Fetih Ordusu'nun İdlib'e düzenlediği operasyonda hezimete uğrayan Esed askerlerinin kaçışı dikkat çekiyor. İşte o görüntüler:
Muhalif Televizyon Kanalını Böyle Ateşe Verdiler! 01:17
Muhalif Televizyon Kanalını Böyle Ateşe Verdiler! 277 izlenme - 4 yıl önce Muhalif Televizyon Kanalını Böyle Ateşe Verdiler!
Ulusalcı Yiğit Bulut'tan Jöleli Yiğit Bulut'a 01:30
Ulusalcı Yiğit Bulut'tan Jöleli Yiğit Bulut'a 187 izlenme - 3 yıl önce 2008 yılının akp muhalifi yiğit bulutun ulusalcı zamanlarından muhafazakar akpye transfer oluşundaki 180 derecelik dönüşü.hatta yakın zamanda okuduğum bir köşe yazısını linki ; http://www.radikal.com.tr/yazarlar/yigit_bulut/doymuyorlar-793380
Suriyeli Muhalifler Rejim Tankını Böyle Patlattı 01:09
Suriyeli Muhalifler Rejim Tankını Böyle Patlattı 121 izlenme - 3 yıl önce Suriyeli muhalifler rejim tankını böyle patlattı Suriyeli muhalif güçler, anti tank füzesiyle Esad rejim güçlerine bağlı tankını böyle vurdu.
Roketin Muhalifleri Vurduğu O An, Saniye Saniye Kamerada! 01:43
Roketin Muhalifleri Vurduğu O An, Saniye Saniye Kamerada! 257 izlenme - 4 yıl önce Roketin Muhalifleri Vurduğu O An, Saniye Saniye Kamerada!
Cem Toker ile Keyifli Bir Sohbet 01:09:36
Cem Toker ile Keyifli Bir Sohbet 152 izlenme - 2 yıl önce Bildiğiniz bütün demode, küflü, aşırı ciddi ve takım elbiseli siyaseti unutun. Gençler artık siyasette. İlk Bölüm konuğumuz LDP Genel Başkanı Sn. Cem Toker
Suriyeli Muhaliflerden Tehlikeli Zafer Dansı 00:29
Suriyeli Muhaliflerden Tehlikeli Zafer Dansı 136 izlenme - 5 yıl önce Suriyeli Muhaliflerden Tehlikeli Zafer Dansı İzle,suriyeli Muhaliflerden Tehlikeli Zafer Dansı Seyret, Bedava İzle, Video, Videolar, Görüntüleri Suriyeli Muh...
Suriyeli Muhalifler Tankı Böyle Vurdu 00:49
Suriyeli Muhalifler Tankı Böyle Vurdu 74 izlenme - 2 yıl önce Suriye'de yaklaşık beş yıldır Esed rejimine karşı savaşan muhalifler orduya ait bir T-72 tankını tanksavar füzesiyle böyle vurdu. Muhalifler tarafından yayınlanan ve Halep yakınlarında çekilen video kaydında, ateşlenen güdümlü bir tanksavar füzesinin uzaktaki tankı imha edişi saniye saniye görüntülendi.
Muhalifler Savaş Uçağını Böyle Düşürdü 00:20
Muhalifler Savaş Uçağını Böyle Düşürdü 132 izlenme - 4 yıl önce Halep'te, Öso'ya Mensup Askerler Esed Yanlısı Ordu Güçleri Kontrolünde Bulunan Bir Savaş Uçağını Böyle Düşürdü. Halep'te, Özgür Suriye Ordusu'na (öso) Mensup...
Rize - Muhalif Basını Tehdit Etmek 03:55
Rize - Muhalif Basını Tehdit Etmek 111 izlenme - 3 yıl önce Rize'nin muhalif haber sitesi olan Halk53, Akp'liler tarafından böyle engelleniyor. Söz konusu olay, Akp ve Diyanet çadırının yan yana kurulması. Diyanet çadırından Akp çadırına, insanların üye olmaları için yönlendirildiği iddiaları dolaşıyor. O alanda Mhp İl Başkanı Yardımcısı ile röportaj yaparken Akp Gençlik Kolları mensupları geliyor ve tartışmanın ucu tehdide kadar varıyor. İlgili haber: http://www.halk53.com/haber/215-olay-haber-sitesinin-yanindayiz
Emine Ülker Tarhan - Kılıçdaroğlu'nu İstifaya Çağırması 04:23
Emine Ülker Tarhan - Kılıçdaroğlu'nu İstifaya Çağırması 125 izlenme - 3 yıl önce CHP'li bir grup milletvekili, TBMM'de düzenledikleri basın toplantısıyla Genel Başkan Kılıçdaroğlu ve ekibini istifaya çağırıp kurultay çağrısı yaptı. CHP'li Emine Ülker Tarhan, Nur Serter ve Süheyl Batum ile Meclis'te düzenlediği basın toplantısında cumhurbaşkanlığı seçim sürecinde parti yönetiminin tavrını eleştirdi ve sorumlu olarak işaret ettiği Genel Başkan'ın istifa etmesini istedi.
Alman Rapçi Deso Dogg - Ben Bir Güzel Gördüm Kardeşim 04:12
Alman Rapçi Deso Dogg - Ben Bir Güzel Gördüm Kardeşim 86 izlenme - 3 yıl önce Müslüman olan Almanya'daki ünlü rapçi Deso Dogg (Ebu Talha)'dan, Irak'ta şehid olan Muhammed Ömer'in seslendirmiş olduğu "Ben bir güzel gördüm kardeşim" adlı neşid... Eski Alman rapçi Deso Dogg Suriye'de muhaliflerin safında Esed'e karşı savaşıyor. 2010 yılında Müslüman olduktan sonra müzik kariyerini sona erdiren Ebu Talha, Almanya'da yaptığı cihat çağrılarıyla tanınıyor. Almanya'nın Rheinland-Pfalz Eyaletinde düzenlenen bir seminerde yaptığı cihat çağrısına, seminerde bulunan yaklaşık 50 kişinin 'Allahuekber' diyerek tezahurat göstermesi Eyalet İçişleri Bakanlığını alarma geçirmişti. Ebu Talha, bir süredir Suriye'de muhaliflerin safında savaşıyor.
Cakota Mamy - Serendip Serbı 03:39
Cakota Mamy - Serendip Serbı 133 izlenme - 8 yıl önce muhalif hareket grubunun cakota mamy adlı üyesinin solo bir parçasıdır. undergraund yapılmış olan ikinci albumün bir parçasıdır. albüm ismi yer6'nında 6...!!!emeğe saygı yorumları esirgemezseniz seviniriz arkadaşlar.....!!!
Üzerine Gelen Tank Mermisini Böyle Görüntüledi 00:27
Üzerine Gelen Tank Mermisini Böyle Görüntüledi 65 izlenme - 4 yıl önce Suriye'nin başkenti Şam'da muhalif savaşçılara ait amatör kamera, üzerine ateşlenen tank mermisini havada görüntüledi. Başkentin Cubar bölgesinde çekildiği belirtilen videoda, Suriye ordusuna ait bir tank, evlerin arasında ilerlerken aniden durarak namlusunu kameraya doğrulturken görülüyor.Bir süre bekledikten sonra tank kameraya ateş açıyor. Namludan çıkan mermi kameraya doğru havada yol alırken çok net bir şekilde görülebiliyor.Mermi, kamerayı yaklaşık yarım metreyle ıskalarken, bina duvarının yıkılmasıyla kayıt sona eriyor. Olayda, ölen ya da yaralanan olup olmadığı bilinmiyor.