Hoşgeldiniz!

muhalifler

Kemal Kılıçdaroğlu: Ohal Çıktı Muhaliflerin Tamamını Hapislere Atayım 02:18
Kemal Kılıçdaroğlu: Ohal Çıktı Muhaliflerin Tamamını Hapislere Atayım 1.341 izlenme - 2 ay önce CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 15 Temmuz günü yaşanan darbe girişiminden sonra ortaya çıkan birlikteliği korumak istediklerini belirterek, “Kanun hükmünde kararnamelerle yönetilen bir Türkiye değil; Anayasa’ya, yasalara, hukukun üstünlüğüne uygun kimsenin mağdur edilmediği ama suçluların adil yargılandığı bir demokrasi istiyoruz. Bunu savunmak sadece benim görevim değil. 15 Temmuz kalkışmasına karşı çıkan herkesin ortak görevi olmak zorundadır. Darbe fırsatçılığını asla kabul etmiyoruz. ‘OHAL çıktı, KHK çıktı, şu muhaliflerin tamamını hapislere atayım’ Bu da doğru değil ve inandırıcı değil” dedi.
  Roketin Düşme Anı Kamerada 00:45
Roketin Düşme Anı Kamerada 9.748 izlenme - 3 yıl önce Suriye’de muhaliflere atılan bir roket amatör kamera tarafından kaydedildi. Suriye’de yaşanan iç savaş, 2,5 yılı aşkın bir süredir devam ederken, çatışmaların yaşandığı bölgelerden gelen görüntülere bir yenisi daha eklendi. Bir video sitesine yüklenen görüntülerde, muhaliflerin çatışma anı yer aldı. Videodaki görüntüde çatışmanın en şiddetli anında, muhaliflerin cephe aldığı noktaya bir roket düşüyor. O anda kayıtta olan amatör bir kamera ise olanları saniye saniye görüntülüyor. Roketin düşmesiyle ortalığı bir anda toz bulutu kaplarken, muhalifler yaralanan arkadaşlarına yardım ederek bölgeden uzaklaşıyor.
Muhalifler Rus Savaş Uçağını Düşürdü 00:30
Muhalifler Rus Savaş Uçağını Düşürdü 3.780 izlenme - 1 yıl önce Suriye'de muhalif birliklerin başkent Şam'ın Doğu Guta bölgesini bombalayan bir savaş uçağını düşürdüğü bildirildi. Muhalif Feylaku'r-Rahman'ın (Rahman Kolordusu) resmi twitter hesabından yaptığı açıklamada, Feylaku'r-Rahman'a bağlı hava savunma birliklerinin başkent Şam'ın Doğu Guta bölgesinde yerleşim yerini bombalayan bir savaş uçağını düşürdüğü belirtildi. Uçağın Guta'daki Merc bölgesinde düştüğü ve pilotun muhalif birlikler tarafından esir alındığı ifade edildi.
Suriye, Savaş Ve Aileler /  Habere Dair 13:20
Suriye, Savaş Ve Aileler / Habere Dair 1.256 izlenme - 9 ay önce Türkiye'den Suriye'ye savaşmaya giden gençlerin ailelerinin dramlarını izliyoruz.
Canlı Yayında İnanılmaz Olay 03:45
Canlı Yayında İnanılmaz Olay 2.368 izlenme - 4 yıl önce ÖNCE CANLI YAYINA ÇIKTI SONRA ÇATIŞMAYA GİTTİ..!! CNN Türk Şanlıurfa’nın Akçakale sınırında Suriye ordusuyla çatışan iki muhalifi ekrana çıkarttı. Canlı yayında konuşan muhalifler röportajdan sonra çatışmaya gideceklerini söylediler. CNN Türk muhabiri de "zamanınızı almayalım, teşekkür ederiz" diyerek "konuklarını" yolcu etti. Bölgeye giden CNN Türk muhabirine konuşan iki muhalif sınır kapısının ne kadar önemli olduğunu, ellerinde “normal” silah bulunduğunu ve "Allahın izniyle" Suriye ordusu tanklarının giremeyeceğini anlattılar. Canlı yayında yapılan röportajda muhaliflerden biri, "Şimdi 10 dakika sonra arkadaşı ben göndereceğim, çatışmaya gidecek o yüzden zamanınızı da almayacağız inşallah" dedi.
Bahçeli'den Muhaliflere: Boşuna Heveslenmesinler, Olağanüstü Kurultay Yapılmayacaktır 13:24
Bahçeli'den Muhaliflere: Boşuna Heveslenmesinler, Olağanüstü Kurultay Yapılmayacaktır 81 izlenme - 6 ay önce Devlet Bahçeli Mhp Grup Toplantısı 12 Nisan 2016 MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'den muhaliflere: MHP'yi tanzim edemeyecekler, paralele teslim edecek partimiz yok! Devlet Bahçeli'den MHP'li muhaliflere olay sözler! Bahçeli'den muhaliflere çok sert çıkış Devlet Bahçeli'den MHP'deki muhaliflere sert eleştiriler Bahçeli'den FETÖ'ye ve muhaliflere sert eleştiriler Bahçeli'den muhaliflere:"Bizde paralele teslim edecek parti MHP lideri Devlet Bahçeli, muhaliflerin açtığı dava sonucu mahkemeden çıkan "kuyyum" kararına çok sert tepki gösterdi... MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, muhaliflerin mahkemeye açtığı dava sonucunda parti yönetimine kayyum atanmasına çok sert tepki gösterdi. Mahkeme kararına saygılı olduklarını ve Yargıtay hakkını kullanacaklarını vurgulayan Bahçeli, "Bunlar 40 fırın ekmek yeseler, ağızlarıyla kuş tutsalar yine de MHP'yi kafalarına göre tanzime edemeyeceklerdir. Bu davanın hamuru şehit kanıyla yoğr
Kurnaz Asker 03:25
Kurnaz Asker 112 izlenme - 11 ay önce Suriye Esad rejimi ve Muhaliflerin savaşı devam ediyo bu görüntüler'de asker Esad askerlerinden biri galiba sniper hedefinde kalmış,ama çıkmayı başardı.
Muhaliflerin Esad'a Bağlı Askerleri İnfaz Ediş Anı 01:02
Muhaliflerin Esad'a Bağlı Askerleri İnfaz Ediş Anı 219 izlenme - 3 yıl önce Muhaliflerin Esad'a Bağlı Askerleri İnfaz Ediş Anı
Türkmen Dağı'nın Kurtarıldığı Operasyon Saniye Saniye Kamerada 08:56
Türkmen Dağı'nın Kurtarıldığı Operasyon Saniye Saniye Kamerada 67 izlenme - 11 ay önce Suriye'nin en etkili muhalif gruplarından Lazkiye merkezli Cebel-i İslam, Türkmen Dağları'nın Kızıldağ bölgesinde bulunan Burc Zahiye'yi ele geçirdiği anlara ait görüntüleri yayınladı. GoPro kamerayla kaydedilen videoda çatışmaların şiddeti dikkat çekiyor.
Muhalifler Halep'te Topçu Okulunun Denetimini Esed Güçlerinden Aldı 00:53
Muhalifler Halep'te Topçu Okulunun Denetimini Esed Güçlerinden Aldı 19 izlenme - 3 ay önce Suriye'de Fetih Ordusu'na bağlı birlikler, rejim güçlerinin kuşatması altındaki bölgelerin ablukasını kırmak için başlattığı ''Halep Kuşatmasını Kırma'' adı verilen operasyonda Ramuse bölgesindeki Topçu okulunun denetimini Esed güçlerinden aldı.
Pilotları Aramaya Giden Rus Helikopter Böyle Vuruldu 02:47
Pilotları Aramaya Giden Rus Helikopter Böyle Vuruldu 51 izlenme - 11 ay önce Türk hava sahasını ihlal eden Su-24 tipi Rus uçağının vurulmasının ardından paraşütle atlayan Rus pilotları aramaya çıkan 2 adet Mi-8 tipi Rus helikopterden biri Suriyeli muhalifler tarafından ABD yapımı tanksavar TOW füzesi ile vurularak imha edildi. Türk F16'ları tarafından vurulan Su-24 tipi Rus uçağından atlayan 2 pilotu arama çalışmaları kapsamında Rusya 2 adet Mi-8 tipi helikopteri bölgeye gönderdi. Lazkiye'de faaliyet gösteren Suriyeli muhalif gruplardan 1'nci Sahil Tümeni tarafından ateş altına alınan helikopterlerden birisi hasar görerek yere iniş yaptı. Bu sırada muhalifler yanlarındaki ABD yapımı tanksavar TOW füzesiyle yerdeki helikopteri vurarak imha etti. Rusya Genelkurmay Başkanlığından yapılan açıklamada ise pilotları arama çalışmalarına katılan bir helikopterin vurulduğu doğrulandı. Helikopterdeki bir askerin öldüğü ancak helikopterde bulunan ekibin Hmeymim hava üssüne dönebildiği kaydedildi.
Başbakan Tayyip Erdoğan Reyhanlı Konuşması 03:02
Başbakan Tayyip Erdoğan Reyhanlı Konuşması 245 izlenme - 3 yıl önce Başbakan Erdoğan Reyhanlı'da konuştu Başbakan Erdoğan Reyhanlı'da vatandaşlara seslendi. MUHALİFLERE AYETLE SESLENDİ Başbakan Erdoğan Reyhanlı'da yaptığı kon...
RTE - Giydiğimiz Gömlek Bize Dar Geliyor 00:57
RTE - Giydiğimiz Gömlek Bize Dar Geliyor 93 izlenme - 1 yıl önce Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan seçimler öncesi yaptığı konuşmasında sistemin halkın ve ülkenin çıkarları doğrultusunda olmadığını başkanlık sistemiyle bu sorunun aşılacağını vurgulayarak "Giydiğimiz gömlek bize dar geliyor." dedi. Bazı Gezici köpekler istedikleri kadar havlayabilir. Ancak Yeni Türkiye artık solucanlarını döküyor,terörün bittiği refahın her geçen gün arttığı,ezilenlerin haklarına ulaştığı,dinin yok edilmeye çalışılmadığı bir ülkeye dönüşüyor. Bu seçimlerde de milli irade tecelli edecek ardından Başkanlık sistemiyle sayın Başkanımız Erdoğan önderliğinde aydınlık günlere yürüyeceğiz. İyi seyirler.
Muhalifler Şam'da Helikopter Düşürdü 00:37
Muhalifler Şam'da Helikopter Düşürdü 94 izlenme - 3 yıl önce Suriye’nin başkenti Şam’da Suriye Hava Kuvvetleri'ne ait bir helikopter muhalifler tarafından düşürüldü. Başkent Şam üzerinde keşif uçuşu gerçekleştiren Suriye Hava Kuvvetleri'ne ait Rus yapımı helikopterler, muhalifler tarafından düşürüldü. Helikopterin düşme anı saniye saniye amatör kameralara yansıdı. Bölge halkı helikopterin düşürülmesini havaya ateş açarak kutladı.
Bahçeli'den Muhaliflere: Ayıklanma Mevsimi Başlıyor 01:43
Bahçeli'den Muhaliflere: Ayıklanma Mevsimi Başlıyor 7 izlenme - 4 ay önce MHP lideri Devlet Bahçeli, genel merkezdeki bayramlaşma töreninde yaptığı konuşmada muhaliflerle ilgili "Artık MHP'de bir ayıklanma mevsimi başlayacaktır" diyerek ihraç döneminin sinyalini verdi.
Esad'ın Attığı Scud Füzeleri Görüntülendi 01:56
Esad'ın Attığı Scud Füzeleri Görüntülendi 112 izlenme - 4 yıl önce Suriye'de Esad yönetiminin muhaliflere yönelik kullandığı Scud füzesi görüntüleri ortaya çıktı.
Muhalifler Sarin Gazı Kullandı 00:56
Muhalifler Sarin Gazı Kullandı 86 izlenme - 3 yıl önce Suriye’nin Bm Elçisi Beşar Caferi, Muhaliflerin 22, 24 Ve 25 Ağustos’ta Şam Yakınlarında Suriye Askerlerine Sarin Gazıyla Saldırdığını İddia Etti. kimyasal Silah Kullanımının Geçerliliği Kabul Edilmeden Suriye’ye Yapılacak Müdahalenin Doğru Olmayacağını Kaydeden Caferi, “terörist Gruplar Kimyasal Silah Üretmek İçin Katar, Suudi Arabistan Ve Türkiye Gibi Ülkelerden Malzemeler Almıştır” Dedi. suriye’ye Yapılması Planlanan Olası Bir Müdahale Öncesi Açıklamalarda Bulunan Suriye’nin Bm Elçisi Caferi, Suriye’ye Yapılacak Müdahalenin Kimyasal Silah Araştırmaları Yapan Görevlilerin İşlerine Engel Olacağı Uyarısında Bulundu. Savaş Haline Hazır Olduklarını Da Kaydeden Caferi, Her Türlü Senaryoya Hazır Olduklarını İfade Etti. Suriye’ye Yapılacak Müdahalenin Tüm Bölgede Sorun Oluşturacağını Da Belirten Caferi, Kimyasal Ya Da Nükleer Silah Kullanımının Kabul Edilemeyeceğini De İfade Etti.
Suriyeli Muhalifler Savaş Uçağı Düşürdü 02:20
Suriyeli Muhalifler Savaş Uçağı Düşürdü 14 izlenme - 7 ay önce Suriyeli muhaliflerin, Suriye Hava Kuvvetlerine ait savaş uçağını Halep yakınlarında düşürdüğü bildirildi. Suriyeli askeri bir kaynak, muhaliflerin Halep’in güneyinde Suriye Hava Kuvvetlerine ait Su-22 savaş uçağını düşürdüğünü ifade etti. Londra merkezli Suriye İnsan Hakları Gözlemevi, pilotun El Nusra tarafından ele geçirildiğini kaydetti.
Suriyeli muhalifler 2 tankı imha etti 00:49
Suriyeli muhalifler 2 tankı imha etti 65 izlenme - 4 yıl önce
Rejim Karargahını Havaya Uçurdular 02:10
Rejim Karargahını Havaya Uçurdular 10 izlenme - 6 ay önce Muhalifler, Halep'in batı kesimindeki Cemiyet ez-Zehra semtinde Esed güçlerinin karargah olarak kullandığı bir binayı havaya uçurdular.
ESAD VE RUS MEDYASI YALANA DOYMUYOR KENDİ ADAMLARINI ÇEKİP MUHALİFLER SİLAHLARINI BIRAKTI DİYORLAR 01:15
ESAD VE RUS MEDYASI YALANA DOYMUYOR KENDİ ADAMLARINI ÇEKİP MUHALİFLER SİLAHLARINI BIRAKTI DİYORLAR 7 izlenme - 3 ay önce 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ OLAN HERKESİ VE “BU ZAMANDA YAŞAYAN 8 MİLYAR İNSANIN HEPSİNİ HEM MUAYYEN HEM UMUM HEM SİLSİLE OLARAK TEKFİR EDİYORUM”ASL-İ KAFİR DİYORUM. 1333 SENE İÇİNDE OLAN TÜM DEVLET’LERE. VE BU ZAMANDAKİ ( 215’E YAKIN ) DEVLETLERE “KAFİR DEVLETLER- KÜFÜR HÜKÜMETLER” DİYORUM. VE TÜM HALKINI; “HEM TEK-TEK MUAYYEN OLARAK, HEM UMUM, HEMDE SİLSİLE OLARAK, TAMAMINI TEKFİR EDİYORUM”HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR. MÜSLÜMAN DEĞİLLERDİR. HEPSİ KENDİNİ MÜSLÜMAN ( SANAN ) CEHENNEMLİK İMANSIZLARDIR! 1-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ALİM’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 2-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 3-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ İMAM’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 4-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCTEHİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 5-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYHUL İSLAMLARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 6-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜFESSİR’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 7-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ CUMHUR ULEMA’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 8-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MUHADDİS’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 9-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ FAKİH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 10-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCEDDİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 11-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ TÜM CEMAAT’LERE TÜM GRUP’LARA TÜM TAİFE’LERE TÜM CİHAD CEPHE’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1-EBU HANİFE ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 2-MALİKİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 3-AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 4-ŞAFİİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE SÜNNİ İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü SİTTE '6 HADİS KİTABI' KÜTÜB-Ü TİS-A '9 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-BUHARİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MUSLİM ASL-İ KAFİRDİR! 3-TİRMİZİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EBU DAVUD ASL-İ KAFİRDİR! 5-NESA-İ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ MACE ASL-İ KAFİRDİR! 7-MUVATTA İMAM MALİK ASL-İ KAFİRDİR! 8-MÜSNED AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR! 9-DARİMİ ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE Şİ-A İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü ERBE-A '4 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-EL-KAFİ CAFER MUHAMMED EL-KULEYNİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MEN LA YEHZURUHUL FAKİH ŞEYH SADIK ASL-İ KAFİRDİR! 3-TEHZİBUL AHKAM EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EL-İSTİBSARU FİMA UHTİLİFE FİHİ MİNEL EHBAR EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! NECDİ’LERİN HEPSİ ASL-İ KAFİRDİR. VE BU ZAMANDAKİ BİZ NECDİ’YİZ BİZ SELEFİ’YİZ BİZ EHLİ SÜNNETİZ DİYENLERİN HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR! 1-MUHAMMED BİN ABDULVEHHAB ASL-İ KAFİRDİR! 2-OĞULLARIDA TORUNLARIDA TALEBELERİDE BABASIDA DEDESİDE ASL-İ KAFİRDİR! 3-İBNİ TEYMİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 4-İBNİ KAYYİM EL-CEVZİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 5-ZEHEBİ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ KESİR ASL-İ KAFİRDİR! 7-TABERİ ASL-İ KAFİRDİR! EN BÜYÜK HÜCCET-BEYYİNE-DELİL-HİKMET-VAHİY-NAS'DA 1-KUR-AN'I KERİM'DİR- AYETLERDİR. 2-KUR-AN'I KERİME UYAN SAHİH HADİSLERDİR- SAHİH SÜNNETLERDİR. 3-İCMA-İ ÜMMETİ, 4-KIYAS'I FUKEHA'YI, RED-İNKAR”EDEN TAM BİR 'MUVAHHİD' MÜSLÜMANDIRA
Suriyeliler Bu Tankı Evde Ürettiler! 00:55
Suriyeliler Bu Tankı Evde Ürettiler! 72 izlenme - 4 yıl önce Suriyeli muhalifler Devlet Başkanı Beşar Esad yanlısı güçlere karşı kullanmak üzere yeni bir araç geliştirdi. Muhaliflerin "Sham II" adını verdikleri, araba gövdesinden meydana getirilmiş bu araç "yüzde yüz Suriye yapımı."
ÖSO'ya Bağlı Şam Cephesi Esed güçlerine havan mermisi saldırısı düzenledi 00:55
ÖSO'ya Bağlı Şam Cephesi Esed güçlerine havan mermisi saldırısı düzenledi 13 izlenme - 10 ay önce ÖSO'ya Bağlı Şam Cephesi Lazkiye kırsalındaki Cebeli Ekrad'da konuşlanan Esed güçlerine havan mermisi saldırısı düzenledi.
Esed'in kalesi de muhaliflerin eline geçti 04:47
Esed'in kalesi de muhaliflerin eline geçti 52 izlenme - 4 yıl önce Bölgenin en büyük hidroelektrik santrallerinden biri olarak kabul edilen Fırat Barajı'nın da olduğu Tabka kentini ele geçiren muhalifler Hafız Esed'e ait dev heykeli benzin döküp yaktılar.
Halep'in iki Ayrı Bölgesinde Hayat 00:30
Halep'in iki Ayrı Bölgesinde Hayat 5 izlenme - 4 ay önce Rusya ve Esad rejimi ordusuna ait savaş uçakları ile helikopterler, başta Halep olmak üzere muhaliflerin elinde bulunan yerleşim yerlerini ramazan ayında da vakum ve varil bombalarıyla vurmaya devam ediyor. Hastaneler, çarşı ve pazarlar ile sivil savunma merkezlerinin hedef alındığı bombardımanlarda ramazanın ilk iki haftasında hayatını kaybedenlerin sayısı 286'ya ulaştı. Saldırılarda yüzlerce kişi de yaralandı
Suriyeli Muhalifler 2 Savaş Uçağı Düşürdü 01:11
Suriyeli Muhalifler 2 Savaş Uçağı Düşürdü 47 izlenme - 4 yıl önce Suriyeli Muhalifler 2 Savaş Uçağı Düşürdü
SURİYEDEKİ IRAKTAKİ MUHALİFLERE SAKIN MÜSLÜMAN DEMEYİN KAFİR OLURSUNUZ HARAM OLAN SİGARAYI VEREN PİS 02:19
SURİYEDEKİ IRAKTAKİ MUHALİFLERE SAKIN MÜSLÜMAN DEMEYİN KAFİR OLURSUNUZ HARAM OLAN SİGARAYI VEREN PİS 9 izlenme - 6 ay önce 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ OLAN HERKESİ VE “BU ZAMANDA YAŞAYAN 8 MİLYAR İNSANIN HEPSİNİ HEM MUAYYEN HEM UMUM HEM SİLSİLE OLARAK TEKFİR EDİYORUM”ASL-İ KAFİR DİYORUM. 1333 SENE İÇİNDE OLAN: TÜM DEVLET’LERE. VE BU ZAMANDAKİ: ( 215’E YAKIN ) DEVLETLERE: “KAFİR DEVLETLER- KÜFÜR HÜKÜMETLER” DİYORUM. VE TÜM HALKINI; “HEM TEK-TEK MUAYYEN OLARAK, HEM UMUM, HEMDE SİLSİLE OLARAK, TAMAMINI TEKFİR EDİYORUM”HEPSİDE: ASL-İ KAFİRDİR. MÜSLÜMAN DEĞİLLERDİR. HEPSİ: KENDİNİ MÜSLÜMAN ( SANAN ) CEHENNEMLİK İMANSIZLARDIR! 1-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: ALİM’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 2-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: ŞEYH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 3-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: İMAM’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 4-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: MÜCTEHİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 5-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: ŞEYHUL İSLAMLARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 6-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: MÜFESSİR’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 7-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: CUMHUR ULEMA’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 8-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: MUHADDİS’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 9-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: FAKİH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 10-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: MÜCEDDİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 11-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: TÜM CEMAAT’LERE TÜM GRUP’LARA TÜM TAİFE’LERE TÜM CİHAD CEPHE’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1-EBU HANİFE: ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER: ASL-İ KAFİRDİR! 2-MALİKİ: ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER: ASL-İ KAFİRDİR! 3-AHMED BİN HANBEL: ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER: ASL-İ KAFİRDİR! 4-ŞAFİİ: ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER: ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE SÜNNİ İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü SİTTE '6 HADİS KİTABI' KÜTÜB-Ü TİS-A '9 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN: 1-BUHARİ: ASL-İ KAFİRDİR! 2-MUSLİM: ASL-İ KAFİRDİR! 3-TİRMİZİ: ASL-İ KAFİRDİR! 4-EBU DAVUD: ASL-İ KAFİRDİR! 5-NESA-İ: ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ MACE: ASL-İ KAFİRDİR! 7-MUVATTA: İMAM MALİK ASL-İ KAFİRDİR! 8-MÜSNED: AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR! 9-DARİMİ: ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE Şİ-A İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü ERBE-A '4 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN : 1-EL-KAFİ: CAFER MUHAMMED EL-KULEYNİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MEN LA YEHZURUHUL FAKİH: ŞEYH SADIK ASL-İ KAFİRDİR! 3-TEHZİBUL AHKAM: EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EL-İSTİBSARU FİMA UHTİLİFE FİHİ MİNEL EHBAR: EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! NECDİ’LERİN HEPSİ ASL-İ KAFİRDİR. VE BU ZAMANDAKİ "BİZ NECDİ’YİZ BİZ SELEFİ’YİZ BİZ EHLİ SÜNNETİZ" DİYENLERİN HEPSİDE: ASL-İ KAFİRDİR! 1-MUHAMMED BİN ABDULVEHHAB: ASL-İ KAFİRDİR! 2-OĞULLARIDA> TORUNLARIDA> TALEBELERİDE> BABASIDA> DEDESİDE: ASL-İ KAFİRDİR! 3-İBNİ TEYMİYYE: ASL-İ KAFİRDİR! 4-İBNİ KAYYİM EL-CEVZİYYE: ASL-İ KAFİRDİR! 5-ZEHEBİ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ KESİR ASL-İ KAFİRDİR! 7-TABERİ: ASL-İ KAFİRDİR! EN BÜYÜK: HÜCCET-BEYYİNE-DELİL-HİKMET-VAHİY-NAS'DA: 1-KUR-AN'I KERİM'DİR- AYETLERDİR. 2-KUR-AN'I KERİME UYAN SAHİH HADİSLERDİR- SAHİH SÜNNETLERDİR. 3-İCMA-İ ÜMMETİ, 4-KIYAS'I FUKEHA'YI, RED-İNKAR”EDEN: TAM BİR 'MUVAHHİD' MÜSLÜMANDIR.
RUS MEDYASIDAN YALAN TİYATRO HABERLER KENDİ ADAMLARINI GÖSTERİP MUHALİFLER TESLİM OLDU DIYOR 02:18
RUS MEDYASIDAN YALAN TİYATRO HABERLER KENDİ ADAMLARINI GÖSTERİP MUHALİFLER TESLİM OLDU DIYOR 4 izlenme - 3 ay önce 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ OLAN HERKESİ VE “BU ZAMANDA YAŞAYAN 8 MİLYAR İNSANIN HEPSİNİ HEM MUAYYEN HEM UMUM HEM SİLSİLE OLARAK TEKFİR EDİYORUM”ASL-İ KAFİR DİYORUM. 1333 SENE İÇİNDE OLAN TÜM DEVLET’LERE. VE BU ZAMANDAKİ ( 215’E YAKIN ) DEVLETLERE “KAFİR DEVLETLER- KÜFÜR HÜKÜMETLER” DİYORUM. VE TÜM HALKINI; “HEM TEK-TEK MUAYYEN OLARAK, HEM UMUM, HEMDE SİLSİLE OLARAK, TAMAMINI TEKFİR EDİYORUM”HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR. MÜSLÜMAN DEĞİLLERDİR. HEPSİ KENDİNİ MÜSLÜMAN ( SANAN ) CEHENNEMLİK İMANSIZLARDIR! 1-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ALİM’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 2-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 3-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ İMAM’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 4-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCTEHİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 5-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYHUL İSLAMLARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 6-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜFESSİR’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 7-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ CUMHUR ULEMA’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 8-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MUHADDİS’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 9-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ FAKİH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 10-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCEDDİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 11-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ TÜM CEMAAT’LERE TÜM GRUP’LARA TÜM TAİFE’LERE TÜM CİHAD CEPHE’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1-EBU HANİFE ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 2-MALİKİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 3-AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 4-ŞAFİİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE SÜNNİ İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü SİTTE '6 HADİS KİTABI' KÜTÜB-Ü TİS-A '9 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-BUHARİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MUSLİM ASL-İ KAFİRDİR! 3-TİRMİZİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EBU DAVUD ASL-İ KAFİRDİR! 5-NESA-İ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ MACE ASL-İ KAFİRDİR! 7-MUVATTA İMAM MALİK ASL-İ KAFİRDİR! 8-MÜSNED AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR! 9-DARİMİ ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE Şİ-A İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü ERBE-A '4 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-EL-KAFİ CAFER MUHAMMED EL-KULEYNİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MEN LA YEHZURUHUL FAKİH ŞEYH SADIK ASL-İ KAFİRDİR! 3-TEHZİBUL AHKAM EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EL-İSTİBSARU FİMA UHTİLİFE FİHİ MİNEL EHBAR EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! NECDİ’LERİN HEPSİ ASL-İ KAFİRDİR. VE BU ZAMANDAKİ BİZ NECDİ’YİZ BİZ SELEFİ’YİZ BİZ EHLİ SÜNNETİZ DİYENLERİN HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR! 1-MUHAMMED BİN ABDULVEHHAB ASL-İ KAFİRDİR! 2-OĞULLARIDA TORUNLARIDA TALEBELERİDE BABASIDA DEDESİDE ASL-İ KAFİRDİR! 3-İBNİ TEYMİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 4-İBNİ KAYYİM EL-CEVZİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 5-ZEHEBİ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ KESİR ASL-İ KAFİRDİR! 7-TABERİ ASL-İ KAFİRDİR! EN BÜYÜK HÜCCET-BEYYİNE-DELİL-HİKMET-VAHİY-NAS'DA 1-KUR-AN'I KERİM'DİR- AYETLERDİR. 2-KUR-AN'I KERİME UYAN SAHİH HADİSLERDİR- SAHİH SÜNNETLERDİR. 3-İCMA-İ ÜMMETİ, 4-KIYAS'I FUKEHA'YI, RED-İNKAR”EDEN TAM BİR 'MUVAHHİD' MÜSLÜMANDIRA
Muhalifler Savaş Uçağını Böyle Vurdu 00:35
Muhalifler Savaş Uçağını Böyle Vurdu 22 izlenme - 3 yıl önce Muhalifler Savaş uçağını böyle vurdu
Muhalifler Esad'ın heykelini yıktı ( İHA ) 02:30
Muhalifler Esad'ın heykelini yıktı ( İHA ) 35 izlenme - 4 yıl önce Muhalifler Esad'ın heykelini yıktı ( İHA )