Hoşgeldiniz!

Muhammed Emin Tombak

Muhammed Emin Tombak - Güllere Vurgunum 05:15
Muhammed Emin Tombak - Güllere Vurgunum 202 izlenme - 4 yıl önce İslami Düğün Organizasyonu Tarih: 26 Ocak 2014 Solist: Muhammed Emin TOMBAK (Bilgisayar Mühendisi & (C) Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı) Eser: Güllere Vurgunum (Mustafa DEMİRCİ) Not: Telif Haklarına saygılı olduğumuz için eserlerin yanında hak sahiplerini de belirtiyoruz. Bu eserleri düğünlerde okuyoruz, maddiyat için aynı şekilde kullanarak albüm çalışması YAPMADIĞIMIZI da belirtiyoruz..
Muhammed Emin Tombak 05:01
Muhammed Emin Tombak 158 izlenme - 4 yıl önce İslami Düğün Organizasyonu Tarih: 31 Ocak 2014 Solist: Muhammed Emin TOMBAK (Bilgisayar Mühendisi & (C) Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı) Eser: Gün Doğanda (Ömer KARAOĞLU) Not: Telif Haklarına saygılı olduğumuz için eserlerin yanında hak sahiplerini de belirtiyoruz. Bu eserleri düğünlerde okuyoruz, maddiyat için aynı şekilde kullanarak albüm çalışması YAPMADIĞIMIZI da belirtiyoruz..
Gökhan Kula & Muhammed Emin Tombak - Son Nebi (Grup Kardeşlik Çağrısı) 03:56
Gökhan Kula & Muhammed Emin Tombak - Son Nebi (Grup Kardeşlik Çağrısı) 132 izlenme - 4 yıl önce İslami Düğün Organizasyonu Tarih: 26 Ocak 2014 Solistler: Gökhan KULA & Muhammed Emin TOMBAK Eser: Son Nebi (Grup Kardeşlik Çağrısı) Not: Telif Haklarına saygılı olduğumuz için eserlerin yanında hak sahiplerini de belirtiyoruz. Bu eserleri düğünlerde okuyoruz, maddiyat için aynı şekilde kullanarak albüm çalışması YAPMADIĞIMIZI da belirtiyoruz..
Muhammed Emin Tombak - Rabbim Sana Sığınırım 03:41
Muhammed Emin Tombak - Rabbim Sana Sığınırım 89 izlenme - 4 yıl önce İslami Düğün Organizasyonu Tarih: 26 Ocak 2014 Solist: Muhammed Emin TOMBAK (Bilgisayar Mühendisi & (C) Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı) Eser: Rabbim Sana Sığınırım (Mustafa Özcan GÜNEŞDOĞDU) Not: Telif Haklarına saygılı olduğumuz için eserlerin yanında hak sahiplerini de belirtiyoruz. Bu eserleri düğünlerde okuyoruz, maddiyat için aynı şekilde kullanarak albüm çalışması YAPMADIĞIMIZI da belirtiyoruz..
Muhammed Emin Tombak & Gökhan Kula - Naat & Kuşandım Aşkını 05:46
Muhammed Emin Tombak & Gökhan Kula - Naat & Kuşandım Aşkını 79 izlenme - 4 yıl önce İslami Düğün Organizasyonu Tarih: 26 Ocak 2014 Düğün Programı Solistler: Muhammed Emin TOMBAK & Gökhan KULA Eserler: Kuşandım Aşkını (Grup Genç) & Naat (Grup Mavera) Not: Telif Haklarına saygılı olduğumuz için eserlerin yanında hak sahiplerini de belirtiyoruz. Bu eserleri düğünlerde okuyoruz, maddiyat için aynı şekilde kullanarak albüm çalışması YAPMADIĞIMIZI da belirtiyoruz...