Hoşgeldiniz!

muharebe

9 Muharebe Kılıcı Böyle Basılır.. Grifon 00:21
9 Muharebe Kılıcı Böyle Basılır.. Grifon 12.810 izlenme - 6 yıl önce cesursan kazanırsın!
9 Muharebe Basımı Artemis Xyz 01:24
9 Muharebe Basımı Artemis Xyz 14.693 izlenme - 8 yıl önce izleyin ve görün
Leopard Ana Muharebe Tankı Tarihçesi 02:15
Leopard Ana Muharebe Tankı Tarihçesi 1.171 izlenme - 9 ay önce Tankın en önemli özelliği bakımının kolay olmasıdır. Tanka bağlanan bir test aleti ile sorunlu alt sistem hemen saptanır ve makul bir zamanda değiştirilir. Almanlar'ın 2. dünya savaşındaki 1 gün yürüyüp 2 gün yatan efsane tanklarından çıkardıkları derslerin meyvesidir.
Muharebe Destek Bölüğü  - Vurur da Vurur 02:03
Muharebe Destek Bölüğü - Vurur da Vurur 2.339 izlenme - 3 yıl önce Bir kar yağar ince ince Piyadenin hali nice Bir operasyon var bu gece Muharebe desteğin aslanları Şırılda şırıl suyun akışı Belinede bağlamış al nakışı Piyadenin bir bakışı Yetmez mi sana kıbrıs kızı Geceleri dağlara atarız pusu Haram oldu gece uykusu Piyadeye bir yudum su Vermez misin kıbrıs güzeli Kiremitten baca olmaz Komandodan koca olmaz Alacaksan piyade al ŞAK ŞAK vurur hiç yorulmaz VURURDA VURUR hiç yorulmaz...
8 Muharebe Basımı 00:30
8 Muharebe Basımı 3.859 izlenme - 9 yıl önce bu muharebeyı 6 alıp 7 lonca demırcısınde bastım satamayınca son basvurdugum yol :)
Bir Kahramanlık Destanı Sakarya Meydan Savaşı 31:36
Bir Kahramanlık Destanı Sakarya Meydan Savaşı 1.141 izlenme - 3 yıl önce Kurtuluş Mücadelemizin dönüm noktası sayılan, Anadolu Türk tarihinin en önemli savaşlarından biri olan Sakarya Meydan Muharebesi; vatan sevgisiyle kazanılmış, 22 gün 22 gece süren bir kahramanlık öyküsüdür. Başkomutan Mustafa Kemal Atatürk bu savaşta; "Hatt-ı müdafaa yoktur; sath-ı müdafaa vardır. O satıh bütün vatandır.” emrini vermiş ve o fedakâr, cesur, aziz Türk Milleti, insanüstü bir gayretle yokluğu varlığa çevirerek destan yazmıştır.
II. Dünya Savaşı'nın İlk Muharebesi: Westerplatte 02:39
II. Dünya Savaşı'nın İlk Muharebesi: Westerplatte 1.004 izlenme - 2 yıl önce
9 Muharebe Kılıcı Basımı Grifon Jemm 00:14
9 Muharebe Kılıcı Basımı Grifon Jemm 1.856 izlenme - 6 yıl önce 9 MUHAREBE KILICI BASIMI GRİFON JEMM
Obama Meydan Muharebesi - Yunanistan 01:58
Obama Meydan Muharebesi - Yunanistan 968 izlenme - 2 yıl önce Kasklı kalkanlı askeri düzen içerisinde Amerikan karşıtı gösteri yapan anarşist ve komünist gençlerle polis arasındaki kıran kırana mücadele.
Metin29 Muharebe Basma Youtube 01:21
Metin29 Muharebe Basma Youtube 1.346 izlenme - 7 yıl önce metin 2 turkde muhoya basma
9 muharebe denemesi 00:30
9 muharebe denemesi 1.324 izlenme - 9 yıl önce 9 muharebe denemesi
Hisar Harekatı Alman Cephesi 2 - Renkli Görüntüler 02:32
Hisar Harekatı Alman Cephesi 2 - Renkli Görüntüler 950 izlenme - 3 yıl önce Hisar Harekâtı, II. Dünya Savaşı sırasında Doğu Cephesi'nde, Alman kuvvetlerinin Kursk çıkıntısına karşı 1943 Temmuz ve Ağustos aylarında giriştikleri genel taarruzdur. II. Dünya Savaşı sırasında yapılmış en büyük tank çarpışmalarından biri ve bir günde en fazla kayıp verilmiş hava çatışmaları bu muharebede gerçekleşmiştir. Almanların Doğu Cephesi'nde gerçekleştirdiği son stratejik taarruzdur. Sonucundaki Sovyet zaferi, Doğu Cephesi'nde inisiyatifi Sovyetlere vermiştir ve savaşın sonuna kadar da öyle kalmıştır. Müzik:Two Steps From Hell - Fields of Blood
7 8 karabüyü 00:29
7 8 karabüyü 416 izlenme - 7 yıl önce 9 muharebe basımı
Hisar Harekatı Alman Cephesi 3 - Renkli Görüntüler 01:24
Hisar Harekatı Alman Cephesi 3 - Renkli Görüntüler 785 izlenme - 3 yıl önce Hisar Harekâtı, II. Dünya Savaşı sırasında Doğu Cephesi'nde, Alman kuvvetlerinin Kursk çıkıntısına karşı 1943 Temmuz ve Ağustos aylarında giriştikleri genel taarruzdur. II. Dünya Savaşı sırasında yapılmış en büyük tank çarpışmalarından biri ve bir günde en fazla kayıp verilmiş hava çatışmaları bu muharebede gerçekleşmiştir. Almanların Doğu Cephesi'nde gerçekleştirdiği son stratejik taarruzdur. Sonucundaki Sovyet zaferi, Doğu Cephesi'nde inisiyatifi Sovyetlere vermiştir ve savaşın sonuna kadar da öyle kalmıştır. Müzik:Audiomachine - Redemption
9 Muharebe Kılıcı Basmak Benim İşim 00:12
9 Muharebe Kılıcı Basmak Benim İşim 327 izlenme - 6 yıl önce 9 muharebe kılıcı basmak benim işim
Tulpar - Türk Milli Zırhlı Muharebe Aracı 01:28
Tulpar - Türk Milli Zırhlı Muharebe Aracı 376 izlenme - 3 yıl önce Otokar firması tarafından üstlenilen bir zırhlı muharebe aracı projesi Tulpar. Bence muharebe alanında olması gereken, en az tank kadar önemli araçlardır zırhlı muharebe araçları. Hatta ileri de tankların yerine geçeceğini düşünüyorum. Tulpar'ın üzerinde AR-GE devam ettiği sürece Amerikan Stryker seviyesine çıkarılabileceğine inanıyorum.
TSK 2017 Kış Tatbikatı 07:30
TSK 2017 Kış Tatbikatı 246 izlenme - 1 yıl önce Türk Silahlı Kuvvetleri 2017 Kış tatbikatını Kars'ta gerçekleştirdi. TSK'nın resmi youtube kanalından yayınlanan görüntülerde şu açıklamalar yer aldı: Kış tatbikatı 2017, 14'üncü Mekanize Piyade Tugay Komutanlığı tarafından 14-16 Şubat 2017 tarihleri arasında Kars'ta bulunan Akbaba Atışlı Tatbikat Alanı’nda Hava Kuvvetleri Komutanlığı ve Kara Havacılık Komutanlığının katılımıyla müşterek fiilî ve ateşli olarak icra edilmiştir. Tatbikat iki yılda bir; birliklerin kar ve şiddetli soğuklar da atış dâhil muharebe imkân ve kabiliyetlerini denemek, muharebe sahasını tüm boyutlarıyla canlandırmak, ateş ve manevranın senkronizasyonunu artırmak, birliklerin kış şartlarında arazide yerleşme, barınma, yaşam, giyim, ikmal ve bakım faaliyetleri gibi temel konular üzerinde eğitimlerini ve beka kabiliyetini geliştirmek maksatları ile icra edilmektedir.
Kalemtras   Basma Muharebe 00:18
Kalemtras Basma Muharebe 488 izlenme - 7 yıl önce kalemtras basma muharebe kutsama
Muharebe Ustaları 4-4 Te 07:43
Muharebe Ustaları 4-4 Te 478 izlenme - 8 yıl önce muharebe ustaları 4-4 te
TSK Yayınladı Sakarya Meydan Savaşı'nın Gün Yüzüne Çıkmamış Görüntüleri 05:43
TSK Yayınladı Sakarya Meydan Savaşı'nın Gün Yüzüne Çıkmamış Görüntüleri 182 izlenme - 3 yıl önce Genelkurmay Başkanlığı, Sakarya Meydan Savaşı'nın 94. yıldönümünde bugüne kadar gün yüzüne çıkmamış görüntülerin olduğu bir belgesel hazırladı. 'Bir Kahramanlık Destanı Sakarya Meydan Savaşı' adlı belgesel film 31 dakika sürüyor.Genelkurmay Başkanlığı, Sakarya Meydan Savaşı'nın 94. yıldönümünde 'Bir Kahramanlık Destanı Sakarya Meydan Savaşı' adlı belgesel film hazırladı. Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) Fotofilm Merkezi Komutanlığı tarafından hazırlanan belgesel, Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve kurmaylarının savaşa komuta ettiği Ankara'nın Polatlı ilçesindeki Duatepe'de başlıyor. Zaferin kazanılmasının ardından bazı askerlerin cephede türküler eşliğinde oynadığı, diğerlerinin ise alkışlarla tempo tutuğu görüntüler ilk kez belgeselde yer aldı. Belgeselin sonunda Mustafa Kemal Paşa'nın, "Böyle bir milleti istiklalinden mahrum bırakmaya kalkışmak hayalle uğraşmaktır. Türk milleti kurtuluşunun çok yakında olduğuna yürekten inanmaktadır." sözlerine yer verildi.
Mc Ilbey - Meydan Muharebe 2010 02:47
Mc Ilbey - Meydan Muharebe 2010 649 izlenme - 8 yıl önce mc ılbey - meydan muharebe 2010
Kulede Muharebe 00:40
Kulede Muharebe 205 izlenme - 6 yıl önce Batım ve sonuç (())
Roma'nın Korkulu Rüyası: Kartacalı Hannibal Barca 06:09
Roma'nın Korkulu Rüyası: Kartacalı Hannibal Barca 155 izlenme - 2 yıl önce Bir deha, karşısındaki Süper güce diz çöktürebilir mi? Hannibal isminin en eski ve en ünlü sahibini hiç duydunuz mu? Kim O’da bu hafta: Roma’nın Korkulu Rüyası: Kartacalı Hannibal Barca
Ceza - Bu Rap Muharebe feat. Fuat (Official Audio) 03:06
Ceza - Bu Rap Muharebe feat. Fuat (Official Audio) 21 izlenme - 1 yıl önce Ceza - Bu Rap Muharebe feat. Fuat (Official Audio) Şarkı Sözleri: İstisnalar mı vuracak beni yerden yere, Babıali yalamalarının ağzına ben kilidi vurdum Emme siz elma kurdu gibisiniz hepiniz, biz her derde deva Lokman Hekim formülü gibi defter Ölümsüz bu rapler, Lefter Küçükandonyadis golleri gibi büyülü lirikler Kimi harakiri sandı bu rapleri kimi namus bekçisi gibi gördü kendisini Ayak altı rapçisi, neredeler acabalar itler Fazla heveslenme, beni kırmak Kızılırmak'tan tek ayak üstünde sekerek geçmek kadar zordur MC'lerin çenesini kırmak bana düşer, metaforlarımın anaforunda kaybolacaksınız itler Kondom yok bu sefer bana baba diyeceksin, kustuğum her sözü sen yiyeceksin S.O.S. veremeyeceksin hiç, kuva-yi dengesiz anten sus Kalbin duracak bir gün, geberip gideceksin, neyin peşindesin Shou habibi shou baddak Muharri barra sapanla M4A1 pala bir arada Lâ mecnun rap yo elhamdülillah Ene bi arif Batı Berlin real cellat
SINAVO - Tarih - Kütahya - Eskişehir Muharebesi 00:51
SINAVO - Tarih - Kütahya - Eskişehir Muharebesi 41 izlenme - 4 yıl önce Türkiye'nin en büyük sosyal eğitim ağı Sınavo'nun hazırladığı Tarih -Kütahya - Eskişehir Muharebesi soru çözümünü izleyebilirsiniz Daha fazla soru çözümü ve konu anlatım videosu izlemek için sinavo.com'u ziyaret etmeyi unutmayın.
SINAVO - Tarih - Sakarya Muharebesi 00:28
SINAVO - Tarih - Sakarya Muharebesi 25 izlenme - 4 yıl önce Türkiye'nin en büyük sosyal eğitim ağı Sınavo'nun hazırladığı Tarih - Sakarya Muharebesi soru çözümünü izleyebilirsiniz Daha fazla soru çözümü ve konu anlatım videosu izlemek için sinavo.com'u ziyaret etmeyi unutmayın.
Ceza - Bu Rap Muharebe (feat. Fuat) 03:06
Ceza - Bu Rap Muharebe (feat. Fuat) 5 izlenme - 1 yıl önce Ceza - Bu Rap Muharebe (feat. Fuat) Albüm:[2004] Rapstar Şarkı Sözleri: İstisnalar mı vuracak beni yerden yere, Babıali yalamalarının ağzına ben kilidi vurdum Emme siz elma kurdu gibisiniz hepiniz, biz her derde deva Lokman Hekim formülü gibi defter Ölümsüz bu rapler, Lefter Küçükandonyadis golleri gibi büyülü lirikler Kimi harakiri sandı bu rapleri kimi namus bekçisi gibi gördü kendisini Ayak altı rapçisi, neredeler acabalar itler Fazla heveslenme, beni kırmak Kızılırmak'tan tek ayak üstünde sekerek geçmek kadar zordur MC'lerin çenesini kırmak bana düşer, metaforlarımın anaforunda kaybolacaksınız itler Kondom yok bu sefer bana baba diyeceksin, kustuğum her sözü sen yiyeceksin S.O.S. veremeyeceksin hiç, kuva-yi dengesiz anten sus Kalbin duracak bir gün, geberip gideceksin, neyin peşindesin Shou habibi shou baddak Muharri barra sapanla M4A1 pala bir arada Lâ mecnun rap yo elhamdülillah Ene bi arif Batı Berlin real cellat
Koç 7 Senelik Prototip Altay Muharebe Tankını Tamamladık Teklifimizi Sunduk 02:52
Koç 7 Senelik Prototip Altay Muharebe Tankını Tamamladık Teklifimizi Sunduk 3 izlenme - 2 yıl önce Koç 7 Senelik Prototip Altay Muharebe Tankını Tamamladık Teklifimizi Sunduk