Hoşgeldiniz!

muhasebeci

Kıvanç Tatlıtuğ: Ciddi Meblağda Mağduriyetim Var 02:20
Kıvanç Tatlıtuğ: Ciddi Meblağda Mağduriyetim Var 165 izlenme - 1 yıl önce Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, vergilerini ödemesi için verdiği 3,5 Milyon TL parayı alarak kayıplara karıştığını iddia ettiği muhasebecisi Erdal D.’yi şikayet ettiği soruşturmada ifade verdi.
 Hastasıyız Dede 01:15
Hastasıyız Dede 1.235 izlenme - 6 yıl önce Yaptıkları çakallıklar sonucunda hapse giren Del Piero Hikmet, Kayinço Gökhan, Muhasebeci Servet ve Köfte Necmi bir şekilde dışarı çıkmanın yolunu bulurlar ancak gidecekleri yerde onları çok güzel sürprizler beklemektedir. Çakallarla Dans 2, 7 Aralık'ta vizyonda.
Özgür Dayanışma Grubu Asmmmo 02:31
Özgür Dayanışma Grubu Asmmmo 799 izlenme - 9 yıl önce özgür dayanışma grubu 6 haziran 2010 asmmmo oda seçimleri aday tanıtım filmi
Muhasebeci Sewdimi 0 Sever. . . 02:00
Muhasebeci Sewdimi 0 Sever. . . 653 izlenme - 9 yıl önce muhasebeci sevdimi tam sever... xd....
1 Liranın Hesabını Yapamayan Muhasebeci 01:37
1 Liranın Hesabını Yapamayan Muhasebeci 380 izlenme - 4 yıl önce Şans Kapıda programının rastladığı bu yarışmacı muhasebeciymiş ve bu sorunun cevabını bilememiş, harbi cevabı ne lan?
Uğur Arslan  Çılgın Muhasebeci  İznik 05:07
Uğur Arslan Çılgın Muhasebeci İznik 332 izlenme - 9 yıl önce bu şarki bizim olsun
Auschwitz Kampı’nın Muhasebecisinin Yargılanması 01:10
Auschwitz Kampı’nın Muhasebecisinin Yargılanması 145 izlenme - 3 yıl önce Nazilerin İkinci Dünya Savaşı sırasında yüz binlerce Yahudiyi katlettiği Auschwitz Toplama Kampı’nda görev yapan Oskar Groening hakim karşısına çıktı. Almanya’nın Lueneburg kentinde yapılan duruşmada “Auschwitz’in muhasebecisi” olarak tanınan Gröning kamptaki katliamın farkında olduğunu itiraf etti. 93 yaşındaki Groening, kampta işlenen zulümden utanç duyduğunu ve kendini ahlaken sorumlu hissettiğini ancak cinayetlere dahil olmadığını söyledi.
İyi muhasebeci nasıl olmalı? 00:52
İyi muhasebeci nasıl olmalı? 131 izlenme - 7 yıl önce
Uğur Arslan Çılgın Muhasebeciiznik 04:46
Uğur Arslan Çılgın Muhasebeciiznik 133 izlenme - 9 yıl önce gülü susuz seni aşksız bırakmam
uğur arslan  çılgın muhasebeci  iznik 03:59
uğur arslan çılgın muhasebeci iznik 128 izlenme - 9 yıl önce cenneti değişmem saçinin teline.....
Ben Hırsız Değilim ! Sadece Koşuyordum ! 02:54
Ben Hırsız Değilim ! Sadece Koşuyordum ! 98 izlenme - 4 yıl önce Ankara'daki maliye bakanlığına İstanbul'dan, koşarak daha kısa sürede ulaşacağını düşünen muhasebeci Cücü, gündüz dinlenip geceleri koşarken göğüsünde sakladığı köpek ile marjinal bir tavır içerisindedir. Tam Bolu Dağının eteklerine vardığı sırada aslında hiç işlemediği bir suçla itham edilen kahramanımız çözümü bu sefer bulamayacak gibidir. Filmin künyesi; Kaçış, 1985
uğur arslan  çilgin muhasebeci  iznik 03:01
uğur arslan çilgin muhasebeci iznik 98 izlenme - 9 yıl önce geceler yarim oldu....
Takım Elbisesiyle Atık Kağıt Toplayan Muhasebeci 00:45
Takım Elbisesiyle Atık Kağıt Toplayan Muhasebeci 17 izlenme - 1 yıl önce Kahramanmaraş’ta özel bir şirkette muhasebecilik yapan Ali Çayır, mesai saatleri dışında takım elbisesiyle kağıt topluyor. Ekolojik dengenin korunması adına kendi imkanlarıyla kağıt toplayan Ali Çayır, "her kağıt bir ağaç" anlayışıyla hareket ediyor. Üzerindeki takım elbisesiyle atık kağıt toplayan Ali Çayır, mesai saatleri dışında topladığı kağıtları otomobiliyle geri dönüşüm tesislerine bırakıyor. 15 yılı aşkın süredir atık kağıt topladığını belirten Çayır, topladığı atık kağıtlardan maddi beklenti içinde olmadığını söyledi. Atık kağıtların ülke ekonomisine olan katkısının tartışılmaz olduğunu dile getiren Çayır, “Ben özel bir şirkette çalışıyorum. Geri dönüşüm konusunda hassasiyet gösteriyorum çünkü enerji kaynakları sınırlı olduğu için ve ağaçların günden güne azaldığı için bu şekilde ağaçlar kağıt olmuş oluyor. Yaklaşık 15 yıldan beri de atık kağıt topluyorum ve bu şekilde bir vizyonum var. Uygun şartlarda aracımla kağıt ve karton toplamaya çalışıyorum. Benim için maddi değerden çok ekolojik değer çok daha önemli. İmkanlarım çerçevesinde hatta imkansızlıklar içinde toplamaya çalışıyorum. Topladığım kağıtları, tekrardan geri dönüşüm tesislerine bırakıyoruz ve oradan da tekrar yeni kağıtlar üretiliyor. Tesislerde Kahramanmaraş’ta fazla olduğu için de bir avantajımız var" dedi. Bu işi gönüllü olarak yaptığını söyleyen Çayır, "Maddi bir karşılığı yok manevi olarak mutlu oluyorum. Kağıt toplama konusunda herkes kendisine düşen sorumluluğu yerine getirmesi lazım. Kimseden bir beklentide olmadan ve üzerimize vazife olmayan işlere kalkışmamız lazım. Evimizdeki kağıtları ilk önce evimizde ayrıştırmamız ve ilgili yerlere teslim etmemiz lazım” diye konuştu.