Hoşgeldiniz!

Mühendis Videoları İzle

Site Çatısına Dağlı Ovalı Villa Yapmak 00:38
Site Çatısına Dağlı Ovalı Villa Yapmak 616.456 izlenme - 2 yıl önce Çin'de bir profesör! 26 katlı binasının üzerine gördüğünüz kasabayı taşımıi, 6 yıldır türlü şikayetler alıp aldırış etmiyormuş, sonunda görüntüler basına yansıyınca ebesinin hamını tersten görmüş yıkılacakmış. Aslında ne güzel de olmuşumuş lan.
İçine İnsanın Binebildiği 72 Pervane ile Uçan Dev Drone Tasarlayan İsveçli Mühendis! 25:50
İçine İnsanın Binebildiği 72 Pervane ile Uçan Dev Drone Tasarlayan İsveçli Mühendis! 2.805 izlenme - 1 hafta önce Axel Borg'un 10,000 dolarlık bütçeyle 2 yılda üretiği uçan koltuğu, dört tane dairesel pervane takımı ile desteklenecek şekilde toplamda 72 pervane ile çalışıyor. Dronlarda genelde kamera bulunur fakat Borg'un tasarımında herhangi bir entegre kamera bulunmuyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Avrupa'nın Havada Kapıp Tübitak'ın Kabul Etmediği 5 Türk Öğrenci Projesi 04:58
Avrupa'nın Havada Kapıp Tübitak'ın Kabul Etmediği 5 Türk Öğrenci Projesi 7.376 izlenme - 4 ay önce
Kendi Geliştirdiği Robotla Evlenen Mühendis  00:52
Kendi Geliştirdiği Robotla Evlenen Mühendis 2.815 izlenme - 3 ay önce 31 yaşındaki Çinli yapay zeka mühendisi Zheng Jiajia, kendi geliştirdiği Yingying adlı bir robotla evlendi. Zheng, Çinli telekom devi Huawei'de çalışırken yapay zeka ve robotik alanında uzmanlaşan bir departman kurmuştu. Çinli mühendis daha sonra şirketten ayrılıp kendi yapay zeka girişimini kurdu. Zheng burada Yingying adını verdiği bir robot geliştirdi
Elazığlı Mühendis Adana'yı Sıcaktan Kurtaracak  04:56
Elazığlı Mühendis Adana'yı Sıcaktan Kurtaracak 4.694 izlenme - 1 yıl önce Elazığlı Kimya Mühendisi Abdulaziz Atila, yaptığı cihaz ile Adana'nın hava sıcaklığını düşürebileceğini ileri sürdü. Elazığ'dan Adana'ya gelen Kimya mühendisi Abdulaziz Atila, yaptığı çalışmalar sonucu, dünyada meydana gelen iklim değişikliklerinin sera gazından çok elektromanyetik kirlilikten kaynaklandığını tespit ederek ‘Kuraklığı önleme sistemi’ isimli bir cihaz geliştirdi. Geliştirdiği cihaz ile havadaki elektromanyetik kirliliği temizlediğini iddia eden Atila, bu sayede sıcaklığı düşürerek değişen iklimi tekrar düzeltebileceğini savundu. Abdulaziz Atila, dünyada meydana gelen iklim değişikliğinin esas nedeninin elektromanyetik kirlilikten kaynaklandığını tespit ettiğini söyleyerek, “Dünyada bir iklim değişikliği var. Bunun üzerine konferanslar yapılıyor. İklim değişikliğine sebep olarak atmosfere salınan sera gazları etken olarak gösteriliyor. Bunun için önlemler alınmaya çalışılıyor. Ben sera gazlarının etkisi olmadığını söylemiyorum. Mutlaka bunların da etkisi var. Ama benim denemeler sonucu tespit ettiğim kadarıyla, iklimi etkileyen esas faktörün sera gazlarından ziyade elektro manyetik kirlilik olduğunu tespit ettik. Bu elektro manyetik kirliliğin kaynakları; günlük hayatta kullandığımız cep telefonları, uydular, elektrik santralleri, nükleer santraller, televizyon ve radyo yayınları. Benim kanaatim iklim değişikliğinin esas nedeni bu” diye konuştu. “TEMMUZ AYINDA YAPTIĞIMIZ DENEMEDE YAĞMUR YAĞDI” İklim değişikliğinin elektromanyetik kirlilik nedeniyle meydana geldiğini tespit ettikten sonra basit bir cihaz geliştirdiğini belirten Atila, “Bunun üzerinde çalışarak elektromanyetik kirliliği temizleyecek bir sistem tasarladık. Denemeler yaptık. Dünya kirlenmeden önce bu bölgede sıcaklığın diyelim ki 35 derece olması gerekiyor. Ama bu kirlilik nedeniyle sıcaklık şuanda 40’lara çıkıyor. Ama biz atmosferdeki elektro manyetik kirliliği temizleyince başlangıçtaki sürecine dönmüş olacak. Yani 30’lardaysa 30’lara, 35’lerdeyse 35’lere dönecek. Bununla ilgili olumlu sonuç elde ettik. Elazığ biliyorsunuz yazın kurak geçen bir bölge. Temmuz ayında yaptığımız denemede 15 günlük süre içerisinde yağmur yağdı. Şuanda sıcak olması nedeniyle Adana’ya deneme yapmak için geldik. 3-4 gün çalışma yapacağız. Bu süreç içerisinde olumlu sonuç alırsak yaptığımız sistemden emin olacağız” ifadelerini kullandı. “CİHAZI ÇALIŞTIRDIK, İLK ÖNCELİĞİMİZ SICAĞI DÜŞÜRMEK” Meteoroloji 6. Bölge Müdürlüğü verilerine göre hafta sonuna kadar sıcakların 39-40 olarak seyredeceğini belirten Atila, "Ancak güneşte termometrelere ölçümleri 50 derece civarında gösteriyor. Bizim hedefimiz 3 günlük süre içerisinde belirtilen bu değerlerin altına düşürmek. İlk önceliğimiz bu. İkinci önceliğimiz de maksimum 15 günlük süre içerisinde yağmur yağmasını sağlamak” diye konuştu. Abdulaziz Atila, adana, mühendis
Tır Şoforünden, Dorse Yapan Mühendislere İsyan 04:44
Tır Şoforünden, Dorse Yapan Mühendislere İsyan 4.579 izlenme - 9 ay önce Tır Şoforu abimizin aylarca evi barkı gibi yaşayıp mutfak ihtiyacını karşıladığı dorsesinin oldukça kullanışsız ve hatalı yapımı hakkında dorseyi yapan çizen mühendislere serzenişi..Kimbilir belkide sitemizde birçok mühendis mevcuttur.Çünkü onlar da aramızdan birileri..
Terminatör Filmindeki Robotun 3D Yazıcı ile Kopyasını Geliştiren Rus Mühendis 00:45
Terminatör Filmindeki Robotun 3D Yazıcı ile Kopyasını Geliştiren Rus Mühendis 1.927 izlenme - 4 ay önce 6 yaşındayken izlediği 1991 yapımı Terminatör 2: Kıyamet Günü filminden çok etkilendiğini ve daha sonra da bu robotu geliştirmeye karar verdiğini söyleyen Rus mühendis Aleksandr Osipoviç, 3D yazıcı yardımıyla T-800 adını verdiği söz konusu robotu geliştirmeyi başardı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Tophane'deki Cinayetin Sonrası ( 18) 03:11
Tophane'deki Cinayetin Sonrası ( 18) 12.701 izlenme - 2 yıl önce Haberi kopyalıyorum sayın site sakinleri Bursa'da müteahhit ile mobilyacı arasında alacak verecek kavgasında oğlunu yaralayan Tacettin Başoral'ı vuran baba Riyazettin Serbest cinayeti işledikten sonra oğlunun yanına gelerek dakikalarca kucağında kurtulması için yardım bekledi. Bursa'da bir müteahhit ile mobilyacı arasında alacak verecek meselesi yüzünden çıkan çatışma cinayetle bitti. Kentin en işlek meydanlarından Tophane Meydanı'ndaki cinayet anı ise bir amatör tarafından görüntülendi. İnegöl'de mobilya fabrikası açmaya hazırlanan Riyazettin Serbest, fabrikanın yapım işini bir müteahhite verdi. İddiaya göre, Adapazarı'nda işyeri olan Engin Hacılar isimli müteahhit arkadaşı Tacettin Başoral ile birlikte görüşmek için Bursa'ya geldi. Riyazettin Serbest de konuyu konuşmak için oğlu Erkan Serbest'i de yanına alarak Tophane Meydanı'na geldi. İki taraf da konuşmaya yakınları ve silahla geldiler. HERKESİN GÖZÜ ÖNÜNDE KAFASINA SIKTI - İZLE ( 18) Buradaki konuşma esnasında tartışma çıkınca Erkan Serbest, Tacettin Başoral'ı kasığından Başoral da Erkan Serbest'i göğsünden ve vücudunun çeşitli yerlerinden silahla ağır yaraladı. Peşpeşe silah sesleri üzerine çevredekiler büyük şok yaşadılar. Tacettin Başoral, yaralı olarak yerde yatarken kanamayı durdurmak için kendisine müdahale etmeye çalışıldı. Ancak bu esnada; çatışmada oğlu ağır yaralanan Riyazettin Serbest silahla yanına yaklaşıp başına bir kez ateş etti. Başoral orada hayatını kaybetti. O anlar ise bir amatör tarafından saniye saniye görüntülendi. Riyazettin Serbest, öldürdüğü Tacettin Başoral'a yardım eden bir kişiye de ateş etti ancak silah tutukluk yaptığı için o kişi kurtuldu. Polis ise olaydan sonra oğlunun durumu için hastaneye giden mobilyacı Riyazettin Serbest'i gözaltına aldı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı. Kaynak:İHA
Gif'lerle Konuşan Robot İcat Eden Mucit 05:25
Gif'lerle Konuşan Robot İcat Eden Mucit 1.788 izlenme - 5 ay önce Mühendis Ahishek Signh, bize soru ve komutları GIF animasyonlarla yanıtlayan Peeqo isimli sevimli bir robot icat etti. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kübalı Taksi Şöförleri Neden Doktorların 10 Katı Kazanıyor 04:57
Kübalı Taksi Şöförleri Neden Doktorların 10 Katı Kazanıyor 5.016 izlenme - 9 ay önce Geçen $40 dolar alan Kübalı doktorlar Akciğer Kanseri Aşısı bulmuş diye solcular paylaşıyordu. Hatta bir tanesi ''şeker yararlıdır desin diye doktorlara para verilen sisteme kapitalizm,akciğer kanseri aşısını bedava dağıtına sosyalizm denir.''Yahu ''Kanser aşısı'' sahahahaaha. Bedava dağıtıyorlarmış. Gidip olalım ahahahahaha.Sonra Çernobile turistik gezi yaparız, bir şey olmaz. Aşılıyız ya. Ben tabi bunlarla dalga geçince nasıl sinirlendiler.Bir tanesi ciddi ciddi ölümle falan tehdit etti :).Ona sosyalistler bulduğu ilaçları kendilerine saklasın dedim.Otomatikman kapitalistler ölür dedim :) Bu arada o haber Küba Devlet Gazetesinin internet sitesinde var.Adamlar aşı yaptık demiyor.Tedavi bulduk demişler.Ama tam olarak ne yaptığını söylememişler.İlacın işlevi olarak ''Mükemmel'' kelimesini kullanmışlar. Bizim solcular uçak yaptık diyen islamcıyla aynı.İdeolojik propaganda için yalandan çekinmiyor.Aynısınız totaliter kafa.
Gökyüzüne Yol Yapan Japon Mühendisler 03:32
Gökyüzüne Yol Yapan Japon Mühendisler 4.541 izlenme - 1 yıl önce Gökyüzüne doğru çıkıyormuş izlenimi veren bu yol tabi ki japon yapımı, adamlar çok uzun bir köprü yapmalarının yanında buna bir de iniş yapmışlar ve karşımıza bu çıkmış. sinir bozucu japon müziği eşliğinde izliyoruz.
Drone Avcısı Bazuka 03:30
Drone Avcısı Bazuka 3.061 izlenme - 1 yıl önce İngiliz mühendis ekibi Drone suçlarını engellemek için bazuka geliştirdi. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Müzikte Alışılagelmedik Bir Madde Kullanan İşsiz 00:59
Müzikte Alışılagelmedik Bir Madde Kullanan İşsiz 4.475 izlenme - 1 yıl önce Elektromekanik Mühendisi Proto, mıknatıslar ve elektrikli arklardan oluşan bir düzenekle ses titreşimlerini plazma ile müziğe çeviren bir hoparlör üretti.
Geleneksel Finlandiya Ahşap Ev Yapımı 25:11
Geleneksel Finlandiya Ahşap Ev Yapımı 5.199 izlenme - 2 yıl önce Ciddi manada hipnoz etkisi yaratan güzel bir video. Ahşap ev yapımı videomuz da hiç bir elektronik unsur olmayışı tamamının el emeği göz nuru sanatsal bir iş olduğu kanaatindeyim. Çivinin dahi sadece çatı yapımında kullanıldığı ahşap evimiz, tahtaların birbirine geçirilmesi ile inşa edilmiştir. İyi seyirler efenim.
El Yapımı Airbus - Antalya 12:34
El Yapımı Airbus - Antalya 4.158 izlenme - 1 yıl önce Bülent Deveci isimli mühendis tarafından yapılan bu şahane airbus A330 tipi uçak, çıkarttığı jet sesi ve güzel iniş kalkış görüntüleriyle gönlümü fethetti. İnsan bir kere de ben uçurabilsem diye içinden geçirmiyor değil. Ayrıca, mühendisin Türk Havayollarıyla herhangi bir bağı yokmuş ve herhangi bir destek de almamış kendilerinden. Ama yine de Türk olduğumuz için destekte alınmasa ilgilenilmese de, kendi ülkemizin havayolunun ismini gururla yaptığımız oyuncağa nakşediyoruz. ''Bu işi sadece Avrupalılar değil TÜRKLER de gayet güzel yapıyor :) Sonuna kadar izlemenizi tavsiye ederim...''
100 yıllık arabayı çalıştırdılar! 01:12
100 yıllık arabayı çalıştırdılar! 5.485 izlenme - 3 yıl önce 305 HP'lik Fiat S76 motoru 1910 yılından bu yana ilk kez çalıştırıldı. Ya da başka bir deyişle, Fiat S76 motorunun sesini 21. yüzyılda ilk kez duyduk. İşte o video.
Scorp - Mesleğinizi Söylediğinizde Sorulan Sorular 01:14
Scorp - Mesleğinizi Söylediğinizde Sorulan Sorular 3.581 izlenme - 2 yıl önce Üniversite sınavını geçebilmek için yıllarca çalıştınız, çabaladınız ve sonunda donanımlı hale geldiniz ve istediğiniz mesleğin bölümüne girdiniz(!) Peki şimdi ne olacak dersiniz? Ailenizin baskısı tam da bitti derken bu sefer teyzelerin, amcaların mesleğimizle ilgili ardı arkası kesilmeyen sorularıyla darlanacağız. Scorperların postları bizden, etrafınızdakilere mesleğinizin açıklamasını yapması hala sizden... Bu ve daha fazlası için; https://scorpapp.com/
11 eylül saldırısına birde mühendis gözüyle bakalım 12:23
11 eylül saldırısına birde mühendis gözüyle bakalım 5.647 izlenme - 6 yıl önce
Güzel Kadınlar Doktor Olamaz 00:49
Güzel Kadınlar Doktor Olamaz 3.544 izlenme - 3 yıl önce Güzel kadınlar sevişmek, çirkin kadınlarsa çalışmak içindir. Cümlesini kullandığımız an olay sonlanacaktır. Oysa ki karşı hipotez olarak 'Çirkin kadın yoktur az votka vardır' sunulduğunda kendimizi lisede yaptığımız münazaralarda konuşuyormuş gibi hissedeceksiniz. Güzellik görecelidir yalanına inanıyorsanız, olacaklardan biz sorumlu değiliz, efendim. Siz ister içerek ister yalan söyleyerek kendinizi kandırabilirsiniz. Ben mi? Şu an güzel bir kadınla yanyana değilim. Sizce olsam, bu açıklamayı mı yazıyor olurdum?
Ayı Kılığına Giren Mühendisten Şantiye Şakası 00:33
Ayı Kılığına Giren Mühendisten Şantiye Şakası 129 izlenme - 1 ay önce Rusya'da bir şantiyede çalışan mühendis, ayı kılığına girip iş arkadaşının üstüne yürüyünce ortaya bu 'eşek şakası' çıktı. Mühendisin gerçek ayı zannedilerek vurulmaması bu komik anların en büyük tesellisi oldu.
Mühendislik Harikası Taşınabilir 4 Kişilik Masa 00:34
Mühendislik Harikası Taşınabilir 4 Kişilik Masa 2.515 izlenme - 2 yıl önce Izzy Swan tarafından icat edilen edilen/tasarlanan çok pratik ve taşıması kolay olan 4. kişilik masa.
Işid Tarafından Yolu Kesilen Türk Mühendisler - Ver Ben Sıkacam 11:45
Işid Tarafından Yolu Kesilen Türk Mühendisler - Ver Ben Sıkacam 2.841 izlenme - 2 yıl önce Efendim görüntülerin Musul'dan olduğu söyleniyor. Musul'un bir bölgesinde çalışan türk mühendislerin yolu ışid tarafından kesiliyor. Çatışma anları film tadında.Bir ara gaza gelen bir eleman "onların alayının .mk ver ben vuracam" diyor. Bu ne rahatlık kardeş.
300 spartalı değil 300 mühendis 01:14
300 spartalı değil 300 mühendis 5.128 izlenme - 7 yıl önce 300 spartalı değil 300 mühendis
Kutlu Doğum Haftası 01:14
Kutlu Doğum Haftası 8.076 izlenme - 5 yıl önce Kutlu doğum haftası.
Mühendise Lego İle Oyna Demişler, O Da... 07:03
Mühendise Lego İle Oyna Demişler, O Da... 2.275 izlenme - 3 yıl önce Mühendise LEGO ile Oyna Demişler, O da...
Ata Demirer - İTÜ Mezuniyet Töreni - Niyazi Gül 06:11
Ata Demirer - İTÜ Mezuniyet Töreni - Niyazi Gül 2.728 izlenme - 2 yıl önce İTÜ Türk Müziği Devlet Konservatuvarı sıralarından geçmiş olan ünlü komedyen Ata Demirer, Niyazi Gül tiplemesiyle seslendirdiği bir video aracılığıyla İTÜ Lisans Mezuniyet Törenine katılarak mezunlara büyük bir sürpriz yaptı. İTÜ'lüleri "doğal mühendis" olarak tanımladığı arıya benzeten Veteriner hekim Niyazi Gül karakteri, disiplinli çalışma ve teknik mükemmellikle özdeşleşen İTÜ'lüleri de "Beenovative" ve “Beelieve" sloganlarıyla özetledi. İncelikle düşünülmüş esprilerle stadı dolduranları kahkahalara boğan Demirer, videonun sonunda yaptığı dokunaklı tebrik konuşmasıyla da tüm katılımcılara duygu dolu anlar yaşattı. İstanbul Teknik Üniversitesi tarafından Makyol'un katkılarıyla Cat People Creative'e hazırlattırılmıştır.
Ağaç Kesme Motorunu Bisiklete Takmak 01:35
Ağaç Kesme Motorunu Bisiklete Takmak 279 izlenme - 4 ay önce Yine ayarsız bir rus ağaç kesme motorunu bisiklete takıp yollara düşüyor. Youtube'da birde bunu nasıl yaptığını anlatan 16 dakikalık video var onu izlemezsiniz diye yüklemiyorum.Merak eden bakabilir yada isterseniz yüklerim.
Diplomalı Mühendis Sanayide Motor Ustalığı Yapıyor 03:03
Diplomalı Mühendis Sanayide Motor Ustalığı Yapıyor 476 izlenme - 8 ay önce Beykent Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği bölümünü bitiren Aykut Alpergin, sanayide motor ustası olarak çalışmaya başladı. Kocaeli’de oturan 27 yaşındaki Aykut Alpergin, 2009 yılında - Beykent Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği bölümünü kazandı. Yaklaşık 5 senede üniversitesi bitiren Alpergin iş aramaya başladı. Ancak kendisine uygun bir iş bulamayan Alpergin, Yarımca Küçük Sanayi Sitesinde bulunan babasına ait oto tamir işyerinde çalışmaya başladı. Motor ustalığı yapan Aykut Alpergin, “2009 yılında Beykent Üniversitesini kazandım. Yaklaşık 5 sene içinde okulumu bitirdim. İş aramaya başladım. Ücret ve mühendise verilen değer açısından tatmin olacağımı düşünmedim” dedi. “3 senedir buradayım” Babasının 42 yıllık oto tamir ustası olduğunu ifade eden Alpergin, “Hem babama destek olmak amacıyla, hem de kendim için oto tamirciliği yapmaya başlardım. 3 seneden beri buradayım. Okul zamanlarımda da, babamın ihtiyaç duyduğu zamanlarda, hafta sonları gelip çalışırdım. Burada devam edeceğimi de düşünüyorum. Piyasada çok fazla mühendis var. Bu yüzden babamın dükkanında çalışmak istedim. Bu işten keyif alıyorum. Burada mekanik üzerine çalışıyoruz. Genelde ön takım üzerine çalışmayı daha çok seviyorum” diye konuştu. Alpergin, babasına ait işi devam ettirerek emeklilik hayali kuruyor. ====================================================== İhlas Haber Ajansı YouTube Kanalına Abone Olmak İçin: http://goo.gl/ZtrNFV İhlas Haber Ajansı Resmi Web Sitesi http://www.iha.com.tr İhlas Haber Ajansı Sosyal Medya Adresleri https://facebook.com/iha.com.tr https://twitter.com/ihacomtr https://instagram.com/ihacomtr/ https://plus.google.com/+ihatr_ihacomtr/ İhlas Haber Ajansı hakkında http://www.iha.com.tr/hakkimizda.html İhlas Haber Ajansı’na ulaşmak için http://www.iha.com.tr/hakkimizda.html
300 Mühendis 01:11
300 Mühendis 3.262 izlenme - 7 yıl önce 300 mühendis-[alisayar]
300 mühendis 01:11
300 mühendis 1.603 izlenme - 6 yıl önce her izleyişimde gül gül ölüyorum dd