Hoşgeldiniz!

mühendisi

Şahin K - Yönetmenin Yatağı 06:14
Şahin K - Yönetmenin Yatağı 116.395 izlenme - 4 yıl önce Medya Mühendisi / Cenk Özakıncı sunar.... Sahin K. in .. Yönetmenin Yatağı Ayça cım reklam deneme çekimine gidiyorum şimdi, belki reklamda oynıcam biliyomusun?
Şahin K - Yönetmenin Yatağı (Yıldız Yaparlar Seni) 05:06
Şahin K - Yönetmenin Yatağı (Yıldız Yaparlar Seni) 36.099 izlenme - 4 yıl önce Medya Mühendisi'nden Şahin Agayla yeni bir prodüksiyon...Tecrübeli yönetmen, sektörün duayeni sayın abimiz Şahin K. hem güzel hem yetenekli kahramanımız Leyla'ya şöhretin basamaklarını tırmandırıyor...
Şahin K - Günah Keçisi (Fragman) 02:28
Şahin K - Günah Keçisi (Fragman) 34.246 izlenme - 3 yıl önce 2007 yılında buz gibi sulardan gelmeyi bırakarak komedyen olmaya karar veren Şahin ağamızın henüz dumanı üstünde olan fragmanını izleyelim. Şahin K olsun çamurdan olsun diyerek sizi şaheserle başbaşa bırakıyorum. Medya Mühendisi ekibinin gerçekleştirdiği, Şahin K'nın başrollerinde oynadığı '' Günah Keçisi '' ... http://www.facebook.com/medyamuhendisi
Dilenci Görünümlü Atom Mühendisi 03:08
Dilenci Görünümlü Atom Mühendisi 15.540 izlenme - 5 yıl önce Konyanın meşhur dilenci görünümlü atom mühendisi.
Sagopa Kajmer - Cümle Mühendisi 03:54
Sagopa Kajmer - Cümle Mühendisi 13.029 izlenme - 8 yıl önce cümle mühendisi
M.ö Sex İn İcadı :))) 01:13
M.ö Sex İn İcadı :))) 6.164 izlenme - 9 yıl önce kopma garantili arkadaşlar kaçırmayın :))
Sagopa Kajmer Cümle Mühendisi 03:58
Sagopa Kajmer Cümle Mühendisi 7.989 izlenme - 9 yıl önce sagopa kajmer
Sagopa Kajmer Cümle Mühendisi 04:01
Sagopa Kajmer Cümle Mühendisi 3.427 izlenme - 9 yıl önce
Gıda İntoleransı Testi Nasıl Yapılır? 03:22
Gıda İntoleransı Testi Nasıl Yapılır? 2.823 izlenme - 4 yıl önce Gıda intoleransı hakkında merak edilen soruların yanıtları MigrosTV'de. Bu kez konumuz gıda intoleransı testi. Gıda İntoleransı Testi Nasıl Yapılır, yanıtı Biyomedikal Mühendisi Enis Kırımlı ile videomuzda. Sağlıklı yaşama dair uzman görüşleri için MigrosTV ekranlarında kalmaya devam edin. http://migrostv.migros.com.tr/
Şahin K.'dan Sosyal Mesaj - Günah Keçisi 01:02
Şahin K.'dan Sosyal Mesaj - Günah Keçisi 1.994 izlenme - 3 yıl önce Pornocu olarak ünlenen ve bu mesleği bıraktıktan sonra sinemaya yelken açan Şahin K, bu film hayatımı anlatmasa da hayatımdan kesitler var demişti. İşte o kesitlerden bir bölüm... Verdiği sosyal mesaj, gerçekten yaşlı, genç, iyi, kötü, güzel, çirkin her insanı etkileyecek cinsten! diğer şahin k içerikleri: http://alkislarlayasiyorum.com/?page=search&search_keyword=şahin+k
Sagopa Kajmer - Cümle Mühendisi 03:54
Sagopa Kajmer - Cümle Mühendisi 2.342 izlenme - 4 yıl önce Sagopa Kajmer | Cümle Mühendisi
Apaçiler'den Bowling Bilardo Daşak Şov(Sagopa Kajm 04:33
Apaçiler'den Bowling Bilardo Daşak Şov(Sagopa Kajm 5.491 izlenme - 10 yıl önce sagopa kajmer baytar,sagopa kajmer cümle mühendisi,sagopa kajmer videları,kdz ereğli apaçileri,apaçi67,apaçiler,en kral apaçiler,apaçi videoları,apaci videolari,serdar,murat,en kral süper komik videolar,sagopa kajmer
Sagopa Kajmer 21.06.08 Bostancı 10:48
Sagopa Kajmer 21.06.08 Bostancı 6.409 izlenme - 10 yıl önce sagopa kajmer bostancı konserinden sago giriş. bir kulaç daha atsam..al birde burdan yak(cümle mühendisi nakarat),karikatür komedya(bebeğim öldü nakarat)
Sagopa Kajmer-Cümle Mühendisi 03:49
Sagopa Kajmer-Cümle Mühendisi 4.306 izlenme - 9 yıl önce
sagopa kajmer - cümle mühendisi 04:04
sagopa kajmer - cümle mühendisi 1.577 izlenme - 6 yıl önce sagopa kajmer - cümle mühendisi - [alisayar]
Dilenci Görünümlü Atom Mühendisi 03:08
Dilenci Görünümlü Atom Mühendisi 773 izlenme - 3 yıl önce Bir üniversite öğrencisine atomu sorun; bir de dilenci deyip geçtiğimiz, burun kıvırdığımız bu pir-i faniye. Maşallah atomu kendisi icat etmiş gibi sayıp döküyor amcamız.
Kelime Oyunu - Meme 01:18
Kelime Oyunu - Meme 1.074 izlenme - 3 yıl önce Kelim Oyunundaki yarışmacımız 2 Üniversite mezunudur. Normalde su mühendisi olan bayan açıktan da Türk dili ve edebiyatı bitirmiştir. Kelime dağarcığım da geniş, Arapça ve Farsça kelimelere aşınayım demiştir yarışmaya başlamadan önce...O dillerle o kadar haşır neşir olmuş ki Türkçe olan, üstelik kadını kadın yapan o muhteşem şeyi unutmuştur.
Hayat bir ses mühendisi için çok zor 01:09
Hayat bir ses mühendisi için çok zor 1.198 izlenme - 5 yıl önce Hayat bir ses mühendisi için çok zor (Life is hard for a sound engineer)
Gökhan Abur – Hata Bende (1968) 03:00
Gökhan Abur – Hata Bende (1968) 722 izlenme - 3 yıl önce Şimdilerde NTV'de hava durumu sunuculuğu yapan eski ses sanatçısı Gökhan Abur'un bir 45'liği… Bu kadar güzel şarkılar yapıp ardından nasıl müziği bırakmış, bırakabilmiş anlayamadım gitti.
Günah Keçisi - Fragman (Şahin K) 01:30
Günah Keçisi - Fragman (Şahin K) 1.245 izlenme - 3 yıl önce "GÜNAH KEÇİSİ" 21 Ocak 2011'de sinemalarda ! Yönetmen : Cenk Özakıncı Senaryo : Alper Erze Müzik : Batuhan Fırat Görüntü Yönetmeni : Aydoğan Yıldız Sanat Yönetmeni : Alper Yanar Yapım : Medya Mühendisi / Kayahan Nacar / Ceyhun Büyükbeşe Oyuncular : Şahin K, Ferdi Kurtuldu, Turgay Tanülkü, Nebil Sayın, Diler Öztürk, Nuri Alço, Coşkun Gögen, Nihan Can Çakar, Yıldırım Memişoğlu, Kürşat Kahramanoğlu, Sevtap Parman, Tuncay Koçal.
Bir Endüstri Mühendisi Olarak Sizi En Çok Tatmin Eden Şeyler Nelerdir? 01:02
Bir Endüstri Mühendisi Olarak Sizi En Çok Tatmin Eden Şeyler Nelerdir? 464 izlenme - 4 yıl önce Solvoyo'da Chief Innovation Officer olarak çalışan Ömer Bakkalbaşı, endüstri mühendisliğinin tatmin edici noktalarını anlattı. Ömer Bakkalbaşı'nın bütün anlatımları için; www.anlatsin.com/omer-bakkalbasi Diğer bütün anlatımlar için; www.anlatsin.com
Ziraat Mühendisi Bir Damadın Önemi 01:09
Ziraat Mühendisi Bir Damadın Önemi 502 izlenme - 3 yıl önce Ziraat Mühendisi bir damadın önemini ancak toprak uğraşan yurdum insanı bilebilir. Keşke ülkemizde tarım gerekli önem verilse de ziraat mühendisleri daha rahat iş bulsa...
Adnan Oktar'ın Ayakta Görüntüsü (Atom Mühendislerine Özel) 00:17
Adnan Oktar'ın Ayakta Görüntüsü (Atom Mühendislerine Özel) 487 izlenme - 3 yıl önce yoğun istek üzerine, bu adamın ayakta neden görüntüsü hiç yok, neden hep kelle izliyoruz gibi soruların neticesinde bu kısacık görüntüyü zorla da olsa bulduk ve siz değerli atom miyendizlerine sunduk. dünyayı kurtarmanızı 18 saniyeliğine böldüğümüz için kusura bakmayın.
G.te Giren Şemsiye Açılmaz (Cem Toker) 15:53
G.te Giren Şemsiye Açılmaz (Cem Toker) 280 izlenme - 1 yıl önce Daha önce 1-2 bin kadar videosunu yayınladığım Besim Tibuk'tan kalan ilginç bir gelenek var ldp'lilerde.gündemi değerlendirirken bayağı halka iniyorlar.işte gerçek halkçılık budur. sevan nişanyan'da zamanında habertürk'te ermeni soykırımı hakkında münazara yaparken ''sikilmiş götün davası olmaz'' demişliği vardır. kendisi ldp'den mv adayı olmaya çalışmıştı,ysk iznin vermemişti. videonun kaynağı: https://www.youtube.com/watch?v=Pk8x0JCr4-o
Hipnoz Eden Zincir Üretim Makinesi 00:25
Hipnoz Eden Zincir Üretim Makinesi 288 izlenme - 3 yıl önce Her sektörde el emeğini ele geçiren insan üretimi makinelerden birini sizlerle paylaşmak istedim.
Önce İnsan Ol 10:58
Önce İnsan Ol 74 izlenme - 11 ay önce Otostop sohbetleri adlı kanalı bilen bilir kanal sahibi Onur yaptığı videoda ırkıçılığa ayrımcılığa karşı otostop sohbetini izleceğiz.
 Her duyduğunuza inanmayın 01:09
Her duyduğunuza inanmayın 359 izlenme - 5 yıl önce İşte bir tonmaister (ses mühendisi - ses teknisyeni) dramı!
Daha Karpuz Kesecektik - Kim Milyoner Olmak İster 01:00
Daha Karpuz Kesecektik - Kim Milyoner Olmak İster 270 izlenme - 3 yıl önce Yarışmacı bir hışımla gelip elenmiş, elendiği soruya verdiği cevabı görünce de direk akla direk yahu daha karpuz kesecektik diyesim geldi. Neyse Kenan abi hayırlı işler maşallah yine tam gaz devam yarışma.
Dilenci Görünümlü Atom Mühendisi 03:08
Dilenci Görünümlü Atom Mühendisi 222 izlenme - 5 yıl önce Konyanın meşhur dilenci görünümlü atom mühendisi herkezi şaşırttı.
Sagopa Kajmer Cümle Mühendisi 03:54
Sagopa Kajmer Cümle Mühendisi 140 izlenme - 6 yıl önce sagopa kajmer cümle mühendisi