Hoşgeldiniz!

Mükemmel Gösteri

Mükemmel Gösteri 01:17
Mükemmel Gösteri 3.666 izlenme - 7 yıl önce diyecek tek kelime bile yok
f-35 den mükemmel gösteri 00:22
f-35 den mükemmel gösteri 5.054 izlenme - 8 yıl önce inanılması çok zor bi mavevra muhteşem olmuş
Mükemmel Gösteride Süper Bir Acapella 05:22
Mükemmel Gösteride Süper Bir Acapella 287 izlenme - 4 yıl önce Süper Yetenek Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Abdullah Kiraz 00:47
Abdullah Kiraz 258 izlenme - 6 yıl önce abdullah kiraz
Mükemmel Gösteri (Amerikayı Ekran Başına Kilitledi) 05:21
Mükemmel Gösteri (Amerikayı Ekran Başına Kilitledi) 81 izlenme - 3 yıl önce Yetenek Sizsiniz Türkiye dans ışık gösterisi
90 Derecelik Açı İle Go Pro Eşliğinde Mükemmel Gösteri Yapmak 02:24
90 Derecelik Açı İle Go Pro Eşliğinde Mükemmel Gösteri Yapmak 188 izlenme - 3 yıl önce Günümüz teknolojisinde basamakları hızlı bir şekilde tırmanan Go Pro ile çekilmiş bu mükemmel görüntüleri izliyorsunuz. Bu videolar genelde Go Pro tarafından tanıtım ve viral için hazırlansa da, ne kadar mükemmel bir ürün olduğunu inkar etmeye gerek yok. 90 derecelik açıda Go Pro eşliğinde mükemmel görüntüler efendim. İyi seyirler..
Go Pro - Bullet Time Atletizm Gösterisi 03:51
Go Pro - Bullet Time Atletizm Gösterisi 68 izlenme - 2 yıl önce Max Payne oyunlarından ve Matrix filmlerinden aşina olduğumuz “bullet time” efekti, görünen o ki atletizm de de harika sonuçlar çıkartabiliyor. Marc Donahue’nun 20 GoPro kamerasıyla çektiği bu videoyu mutlaka izlemenizi tavsiye ederim. Sanat ve teknoloji bu alanlarda daha bir ayrı güzel olsa gerek. İyi seyirler efendim.
Uçağa Taktığı Kıvılcımlı Fişeklerle Mükemmel Gösteri Yapmak 01:02
Uçağa Taktığı Kıvılcımlı Fişeklerle Mükemmel Gösteri Yapmak 47 izlenme - 3 yıl önce Yine harika bir iş gerçekten. Gene Soucy tarafından çekilen bu videoda bir uçağın üzerine takılan kıvılcımlı fişeklerle yapılan mükemmel gösteriyi izliyorsunuz. Seyircilerin beğeniyle izleyip takip ettiği gösteride ortaya böyle etkileyici görüntüler çıkmış. İyi seyirler!