Hoşgeldiniz!

Mümtaz Sevinç Videoları İzle

Deli Divane - 1. Bölüm (1997) 44:27
Deli Divane - 1. Bölüm (1997) 7.562 izlenme - 2 yıl önce Ebru Gündeş'in Star'da yayınlanan bomba dizisidir. Konusu kısaca şöyledir: Ebru sorunlu bir genç kızdır, ağzını bükerek sağa sola bakmakta, somurtmaktadır, bunu gören Berke ona aşık olur, deli divane olur, 12 bölüm boyunca kendini vurur, sakatlar. Ebru'ysa somurtur, dudakları morarır. Oyuncular: Ebru Gündeş, Gökhan Arsoy, İpek Tuzcuoğlu, Kutay Köktürk, Mümtaz Sevinç, Melih Çardak, Tuncer Necmioğlu, Almula Merter, Gökçe Yanardağ, Hazım Körmükçü, Gül Vergon, Doğan Aybay, Mehmet Ulay, Müge Oruçkaptan, Fatoş Tez, Hakan Akçin, Yalçın Güzelce, Kenan Bal, Asuman Çakır, Ülkü Ülker, Mehmet Uğur, Hakkı Kıvanç, Erdoğan Sıcak, Tamer Güler, Nilgün Çolak, Yekta Kopan, Ceyda Düvenci, Görkem Turgut, Gazanfer Şener, Aykut Eroğlu, Ferdi Özkul, Ahenk Demir
Çifte Bela Dizisi 1.Bölüm (2001 - Kanal D) 39:11
Çifte Bela Dizisi 1.Bölüm (2001 - Kanal D) 4.140 izlenme - 2 yıl önce Çocukluğumuzun ve 90'ların vazgeçilmez dizilerinden,her bölümünü zevkle izlediğimiz ve büyük üstad sevgili Mümtaz Sevinç,Nadide Sultan ve Ayşe Tolga'nın başrol oynadığı efsane Çifte Bela dizisinin 1.bölümüdür. Osman büyük bir takımda teknik direktörlük yapan iki çocuk babası birisidir.Eşi ölmüştür ve kızları Ayşegül ve Fatmagül ile yaşamaktadır. Osman,kızları,onların aşkları ve hizmetçileri Kezban'ın yaşadıkları anlatılır. Çifte Bela, 2001'de Kanal D'de yayımlanmıştır.Başrollerinde Mümtaz Sevinç,Nadide Sultan ve Ayşe Tolga oynamıştır.Çifte Bela'nın yönetmeni Bülent Özdural,yapımcısı Kanal D'dir.39 bölüm olarak yayınlanmıştır. Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak istedim. İyi nostaljiler.
Deli Divane - 2. Bölüm (1997) 49:21
Deli Divane - 2. Bölüm (1997) 5.466 izlenme - 2 yıl önce Ebru Gündeş'in Star'da yayınlanan bomba dizisidir. Konusu kısaca şöyledir: Ebru sorunlu bir genç kızdır, ağzını bükerek sağa sola bakmakta, somurtmaktadır, bunu gören Berke ona aşık olur, deli divane olur, 12 bölüm boyunca kendini vurur, sakatlar. Ebru'ysa somurtur, dudakları morarır. Oyuncular: Ebru Gündeş, Gökhan Arsoy, İpek Tuzcuoğlu, Kutay Köktürk, Mümtaz Sevinç, Melih Çardak, Tuncer Necmioğlu, Almula Merter, Gökçe Yanardağ, Hazım Körmükçü, Gül Vergon, Doğan Aybay, Mehmet Ulay, Müge Oruçkaptan, Fatoş Tez, Hakan Akçin, Yalçın Güzelce, Kenan Bal, Asuman Çakır, Ülkü Ülker, Mehmet Uğur, Hakkı Kıvanç, Erdoğan Sıcak, Tamer Güler, Nilgün Çolak, Yekta Kopan, Ceyda Düvenci, Görkem Turgut, Gazanfer Şener, Aykut Eroğlu, Ferdi Özkul, Ahenk Demir
Mahallenin Muhtarları - Deniz Akkaya (2000) 20:57
Mahallenin Muhtarları - Deniz Akkaya (2000) 926 izlenme - 2 yıl önce Deniz Akkaya'nın da yolu geçti Mahallenin Muhtarları'ndan.Şimdi de çok güzel ama o yıllarda daha çıtır,daha seksi tabii ki.Bunu inkar edemeyiz.Delüğanlılar için dadundan yenmeyecek bir içerik.Vatan Şaşmaz,Simge Selçuk ve rahmetli Mümtaz Sevinç de var içerikte.
Bir İhsan Yüce şiiri : Ekmek, Şarap, Sen, ve Ben 04:56
Bir İhsan Yüce şiiri : Ekmek, Şarap, Sen, ve Ben 749 izlenme - 2 yıl önce mazlum çimen'in ilk albümünde bulunan mümtaz sevinç'in seslendirdiği harikulade şiir. şiir kimin sorusuna ihsan yüce dersen pek kişi "hımm.." der. oysa ihsan yüce tam bir sinema emekçisidir. biz o'nu en çok neşeli günler filminde adile naşit'le evlenen sarhoş -şiirdeki gibi- nazif bey olarak hatırlarız.
Çifte Bela - Jenerik (2001) 02:18
Çifte Bela - Jenerik (2001) 480 izlenme - 2 yıl önce Yaz aylarında sokaktan kan ter içinde dönüp yeşil eriğimi,buz dolu kasemi ve tuzumu alıp televizyon başına geçtiğim yıllarda izlemeye doyamadığım bu dizinin eksikliğini bu sitede hissediyordum. Merhum Mümtaz Sevinci de anmış olalım.
Sev Kardeşim - 1. Bölüm (2006) 01:06:44
Sev Kardeşim - 1. Bölüm (2006) 543 izlenme - 2 yıl önce 2006-2007 yıllarında 2 sezon yayınlanmış,ilk bölümde Mümtaz Sevinç'in vefatından sonra Yeşilçam'ın usta oyuncularından sevgili Serdar Gokhan'ın yerine geçtiği,başrollerini Hande Ataizi,Davut Güloğlu,Kamil Sönmez ve usta oyuncu Ahmet Gülhan'ın yer aldığı,artık nostalji kategorisine girmiş 2006 yapımı Sev Kardeşim dizisinin 1.bölümüdür. Dizinin bize bölümlerini aktaran Youtube'daki Şehnaz Tango kanalına ve Facebook'taki Eski Diziler sayfasına teşekkür ederiz. Video,Youtube'daki Şehnaz Tango kanalından alınmıştır. Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak ve usta oyuncu sevgili Mümtaz Sevinç'i huzurunuzda bir kez daha anmak istedim. İyi nostaljiler.
Şehnaz Tango - Jenerik (1994) 02:08
Şehnaz Tango - Jenerik (1994) 539 izlenme - 2 yıl önce Şehnaz Tango, başrollerini Perran Kutman ve Erdal Özyağcılar'ın paylaştığı 1994'te yayına giren televizyon dizisidir. 3 Ekim 1994 Perşembe akşamı Show TV'de "Sevgi ve Aşkın Dansı" sloganıyla yayına girdi. Dizi, ayakları yere basan, ciddi bir kadın olan Şehnaz ile onun bulutlarda dolaşan "Tango" lakaplı eski kocası Muhsin arasında yaşanan bazen komik, bazen de hüzünlü aşk öyküsünü anlatıyor. Başta 13 bölüm olarak çekilmesi planlanan dizi 7'den 70'e ülkenin her yerinde büyük yankı uyandırınca 4 sezon sürmüştür. Dizi, 2. sezonunun başladığı tarih olan 2 Ekim 1995 Pazartesi 21.15'te, Star TV'de yayına girmiştir. 3. sezon sonunda Erdal Özyağcılar diziden ayrılmıştır ve 4. sezon başladıktan 3 ay sonra dizi, reytinglerinin düşmesi nedeniyle yayından kaldırılmıştır. Reytinglerin düşmesinin nedeni altında Şehnaz'ın evlilik dışı hamile kalması da etken olarak gösterilmiş; ancak dizinin yayından kaldırılması kanalın telefonlarının kilitlenmesine, kanala ülke çapında büyük tepkiler gelmesine hatta insanların sokaklara dökülüp protesto yürüyüşlerine bile çıkmalarına neden olmuştur Şehnaz, Türk kadınını çok iyi temsil eden, Şehnaz Tango ise her insanın kendinden bir şeyler bulduğu tüm zamanların en iyi yerli dizileri arasında yerini almıştır. Dizinin diğer oyuncuları ise Alev Sezer, Füsun Demirel, Gülen Karaman, Serra Yılmaz, Günay Karacaoğlu, Oya İnci, Alev Oraloğlu, Macide Tanır, Muhip Arcıman, Mümtaz Sevinç, Selda Özer, İpek Tenolcay, Nejat İşler, Kamil Güler, Ayşe Tolga ve Ceren Soylu, Levent Özdilek'dir. Hafızalarda yer eden unutulmaz replikleri ile dizinin senaryosunu ise Oya Yüce yazmıştır. Toplamda 130 bölüm sürmüştür. Dizi, 4. sezonu yayındayken Perran Kutman'a Magazin Gazetecileri Derneği'nin düzenlediği Altın Objektif Ödüllerinin 5.sinde Yılın Dizi Yıldızı-Kadın ödülünü kazandırmıştır. (alıntıdır)
Türkiye'nin İlk Korku Dizisi SIR 1. Fragman 02:39
Türkiye'nin İlk Korku Dizisi SIR 1. Fragman 306 izlenme - 3 yıl önce Türkiye'nin İlk Korku Dizisi SIR 1. Fragman
Sadık Gürbüz ve Mümtaz Sevinç - Şiir Okumaları 09:17
Sadık Gürbüz ve Mümtaz Sevinç - Şiir Okumaları 174 izlenme - 2 yıl önce sadık gürbüz'ün radyo barışta yanılmıyorsam 2002-2003 yıllarında yaptığı programından bir bölüm. mazlum çimenin parçası eşliğinde nazım hikmet, gülsüm cengiz, hasan hüseyin korkmazgil şiirlerinden parçalar okuyorlar ve kısa da olsa sohbet ediyorlar (ayrıca belirtmeliyim ki bu radyo kaydının devamını ve(ya) farklı zamanlardaki kayıtlarını bulamadım, bilgisi olan birisi paylaşabilirse çok iyi olur ). çok güzel iki insan, iki değerli sanatçı tüm güzelliğiyle yaşıyor mümtaz sevinç yüreğimizde, kavgamızda
Kıssadan Hisse (1988) 02:55
Kıssadan Hisse (1988) 100 izlenme - 2 yıl önce Programın her bölümünde bir atasözünden veya deyimden yola çıkılmış. O konu da izleyiciye kıssadan hisse verilmiş. Sohbetlerle, dramalarla, şarkılarla. Hikayeleri Mümtaz Sevinç anlatıyor. Bu notum onun sesini özleyenlere..