Hoşgeldiniz!

mumyalama

Buzhane Elmasının Sıcak Suya Tepkisi 02:20
Buzhane Elmasının Sıcak Suya Tepkisi 8.503 izlenme - 2 yıl önce Elmaların diri kalması için buzhaneye atılırken yapılan mumyalama işlemini sıcak su karşısındaki verdiği tepkimeyi izliyoruz. ben zenciyim oğlum bana bir şey olmaz diyebilirsiniz o bizi bağlamaz, bilinçli bireyler dikkatli olun.
Canlıcanlı Mumyalama 03:50
Canlıcanlı Mumyalama 5.828 izlenme - 11 yıl önce bir insan canlı canlı nasıl mumyalanır isleyin. kanınız donacak
Body Worlds - Plastinasyon İşlemi 06:21
Body Worlds - Plastinasyon İşlemi 621 izlenme - 3 yıl önce İzmir'de gitme fırsatı buldugum human body exhibition sergisinin nasıl yapıldıgını biraz araştırdım ve nette bu videoya rastlayıp paylaşmak istedim.
Eşek Arısını Mumyalayan Örümcek 03:09
Eşek Arısını Mumyalayan Örümcek 216 izlenme - 4 yıl önce Yakalanan bir dev eşek arası örümcek ağına atılıyor. İşte sonrası.
Mumyalama Süreci 02:33
Mumyalama Süreci 266 izlenme - 4 yıl önce Mumyalama Süreci the Mummification Process: Https://www.khanacademy.org/partner-content/getty-museum/getty-art-conservation/v/the-mummification-process
Mumyalama İşleminde Kullanılan Malzemeler Şaşırttı 03:19
Mumyalama İşleminde Kullanılan Malzemeler Şaşırttı 26 izlenme - 10 ay önce Türkiye’nin en zengin mumya koleksiyonunun bulunduğu Amasya Müzesindeki 800 yıllık Müslüman ve Türk mumyaların mumyalama işleminde tuz, soğan ve bal gibi maddelerinde kullanıldığı değerlendiriliyor. İyi Seyirler. Bu video ve Daha Fazlasını izlesene.com/iskeletadam kanalında bulabilirsiniz. Kanalıma Abone Olmayı Unutmayın! Sosyal Medya Hesaplarımız. Takip Edin!. Facebook : iskeletadam Twitter: iskeletadam_ İnstagram : iskeletadamm Alkislarlayasiyorum : iskeletadam