Hoşgeldiniz!

münevver

Münevver Karabulut Cinayetinde Rekor Tazminat 00:29
Münevver Karabulut Cinayetinde Rekor Tazminat 35.796 izlenme - 3 yıl önce Münevver Karabulut'un ailesi, Cem Garipoğlu'nun ailesine açtığı tazminat davasında karar çıktı. Küçükçekmece 5. Aile Mahkemesi’nde görülen duruşmada, Garipoğlu ailesi aleyhine açılan toplam 2 milyon liralık tazminat davası görüşüldü. Kararını açıklayan mahkeme, Garipoğlu ailesinin Karabulut ailesine 37 bin 500 TL maddi, 1 milyon 250 bin TL de manevi tazminat ödemesine hükmetti. Maddi tazminat cezası, Cem Garipoğlu ile babası Mehmet Nida ve annesi Makbule Tülay Garipoğlu’na kesildi. Manevi tazminat cezası ise, yine Garipoğlu ve ailesince, Münevver Karabulut’un anne, babası ve kardeşi İbrahim Enver Karabulut’a ödenecek.
Cem Garipoglu'nun Ölmeden Önceki Son Görüntüleri 03:32
Cem Garipoglu'nun Ölmeden Önceki Son Görüntüleri 26.429 izlenme - 2 yıl önce 17 yaşındaki lise öğrencisi Münevver Karabulut'u başını keserek öldüren ve 24 yıl hapis cezası alan Cem Garipoğlu'nun Silivri’de 5 No'lu L Tipi Kapalı Cezaevi'nde kendini asarak yaşamına son verdi. Garpoğlu'nun bugün tek kişilik odasında, kendini asmış halde bulunduğu belirtildi.Garipoğlu'nun cenazesi, işlemlerin ardından cezaevinden Adli Tıp Kurumu'na sevk edilecek. Cem Garipoğlu'nun intihar etmesi sosyal medyaya da bomba gibi düştü. Garipoğlu'nun intiharı Twitter'da en çok konuşulan olaylar arasına girdi.
Münevver Karabulut - Özel Klip 04:03
Münevver Karabulut - Özel Klip 54.832 izlenme - 8 yıl önce mekanın cennet olsun münevver
cem garipoğlu son görüntüleri)): 06:25
cem garipoğlu son görüntüleri)): 40.795 izlenme - 7 yıl önce münevveri vahşi bir şekilde öldüren ve aradan uzun zaman geçmesine rahmen cem garipoğlu hala yakalanamadı...!
Münevver Karabulut Anısına 04:23
Münevver Karabulut Anısına 19.455 izlenme - 7 yıl önce münevver karabulut anısına bir slayt...
Cem Garipoğlu En Son Böyle Görüntülenmişti 00:20
Cem Garipoğlu En Son Böyle Görüntülenmişti 8.958 izlenme - 2 yıl önce 17 yaşındaki lise öğrencisi Münevver Karabulut'u başını keserek öldüren ve 24 yıl hapis cezası alan Cem Garipoğlu'nun Silivri’de 5 No'lu L Tipi Kapalı Cezaevi'nde kendini asarak yaşamına son verdi. Garpoğlu'nun bugün tek kişilik odasında, kendini asmış halde bulunduğu belirtildi.Garipoğlu'nun cenazesi, işlemlerin ardından cezaevinden Adli Tıp Kurumu'na sevk edilecek. Cem Garipoğlu'nun intihar etmesi sosyal medyaya da bomba gibi düştü. Garipoğlu'nun intiharı Twitter'da en çok konuşulan olaylar arasına girdi.
münevver ölüme böyle gitti 04:45
münevver ölüme böyle gitti 21.480 izlenme - 7 yıl önce münevver karabulut´un katili cem garipoğlu böyle görüntülendi.
Münevver Karabulut - Özel Klip 02:31
Münevver Karabulut - Özel Klip 17.775 izlenme - 7 yıl önce ::::mekanın cennet olsun::::
Fazıl Say'la Düet Yapan Münevver Teyze 02:00
Fazıl Say'la Düet Yapan Münevver Teyze 2.970 izlenme - 1 yıl önce İşte muhteşem bir Anadolu Kadını ve muhteşem bir sanatçı buluşması. Antalya Elmalı Bayralar Köyü'nden 65 yaşındaki Münevver Teyze, köyden hususi Antalya merkeze Fazıl Say ile görüşmeye gitti. Ona köy yumurtası hediye etti. Fazıl Say'ı köyüne davet etti, sanatçıdan Bayralar Köyü'ne kesin geleceğinin sözünü de almış oldu. Birlikte piyano çaldılar. "Alıntıdır"
Beethoven Okuyan Münevver Teyze 01:30
Beethoven Okuyan Münevver Teyze 5.538 izlenme - 1 yıl önce Antalya'nın Elmalı ilçesi Bayralar Köyü'nde müziğe meraklı Münevver Teyze ile o köyde müzik öğretmeni olan Emre Dayıoğlu'nun sohbeti. Münevver Teyze, ''Beethoven yaşasaydı, bizim köye davet ederdik.'' diyor.
Münevver Karabulut Anısına 05:25
Münevver Karabulut Anısına 9.195 izlenme - 7 yıl önce münevver karabulut'u hiç unutmayacağız !.
Ünal Torun' Dan Münevver Karabulut Anısına - Beni 03:16
Ünal Torun' Dan Münevver Karabulut Anısına - Beni 14.246 izlenme - 7 yıl önce tanımıyor olabiliriz ancak herkes gibi bizimde içimiz acıyor..bu şiir sanki ona yazılmışş münevver karabulut anısına - beni güzel hatırla - yorumlayan ünal torun
münevver ölüme böyle gitti!!! 05:27
münevver ölüme böyle gitti!!! 4.066 izlenme - 7 yıl önce cem garip oğlunun münevverin cesedini nasıl tasıdıgını anlatıyo
Münevver Gümüş - GÖNÜL YARASI 03:30
Münevver Gümüş - GÖNÜL YARASI 7.023 izlenme - 4 yıl önce Münevver Gümüş-GÖNÜL YARASI
Piramit'e Katılan Yarışmacı Güzelliği ve Sempatisiyle Büyüledi 01:19
Piramit'e Katılan Yarışmacı Güzelliği ve Sempatisiyle Büyüledi 59 izlenme - 3 hafta önce 'Piramit'e katılan Büşra Münevver isimli yarışmacı, güzelliği ve sempatisiyle herkesi kendine hayran bıraktı. Yarışmacıyı kameramanın sürekli aynı açıdan çekmesi dikkatlerden kaçmadı. Show TV ekranlarında yayınlanan 'Piramit' isimli programa katılan yarışmacı Büşra Münevver Öztepe, sempatik tavırları, güzelliği ve sesiyle dikkat çekti. KAMERAMAN AYNI AÇIYA ODAKLANDI Yarışmanın heyecanıyla zaman zaman frikik veren yarışmacıyı kameramanın sürekli aynı açıdan çekmesi de dikkatlerden kaçmadı.
cem garipoğlu, testereyi böyle aldı 02:21
cem garipoğlu, testereyi böyle aldı 8.325 izlenme - 7 yıl önce münevver karabulutun katil zanlısı cem g.nin cinayet günü güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerini habertürk ele geçirdi. cem g.nin, genç kızın cesedini parçalamak için nalbura testere almaya gitmesi, münevverin cesedini koyduğu gitar çantası ile evden çıkması güvenlik kameralarına yansıyor.
Münevver Ozdemir Asf 04:34
Münevver Ozdemir Asf 4.527 izlenme - 6 yıl önce
Münevver Özdemir & Cahildim Dünyanın Rengine Kandım 04:17
Münevver Özdemir & Cahildim Dünyanın Rengine Kandım 2.703 izlenme - 2 yıl önce Hazırlayan:Erhan Duzturk
cem garipoglu teslim oldu ( cnn turk 17.09.2009 ) 05:32
cem garipoglu teslim oldu ( cnn turk 17.09.2009 ) 9.490 izlenme - 7 yıl önce münevver karabulut'un katil zanlısı 17 yaşındaki cem garipoglu avukatıyla birlikte gece 00:45'de İstanbul bahçelievlerdeki asayiş Şube müdürlüğüne teslim oldu.
Münevver Özdemir - Kınıfır 03:40
Münevver Özdemir - Kınıfır 2.209 izlenme - 2 yıl önce Şarkı Sözleri / Türk Sanat Müziği: Yar uzakta gözüm görmez gülüm aman Uzatıram elim yetmez Hasretini çektiğime Sözlerim çok dilim dönmez Kınıfır karanfil bed renk olur Aşka düşen denk olur İsterem başıya başına gele Göresen ne renk olur Kan gelir her gözyaşımdan gülüm aman Ne çektim cahil başımdan Tutacak dalım kalmadı Ağlaram can ataşından.
münevver karabulut - küçüksün..ölemezsin... 04:05
münevver karabulut - küçüksün..ölemezsin... 4.942 izlenme - 7 yıl önce kaybettiğimiz kardeşimiz anısına, turksetup.com ekibinden bir çalışma.
Münevver Özdemir - Maraş Maraş 02:56
Münevver Özdemir - Maraş Maraş 4.034 izlenme - 7 yıl önce httpwwwk3moinfo httpwwwceptemaorg httpwwwkelepceorg httpwwwmp3haneorg
Cem Garipoğlu İntihar Etti Son Dakika !!! 00:25
Cem Garipoğlu İntihar Etti Son Dakika !!! 1.220 izlenme - 2 yıl önce 17 yaşındaki lise öğrencisi Münevver Karabulut'u başını keserek öldüren ve 24 yıl hapis cezası alan Cem Garipoğlu kendini asarak intihar etti. Silivri'de 5 N...
Sensiz Geçen Günler.. 05:32
Sensiz Geçen Günler.. 3.439 izlenme - 7 yıl önce münüye...
Münevver Özdemir-Evlerinin önü yonca 04:03
Münevver Özdemir-Evlerinin önü yonca 377 izlenme - 9 ay önce Münevver Özdemir-Evlerinin önü yonca Yükleyen-Mustafa Özdemir ŞARKI SÖZLERİ Evlerinin önü yonca Yonca kalkmış dam boyunca Boyu uzun beli ince Ninne yavrum ninne Esmer yavrum ninne Ninne ninne Evlerinin önü lala Saki doldur ver piyala Sarhoş olak düşek yola Ninne yavrum ninne Esmer yavrum ninne Ninne ninne Evlerinin önü bakla Güvercinler atar takla Al beni koynunda sakla Ninne yavrum ninne Esmer yavrum ninne Ninne ninne Evlerinin önü susam Sıyrılıp koynuna girsem Her gün sabah boyun görsem Ninne yavrum ninne Esmer yavrum ninne Ninne ninne
Bir Fidan Olsam - Münevver Gümüş 03:37
Bir Fidan Olsam - Münevver Gümüş 3.143 izlenme - 4 yıl önce Münevver Gümüş den canlı performans...Bağlaması ile sesi ile harika bir çalışma...güzel bir ses ve yorum....
Münevverin Anısına Kardeşinden 03:58
Münevverin Anısına Kardeşinden 2.427 izlenme - 8 yıl önce münevverin anısına
Cem Garipoğlu İntihar! 00:51
Cem Garipoğlu İntihar! 1.168 izlenme - 2 yıl önce Türkiye'nin en çok konuştuğu cinayetin faili olan Cem Garipoğlu cezaevinde intihar etti.
Münevver Özdemir-Yolcu hoyrat 05:40
Münevver Özdemir-Yolcu hoyrat 0 izlenme - 23 saat önce Münevver Özdemir-Yolcu hoyra Yükleyen-Mustafa Özdemir ŞARKI SÖZLERİ Ağam ağam ağam ağam ağam oy ağam Yatmamışam oy ağam Ğem yüküne dayağam (ey ey) Alem şirin yukuda Men aşkından sayağam Men derdinden sayağam Gel di gel ağam Di gel paşam di gel Men özüm ziylemiren Dert derde deger ziyler Ağam ziyler paşam ziyler Di gel gözlerim ağam Çağırdım çağlar oldı Didem kan ağlar oldı (ey ey mine boylum) Hepsiyarın aşkından Meskenim dağlar oldu Neynim neynim Di gel ağam gel gel Ğaribem yol tanımam Özün bezen özün düzen özün gel Mene zulmeden öz ağam oğlu
Münevver Özdemir - Bir Daracık Pencere 03:26
Münevver Özdemir - Bir Daracık Pencere 2.384 izlenme - 4 yıl önce Bir Daracık Pencere (Söz) Bir daracık pencere El vurmayın incire Zalim baban duyarsa (kız) Bizi vurur zincire Aman aman aman aman Öldürdün beni aman Yandırdı...