Hoşgeldiniz!

Münevver Karabulut

Münevver Karabulut Cinayetinde Rekor Tazminat 00:29
Münevver Karabulut Cinayetinde Rekor Tazminat 36.055 izlenme - 4 yıl önce Münevver Karabulut'un ailesi, Cem Garipoğlu'nun ailesine açtığı tazminat davasında karar çıktı. Küçükçekmece 5. Aile Mahkemesi’nde görülen duruşmada, Garipoğlu ailesi aleyhine açılan toplam 2 milyon liralık tazminat davası görüşüldü. Kararını açıklayan mahkeme, Garipoğlu ailesinin Karabulut ailesine 37 bin 500 TL maddi, 1 milyon 250 bin TL de manevi tazminat ödemesine hükmetti. Maddi tazminat cezası, Cem Garipoğlu ile babası Mehmet Nida ve annesi Makbule Tülay Garipoğlu’na kesildi. Manevi tazminat cezası ise, yine Garipoğlu ve ailesince, Münevver Karabulut’un anne, babası ve kardeşi İbrahim Enver Karabulut’a ödenecek.
Münevver Karabulut - Özel Klip 04:03
Münevver Karabulut - Özel Klip 54.980 izlenme - 8 yıl önce mekanın cennet olsun münevver
Cem Garipoglu'nun Ölmeden Önceki Son Görüntüleri 03:32
Cem Garipoglu'nun Ölmeden Önceki Son Görüntüleri 27.014 izlenme - 3 yıl önce 17 yaşındaki lise öğrencisi Münevver Karabulut'u başını keserek öldüren ve 24 yıl hapis cezası alan Cem Garipoğlu'nun Silivri’de 5 No'lu L Tipi Kapalı Cezaevi'nde kendini asarak yaşamına son verdi. Garpoğlu'nun bugün tek kişilik odasında, kendini asmış halde bulunduğu belirtildi.Garipoğlu'nun cenazesi, işlemlerin ardından cezaevinden Adli Tıp Kurumu'na sevk edilecek. Cem Garipoğlu'nun intihar etmesi sosyal medyaya da bomba gibi düştü. Garipoğlu'nun intiharı Twitter'da en çok konuşulan olaylar arasına girdi.
cem garipoğlu son görüntüleri)): 06:25
cem garipoğlu son görüntüleri)): 40.851 izlenme - 8 yıl önce münevveri vahşi bir şekilde öldüren ve aradan uzun zaman geçmesine rahmen cem garipoğlu hala yakalanamadı...!
Münevver Ölüme Böyle Gitti 04:45
Münevver Ölüme Böyle Gitti 23.664 izlenme - 8 yıl önce münevver karabulut´un katili cem garipoğlu böyle görüntülendi.
Münevver Karabulut Anısına 04:23
Münevver Karabulut Anısına 19.513 izlenme - 8 yıl önce münevver karabulut anısına bir slayt...
Münevver Karabulut - Özel Klip 02:31
Münevver Karabulut - Özel Klip 17.791 izlenme - 8 yıl önce ::::mekanın cennet olsun::::
Cem Garipoğlu En Son Böyle Görüntülenmişti 00:20
Cem Garipoğlu En Son Böyle Görüntülenmişti 9.030 izlenme - 3 yıl önce 17 yaşındaki lise öğrencisi Münevver Karabulut'u başını keserek öldüren ve 24 yıl hapis cezası alan Cem Garipoğlu'nun Silivri’de 5 No'lu L Tipi Kapalı Cezaevi'nde kendini asarak yaşamına son verdi. Garpoğlu'nun bugün tek kişilik odasında, kendini asmış halde bulunduğu belirtildi.Garipoğlu'nun cenazesi, işlemlerin ardından cezaevinden Adli Tıp Kurumu'na sevk edilecek. Cem Garipoğlu'nun intihar etmesi sosyal medyaya da bomba gibi düştü. Garipoğlu'nun intiharı Twitter'da en çok konuşulan olaylar arasına girdi.
Münevver Karabulut Anısına 05:25
Münevver Karabulut Anısına 9.270 izlenme - 8 yıl önce münevver karabulut'u hiç unutmayacağız !.
Ünal Torun' Dan Münevver Karabulut Anısına - Beni 03:16
Ünal Torun' Dan Münevver Karabulut Anısına - Beni 14.258 izlenme - 8 yıl önce tanımıyor olabiliriz ancak herkes gibi bizimde içimiz acıyor..bu şiir sanki ona yazılmışş münevver karabulut anısına - beni güzel hatırla - yorumlayan ünal torun
cem garipoglu teslim oldu ( cnn turk 17.09.2009 ) 05:32
cem garipoglu teslim oldu ( cnn turk 17.09.2009 ) 9.494 izlenme - 8 yıl önce münevver karabulut'un katil zanlısı 17 yaşındaki cem garipoglu avukatıyla birlikte gece 00:45'de İstanbul bahçelievlerdeki asayiş Şube müdürlüğüne teslim oldu.
Sensiz Geçen Günler.. 05:32
Sensiz Geçen Günler.. 3.450 izlenme - 8 yıl önce münüye...
münevver karabulut - küçüksün..ölemezsin... 04:05
münevver karabulut - küçüksün..ölemezsin... 4.958 izlenme - 8 yıl önce kaybettiğimiz kardeşimiz anısına, turksetup.com ekibinden bir çalışma.
Cem Garipoğlu İntihar Etti Son Dakika !!! 00:25
Cem Garipoğlu İntihar Etti Son Dakika !!! 1.226 izlenme - 3 yıl önce 17 yaşındaki lise öğrencisi Münevver Karabulut'u başını keserek öldüren ve 24 yıl hapis cezası alan Cem Garipoğlu kendini asarak intihar etti. Silivri'de 5 N...
Cem Garipoğlu İntihar! 00:51
Cem Garipoğlu İntihar! 1.189 izlenme - 3 yıl önce Türkiye'nin en çok konuştuğu cinayetin faili olan Cem Garipoğlu cezaevinde intihar etti.
Münevver Karabulut Anısına  Münevver Dilara 12:43
Münevver Karabulut Anısına Münevver Dilara 1.880 izlenme - 6 yıl önce mekanın cennet olsun münevver ..
Cem Garipoğlu İntihar Etti! 01:53
Cem Garipoğlu İntihar Etti! 1.133 izlenme - 3 yıl önce Cem Garipoğlu sabah saatlerinde ölü bulundu. 17 yaşındaki lise öğrencisi Münevver Karabulut'u başını keserek öldüren ve 24 yıl hapis cezası alan, Silivri'de 5 No'lu L tipi kapalı cezaevinde yatan Cem Garipoğlu intihar etti. Garipoğlu başına poşet geçirerek intihar etti Lise öğrencisi Münevver Karabulut 3 Mart 2009'da erkek arkadaşı Cem Gariboğlu tarafından vahşice öldürülmüştü. Genç kızın başını testereyle kesip cesedini İstanbul Etiler'deki bir çöp konteynerine bıraktığı ortaya çıkan Cem Garipoğlu 197 gün sonra teslim olmuştu. Garipoğlu 18 Kasım 2011'de 24 yıl hapse çarptırılmıştı. Cinayet uzun süre Türkiye gündeminde kalmıştı. CEM GARİPOĞLU '34 YAŞINDA CEZAEVİNDEN ÇIKACAĞIM' DEMİŞTİ Habertürk'ün bir süre önce cezaevinde görüştüğü 22 yaşındaki Cem Garipoğlu, 34 yaşında cezaevinde çıkacağını ve yeni bir hayata hazırlık yaptığını söylemişti. 24 yıla mahkûm olan Garipoğlu, "2025'te buradan tahliye olduktan sonra Çin'e gidip uluslararası hukuk okumak istiyorum. Daha önce 1-1.5 yıl Çin'de yaşamıştım. Çince konuşmayı ve yazmayı biliyorum. Sevdiğim bir ülke. En çok gelecek vaat eden ülke olarak görüyorum. Bu nedenle Çin'e yerleşip eğitimimi tamamlamak istiyorum. 34'üncü yaşıma hazırlanıyorum" diye konuşmuştu. Cinayetle ilgili hiçbir soruya yanıt vermeyen Garipoğlu, kamuoyu baskısı nedeniyle en üst sınırdan hapse mahkûm olduğunu söylemiş, adil yargılama yapılmadığını öne sürmüştü. Garipoğlu, spor yaparak kendine baktığını da belirtmişti.
Cem Garipoğlu'nun Cenazesi Adli Tıp Kurumunda 00:30
Cem Garipoğlu'nun Cenazesi Adli Tıp Kurumunda 925 izlenme - 3 yıl önce Cem Garipoğlu'nun cenazesi saat 14.30 sıralarında Adli Tıp Kurumu'na getirildi. Cenaze aracına bir jandarma aracının da eskort ettiği görüldü. Cenaze aracı ve çevresinde Garipoğlu'nun yakınlarında kimsenin olmadığı görüldü. Haber: Sinan BİLGİLİ İSTANBUL DHA
cem garipoğlu yakalandı sonra bıraktılar! 00:52
cem garipoğlu yakalandı sonra bıraktılar! 1.982 izlenme - 8 yıl önce cem garipoğlu olay günü yakalandı sonra bıraktılar
Cem Garipoğlu İntihar Etti 00:18
Cem Garipoğlu İntihar Etti 556 izlenme - 3 yıl önce Sevgilisi Münevver Karabulut'u öldürdüğü için Silivri Cezaevinde bulunan Cem Garipoğlu, kaldığı koğuşta intihar ederek yaşamına son verdi. Milliyet Gazetesi'nden Esra Alus'un haberine göre, 17 yaşındaki lise öğrencisi Münevver Karabulut'u başını keserek öldüren ve 24 yıl hapis cezası alan, Silivri'de 5 No'lu L tipi kapalı cezaevinde yatan Cem Garipoğlu'nun kendini asarak intihar etti.
Cem Garipoğlu Yakalandı 01:03
Cem Garipoğlu Yakalandı 931 izlenme - 8 yıl önce Cem Garipoğlu yakalandı, işte ilk görüntüler. Münevver Karabulut'un katili Cem Garipoğlu, polis tarafından göz altına alındı.
Münevver’in kardeşi Garipoğlu’na saldırdı 01:29
Münevver’in kardeşi Garipoğlu’na saldırdı 638 izlenme - 7 yıl önce münevver’in kardeşi enver karabulut, cem garipoğlu’na saldırdı...
münevverin babası konuştu !! 01:56
münevverin babası konuştu !! 738 izlenme - 8 yıl önce kızının katil zanlısı teslim oldu ve acılı babanın sözleri
cem garipoğlu İşte böyle zırhlı araca götürüldü 00:48
cem garipoğlu İşte böyle zırhlı araca götürüldü 738 izlenme - 8 yıl önce münevver karabulut'un cinayet zanlısı olarak 7 aydır aranan cem garipoğlu İstanbul'da teslim oldu.
cem garipoğlunu ailesi teslim etti 03:17
cem garipoğlunu ailesi teslim etti 706 izlenme - 8 yıl önce münevver karabulut cinayetinin firari zanlısı cem garipoğlu, 197 gün kaçtıktan sonra avukatı tarafından bahçelievler'de polise teslim edildi.
Fatih Altaylı - Kafayı Bulup Bulup Mesaj Atmayın 02:20
Fatih Altaylı - Kafayı Bulup Bulup Mesaj Atmayın 337 izlenme - 3 yıl önce Metin Feyzioğlu'nun konuk olduğu Teke Tek programında sorulan sorulara Fatih Altaylı kızmış. Barolar birliği başkanı Feyzioğlu'nun her zaman arkasındayız.
flaş!flaş!flaş! cem garipoğlu yakalandi!!! 05:32
flaş!flaş!flaş! cem garipoğlu yakalandi!!! 495 izlenme - 8 yıl önce münevver karabulut cinayetini katil zanlısı cem garipoğlu bu saat saatlerinde bahçelievlerde avukatıyla beraber teslim oldu.polislere verdiği ilk sorguda''bir anlık bir olaydı,keşke ben ölseydim ,pişmanım''dedi.cem garipoğlu bilinenin aksine istanbul dışarı çıkmadığını ve istanbulun çevresinde dolaştığını söyledi.saklandığı yerde başakşehir olarak kayıtlara geçti....
 Fatih Altaylı - Kafayı Bulup Bulup Mesaj Atmayın 02:20
Fatih Altaylı - Kafayı Bulup Bulup Mesaj Atmayın 293 izlenme - 3 yıl önce Metin Feyzioğlu'nun konuk olduğu Teke Tek programında sorulan sorulara Fatih Altaylı kızmış. Barolar birliği başkanı Feyzioğlu'nun her zaman arkasındayız.
Cem Garipoğlu'nun Mezarını Açtıracağım - Süreyya Karabulut 09:46
Cem Garipoğlu'nun Mezarını Açtıracağım - Süreyya Karabulut 175 izlenme - 3 yıl önce ''Bu bir İlahi Adalet, ama ben Cem Garipoğlu'nun öldüğüne inanmıyorum ve ancak otopsi videolarını izledikten sonra buna inanabilirim. Ölüsünü görmek için otopsiye katılmak istedim. DNA falan beni ilgilendirmiyor. Kanuni hakkım varsa mezarını açtıracağım ve ölüsünü göreceğim. Gönlüm ferahlayacak''
Ahmet Çakar'ın Metin Feyzioğlu'na Tepkisi 03:22
Ahmet Çakar'ın Metin Feyzioğlu'na Tepkisi 172 izlenme - 3 yıl önce Danıştay'ın kuruluş yıldönümünde Metin Feyizoğlu'nun yağtığı konuşmaya bir tepki de ünlü spor yorumcusu Ahmet Çakar'dan geldi. Danıştay töreninde yaptığı konuşmayla Başbakan Erdoğan'ın tepkisine neden olan Metin Feyzioğlu'na bir tepki de siyaset dünyasınn dışından geldi. Beyaz TV'de yayınlanan programda yorumcu Ahmet Çakar, 'Artık burama geldi' diyerek Feyzioğlu hakkında sert ifadeler kullandı. İlk defa siyaset konuşuyorum diyen Çakar, ''Sen orda Van depreminde ezilen insanları aklı sıra birilerine çakmak için söylüyorsun. Ama adama derler ki, 17 yaşındaki kızı bağırsağını, midesini, kolunu bacağını kesip gitar kutularına koyan bir adamı savunmak için bir milyon dolar veya 500 bin dolar avukatlık ücreti aldın. Sen o parayı çoluğuna çocuğuna nasıl yedirdin. İnsanın işi de azcık etikle uymalı. Bunun neresinde etik dışı var deme'' diye tepki gösterdi.