Hoşgeldiniz!

Münir Karaloğlu

Van’da Şiir Kardeşliği 31:36
Van’da Şiir Kardeşliği 417 izlenme - 8 yıl önce cumhuriyet bayramı özel şiir dinletisi
münir karaloğlu Şiir dinletisi 09:25
münir karaloğlu Şiir dinletisi 180 izlenme - 8 yıl önce münir karaloğlu Şiir dinletisi
Antalya Valisi Karaloğlu Sümüklü Fetö 01:08
Antalya Valisi Karaloğlu Sümüklü Fetö 22 izlenme - 1 yıl önce Antalya Valisi Münir Karaloğlu, ‘demokrasi nöbeti’nde yaptığı konuşmada, “Ey Amerika, ey stratejik ortağımız şimdi ülkede kan akıtan, ordunun içerisine kendi hainlerini, çetesini sızdıran bir terör örgütü var. Kim bu, ismi ne, FETÖ terör örgütü. Lideri kim, sümüklü FETÖ” dedi.
Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Hortumun Meydana Geldiği Bölgede İncelemelerde Bulundu 04:36
Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Hortumun Meydana Geldiği Bölgede İncelemelerde Bulundu 3 izlenme - 2 ay önce Antalya Valisi Münir Karaloğlu, hortumun meydana geldiği bölgede incelemelerde bulundu.
Musa Aydın, Türkiye Güreş Federasyonu Başkanlığına Aday 01:15
Musa Aydın, Türkiye Güreş Federasyonu Başkanlığına Aday 62 izlenme - 3 yıl önce Musa Aydın, Türkiye Güreş Federasyonu başkanlığı için aday olduğunu açıkladı. Daha fazlası için http://www.sondakika.com/ http://www.izlesene.com/sondakikacom kanallarını takip edebilirsiniz..
Antalya Rus Turist Sayısında Bütün Zamanların Rekorunu Kırdı 05:37
Antalya Rus Turist Sayısında Bütün Zamanların Rekorunu Kırdı" 2 izlenme - 4 ay önce Antalya Rus turist sayısında bütün zamanların rekorunu kırdı Antalya Valisi Münir Karaloğlu: "2014 yılında 3 milyon 307 bin Rus turist yılın tamamında Antalya'yı ziyaret etmişti, 30 Eylül 2017 itibariyle bu sayı 3 milyon 376 bin oldu, buda bütün zamanların rekoru.
Başbakan Yardımcısı Arınç, İftar Programlarına Katıldı (1) - 06:51
Başbakan Yardımcısı Arınç, İftar Programlarına Katıldı (1) - 8 izlenme - 4 yıl önce Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, "İsrail'in yaptığı, ne kadar büyük bir zulümdür.
Başbakan Yardımcısı Arınç, İftar Programlarına Katıldı (2) 03:38
Başbakan Yardımcısı Arınç, İftar Programlarına Katıldı (2) 3 izlenme - 4 yıl önce Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, "İsrail'in yaptığı, ne kadar büyük bir zulümdür.