Hoşgeldiniz!

Muradiye Şelalesi

Bütün İhtişamıyla Van Muradiye Şelalesi 03:15
Bütün İhtişamıyla Van Muradiye Şelalesi 1.600 izlenme - 8 yıl önce
Doğunun  Güzellikleri Muradiye Şelalesi 01:00
Doğunun Güzellikleri Muradiye Şelalesi 409 izlenme - 8 yıl önce
Muradiye Şelalesi Kısmen Dondu... Üniversite Öğrencileri Hayran Kaldı 03:25
Muradiye Şelalesi Kısmen Dondu... Üniversite Öğrencileri Hayran Kaldı 8 izlenme - 4 ay önce Muradiye Şelalesi kısmen dondu.
Muradiye Şelalesi Dondu 01:40
Muradiye Şelalesi Dondu 66 izlenme - 3 yıl önce Muradiye Şelalesi dondu- Van'ın en önemli turistik değerlerinden biri olan Muradiye Şelalesi, bölgede etkili olan soğuk hava nedeniyle dondu Bendimahi Çayı üzerinde bulunan Muradiye Şelalesi, yılın her döneminde büründüğü farklı güzelliklerle insanları kendine hayran bırakıyor.
 Muradiye Şelalesi dondu 02:38
Muradiye Şelalesi dondu 26 izlenme - 2 yıl önce Van'ın Muradiye ilçesindeki Muradiye Şelalesi dondu. Bendimahi Çayı üzerinde bulunan Muradiye Şelalesi, yılın her döneminde büründüğü farklı güzelliklerle kendine hayran bırakıyor.
Muradiye Şelalesi Büyüleyici Görüntüsüyle Hayran Bırakıyor 01:05
Muradiye Şelalesi Büyüleyici Görüntüsüyle Hayran Bırakıyor 9 izlenme - 1 yıl önce Su Altı Görüntü Yönetmeni Tahsin Ceylan ve ekibi, dondurucu soğukların yaşandığı Van'ın Muradiye ilçesinde buza dönüşen Muradiye Şelalesi'nin büyüleyici güzelliğini kayda aldı.
Muradiye Şelalesi Dondu 01:27
Muradiye Şelalesi Dondu 8 izlenme - 1 yıl önce Van'ın Muradiye İlçesi'ndeki Muradiye Şelalesi'nin büyük bir kısmı buzlarla kaplandı.
Muradiye Şelalesi Dondu 03:18
Muradiye Şelalesi Dondu 9 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Şelaleden genel görüntü,- Esra Elsa'ın fotoğraf çekimlerinden görüntü,- Esra Elsa ile röportaj,- Kızaklarla kayan çocuklardan genel görüntü,- Çocuklarla röportaj. VAN(AA)-Havaların soğumasıyla donan Muradiye Şelalesi turistleri kendinehayran bırakıyor.
Buz ve su bir arada 00:46
Buz ve su bir arada 15 izlenme - 3 yıl önce Van'da Bendimahi Çayı üzerinde bulunan Muradiye Şelalesi, yılın her döneminde büründüğü farklı güzelliklerle insanları kendine hayran bırakıyor