Hoşgeldiniz!

Murat Arkın Videoları İzle

DAĞ II - Kamera Arkası 09:37
DAĞ II - Kamera Arkası 3.256 izlenme - 2 ay önce Oyuncular, ekip ve Alper Çağlar ile beraber film çekimi esnasında saatlerce varolan kamera arkası görüntüden sadece 10 dakikası.
Ekmekle Cüneyt Arkın Beslemek 01:15
Ekmekle Cüneyt Arkın Beslemek 1.008 izlenme - 2 yıl önce Cüneyt abimiz cezaevine düşmüştür ve doğal olarak çok açtır ve bir lokma ekmeğe bile muhtaçtır. İmdadına yetişen oğlu Murat Arkın onu bu zor gününde, ekmek kırıntılarıyla besler.
Dünyanın Gelmiş Geçmiş En Vurdumduymaz İnsanı 01:17
Dünyanın Gelmiş Geçmiş En Vurdumduymaz İnsanı 263 izlenme - 2 yıl önce Cüneyt Arkın'ın eşi Betül Arkın ve Oğlu Murat Arkın'la rol aldığı "Önce Hayaller Ölür" filminden ibretlik bir kesit. Saçmasapan bir trafik kazası geçiren siyaset profesörü için ambulans çağırmak gerekir. Street Fighter arka planı gibi duran pasif kalabalıktan Cüneyt abimiz hemen bu görevi üstlenir ve telefon kulübesine gider ve dünyanın gelmiş geçmiş en vurdumduymaz insanı ile tanışır. İzliyoruz...
Kare Murat, Kara Murat'a Karşı! 01:00
Kare Murat, Kara Murat'a Karşı! 332 izlenme - 4 yıl önce Yeşilçam'ın efsane oyuncusu Cüneyt Arkın, Harem dizisinin çekimlerinde ziyaret ettiği oğlu Murat Arkın'la dövüştü, oyunculuğun sırlarını anlattı.
Cüneyt Arkın, Murat Arkın, Emir Benderlioğlu, Kaan Urgancıoğlu, Elif Turan Burada Laf Çok'ta 00:28
Cüneyt Arkın, Murat Arkın, Emir Benderlioğlu, Kaan Urgancıoğlu, Elif Turan Burada Laf Çok'ta 131 izlenme - 2 yıl önce Mesut Yar ile Burada Laf Çok programına 8 Mayıs Perşembe gecesi 00.00'da Cüneyt Arkın, Murat Arkın, Emir Benderlioğlu, Kaan Urgancıoğlu, Elif Turan konuk olacak.