Hoşgeldiniz!

Murat Karayalçın

Kıbrıslılar Neden Dünyanın En Pahalı Suyu ve Elektriğini Kullanıyor? 12:45
Kıbrıslılar Neden Dünyanın En Pahalı Suyu ve Elektriğini Kullanıyor? 1.827 izlenme - 1 yıl önce 15 günde bir yayınlanan bu programda Kıbrıs'a,dünyaya yönelik güzel bir sohbet oluyor.İçinde Besim Tibuk kahkahası varsa aksi düşünülebilir mi sanki :). NOT: 2013 verilerine göre en pahalı elektriği kullanıyordu Kıbrıslılar. Kurun uçmasıyla değişmiş olabilir. Suda da aynı şekilde. Programın tamamı https://www.youtube.com/watch?v=ze9SixYZXzI
Melih Gökçek ve Yedi Heykeller 00:10
Melih Gökçek ve Yedi Heykeller 344 izlenme - 3 yıl önce Yıl 1994, Refah Partisi yerel seçimlerden büyük bir zaferle çıkmış, başta Ankara ve İstanbul olmak üzere birçok şehrin belediye başkanlığını almıştır. Sandıktan zaferle çıkan Melih Gökçek, bu mutluluğunu ALtınpark'ta RP MKYK üyeleriyle kutlarken, birden havuz kenarında gördüğü heykel aklını başından alır. Görme sinirleri, tarihinde ilk kez beyni pas geçerek, direkt tükürük bezlerini harekete geçirir. Olaylar gelişir.
Murat Karayalçın, Kadir İnanır ve Mesut Yılmaz'ın Beraber Horon Tepmesi 01:33
Murat Karayalçın, Kadir İnanır ve Mesut Yılmaz'ın Beraber Horon Tepmesi 236 izlenme - 3 yıl önce Sevgili Murat Karayalçın,Kadir İnanır ve Mesut Yılmaz'ın beraber horon teptiği arşivlik değerinde 1995 yılına ait bir haberden görüntüdür. Nostaljik ve arşivlik bir değer olur diye paylaşmak istedim. İyi nostaljiler.
Murat Karayalçın'ı Kemal Kılıçdaroğlu İkna Etti 00:20
Murat Karayalçın'ı Kemal Kılıçdaroğlu İkna Etti 16 izlenme - 3 yıl önce 2015 seçimleri için çalışmalarını sürdüren CHP Lideri Kılıçdaroğlu, İstanbul il başkanlığı için Karayalçın'ı "Sana İstanbul'da ihtiyacım var" diyerek ikna etti.
Karayalçın, Kendisi İçin Düzenlenen Veda ProgramıNa Katıldı (1) 04:06
Karayalçın, Kendisi İçin Düzenlenen Veda ProgramıNa Katıldı (1) 19 izlenme - 3 yıl önce CHP İstanbul İl Başkanı Murat Karayalçın, "İlk görev seçim. Partiyi bir tartışma ortamı olmadan kucağımızdaki paketleri de bagajları da adı lazım değil, neden söz ettiğimi anlıyorsunuz, bir kenara koyarak ve onların yeni sorunlar yaratmasına fırsat vermeyerek seçime götüreceğiz" açıklamasında bulundu.
CHP Parti Meclis Üyesi Karayalçın, değerlendirmelerde bulundu - 02:27
CHP Parti Meclis Üyesi Karayalçın, değerlendirmelerde bulundu - 3 izlenme - 4 yıl önce CHP Parti Meclis Üyesi Murat Karayalçın, ''Hem 30 Mart'ın değerlendirilmesi hem 10 Ağustos seçimlerinin bir değerlendirilmeye tabi tutulması hemde önümüzdeki milletvekilliği seçimi için partimizin bir çalışma sürecine girmesini gerekli görüyorum'' dedi.