Hoşgeldiniz!

Murat Yakın

Beşiktaş'ın yeni transferi Aras Özbiliz! 05:44
Beşiktaş'ın yeni transferi Aras Özbiliz! 10.768 izlenme - 2 yıl önce Beşiktaş'a transfer olduğu iddia edilen Spartak Moskova'nın Ermeni futbolcusu Aras Özbiliz'i yakından tanıyalım. Aras Özbiliz kimdir? Aras Özbiliz nasıl oyuncudur? Beşiktaş'a fayda sağlar mı? Aras Özbiliz Mayıs 2014'te Ermenistan-Cezayir maçında yaşadığı çapraz bağ sakatlığı nedeniyle 1 yıla yakın sağlardan uzak kaldı. Sakatlık sonrası ise Spartak Moskova'da fazla forma şansı bulamadığı gibi kulübün eski hocası Murat Yakın'la yaşadığı sorunlarla gündeme gelmişti. Aras o dönem Murat Yakın'ın Türk olduğu için kendisini kadro dışı bıraktığını dile getirmiş, sonrasında ise yalanlamıştı. Ancak sakatlık sonrası fiziksel anlamda 0 hazır olmadığı gerekçesiyle A takıma alınmamıştı. Bu sezon 9 maçta forma giyebildi Aras Özbiliz bu sezon da Spartak Moskova'da fazla forma şansı bulamadı ve toplamda 9 resmi maçta oynadı, 1 gol attı. Geçtiğimiz günlerde teknik direktör Alenichev ile yaptığı açıklamada başka bir takımda oynamak istediğini dile getiren Ermeni futbolcunun bu sözlerini hocası da doğruladı. Aynı dönem Aras Özbiliz'ın Legia Varşoya'ya kiralık olarak teklif edilmesi Polonya kulübü tarafından kabul edilmedi. Aras Özbiliz Beşiktaş'a katkı sağlar mı? Açıkçası çok yetenekli bir oyuncu ama çapraz bağ sakatlığı sonrası eski günlerinden oldukça uzak. Şans bulduğu maçlarda da güçlü görünmedi. Spartak Moskova'da Murat Yakın'dan sonra göreve gelen Alenichev'in de pek tutmadığı bir isimdi ama diğer tarafta kulübün de başarısızlığı göz önüne alınırsa yeni bir heyecan belki eski günlerine döndürebilir Aras'ı. Stili Gökhan Töre'ye oldukça benzer ama Olcay, Kerim, Quaresma ve Gökhan Töre zenginliğiyle donanmış kanatlarda şu aşamada şans bulması güç. Henüz yaşı geçmemiş ve yetenekli bir futbolcu olmasına rağmen çapraz bağ sakatlığından sonra bir türlü form tutamadığının altını çizmek isterim. Her şeye rağmen Fikret Orman'ın günlük değil, geleceğe yönelik bir transfer yapacakları açıklaması, Şenol Güneş'in de düşen futbolcuyu ayağa kaldırması gibi bir meziyete sahip olmasını da göz önünde bulundurup ön yargıyla yaklaşmamak lazım. Ancak bir transferden ziyade projeye benziyor. Açıklamaları beklemek en iyisi. Barbaros Yıldızlı http://www.futbolarena.com/analiz/besiktas/228390/29/besiktasin-yeni-transferi-aras-ozbiliz-kimdir.html
Murat Yakın, Galatasaray'la Görüşmek İçin İstanbul'a Geliyor 01:09
Murat Yakın, Galatasaray'la Görüşmek İçin İstanbul'a Geliyor 14.545 izlenme - 4 yıl önce İsviçre basını, Spartak Moskova'yla büyük ölçüde anlaşan Murat Yakın'ın, G.Saray'la görüşmek için İstanbul'a hareket ettiğini yazdı.
Murat Yakın Maçtan Sonra Tekrar Hastaneye Dönecek 00:41
Murat Yakın Maçtan Sonra Tekrar Hastaneye Dönecek 37 izlenme - 3 yıl önce Spartak Moskova'nın Türk asıllı İsviçreli hocası Murat Yakın, rahatsızlığı nedeniyle Kuban ile oynayacakları maçtan sonra tekrar hastaneye gidecek.
Murat Yakın, Southampton'a Gidiyor 01:26
Murat Yakın, Southampton'a Gidiyor 61 izlenme - 4 yıl önce Premier Lig ekiplerinden Southampton, Basel'den ayrılan Murat Yakın'la büyük ölçüde anlaştı.
Murat Yakın, Moskova'da Hastaneye Kaldırıldı 02:06
Murat Yakın, Moskova'da Hastaneye Kaldırıldı 23 izlenme - 3 yıl önce Spartak Moskova Teknik Direktörü Murat Yakın, yüksek ateş ve boğaz ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. Kulübün sağlık sorumlusu, "Durumu çok ağır." dedi.
Murat Yakın Spartak Moskova'nın Başına Geçti 00:30
Murat Yakın Spartak Moskova'nın Başına Geçti 44 izlenme - 4 yıl önce Türk asıllı İsviçreli teknik direktör Murat Yakın, Rus Spartak Moskova Kulübü'nün başına geçti.
Trabzonspor'dan Emanuelson Hamlesi 03:16
Trabzonspor'dan Emanuelson Hamlesi 49 izlenme - 4 yıl önce Yabancı oyuncu transferlerini büyük bir gizlilik içerisinde yürüten Trabzonspor, İtalya'nın Milan takımıyla sözleşmesi sona eren Hollandalı Emanuelson'u gündemine aldı.
Spartak Moskova'da Murat Yakın Dönemi 00:30
Spartak Moskova'da Murat Yakın Dönemi 32 izlenme - 4 yıl önce Rusya Premier Ligi ekiplerinden Spartak Moskova, yeni teknik direktörü Murat Yakın'ı basına tanıttı.
Spartak Moskova, Olcan Adın'ı İstiyor 00:42
Spartak Moskova, Olcan Adın'ı İstiyor 25 izlenme - 4 yıl önce Teknik direktör olarak Murat Yakın'la anlaşan Rus ekibi Spartak Moskova'nın, Olcan Adın'ı transfer etmek istediği ortaya çıktı.