Hoşgeldiniz!

muratcan güler

Christopher Thomas 13:33
Christopher Thomas 51 izlenme - 3 yıl önce Kobe Bryant ve Kevin Durant gibi isimlerin kişisel antrenörlüğünü üstlenmiş olan "CT" lakaplı Christopher Thomas, özel çalışma programını Güler Legacy yaz kamplarında koçlarımız ve öğrencilerimiz ile paylaştı. Stance, top hakimiyeti, top kontrolü ve sahada doğru hareket etme konusundaki tekniklerini paylaşan CT, bu teknikleri uygulamalı olarak kamptaki koçlarımıza ve öğrencilerimize gösterdi.
Güler Legacy Yaz Kampları 2013 - 2 05:45
Güler Legacy Yaz Kampları 2013 - 2 46 izlenme - 3 yıl önce Güler Legacy olarak, Özyeğin Üniversitesi Çekmeköy Kampüsü'nde Necati Güler'in koordinatörlüğünde gerçekleştirdiğimiz 2013 Yaz Kamplarımız, 28 Haziran günü gerçekleşen All Star maçı ile sona erdi. All-Star maçında Sinan Güler ve Muratcan Güler de öğrencilerimizle birlikte sahada yer aldı. Kobe Bryant ve Kevin Durant gibi ünlü basketbolcuların kişisel antrenörlüğünü üstlenmiş olan "CT" lakaplı Christopher Thomas, kamplarımıza katılarak öğrencilerimize antrenman tecrübelerini aktardı. Ayrıca, Hurşit Baytok, Aleaddin Yakan, Recep Ankaralı ve İhsan Bayülken gibi Türkiye'de basketbola yıllarını vermiş değerli isimler de seminerleri ile kamplarımızda yer aldı.
Rota Potada Programının Konuğu Muratcan Güler Part 1 22:20
Rota Potada Programının Konuğu Muratcan Güler Part 1 14 izlenme - 3 yıl önce
Rota Potada Programının Konuğu Muratcan Güler Part 1 22:20
Rota Potada Programının Konuğu Muratcan Güler Part 1 8 izlenme - 2 yıl önce Rota Potada Programının Konuğu Muratcan Güler
Rota Potada'nın Konuğu Muratcan Güler Part 2 29:00
Rota Potada'nın Konuğu Muratcan Güler Part 2 3 izlenme - 2 yıl önce Rota Potada'nın Konuğu Muratcan Güler Part 2.