Hoşgeldiniz!

Mürettebat Videoları İzle

karayip korsanlarında türk mürettebat 01:18
karayip korsanlarında türk mürettebat 11.827 izlenme - 9 yıl önce http://www.utkusoft.com/blog
Mürettebat Festival 06:19
Mürettebat Festival 373 izlenme - 9 yıl önce gürpinar yaz festivalinde tugba ekıncıden once murettebat sahnede
Okyanus Ortasındaki Türk Gemisinde İnsanlık Dramı 06:48
Okyanus Ortasındaki Türk Gemisinde İnsanlık Dramı 105 izlenme - 2 yıl önce Olayı tam olarak kavrayamamakla birlikte; bu iki siyahi arkadaş illegal bi yolla Senegal'de gemiye sızmış. Gemi ayrıldıktan sonra mürettebat elemanları bulmuş ve onları gemiden uzaklaştırmak için bu yöntemi tercih etmiş.
Türk Kargo Uçağı Kırgızistan'da Binaların Üzerine Düştü 4'ü Mürettebat 32 Kişi Öldü 02:31
Türk Kargo Uçağı Kırgızistan'da Binaların Üzerine Düştü 4'ü Mürettebat 32 Kişi Öldü 10 izlenme - 3 ay önce Türk Kargo Uçağı Kırgızistan'da Binaların Üzerine Düştü- 4'ü Mürettebat 32 Kişi Öldü
Mürettebat 1 Haziran Peder   Ağırmakine 05:14
Mürettebat 1 Haziran Peder Ağırmakine 189 izlenme - 9 yıl önce 1 haziran pub borsa taksİm...
Düşen Askeri Jetin Mürettabatından Umutlar Kesildi 01:16
Düşen Askeri Jetin Mürettabatından Umutlar Kesildi 35 izlenme - 3 yıl önce Bugün Günü Öğleden Sonra İsviçre'nin Obwalden Kantonu Lopper Bölgesi Alpnacstad Kasabası Yakınına Düşen Ve Yanan F 18 Tipi Askeri Jette Bulunan Mürettabatın Hayatını Kaybetti İhtimali Güçlendi. ugün Günü Öğleden Sonra İsviçre'nin Obwalden Kantonu Lopper Bölgesi Alpnacstad Kasabası Yakınına Düşen Ve Yanan Fa 18 Tipi Askeri Jette Bulunan Mürettabatın Hayatını Kaybetti İhtimali Güçlendi. Jette Bulunan 2 Kişinin, Düşen Uçağın Yanması Nedeniyle Sağ Olmadıkları Tahmini Yapıldı. Olay Yerine Hemen İntikal Eden İsviçre Genel Kurmay Başkanı Korgeneral André Blattmann Akşam Saatlerinde Düzenlediği Basın Toplantısında; Tarif Edilmez Şekilde Üzgünüz. Kazadan Kurtulan Olmadığını Sanıyoruz. Jet Uçuş Esnasında Bir Anda Alçalarak Kayalıklara Çarpmış Ve Yanmaya Başlamış. Ben Oraya Gittiğimde Hala Yanıyordu Dedi.
Buz dağını gören mürettebat aklını yitirdi... 00:06
Buz dağını gören mürettebat aklını yitirdi... 36 izlenme - 4 yıl önce Buz dağını gören mürettebat aklını yitirdi...
Mürettebat, Helikopterle Kurtarıldı 00:55
Mürettebat, Helikopterle Kurtarıldı 18 izlenme - 2 yıl önce Ukrayna’dan Samsun Limanı’na gelen soya yüklü “Gulf Rio”, Mert Irmağı’nın Karadeniz’e döküldüğü bölgede karaya oturdu
Okyanus Ortasındaki Türk Gemisinde İnsanlık Dramı 06:48
Okyanus Ortasındaki Türk Gemisinde İnsanlık Dramı 12 izlenme - 3 yıl önce Olayı Tam Olarak Kavrayamamakla Birlikte; Bu İki Siyahi Arkadaş İllegal Bi Yolla Senegal'de Gemiye Sızmış. Gemi Ayrıldıktan Sonra Mürettebat Elemanları Bulmuş Ve Onları Gemiden Uzaklaştırmak İçin Bu Yöntemi Tercih Etmiş.
Mürettebatlar Olay Anını Anlattı 02:57
Mürettebatlar Olay Anını Anlattı 4 izlenme - 2 yıl önce İtalya'nın Ravenna Limanı açıklarında dün Belize bandıralı bir gemiyle çarpıştıktan sonra batan Türk yük gemisinin mürettebatı, çarpan gemiye siren ve düdüklerle ulaşmaya çalıştıklarını ancak başarılı olamadıklarını söyledi.