Hoşgeldiniz!

Mürid Videoları İzle

Evrim Bilimciye İsyan: Allah Olsan Nasıl Yaratırdın 02:18
Evrim Bilimciye İsyan: Allah Olsan Nasıl Yaratırdın 3.760 izlenme - 1 yıl önce Habertürk'te canlı yayında evrimi tartışan akademisyenler arasında ilginç diyaloglar yaşandı. Adnan Oktar'ın müridi de yayına müdahil oldu. Yeni videolar için kanalıma abone olun
Ağzından Altın Yumurta çıkaran Hintli Gavs - Sai Baba 00:24
Ağzından Altın Yumurta çıkaran Hintli Gavs - Sai Baba 1.448 izlenme - 2 yıl önce Sai Baba isimli hintli havlusunda gizlediği altın ymurtayı ağzından çıkıyormuş gibi müritlerine göstererek onları etkiliyor. İzliyoruz.
Sofilik Ateşten Gömlek Giyene Helal Olsun 17:33
Sofilik Ateşten Gömlek Giyene Helal Olsun 2.223 izlenme - 3 yıl önce sofilik ateşten gömlek giyene helal olsun... gavs seyda menzil.sofi mürid tasavvuf
Cübbeli Ahmet Hoca: Erkeklerin Başı Açık Gezmesi Günahtır! 04:55
Cübbeli Ahmet Hoca: Erkeklerin Başı Açık Gezmesi Günahtır! 207 izlenme - 7 ay önce Kamuoyunda Cübbeli Ahmet Hoca olarak tanınan Ahmet Mahmut Ünlü yine çok tartışılacak sözler sarf etti... Erkeklerin başının açık gezmesini eleştiren Cübbeli Ahmet, müridlerine yaptığı konuşmasında, "Erkeklerin başının açık gezmesi öyle günahtır ki evladım. Öyle fena bir iştir ki evladım" dedi. Sonra da ekleyerek, "Kitaplara baksanız yerini bulamazsınız" ifadelerini kullandı. Cübbeli Ahmet daha sonra da bu sözlerini açıkladı.
Tarikat-ı Fırfıriye (Hipnoz İçerir) 06:48
Tarikat-ı Fırfıriye (Hipnoz İçerir) 699 izlenme - 2 yıl önce Aşka gelmiş onlarca müridini gözleriyle hipnoz eden gavs hazretlerini şaşkınlıkla izliyoruz.
Gavs Hazretleri (Hipnoz İçerir) Psychedelic Trance 06:48
Gavs Hazretleri (Hipnoz İçerir) Psychedelic Trance 329 izlenme - 2 yıl önce Yılların ne getireceğini kimse bilmiyor. 602'lı yıllarda LSD'nin keşfi ile çığ gibi büyüyen psychedelic akım günümüzde bu hale geldi. En yüksek dozu 1:53 de görebilirsiniz. İyi seyirler.
Sofi Video 16:55
Sofi Video 323 izlenme - 3 yıl önce Sofilik Ateşten Gömlek Giyene Helal Olsun... Gavs Seyda Menzil.sofi Mürid