Hoşgeldiniz!

mursi

Mısır'da Çatışmalar Artıyor: 10 Ölü,210 Yaralı 00:56
Mısır'da Çatışmalar Artıyor: 10 Ölü,210 Yaralı 103.098 izlenme - 5 yıl önce Mısır’da Mursi taraftarları devlet televizyonuna yürüyor.Sağlık Bakanlığı 10 ölü,210 yaralı olduğunu bildirdi.
Mısır'da ordu yönetime el koydu 05:57
Mısır'da ordu yönetime el koydu 37.514 izlenme - 5 yıl önce MISIR'DA ORDU YÖNETİME EL KOYDU Gün boyu sıcak gelişmelerin yaşandığı Mısır'da geçiş döneminin ardından Cumhurbaşkanlığı ve Meclis seçimleri yapılacağı bildirildi. Mısır resmi haber ajansı, kurulacak geçiş hükümetinin ardından parlamento ve cumhurbaşkanlığı seçimleri yapılacağını açıkladı. El Ahram Gazetesi Türkiye saati ile saat 20.00'de 'Mursi artık Mısır'ın Cumhurbaşkanı değildir' açıklaması yaptı. MISIR ORDUSU'NDAN AÇIKLAMA Mısır'da yönetime el koyan ordu adına Mısır Genelkurmay Başkanı ve Savunma Bakanı Abdulfettah el Sisi açıklama yaptı. Açıklamada Mısır Ordusu'nun yönetime el koyduğunu ve geçici bir hükümet kurulacağını söyledi. Mısır Genelkurmay Başkanı ve Savunma Bakanı Abdulfettah el Sisi açıklamasını şu şekilde yaptı: "Silahlı kuvvetler kendi görevleri çerçevesinde yönetimi davranmıştır. Bu bağlanda durumu sakinleştirmek için siyasi güçler arasında ulusal uzlaşıyı sağlamak için çalışmıştır. Geçen kasım ayında tüm siyasi hareketlere çağrı yapılmıştır. O zamandan bu zamana kadar bu çağrılar devam etmiştir. Silahlı kuvvetler tekrar tekrar stratejik durumu değerlendirmiştir. Buna ülkenin karşı karşıya kaldığı durum değerlendirilmiştir. Silahlı kuvvetlerin rolü içerde yaşanan sorunları ve tehlikelerden ülkeyi kurtarmaktır. Bu çerçeve içerisinde Cumhurbaşkanı ve sarayla birlikte 2013'te genel komutanın görüşünü dile getirmiş ve Mısır halkı üzerindeki misyonunun altını çizmiştir. 48 saatlik sürenin sonunda halkın amaçlarına ulaşılamamıştır. Silahlı kuvvetler çeşitli liderler, gençler, siyasilerle görüşmeler gerçekleştirmiştir. Görüşmelere göre güçlü ve istikrarlı bir Mısır oluşturulacak. Herkesi kapsayacak., çatışma sonlandırılacak ve bir yol haritası oluşturulacak. Bu çerçevede anayasa askıya alınacak. Anayasa Mahkemesi başkanı mahkeme önünde yemin edecek. Bunun sonunda cumhurbaşkanlığı seçimleri gerçekleştirilecek. Anayasa Başkanı anayasak deklerasyonlar yayınlama hakkına sahip olacak bu geçiş sürecinde. Daha sonra bir hükümet kurulacak. Ve bütün kesmi kapsayan bir komite anayasal değişiklikleri gözden geçirecek. Daha sonra da parlemento seçimleri gerçekleştirilecek. Medya için yeni etik değerleri oluşturulacak. Ve gençliğin bundan sonraki süreçte güçlendirilmesi için bir uzlaşı komisyonu oluşturulacak. Silahlı kuvvetler Mısır halkına, bütün farklı grupları bir araya getirerek, barışçıl protesto haklarına sahip çıkıp kan dökülmesini engelleyecektir. Silahlı kuvvetler hem polis gücünü hem de yargıyı bir kez daha selamlamaktadır. Hem yaptıkları fedakarlıklardan dolayı hem de Mısır halkının güvenliğini sağladıklarından dolayı selamlamaktadır."
Kasaba İnsanının Kafa Yapısını Hâlâ Çözebilmiş Değiliz! 02:38
Kasaba İnsanının Kafa Yapısını Hâlâ Çözebilmiş Değiliz! 2.815 izlenme - 2 yıl önce İlber Ortaylı, Türkiye'ye egemen olan kasaba zihniyetini anlatıyor.
Mursi'nin Darbeden Önceki Son Konuşması 02:32
Mursi'nin Darbeden Önceki Son Konuşması 1.868 izlenme - 5 yıl önce Mursi'nin Darbeden Önceki Son Konuşması
Davutoğlu`nun Slogan Atması - Vay Vay Vay 01:29
Davutoğlu`nun Slogan Atması - Vay Vay Vay 2.120 izlenme - 3 yıl önce Dostlar video ile ilgili şunları söylicem . Ülkemizde onca olay varken 5 insan öldü. 27 kişi gözünü kaybetti . 2 kişide ağır yaralı komada şuan bunca olay varken ne alakamız var suriyenin iç işleriyle bu kadar yakından ilgileniyoruz . ayrıca şunu sorucam türkiyede özgürlüklerini silahsız sadece eylem yaparak isteyen halka terörist diyorlar ya peki suriyede muhalifleri özgürlük savaşçısı olarak nitelendiren Recep Tayyip Erdoğan hemde o muhaliflere silah yardımı yaparak.Peki soruyorum suriyede ki muhalifler terörist değil mi onlarda bölücülük yapıyor o zaman onlara niye yardım ediyorsunuz...ve bizim suriye ile işimiz ne.
Mısır Cumhurbaşkanı Mursi'nin İngilizcesi 02:46
Mısır Cumhurbaşkanı Mursi'nin İngilizcesi 1.502 izlenme - 3 yıl önce Bir Fatih Terim ingilizcesi, Bir Recep Tayyip Erdoğan İngilizcesiyle Başa Baş gidebilecek Kadar Mükenmel İngilizce Konuşma Yeteneği(!). Sanırım bu 3'ü aynı kursta Öğrenmişler ingilizceyi.
Halkın Darbe Anonsuna Tepkisi - Mısır 01:36
Halkın Darbe Anonsuna Tepkisi - Mısır 638 izlenme - 3 yıl önce Yüz binlerce insanın sokakta radyodan darbe anonsunu dinlediği tarihi ve bir o kadarda enteresan anlar.
Canlı Yayında Buda Oldu 00:15
Canlı Yayında Buda Oldu 1.814 izlenme - 5 yıl önce Mısır Devlet Başkanı Muhammed Mursi'den canlı yayında ilginç hareket
Mısır'da Olayları Küçük Bir Çocuğun Ağzından Dinlemek 02:34
Mısır'da Olayları Küçük Bir Çocuğun Ağzından Dinlemek 630 izlenme - 3 yıl önce Mısır'da ki olaylar malum. İki sene önce darbe ile devrilen Mübarek'in yerine getirilen, o vakit müslüman kardeşleri destekleyen ordu, bugün müslüman kardeşlere darbe yaptı. Malum bizim medyamızda bir çok haber yazıldı çizildi. Ama bir de orada ki halk ne düşünüyor. Gerçi o daha bir çocuk ama, ne demişler "çocuktan al haberi". Akp ile Mursi politikası ne kadar birbiri ile örtüşüyor :)
Mısır Cumhurbaşkanı Mursi gözaltına alındı 03:06
Mısır Cumhurbaşkanı Mursi gözaltına alındı 724 izlenme - 5 yıl önce Mısır'da dün darbeyle yönetime el koyan askerlerin Cumhurbaşkanı Mursi'yi bilinmeyen bir yerde gözaltına aldıkları doğrulandı. Müslüman Kardeşler sözcüsünün yaptığı açıklamada tutuklandığı bildirilen Mursi’nin, ev hapsinde tutulmak üzere bilinmeyen bir yere götürüldüğü bildirildi. Mısır ordusundan sabah saatlerinde yapılan açıklamayla da Mursi’nin gözaltına alındığı doğrulandı. AFP ajansının haberine göre bir ordu yetkilisi “Mursi son hazırlıklardan önce ‘önlem amaçlı’ olarak tutuluyor” dedi ve Mursi’ye yasal suçlamada bulunulabileceğini açıkladı. Savunma Bakanı General Abdulfettah el-Sisi'nin açıklamasının ardından gözaltına alınanların sayısının 400'e çıktığı iddia ediliyor.
Mısır'da Son Durum 04:32
Mısır'da Son Durum 687 izlenme - 5 yıl önce Askeri rejimi kabul etmeyen Mursi taraftarları eylemlerini sürdürüyor. Ayrıntıları Kahire'deki Habertürk muhabiri Umut Tütüncü bildiriyor...
Savcı Sayan - Darbe İsyanı - Allah Belanızı Versin! 02:34
Savcı Sayan - Darbe İsyanı - Allah Belanızı Versin! 1.224 izlenme - 3 yıl önce CHP eski MYK üyesi Savcı Sayan'ın, Mısır'daki askeri darbeye göstermiş olduğu tepki. Konuşmanın başındaki 'gezi' yorumlarına pek takılmamak lazım diye düşünüyorum. En önemli çıkış noktaları özgürlük ve demokrasi olan ulusalcı aydın ve siyasetçilerimizin özelde de benim kendi arkadaşlarımın Mısır'da acımasızca yapılan darbe ve katliama ya çok az ses çıkarmaları ya da görmezden gelmeleri durumunun istinai kişiliğidir kendisi.
14 Yaşında Çocuğun Fikrine Bile Tahammülü Olmayan, Demokratik Müslüman Kardeşler 03:19
14 Yaşında Çocuğun Fikrine Bile Tahammülü Olmayan, Demokratik Müslüman Kardeşler 455 izlenme - 3 yıl önce Hamit, Mursi'nin ekonomi bakanı. gösterilerde karşıt görüşte bir çocuğu yakalayıp darp ediyorlar. İşte görüyorsunuz bu adamların "karşı görüşe" ve demokrasiye olan saygılarını. Bunların demokrasisi, başa geçince kaybolanından. Mağdur edebiyatı yapıp, zalim olanından. "Demokrasi amaç değil, araçtır" olanından. Bizim medyada yayınlanmayan diğer videoları, elimden geldiğince yükleyeceğim. Bu millet sokaklarda iken, penguenlere odaklı bir medya vardı evlerimizde.
Mısır'da Hollandalı Muhabire Toplu Tecavüz 00:21
Mısır'da Hollandalı Muhabire Toplu Tecavüz 648 izlenme - 3 yıl önce Mısır'daki olaylar meydanda toplanan Mursi karşıtlarının Hollandalı muhabire toplu halde tecavüz ettikleri sırada çekilen görüntüler ortaya çıkmış. Belli ki, işini yapmak amacıyla Mısır'a giden bir kadına, karşı cinsi görmemiş bir biçimde saldıran insanlık dışı varlıkları izliyoruz. O kadının çığlıklarının sizi bir an olsun yalnız bırakmaması dileğiyle...
Başbakan Erdoğan'ın Gözyaşlarıyla Mursi'li Klip 04:57
Başbakan Erdoğan'ın Gözyaşlarıyla Mursi'li Klip 637 izlenme - 5 yıl önce Erdoğan'ın Gözyaşlarıyla Mursi'li Klip...
Mursinin Darbeden Önceki Son Konuşması 02:32
Mursinin Darbeden Önceki Son Konuşması 363 izlenme - 3 yıl önce Mısır'ın darbeyle devrilen 4. cumhurbaşkanı Mursi'nin darbeden önceki son konuşması. Bugün serbest bırakılması neredeyse kesinleşen Hüsnü Mübarek haberlerinden sonra Mursi'nin 'devrimi bizden almasınlar' içerikli konuşması çarpıcı.
Muhammed Mursi İdam Cezasına Çarptırıldı 01:23
Muhammed Mursi İdam Cezasına Çarptırıldı 262 izlenme - 3 yıl önce Mahkeme ayrıca “hapishaneler baskını” davasında yargılanan 106 kişinin dosyasını haklarındaki idam kararıyla ilgili görüş alınması için müftülüğe gönderdi. Mısır yasalarına göre idam dosyaları mahkeme kararının ardından ülkedeki en yüksek dini makam olan Mısır Müftülüğü’ne sevk ediliyor. Müftünün görüşü alındıktan sonra dosya mahkemeye iade ediliyor. Müftünün Mursi ve diğerleri hakkındaki kararını ise kısa süre içinde vermesi beklenmiyor. Müslüman Kardeşler sözcülerinden Amr Darrag İstanbul’da yaptığı açıklamada idam kararının uygulanması halinde bir cinayetin işleneceğini belirterek uluslararası topluma harekete geçmeleri çağrısında bulundu. Mahkemenin verdiği kararın temelsiz iddialar üzerine kurulu olduğuna dikkat çeken Uluslararası Af Örgütü de Mursi’nin sivil bir mahkemede yeniden yargılanması gerektiğini açıkladı. Bu arada mahkemenin idam kararının ardından Kuzey Sina Mahkemesinde görevli hakim ve memurları taşıyan servis aracı El Ariş kentinde IŞİD’e bağlı olan Ensar Beytül Makdis grubunun saldırısına uğradı. Saldırıda iki hakim ve bir savcı öldürüldü. Mursi ve beraberinde 12 sanık kamuoyunda “İttihadiyye olayları” adıyla bilinen “5 Aralık 2012’de Cumhurbaşkanlığı Sarayı önünde protestocuların ölümüyle sonuçlanan şiddet olaylarını teşvik” suçlamasıyla açılan davada ise yirmişer yıl hapis cezasına çarptırılmıştı.
Ahi Ente Hurrun - Muhammed Mursi 05:12
Ahi Ente Hurrun - Muhammed Mursi 270 izlenme - 3 yıl önce Ahi Ente Hurrun - Muhammed Mursi Ahi Ente Hurrun - Muhammed Mursi Ahi Ente Hurrun - Muhammed Mursi Ahi Ente Hurrun - Muhammed Mursi Ahi Ente Hurrun - Muhammed MursiAhi Ente Hurrun - Muhammed Mursi
Mursi Toplantıyı Kesip Ezan Okudu 01:19
Mursi Toplantıyı Kesip Ezan Okudu 399 izlenme - 5 yıl önce Mursi Toplantıyı Kesip Ezan Okudu
Muhammed Mursi'nin Kendi Sesinden Savunması 02:10
Muhammed Mursi'nin Kendi Sesinden Savunması 153 izlenme - 3 yıl önce Muhammed Mursi'nin, hakkında idam kararı veren firavun mahkemesine karşı yaptığı savunması... Türkçe altyazı ve kardeşim sen özgürsün fon müziği ile.
Mısır'ın Muhalif Dansözü 03:25
Mısır'ın Muhalif Dansözü 636 izlenme - 5 yıl önce Mısır'ın muhalif dansözü Mursi'ye tepkili Dansöz Sema El Masri, yayınladığı videoda hem dans etti hem de Mursi'nin politikalarına tepki gösterdi
Mursi'nin Toplantısını Kesip Yatsı Ezanı Okuması 01:19
Mursi'nin Toplantısını Kesip Yatsı Ezanı Okuması 382 izlenme - 3 yıl önce Mısır Cumhurbaşkanı Dr. Mursi toplantısındaki konuşmasını kesip yatsı ezanını okumuş, Ahan da o görüntüler.
Mısır ordusundan darbe sonrası ilk açıklama 04:16
Mısır ordusundan darbe sonrası ilk açıklama 414 izlenme - 5 yıl önce Mısır'da askeri darbe yapıldı. Buna göre ordu yönetime el koydu ve Mursi'nin tüm görevleri geçersiz kılındı. Mısır Genelkurmay Başkanı Sisi Anayasa Mahkemesi Başkanı'nın, seçim yapılana kadar Cumhurbaşkanlığı görevini yürüteceğini söyledi. Açıklama şöyle: MISIR HALKININ TALEPLERİ REDDEDİLDİ Şimdiye kadar birçok çağrı yapıldı. Mısır askeri stratejik bir yardım da sundu. Karşılaştığımız büyük zorluklar ve tehditlerin üzerinden gelebilmek için sosyal güvenlik ve politik açıdan çağrıda bulundu. Askeri kuvvetler bölünmenin, gerginliğin, çatışmanın olmamasını istiyor. Mevcut krizden çıkabilmek için bütün çağrıları yapıyor. Askeri tarafın göstermiş olduğu talepler 21-22 Haziran'da görüşlerini bildirmiş olduk. Her türlü devlet mercii tarafından askerin görüşleri reddedilmiş oldu. Mısır'daki kitlelerin de istekleri ve talepleri reddedilmiş oldu. Bizim amacımızın uzlaşmadır, insanların umudunu, güvenini sağlamaktır. Başkanın dün yapmış olduğu konuşma ve bunun öncesindeki süreçler kitlelerin taleplerini karşılanmadığını gösteriyor. TEKNOKRAT HÜKÜMETİ OLUŞTURULABİLİR Mısır'da bir yol haritası çizilmelidir. Bu yol haritasında çeşitli konular vardır. Bunlar arasında Anayasa'nın askıya alınması vardır. Anayasa Mahkemesi Başkanı'nın da aynı şekilde bu süreçten geçmesi gerekmektedir. Erken seçimin açıklanması gerekmektedir. Yeni başkan seçilene kadar ara bir hükümetin oluşturulması gerekmektedir. Bu ara dönemdeki kararnameler çıkarılmalıdır. Teknokrat bir hükümet oluşturulabilir. İlgili tüm süreçleri yönetmesi gerekmektedir. ULUSAL BİR UZLAŞMA SAĞLANMALIDIR Tüm ölçekteki ilgili değiştirme süreçlerinin Anayasa çerçevesinde gerçekleşmesi gerekmektedir. Askeri Yüksek Şura, parlamenter seçimlere bu yolda gitmeli ve de parlamenter seçimlerin sürecini başlatmalıdır. Etik bir başlık altında medyanın özgürlüğü, halkların özgürlüğü dikkate alınarak bunlar yapılmalıdır ki, gençlere yetki verilebilsin ve de karar verme süreci sağlıklı bir şekilde değerlendirilebilsin. Ulusal bir uzlaşma gerçekleştirilebilsin. Her taraftan kişilerin katılımıyla gerçekleştirilsin. HALKIMIZIN GÜVENLİĞİ SAĞLANMALIDIR Mısır Askeri Kuvvetleri ayakta duracaktır, İçişleri ve Güvenlik Bakanlığı'yla iletişim içerisinde olacaktır. Huzurlu ve barışçıl bir ortam içerisinde bu sürecin gerçekleştirilmesi hedeflenmektedir. Askeri kuvvetler, polis ve de yargı personeli bu noktada kendini adamıştır. Halkların güvenliğini, emniyetini ve refahını sağlamak için kendini adamıştır ve de bunun savunmasını yapmaktadır.
MURSİ KAFİRİNİ SELAMLAYAN İHSAN ŞENOCAK MÜSLÜMAN DEĞİLDİR SOFİ CEHENNEMLİK BİR ASLİ KAFİRDİR 01:06
MURSİ KAFİRİNİ SELAMLAYAN İHSAN ŞENOCAK MÜSLÜMAN DEĞİLDİR SOFİ CEHENNEMLİK BİR ASLİ KAFİRDİR 238 izlenme - 2 yıl önce 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ OLAN HERKESİ VE “BU ZAMANDA YAŞAYAN 8 MİLYAR İNSANIN HEPSİNİ HEM MUAYYEN HEM UMUM HEM SİLSİLE OLARAK TEKFİR EDİYORUM”ASL-İ KAFİR DİYORUM. 1333 SENE İÇİNDE OLAN: TÜM DEVLET’LERE. VE BU ZAMANDAKİ: ( 215’E YAKIN ) DEVLETLERE: “KAFİR DEVLETLER- KÜFÜR HÜKÜMETLER” DİYORUM. VE TÜM HALKINI; “HEM TEK-TEK MUAYYEN OLARAK, HEM UMUM, HEMDE SİLSİLE OLARAK, TAMAMINI TEKFİR EDİYORUM”HEPSİDE: ASL-İ KAFİRDİR. MÜSLÜMAN DEĞİLLERDİR. HEPSİ: KENDİNİ MÜSLÜMAN ( SANAN ) CEHENNEMLİK İMANSIZLARDIR! 1-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: ALİM’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 2-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: ŞEYH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 3-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: İMAM’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 4-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: MÜCTEHİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 5-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: ŞEYHUL İSLAMLARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 6-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: MÜFESSİR’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 7-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: CUMHUR ULEMA’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 8-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: MUHADDİS’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 9-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: FAKİH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 10-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: MÜCEDDİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 11-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: TÜM CEMAAT’LERE TÜM GRUP’LARA TÜM TAİFE’LERE TÜM CİHAD CEPHE’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1-EBU HANİFE: ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER: ASL-İ KAFİRDİR! 2-MALİKİ: ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER: ASL-İ KAFİRDİR! 3-AHMED BİN HANBEL: ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER: ASL-İ KAFİRDİR! 4-ŞAFİİ: ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER: ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE SÜNNİ İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü SİTTE '6 HADİS KİTABI' KÜTÜB-Ü TİS-A '9 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN: 1-BUHARİ: ASL-İ KAFİRDİR! 2-MUSLİM: ASL-İ KAFİRDİR! 3-TİRMİZİ: ASL-İ KAFİRDİR! 4-EBU DAVUD: ASL-İ KAFİRDİR! 5-NESA-İ: ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ MACE: ASL-İ KAFİRDİR! 7-MUVATTA: İMAM MALİK ASL-İ KAFİRDİR! 8-MÜSNED: AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR! 9-DARİMİ: ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE Şİ-A İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü ERBE-A '4 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN : 1-EL-KAFİ: CAFER MUHAMMED EL-KULEYNİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MEN LA YEHZURUHUL FAKİH: ŞEYH SADIK ASL-İ KAFİRDİR! 3-TEHZİBUL AHKAM: EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EL-İSTİBSARU FİMA UHTİLİFE FİHİ MİNEL EHBAR: EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! NECDİ’LERİN HEPSİ ASL-İ KAFİRDİR. VE BU ZAMANDAKİ "BİZ NECDİ’YİZ BİZ SELEFİ’YİZ BİZ EHLİ SÜNNETİZ" DİYENLERİN HEPSİDE: ASL-İ KAFİRDİR! 1-MUHAMMED BİN ABDULVEHHAB: ASL-İ KAFİRDİR! 2-OĞULLARIDA> TORUNLARIDA> TALEBELERİDE> BABASIDA> DEDESİDE: ASL-İ KAFİRDİR! 3-İBNİ TEYMİYYE: ASL-İ KAFİRDİR! 4-İBNİ KAYYİM EL-CEVZİYYE: ASL-İ KAFİRDİR! 5-ZEHEBİ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ KESİR ASL-İ KAFİRDİR! 7-TABERİ: ASL-İ KAFİRDİR! EN BÜYÜK: HÜCCET-BEYYİNE-DELİL-HİKMET-VAHİY-NAS'DA: 1-KUR-AN'I KERİM'DİR- AYETLERDİR. 2-KUR-AN'I KERİME UYAN SAHİH HADİSLERDİR- SAHİH SÜNNETLERDİR. 3-İCMA-İ ÜMMETİ, 4-KIYAS'I FUKEHA'YI, RED-İNKAR”EDEN: TAM BİR 'MUVAHHİD' MÜSLÜMANDIR.
Mursi'nin Yanında Güzel Kızlar Olsa Böyle Olmazdı - Adnan Oktar 01:09
Mursi'nin Yanında Güzel Kızlar Olsa Böyle Olmazdı - Adnan Oktar 315 izlenme - 3 yıl önce Adnan hoca mursinin yanında kaliteli genç güzel kızlar olsa böyle olmazdı demiş ve mısırdaki darbe ile ilgili önemli bir değerlendirmede bulunmuş efenim...
Muhammed Mursi'nin, Darbeden Önceki Son Konuşması 03:18
Muhammed Mursi'nin, Darbeden Önceki Son Konuşması 199 izlenme - 4 yıl önce Mısır Cumhurbaşkanı Muhammed Mursi'nin, Batı Destekli Cuntacı Ordunun Darbesinden Önceki Son Konuşması...
Etiyopya Mursi Kabilesi | Gazella Turizm 01:36
Etiyopya Mursi Kabilesi | Gazella Turizm 278 izlenme - 3 yıl önce Fotoğraf sanatçısı Faruk Akbaş ile gerçekleştirdiğimiz Etiyopya fotoğraf turundan Mursi Kabilesi görüntüleri. Objektiflerimize neler takıldı? http://goo.gl/0...
Mursi Destekçileri Askeri Linç Ediyor 00:49
Mursi Destekçileri Askeri Linç Ediyor 263 izlenme - 5 yıl önce Mursi Destekçileri Askeri Linç Ediyor
Mursi'nin Son Konuşması Rekor Kırdı! 02:32
Mursi'nin Son Konuşması Rekor Kırdı! 255 izlenme - 5 yıl önce Mursi'nin Son Konuşması Rekor Kırdı!
 Mısır’daki katliam amatör kamerada 01:44
Mısır’daki katliam amatör kamerada 181 izlenme - 5 yıl önce Görüntülerde Cumhuriyet Muhafızları binası çatısından göstericilere ateş eden bir asker ile yaşananları görüntüleyen bir kameraman görülüyor.