Hoşgeldiniz!

musluk

Damlayan Musluk Fantezisi - Feri Cansel 01:06
Damlayan Musluk Fantezisi - Feri Cansel 22.001 izlenme - 1 yıl önce Yabancı belgesellerden alışkın olduğumuz bir kesitin yerli kasasını izleyeceğiz. Açıkçası çok daha gerçekçi olmuş. Feri Cansel'i rahmetle anıyoruz. Ayrıca musluğun bile Feri Cansel'e dayanamayıp akması, filmin günümüz internet geyiklerinden bir tanesini yakaladığı göstermektedir. İlgili filmden başka kesit için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/54005/gtune-sok-feri-cansel-kufur-icerir
Musluk tamircisi kadin olursa 00:46
Musluk tamircisi kadin olursa 12.436 izlenme - 5 yıl önce
musluğu açtım tıpasını taktım 03:18
musluğu açtım tıpasını taktım 15.126 izlenme - 7 yıl önce akıllı olup dünyenın derdini çekene kadar deli ol dünya senin derdini çeksin (:
2 Kadının Seri Katili Etkisiz Hale Getirmesi 08:59
2 Kadının Seri Katili Etkisiz Hale Getirmesi 1.239 izlenme - 6 ay önce Kırmızı spor ayakkabılı seri katil aynı yatağı paylaşan iki kadının evine girer ve kadınların sopalı saldırısına uğrar ve etkisiz hale gelir. Sürpriz sonu insanı hayrete düşürecek. not filmin adı Flaş
buda bir uyuma şekli 00:36
buda bir uyuma şekli 16.931 izlenme - 10 yıl önce siz hiç böyle bir uyuma tarzı gördünüzmü :))
Musluk Tamiri 02:11
Musluk Tamiri 3.187 izlenme - 3 yıl önce Musluk Tamiri Nasıl Yapılır? İşte Evidea'dan Size Yardımcı Olacak Adımlar.
Yemekteyiz Hasan - Bana Sadece Terkos Suyu Verin! 03:32
Yemekteyiz Hasan - Bana Sadece Terkos Suyu Verin! 3.420 izlenme - 1 yıl önce Teyzemiz biraz mırın kırın edince evde damacana su olmasına rağmen musluktan terkos dolduran Hasan,oldukça sinirleniyor."Başka su yok,içeceksen sadece terkos" diyor.Farklı bir dünyası var sanki.Terkos suyu içilmez mi kardeşim?,mis gibi su,öperim onu ben...
Cem Yilmaz Musluk 04:18
Cem Yilmaz Musluk 5.187 izlenme - 5 yıl önce
Devede De Boy Var Deyip Geçmeyin 00:49
Devede De Boy Var Deyip Geçmeyin 880 izlenme - 11 ay önce Önce musluğu açtı, ardından suyu içti; karşınızda dünyanın en zeki devesi. Kazakistan’da kaydedilen görüntülerde, su ihtiyacını karşılamak isteyen devenin gülümseten uğraşı yer alıyor. Sevimli hayvan önce ağzıyla deponun musluğunu açıyor, ardından da kana kana su içiyor. Devenin bunu nasıl öğrendiğini ise bilen yok.
Harika Musluk Tasarımı 00:11
Harika Musluk Tasarımı 1.235 izlenme - 1 yıl önce Çocuklar için mükemmel bir tasarım olan musluk tasarımı artık çocuklarınızı çeşmeye daha yakın tutacak.
korkan adam 00:17
korkan adam 3.905 izlenme - 7 yıl önce bu adam abdest aliyor güm bomba patliyor
Musluktan Formula 1 Sesi Çıkarttı 00:33
Musluktan Formula 1 Sesi Çıkarttı 708 izlenme - 1 yıl önce Muslukla oynayarak Formula 1 sesi çıkartan adam ilginç bir gösteri yaptı. Musluktan çıkan ses gerçek formula 1 araçlarının sesini aratmadı.
musluğu açtım tıpasını taktım. (...) 00:44
musluğu açtım tıpasını taktım. (...) 5.589 izlenme - 7 yıl önce (...) musluğu açtım tıpasını taktım, bıktım! bıktım! bıktım!, sen mi? ben mi? sen mi? ben mi, üçyüz beşyüz üçyüz beşyüz (...)
bıktım 03:18
bıktım 2.474 izlenme - 8 yıl önce
Hipnoz Etkisi Yaratan Bal Peteğine Musluk Takmak 05:19
Hipnoz Etkisi Yaratan Bal Peteğine Musluk Takmak 372 izlenme - 1 yıl önce Bal peteğine musluk takıp direk kavanoza süzülmüş hali geliyor.Adamlar bu işi ticarete dökmüş 0 doğal bal ama arılar için iyi değil.İzlerken ağzımı musluğa dayamak istedim
Musluk Kedisi 00:24
Musluk Kedisi 3.041 izlenme - 10 yıl önce Kedi Musluktan Su Iciyor
Kovanı Açmadan Bal Toplaya Yarayan Bal Musluğu 01:40
Kovanı Açmadan Bal Toplaya Yarayan Bal Musluğu 666 izlenme - 2 yıl önce Arı yetiştiriciliği dünyasının uzun süre beklediği bir buluş. Avustralyalı baba ve oğul dahice bir yöntemle kovanı açmadan bal toplamak için bir sistem geliştirmişler.
Cem Yilmaz Musluk 04:18
Cem Yilmaz Musluk 1.308 izlenme - 4 yıl önce Komedi
Musluk Gibi Adam 01:41
Musluk Gibi Adam 1.885 izlenme - 7 yıl önce musluk gibi adam
Minecraft`da Nasıl Musluk Yapılır? 07:23
Minecraft`da Nasıl Musluk Yapılır? 514 izlenme - 3 yıl önce Arkadaşlar Bu Videoda İse Sizlere Minecraft`ta Nasıl Musluk Yapılır Onu Gösterdim
Bir Müzik Aleti Olarak Musluk Kullanmak! 01:21
Bir Müzik Aleti Olarak Musluk Kullanmak! 202 izlenme - 11 ay önce Keman ustası abimiz, musluğun çıkardı garip sese kemanıyla eşlik ederek muhteşem müzik şöleni sunuyor. İzliyoruz.
4 çocuğun çektiği bir bıktım filmi 00:32
4 çocuğun çektiği bir bıktım filmi 1.517 izlenme - 8 yıl önce bu video filmi asla kopya değildir all copyright
Musluk Suyu Polis Memurunun Hayatını Kararttı 05:43
Musluk Suyu Polis Memurunun Hayatını Kararttı 171 izlenme - 9 ay önce Gaziantep'te yaşayan eski polis memuru, kendisinden su isteyen komiserine musluk suyu verdiği için hakarete uğradığını iddia ederek görevinden istifa etti. İstifasının ardından 12 ay uzun dönem askere alınan Mehmet Babacan dönüşünde ise Emniyet Genel Müdürlüğü'nün 8 bin 500 TL'lik tazminat talebiyle şoka uğradı. Aynı dönemde nişanlısının da kendisinden ayrıldığını söyleyen Babacan artık görevine geri dönmek istiyor.
musluk suyu ile yıkanan kedi 00:30
musluk suyu ile yıkanan kedi 1.158 izlenme - 7 yıl önce kim demiş kediler suyu sevmez diye..suyu seven bir kedi var.İsmi de tİko...
Sanbi Taharet Musluğu Reklamı 02:16
Sanbi Taharet Musluğu Reklamı 577 izlenme - 2 yıl önce Akıl almaz bir reklam reklamı izledikçe aklımdaki sorular çoğalıyor. Okulda hangi akla hizmet taharet muslugu tanıtımı yapılır, amacınız nedir? Yalnız bu reklamın tek artısı Osman adında geleceği parlak doğaçlama konusunda aşmış ve sanat adına hiçbir şeyini esirgemeyen bir cengaver çıkartmış olmasıdır.
Cem Yılmaz | Ben Varım, Musluk Var, Usta Var. 07:02
Cem Yılmaz | Ben Varım, Musluk Var, Usta Var. 524 izlenme - 2 yıl önce Cem Yılmaz - Bir Tat Bir Doku (1999) Gösterisinden "Ben varım, musluk var, usta var." bölümü.
Muslukla Duş Alan Papağan 01:39
Muslukla Duş Alan Papağan 207 izlenme - 2 yıl önce MUSLUKLA DUŞ ALDI! Mutfaktaki lavaboyu banyo yapmak için kullanan papağan, musluğun nasıl açılacağını çözmüş ve duş almak istediğinde gitmesi gereken yeri biliyor.
Isıya Duyarlı Sensörlü Led Işıklı Renk Değiştiren Musluk Başlığı indirimsmart 00:36
Isıya Duyarlı Sensörlü Led Işıklı Renk Değiştiren Musluk Başlığı indirimsmart 262 izlenme - 2 yıl önce Ürüne Buradan Ulaşabilirsiniz http://www.indirimsmart.com/isiya-duyarli-sensorlu-led-isikli-musluk-basligi Hayatınızı kolaylaştıran ürünler indirimli ve uygun fiyatlarla parmaklarınızın ucunda, Size,çocuğunuza ve Ailenize özel günlük fırsatlar,kaliteli ,ilginç tasarımlar,şık kullanışlı ürünler www.indirimsmart.com Kullanımı Kolay Pratik Ürünler Ürün Açıklaması: Led Musluk Başlığı suyun sıcaklığına göre farklı renklerde yanarak suyu renkli bir eğlenceye çevirecek! Su sıcaklığını led renklerine göre kolayca ayarlayabilir ve böylece aşırı sıcak ve aşırı soğuk su karmaşasından kurtulabilirsiniz! Nasıl Çalışır : Basitçe musluk açılır ve akan suyun debisi ile konnektörler birbirine temas edip devreyi tamamlar ve ışık yanar. Kısacası siz sadece suyu açıyorsunuz ve ürün çalışmaya başlıyor. Suyu kapattığınızda da ürün kendiliğinden kapanıyor. Ürün Özellikleri: Nikelaj kaplama 2 ayrı başlığı ile farklı musluklara uyar Kolayca monte edilebilir Su tasarrufu ve filtreleme sistemi ile minimum su tüketimi sağlar Su sıcaklığı 25 derece ve altında ise Yeşil yanar Su sıcaklığı 26 35 derece arasında ise Mavi yanar Su sıcaklığı 36 45 derece arasında ise Kırmızı yanar Su sıcaklığı 45 dereceden fazla ise Kırmızı Mavi uyarı ışığı yanıp sönmeye başlar Ürün Pil ile çalışmaktadır. Not: Çocuğunuza el yıkama/diş firçalama alışkanlığı vermek için onun koşarak banyoya gitmesini sağlayın.
Formula F1 Musluk Yarışları 00:48
Formula F1 Musluk Yarışları 281 izlenme - 2 yıl önce Ağzıyla motor sesi yapanı daha önce gördük, Bu sefer arkadaşın evinde bunu becerebilen bir musluk var, Motor sesinide seviyorsa bu arkadaşa iyi su parası geleceği kesin. İzliyoruz efendim.
Kendini Formula 1 aracı zanneden musluk 00:33
Kendini Formula 1 aracı zanneden musluk 197 izlenme - 1 yıl önce Muslukla oynayarak F1 aracı sesi çıkartan adam ilginç bir gösteri sergiledi.