Hoşgeldiniz!

Müslüm Gürses Canlı

Rubato - Kaç Kadeh Kırıldı (Canlı Performans) 06:14
Rubato - Kaç Kadeh Kırıldı (Canlı Performans) 164 izlenme - 4 ay önce Rubato - Kaç Kadeh Kırıldı (Canlı Performans) Şarkı Sözleri________________________________: Kaç kadeh kırıldı sarhoş gönlümde Bir türlü kendimi avutamadım Kaç gece ağladım böyle gizlice Ne yaptımsa seni unutamadım Kim bilir kimler var şimdi kalbinde Sen beni unuttun çoktan belkide Ben hala yaşarım eski günlerde Her şeyde sen varsın unutamadım Her sevgi zamanla bitermiş derler Benimki bitmedi anlayamadım Bu aşktan hayır yok unut dediler Ne yaptımsa seni unutamadım
Sevişme Sahnesiyle Müslüm Gürses Anması 02:00
Sevişme Sahnesiyle Müslüm Gürses Anması 1.903 izlenme - 4 yıl önce Ebru Baki programa, dün aramızdan ayrılan Müslüm Gürses'in "Paramparça" şarkısının klibiyle veda etti. O sırada Müslüm Gürses'in seslendirdiği Teoman'ın Paramparça şarkısı arka fonda film görüntüleriyle birlikte çalıyordu. Teoman'ın büyük tartışmalar yaratan "Balans ve Manevra" filminden bir sevişme sahnesi yansıdı bir anda ekrana. Sunucu Ebru Baki ne yapacağını şaşırdı ve gülerek Hakan Çelik'in konuşmasını kesti.
Şafak Sönmez-Yıkıla Yıkıla Canlı 05:14
Şafak Sönmez-Yıkıla Yıkıla Canlı 2.572 izlenme - 7 yıl önce müslüm gürses in harika şarkısını harika yorumluyor
Sevişme Sahnesiyle Müslüm Gürses Anması 02:00
Sevişme Sahnesiyle Müslüm Gürses Anması 1.130 izlenme - 3 yıl önce Ebru Baki programa, dün aramızdan ayrılan Müslüm Gürses'in "Paramparça" şarkısının klibiyle veda etti. O sırada Müslüm Gürses'in seslendirdiği Teoman'ın Paramparça şarkısı arka fonda film görüntüleriyle birlikte çalıyordu. Teoman'ın büyük tartışmalar yaratan "Balans ve Manevra" filminden bir sevişme sahnesi yansıdı bir anda ekrana. Sunucu Ebru Baki ne yapacağını şaşırdı ve gülerek Hakan Çelik'in konuşmasını kesti.