Hoşgeldiniz!

Müslüm Gürses Canlı Videoları İzle

Müslüm Gürses Dağlarda Kar Olsaydım Konser 05:14
Müslüm Gürses Dağlarda Kar Olsaydım Konser 5.153 izlenme - 6 yıl önce facebook adresinden isyankar41 e ulaşmak için...... http//www.facebook.com/damara.devam3 linkine tıklamanız yeterlidir....isyankar41-yorgunn41 ile damara devam... ...................... damarin-merkezi-isyankar41@hotmail.com
Sevişme Sahnesiyle Müslüm Gürses Anması 02:00
Sevişme Sahnesiyle Müslüm Gürses Anması 1.892 izlenme - 4 yıl önce Ebru Baki programa, dün aramızdan ayrılan Müslüm Gürses'in "Paramparça" şarkısının klibiyle veda etti. O sırada Müslüm Gürses'in seslendirdiği Teoman'ın Paramparça şarkısı arka fonda film görüntüleriyle birlikte çalıyordu. Teoman'ın büyük tartışmalar yaratan "Balans ve Manevra" filminden bir sevişme sahnesi yansıdı bir anda ekrana. Sunucu Ebru Baki ne yapacağını şaşırdı ve gülerek Hakan Çelik'in konuşmasını kesti.
Şafak Sönmez-Yıkıla Yıkıla Canlı 05:14
Şafak Sönmez-Yıkıla Yıkıla Canlı 2.555 izlenme - 7 yıl önce müslüm gürses in harika şarkısını harika yorumluyor
Sevişme Sahnesiyle Müslüm Gürses Anması 02:00
Sevişme Sahnesiyle Müslüm Gürses Anması 958 izlenme - 2 yıl önce Ebru Baki programa, dün aramızdan ayrılan Müslüm Gürses'in "Paramparça" şarkısının klibiyle veda etti. O sırada Müslüm Gürses'in seslendirdiği Teoman'ın Paramparça şarkısı arka fonda film görüntüleriyle birlikte çalıyordu. Teoman'ın büyük tartışmalar yaratan "Balans ve Manevra" filminden bir sevişme sahnesi yansıdı bir anda ekrana. Sunucu Ebru Baki ne yapacağını şaşırdı ve gülerek Hakan Çelik'in konuşmasını kesti.