Hoşgeldiniz!

müslümanlar

Vikingler Dizisinde Ezan ve Namaz Sahneleri 05:18
Vikingler Dizisinde Ezan ve Namaz Sahneleri 32.509 izlenme - 7 ay önce Vikingler (Vikings) dizisinin 4. sezon 16. bölümünde Ezan ve Namaz sahneleri sizlerle. Dizide Ragnar'ın Oğlu Björn ve Ağabeyi Rollo Akdenize açılılırlar ve tatlı su, yiyecek gibi ihtiyaçlarını gidermek için Endülüs Müslümanlarının bir sahil yerleşimine saldırırlar. Floki ezan sesini duyar ve oldukça etkilenerek camiiye doğru ilerler o sırada namaz kılan müslümanları görür. Gözle görünmeyen bir tanrı karşısında büyük bir tutku ile ibadet etmeleri karşısında şaşkına döner ve onların öldürülmesini engeller...
ABD'de Müslüman Yolcular Uçaktan İndirildi 00:47
ABD'de Müslüman Yolcular Uçaktan İndirildi 4.250 izlenme - 2 yıl önce ABD'de, şüpheli hareketleri yolcuları tedirgin eden biri kadın üç erkek dört Müslüman yolcu güvenlik gerekçesiyle uçaktan indirildi. Yeni videolar için kanalıma abone olun www.izlesene.com/nefer26medya
Zikirde Nirvanaya Ulaşmak 08:04
Zikirde Nirvanaya Ulaşmak 5.351 izlenme - 2 yıl önce Kahta Adıyaman tarikatının düzenlediği zikir tüm müslümanları bu tarika girmek için imrendirdi. Daha fazla söz söylemeden imrendiren zikir şölenini izleyelim efem.
Oz - Müslümanlar Tekbir Sahnesi 01:24
Oz - Müslümanlar Tekbir Sahnesi 2.790 izlenme - 1 yıl önce - OZ - Oz, HBO kanalında 1997-2003 yılları arasında yayınlanmış hapishane konulu dizi. Toplam 6 sezon sürmüş olan dizi, kısaca OZ denilen Oswald State Correctional Facility adlı bir Amerikan hapishanesinde geçen olayları anlatıyor. Neo Nazilerin, Afrika kökenli Amerikalılar'ın, motorcuların, Sicilya mafyasının, Müslümanların, İrlandalıların, Latinlerin ve diğerlerinin etrafında dönen bu dizide pek çok aşırı şiddet içeren sahne bulunmaktadır. Çekimler Bayonne, New Jersey'de yapılmıştır. Türkiye'de bu dizi Cine5 ve DiziMax'da yayınlandı. Ve benim en garip olduğum sahnelerden biridir bu sahne .
Oz Çeteleri - Müslümanlar 08:02
Oz Çeteleri - Müslümanlar 2.986 izlenme - 2 yıl önce Hayatımda gördüğüm en güzel dizi oz diyebilirim. Konusu ayrı bir güzel oyuncuları daha da bi güzel. Karakterler tam oturmuş her şey mükemmel yansıtılmıştır. Hapishane yaşamını daha iyi özetleyen bir dizi-film yok bence(bence). İyi seyirler :) Eveeet sıra geldi Kareem Said abimize. Tam bir tarikat lideri. Aslında tam bir lider. Zaman zaman nefret ettirir kendinden fakat hapishane içi birlik ve beraberliğin öncülerindendir. Tits piyasasına balta vuran KOSKOCA ADEBISI REYİZE kafa tutan biridir Kareem Said. Müslümanların gerisinde pek bi iş yok arap ülkeleri gibi karışıklık anında hemen koltuğa oturmaya çalışıyorlar pek bir olayı yok yani. Ayrıca bir uyarı daha yapayım bu dizide şu ölüyor bu ölüyor demek spoiler değildir herkes ölüyor beyler bunu ilk bölümden itibaren kestirebiliyorsunuz zaten (: Heyt be tekrar başlayasım geldi..
Ben Müslümanım Bana Güveniryosan Sarıl - Sosyal Deney 03:36
Ben Müslümanım Bana Güveniryosan Sarıl - Sosyal Deney 2.549 izlenme - 2 yıl önce Finlandiya'da yapılan sosyal deneyde müslümanlara duyulan güven test edildi. "Dünyanın terörist olarak nitelendirdiği bir müslümanım. Bana güveniyorsan sarıl" yazılı pankart ile yapılan deneyde, insanların bu ikiliye şiddete başvurmadan verdiği desteği görüyoruz. Hoşgörülü Finlandiya halkına tebrikler...
Sert Müslümanlar - Dikkat Dikkat (1998) 03:31
Sert Müslümanlar - Dikkat Dikkat (1998) 907 izlenme - 1 yıl önce Sert Müslümanlar adlı rap grubunun Dikkat Dikkat adlı video klibi sizlerle. Milliyetçilik ve dinciliğin ağır bastığı bu grup albümlerinin yasaklanması sonucu dağılmış ve grubun kurucusu günümüzde 9Canlı ismiyle rape devam etmektedir.
Kıyamet Gününde Yaşanacak Olaylar 04:25
Kıyamet Gününde Yaşanacak Olaylar 3.438 izlenme - 4 yıl önce Kıyamet Gününde Yaşanacak Olayları Anlatan Güzel Bir Video
Sert Müslümanlar - Vuran Kırana (Türkçe Rap İlk Diss - Cartel'e) 03:54
Sert Müslümanlar - Vuran Kırana (Türkçe Rap İlk Diss - Cartel'e) 1.171 izlenme - 1 yıl önce Türkçe Rap'in ilk diss parçası olur kendisi.Milliyetçilik ve dinciliğin ağır bastığı bu grup albümlerinin yasaklanması sonucu dağılmış ve grubun kurucusu günümüzde 9Canlı ismiyle rape devam etmektedir.
Oz Gangster - Müslümanlar 08:02
Oz Gangster - Müslümanlar 1.230 izlenme - 2 yıl önce Efendim HBO kanalında 1997-2003 yılları arasında yayınlanmış ülkemizde'de cine5 kanalında bizle buluşmuş hapishane dizisinde Neo Nazilerin, Afrika kökenli Amerikalılar'ın, motorcuların, Sicilya mafyasının, Müslümanların, İrlandalıların, Latinlerin ve diğerlerinin etrafında dönen bu dizide şimdi müslümanların yaşadıklarını anlatan kısa bir video izlicez,iyi seyirler.
Türk Dizisi Hayranı Yabancılar 06:50
Türk Dizisi Hayranı Yabancılar 1.814 izlenme - 3 yıl önce Türk dizilerinin son yıllarda büyük seyirci kitlelerine ulaştığı Ortadoğu, Balkanlar ve Müslüman alemine mensup insanların dünyanın neresinde olursalar olsunlar ve dili bilsinler ya da bilmesinler merakla takip ettiklerini gorebiliyoruz bu videodan.
Oz - Kareem Saïd'in Simon Adebisi'yi Öldürdüğü Sahne 02:37
Oz - Kareem Saïd'in Simon Adebisi'yi Öldürdüğü Sahne 937 izlenme - 2 yıl önce 4. sezonun son bölümünde Kareem Saïd ve Adebisi arasındaki çatışma artık ölümüne bir kavgaya dönüşüyor, Kareem Said Adebisiyi öldürüyor ve Oz'da bir devrin miladı kapanıyor.
Grup Tillo - Müslümanlar Kardeştir (Kardeşlik Türküsü) 01:58
Grup Tillo - Müslümanlar Kardeştir (Kardeşlik Türküsü) 657 izlenme - 2 yıl önce Grup Tillo - Müslümanlar Kardeştir (Kardeşlik Türküsü) Grup Tillo Ortağız Bir Namusa klibi. (Kürtçe - Türkçe) Grup Tillo tarafından Türkçe Kürtçe Arapça ve Zazaca seslendirilen "Ortağız BirNamusa" şarkısı dinletilmişti. İşte o Grup Tillo'nun o şarkıya çekilen video klibi.. Grup Tillo - Müslümanlar Kardeştir (Kardeşlik Türküsü) Grup Tillo - Müslümanlar Kardeştir (Kardeşlik Türküsü)
İsLamın Kadına Verdiği Değer 01:48
İsLamın Kadına Verdiği Değer 433 izlenme - 2 yıl önce dini içerikli filmler full indir download yeni dini video etiketleri kadınlar ve erkek için kişiliğe önemli etkileri etiketler dini videolar google haberler beşiktaş fenerbahçe galatasaray youtube facebook twiter face vodafone turkcell avea yeni bölüm sezon iddaa son part full hd izle fragman özet maç full hd kalite yorumu futbol gol oyun bölümü tek link fotoğraflar görüntüler ne parça albüm nedir nasıl yapılır video türküler pop müzik komik hayvanlar bebek mynet haber kız kızlar çeviri e okul gibi...Soner Sarıkabadayı'nın son parçası yara bandı ilk kez Şarkı Sözler i: com
Avrupa'da Artan Müslüman Nüfusu Üzerine Bir Araştırma 07:31
Avrupa'da Artan Müslüman Nüfusu Üzerine Bir Araştırma 573 izlenme - 3 yıl önce Batılıların kendi ağzından dinleyeceğiniz bu videoda Avrupa'da artan Müslüman nüfusu ve kültürün devamlılığı için gereken doğum oranlarıyla ilgili bilgileri göreceksiniz
Uyan Türkiyem Uyan 03:01
Uyan Türkiyem Uyan 982 izlenme - 8 yıl önce onlar bizim geleceğimiz
Zülfü Livaneli - Müslümanı Yeniden Müslüman Yapmak 01:46
Zülfü Livaneli - Müslümanı Yeniden Müslüman Yapmak 110 izlenme - 9 ay önce Sanatçı Livaneli'nin Türklerin Arap Müslümanlığı ve milliyetleştirilmesi ve Vahabizm hakkında görüşleri.
Oz Dizisindeki Bütün Ölümler - 1. Sezon 05:07
Oz Dizisindeki Bütün Ölümler - 1. Sezon 397 izlenme - 2 yıl önce 1997-2003 yılları arasında yayınlanmış ülkemizde'de Cine 5 ekranında bizlerle buluşmuş Neo Nazilerin, Afrika kökenli Amerikalılar'ın, motorcuların, Sicilya mafyasının, Müslümanların, İrlandalıların, Latinlerin ve diğerlerinin etrafında dönen bu dizideki 1. sezondaki bütün ölümleri sizlere paylaşıyorum.
Terör Nedir? (Ebu Bekir El Bağdadi) 02:29
Terör Nedir? (Ebu Bekir El Bağdadi) 325 izlenme - 2 yıl önce Bu zamana kadar hiçbir (kendine islam alimi/lider diyen) alim çıkıp bu kadar kapsamlı bi kınama yapmamıştır. Ne hikmetse, IŞİD lideri El Bağdadi bu konuda dikkat çekmiş, terör nedir diyerek bizleri bilinçlendirmeye çalışmış. Bence bu video ile bağdadinin kendi örgütü, videoda anlattığı/bahsettiği olaylar çelişir. Ama yine de siz bi bakın, ne diceksiniz.
Boşnak-Türk Hip-Hop: Otimamo Silom Ft. Osman Mc 02:38
Boşnak-Türk Hip-Hop: Otimamo Silom Ft. Osman Mc 1.320 izlenme - 7 yıl önce Otimamo Silom feat.Osman MC - Prljavi Hari Bosnian Hip-Hop/Rap ** Türk ve Boşnak Kardeşliği** Official Music Video Clip / Resmi Müzik Klip
''Ronaldo Müslümanları Savundu'' Videosunun Alkışlarlayaşıyorum Tarafından Troll Edilmesi 05:29
''Ronaldo Müslümanları Savundu'' Videosunun Alkışlarlayaşıyorum Tarafından Troll Edilmesi 216 izlenme - 2 yıl önce Bildiğiniz üzere bir süredir Ronaldo'nun "Müslüman'ları savundu" gibi bir videosu ortalıkta dolaşıyor. Medyada bu haberi hemen hemen tüm kanallar servis etti. Bu video tamamen şaka amacıyla hazırlanmıştı. Hazırlayan ise alkışlarlayaşıyorum.com üyesi Fvrkna. Adaşım olur kendisi. Medyamız bunu gerçekmiş gibi afişe etmekten çekinmedi. :) İyi seyirler.
Oz - Kareem Said'in Cinnet Geçirdiği Sahne 00:56
Oz - Kareem Said'in Cinnet Geçirdiği Sahne 298 izlenme - 2 yıl önce Oz, HBO kanalında 1997-2003 yılları arasında yayınlanmış hapishane dizisinde dizinin en mülayim karakteri imam Kareem Said nazilerin alaycı konuşmalarına daha fazla dayanamıyor ve cinnet geçiriyor,izliyoruz.
Müslümanlar Ne Yapmasın - Sözler Köşkü 03:39
Müslümanlar Ne Yapmasın - Sözler Köşkü 343 izlenme - 3 yıl önce Sözler Köşkü Sokak Röportajları'nde bu sefer Müslümanların yapmaması gereken şeyleri sorduk ?
sert müslümanlar - dikkat dikkat @ hiphoplife.com. 03:31
sert müslümanlar - dikkat dikkat @ hiphoplife.com. 773 izlenme - 7 yıl önce sert müslümanlar - dikkat dikkat @ hiphoplife.com.tr
Amerikalı Müslümanlar,  Hazırladığı Hazreti Muhammed'i Anlatan Filmler İzlenme Rekoru Kırıyor 03:08
Amerikalı Müslümanlar, Hazırladığı Hazreti Muhammed'i Anlatan Filmler İzlenme Rekoru Kırıyor 127 izlenme - 1 yıl önce Amerikalı Müslümanlar, İslama yapılan karalamaları ortadan kaldırmak için, İslamı ve Hz. Muhammed'i (SAV) anlatan kısa filmler çekti. Filmler şimdiden izlenme rekoruna koşuyor.
Bir Bayanın Namahrem Bir Erkekle Sınırları [Nouman Ali Khan] 02:34
Bir Bayanın Namahrem Bir Erkekle Sınırları [Nouman Ali Khan] 202 izlenme - 3 yıl önce Bir Bayanın Namahrem Bir Erkekle Sınırları nelerdir izlemenin zararları insan sağlığa ve kadınlar da ve erkek için kişiliğe önemli etkileri etiketler dini videolar google haberler youtube facebook twiter face vodafone turkcell avea yeni bölüm sezon son part full hd izle fragman özet maç full hd kalite yorumu oyun video mynet çeviri e okul gibi...Soner Sarıkabadayı'nın son parçası yara bandı ilk kez Şarkı Sözleri:
Sözler Köşkü - İslam Terör Dini Mi? 05:23
Sözler Köşkü - İslam Terör Dini Mi? 328 izlenme - 3 yıl önce Birsinin hatasıyla başkasını suçlayamazsın . IŞİD islamı temsil etmediği gibi PKK da Kürtleri temsil etmez. Terörün Dini Yoktur. 11 Eylül saldiırıları Yeni çıkan video ve kısa filmlerden anında haberdar olmak için Sözler Köşkü Youtube kanalına da ABONE olabilirsiniz . Videolarımızdan Anında Haberdar olmak için Tıklayın : http://bit.ly/abonesozlerkosku Sözler Köşkü Web Sitesi: http://www.sozlerkosku.com Sözler Köşkü Facebook: https://www.facebook.com/SozlerKoskuIzmir Sözler Köşkü Youtube: https://www.youtube.com/user/sozlerkosku Sözler Köşkü Twitter : https://twitter.com/sozler_kosku
İhsan Eliaçık - Avcılar Yeryüzü Sofrası Konuşması 12:00
İhsan Eliaçık - Avcılar Yeryüzü Sofrası Konuşması 144 izlenme - 2 yıl önce 08/07/14. Bu memlekette mülk sahipleri değişmediyse, hiç bir şey değişmemiştir. Dindar olmak için kindar olmayacaksın, mütevazı olacaksın. Kalleş olmayacaksın konuşmanın özü.
Veda Hutbesi 05:29
Veda Hutbesi 228 izlenme - 3 yıl önce hz Muhamme (sav) den tüm müslümanlara evrensel mesajı ölümünden kısa süre önce yaptığı hutbesi
İncilin Değiştirildiğini İspatı İle Papazı İmana Getiren Üstad 07:13
İncilin Değiştirildiğini İspatı İle Papazı İmana Getiren Üstad 157 izlenme - 2 yıl önce İncilin nasıl insanlar tarafından tahrif edildiğini kanıtlayan üstad papazı konuşması ile imana getiriyor. Tek hak dini İslam olduğunu bize tekrardan gösteriyor.