Hoşgeldiniz!

müslümanlık

Mezarda Okunan Kur'an'ın Ölüye Ne Yararı Var! [prof Dr Mehmet Okuyan] 00:44
Mezarda Okunan Kur'an'ın Ölüye Ne Yararı Var! [prof Dr Mehmet Okuyan] 38.540 izlenme - 4 yıl önce
Din Kavramı Üzerine Kısa Anektodlar 01:39
Din Kavramı Üzerine Kısa Anektodlar 5.603 izlenme - 11 ay önce Dünya üzerindeki varoluşsal sıkıntılarımızdan, cennet cehenneme girişimize kadar tüm sorunları 1 dk 39 sn içerisinde dile getiren pala bıyıklı dayı.
Bugün Peygamber Yaşasa Camilerimize Bile Girmezdi! [prof Dr Mehmet Okuyan ] 02:31
Bugün Peygamber Yaşasa Camilerimize Bile Girmezdi! [prof Dr Mehmet Okuyan ] 7.265 izlenme - 4 yıl önce
Neden Kadın Peygamber Yok Sorusunun Cevabı 00:29
Neden Kadın Peygamber Yok Sorusunun Cevabı 4.582 izlenme - 2 yıl önce Bir önceki videoda oruç tutanlar için limon yiyen ablamız bu kez de neden kadın peygamber yok sorusunu cevaplıyor. İzliyoruz.
Zekat, Sadaka, Infak Prof Dr Mehmet Okuyan 03:39
Zekat, Sadaka, Infak Prof Dr Mehmet Okuyan 8.569 izlenme - 4 yıl önce
Ateizm 2.0 19:16
Ateizm 2.0 2.529 izlenme - 1 yıl önce Ateizmin dinlerden neleri alması gerektiği ve dinlerin sadece peri masalı değil insanları etkileme gücü yüksek ekonomik bir yapılanma olması üzerine abimiz konuşmuş normalde bunu iyilik penisi facebook sayfasında izlemiştim bir kaç gün önce tedx youtube sayfasında türkçe çeviri yapan başka biri de varmış oradan türkçe altyazılı videolara da bakabilirsiniz bu ve benzeri
Adnan Oktar'dan IŞİD Açıklaması 01:41
Adnan Oktar'dan IŞİD Açıklaması 5.222 izlenme - 4 yıl önce IŞİD'in "Ezidilere müslüman olun yoksa öldüreceğiz" tehdidi üzerine Andan Oktar bakın nasıl bir yorum yaptı
Celaleddin Ada Muhammed (s.a.v.) Aşkına Yanar Bu Gönlüm 04:43
Celaleddin Ada Muhammed (s.a.v.) Aşkına Yanar Bu Gönlüm 2.789 izlenme - 4 yıl önce Muhammed (S.A.V.) Aşkına Yanar Bu Gönlüm Şarkı Sözleri: Yalnızlık dolanır mezarımın kuytu köşelerinde Ayışığı dans eder yıldızsız kalmış geceyle Uyanmaya korkan şafağın soluk derinliklerinde Bir kış sabahı kar bütün anıları örttüğünde Bulutlar güneşi gökyüzüne gömdüğünde Rüzgarlar bile bulamaz huzuru hiçbir yerde Ölülerin özlediği şafak geri dönmediğinde Yas tutanlar onların acılarını görmediğinde Sadece yalnızlık hatırlanır ölümlerin yıldönümlerinde Hüzün vardır uzak diyarların gecelerinde Acı dolu çığlıklar yükselir karanlığın içinde Ama artık geri dönemez ruhlar, hapsolmuşlardır kabirlerinde Karanlık beni sarıp kefenimi giydirdiğinde Ölüm örttüğünde üzerimi ipekten peleriniyle Hüzün ve gözyaşından başka birşey kalmadı geride Ağlamaklı çığlıkları duydum kendi mezarımda bile Dışarı çıkmak isteyenler bir yandan toprağı ittirdikçe Kurtlar bedenlerle ziyafet çekmeye gelince Kabusların gecelerden taşıp sabahlara girdiğinde Karanlığın ilahileri saracak seni uyuduğun yerde Çıkış yolu kalmayacak kötü ruhlar etrafını çevirdiğinde Bir demet ışık da sana huzur vermeyecek cennette olsan bile..
Yasin Suresinde Ölüler İçin Ne Var! Prof Dr Mehmet Okuyan 02:12
Yasin Suresinde Ölüler İçin Ne Var! Prof Dr Mehmet Okuyan 2.377 izlenme - 4 yıl önce
Fethullah Gülen - Dinleri Birleştireceğiz 01:04
Fethullah Gülen - Dinleri Birleştireceğiz 2.568 izlenme - 3 yıl önce Gülen cemaati lideri fetullah gülen dinleri birleştireceğiz sözleri şok etkisi yarattı.dinleri uzlaştıracağız diye tercüme edilebilir halbuki islam hiçbir dinle uzlaşmaz bu bir tek dünya,tek millet,tek din çalışması ürünü olabilir projeyi hep birlikte göreceğiz.
Kur'an-ı Kerim'i Anlamak İçin Çok mu Üşengeçsiniz? - Nouman Ali Khan 09:33
Kur'an-ı Kerim'i Anlamak İçin Çok mu Üşengeçsiniz? - Nouman Ali Khan 1.569 izlenme - 3 yıl önce öyle harf devrimi bir günde cahil kaldık falan demiyorum ama bu gün dahil Kuran'ı anlamak için yeteri kadar çaba sarfetmiyoruz. Hoş sohbetin sahibi Nouman Ali Khan. Şuna eminim ki İslam alemi kuranı yeterince anlayıp yaşasaydık şu an orta doğu dünyanın en yaşanılası bölgesi olurdu.
Akan Sular Durulurmu Turan Turgut 04:56
Akan Sular Durulurmu Turan Turgut 1.543 izlenme - 4 yıl önce İlahiler, Allah’ı ve Peygamber’i övmek için yazılmış övgü metinleridir. Güzel ilahi ezgileriyle Allah sevgisini hissedin. Ali Ercan tarafından seslendirilen birbirinden güzel ilahileri dinleyin, dinlemek istediğiniz sözlü ve sözsüz tüm ilahiler http://www.izlesene.com/videolar/dini 'de.
Ölmeyen Aşk 05:05
Ölmeyen Aşk 5.571 izlenme - 10 yıl önce gercek aşk
bir isme aşık oldunuz mu 03:59
bir isme aşık oldunuz mu 1.956 izlenme - 8 yıl önce bir isme aşık oldunuz mu
Turan Turgut Döndür Yarab İlahi 05:19
Turan Turgut Döndür Yarab İlahi 1.294 izlenme - 4 yıl önce amasya tasova ilahi ilahi dinle
Ahmet İslamoğlu Ve Mustafa İslamoğlu Kur’an In Yasaklanması Ve Rejimin Baskıları 03:15
Ahmet İslamoğlu Ve Mustafa İslamoğlu Kur’an In Yasaklanması Ve Rejimin Baskıları 676 izlenme - 4 yıl önce
Dursun Ali Erizincanlı 11:02
Dursun Ali Erizincanlı 1.348 izlenme - 10 yıl önce çok güzel bir video ben çektim süper
Rusya Lideri Putin Müslüman Mı Oldu? 01:13
Rusya Lideri Putin Müslüman Mı Oldu? 287 izlenme - 2 yıl önce Rusya Devleti Başkanı Vladimir Putin'in ortalarda 5 Mart'tan beri, yani 1 haftadır hiç ortalarda görünmedi. Her salı günü düzenlenen güvenlik toplantısına bu hafta, ayın 10’unda katılmaması ile birlikte hasta olduğu dedikoduları yayılmaya başladı. Putin'in basın danışmanı Dimitri Peskov, bu iddiaları yalanlasa da, Putin’in Kazakistan'ın başkenti Astana'da 12 - 13 Mart tarihleri arasında yapılacak zirveye katılmayacağının açıklanması ve bu nedenle zirvenin ileri bir tarihe atılması, dedikoduların şiddetini arttırdı. Kazak kaynaklarınca Putin'in hasta olduğu iddia ederken Kremlin ise resmi internet sitesinden Putin'in devlet politikaları ve bankalarla ilgili basına kapalı üç toplantıya katıldığını duyurdu. Putin'in bir haftadır ortalarda görünmemesi dedikoduların asıl sebebi. Ama bugün özellikle Türk medyasında geniş yer alan çarpıcı bir iddia vardı. İddiaya göre; Vladimir Putin İslam'ı seçti ve Müslüman oldu. Buna kaynak olarak da yine danışmanı Vladimir Peskov’un twitter’daki açıklamaları gösterildi. Bu haberin aslını Rus haber sitesi Gezitter.org okuyucularına şöyle verdi. Sitede yer alan habere göre; 11 Mart akşamı saat sabah 5’te Rusya Başbakanı Dimitri Medvedev’in Twitter hesabı hacklendi ve hackerlar Putin’in öldüğünü yazdı. Kısa bir süre sonra Dimitri Medvedev hesabını geri almayı başardı ve bu tweet silindi. Hemen ardından bu sefer de Vladimir Putin'in basın danışmanı Dimitri Peskov’un Twitter hesabını hackledi ve oradan Putin’in Müslümanlığı seçtiğini yazdı. Kısacası Gezzitter.org’a göre, Putin’in Müslüman olduğu iddiası, basit bir hacklenme olayından daha fazlası değil. Görünen o ki Putin basının karşısına çıkana kadar bu tarz iddialar dünya gündeminde yerini almaya devam edecek.
Yunus Emre Hulûl Akidesine Sahiptir! 01:47
Yunus Emre Hulûl Akidesine Sahiptir! 662 izlenme - 4 yıl önce
Evren Merkezi, Yıldızlar[ Prof Dr Caner Taslaman ] 04:12
Evren Merkezi, Yıldızlar[ Prof Dr Caner Taslaman ] 486 izlenme - 4 yıl önce
Dinini Sorgula - Kısa Film 07:31
Dinini Sorgula - Kısa Film 608 izlenme - 3 yıl önce Youtube'da Kur'an Müslüman'ı isimli bir arkadaşın paylaştığı kısa film tadında bir video. Kur'an Müslümanlığı diye bir sapıklık çıkmış diyen hadsizlere bir cevap niteliğinde olmuş.
Müslümanlar Dünyaya Nasıl Hakim Olacak ! 07:30
Müslümanlar Dünyaya Nasıl Hakim Olacak ! 1.055 izlenme - 8 yıl önce dünyanın birkaç yıl sonraki halini raporlarla ve belgelerle açılayan bir video ! izleyin ve gerçekleri görün ! [gerçekten profesyonel bir video] how ıslam will dominate the world
Tanrı mı? 20 Dolar mı? 06:14
Tanrı mı? 20 Dolar mı? 767 izlenme - 3 yıl önce ABD'de süpermarketin önünde bir karavanda yaşayan aileye 20 dolar karşılığında kartondaki yazıdan tanrı kelimesini çıkarmalarını istiyorlar.
Müslüman Okulundakilerle Evrim Konusunda Uzlaşamayan Dawkins 06:57
Müslüman Okulundakilerle Evrim Konusunda Uzlaşamayan Dawkins 473 izlenme - 3 yıl önce Objektif fen dersleri.. Dawkins aldığı cevaplarla şaşkınlık üstüne şaşkınlık yaşıyor. 3:14'ten sonrasi komedi
Ahzab 56'da Geçen Salat'ın Anlamı Prof Dr Mehmet Okuyan 06:15
Ahzab 56'da Geçen Salat'ın Anlamı Prof Dr Mehmet Okuyan 417 izlenme - 4 yıl önce
Din Kimlerin Eline Kaldı! [ilginç Bir Dini(!) Sohbet] 01:43
Din Kimlerin Eline Kaldı! [ilginç Bir Dini(!) Sohbet] 412 izlenme - 4 yıl önce
Zinanın Erkek ve Kadın için Cezası Aynı mı? 02:21
Zinanın Erkek ve Kadın için Cezası Aynı mı? 505 izlenme - 3 yıl önce İslâm'da zina büyük günahlardan olup, ırz, namus ve neseplere yönelik olduğu için, cezası da hadlerin en şiddetlisidir. Zinanın cezası, fiili işleyenin evli veya bekâr oluşuna, İslâmî emir ve yasaklarla yükümlü bulunup bulunmamasına göre kısımlara ayrılır. Dayak, taşla öldürme, sürgün ve İslâm devleti'nin koyacağı ta'zir cezası bunlar arasındadır. Yüz Değnek Cezası Bekâr erkekle bekâr kadının zina etmesi halinde, ceza her birine yüz değnek vurulmasıdır. Allah Teâlâ şöyle buyurur: "Zina eden kadın ve erkekten her birine yüz değnek vurun" (en-Nûr, 34/2). Resulullah (s.a.s) şöyle buyurmuştur: "Zinanın hükmünü benden öğrenin. Allah o kadınlara bir çıkar yol gösterdi. Bekârla bekâr zina ederse yüz değnek ve bir yıl sürgün; evli ile evliye yüz değnek ve recm vardır" (İbn Mâce, Hudûd, 7; Müslim, Hudûd, 12). Ancak bu uygulama Nûr Suresi'nin inmesinden önceye aittir. Bu sure inince bekârlar için yalnız değnek, evli olanlar için sünnetle recm cezası belirlenmiştir (es-Serahsî, el-Mebsût, Beyrut 1398/ 1978, IX, 36 vd.). Recm Cezası Hz. Peygamber'in evli olarak zina edene recm cezası uyguladığı, tevatüre ulaşan hadislerle sabittir. Temelde kıyasa göre evlilere de yüz değnek (celde) cezası uygulanması gerekirken, bu konudaki hadislerle amel edilerek recm cezası öngörülmüştür. (zinayı yapan kadın veya erkek durumu değiştirmez) Eski İstanbul Müftü Yardımcısı Yusuf Kavaklı anlatıyor
Cuma Namazı Kadın, Erkek Herkese Farzdır! Prof Dr Mehmet Okuyan] 01:41
Cuma Namazı Kadın, Erkek Herkese Farzdır! Prof Dr Mehmet Okuyan] 393 izlenme - 4 yıl önce
Hristiyanlık nedir her Türk izlesin Isa kimdir 08:02
Hristiyanlık nedir her Türk izlesin Isa kimdir 1.343 izlenme - 8 yıl önce videoyu indirmek için http//www.snurl.com/kuran
Yürü Dünya  Turan Turgut 06:50
Yürü Dünya Turan Turgut 422 izlenme - 4 yıl önce İlahiler, Allah’ı ve Peygamber’i övmek için yazılmış övgü metinleridir. Güzel ilahi ezgileriyle Allah sevgisini hissedin. Ali Ercan tarafından seslendirilen birbirinden güzel ilahileri dinleyin, dinlemek istediğiniz sözlü ve sözsüz tüm ilahiler http://www.izlesene.com/videolar/dini 'de.