Hoşgeldiniz!

müslümanlık

Adnan Oktar A9 Tv 02:23
Adnan Oktar A9 Tv 77.505 izlenme - 2 yıl önce Adnan Oktar : "Modern müslümanlık denen İslamın ne olduğunu da anlamıyorlar. Modern islam demek Sahabe devrinin aynısına diyoruz." http://www.harunyahya.tv
Mezarda Okunan Kur'an'ın Ölüye Ne Yararı Var! [prof Dr Mehmet Okuyan] 00:44
Mezarda Okunan Kur'an'ın Ölüye Ne Yararı Var! [prof Dr Mehmet Okuyan] 25.596 izlenme - 2 yıl önce
Neden Kadın Peygamber Yok Sorusunun Cevabı 00:29
Neden Kadın Peygamber Yok Sorusunun Cevabı 4.448 izlenme - 4 ay önce Bir önceki videoda oruç tutanlar için limon yiyen ablamız bu kez de neden kadın peygamber yok sorusunu cevaplıyor. İzliyoruz.
Bugün Peygamber Yaşasa Camilerimize Bile Girmezdi! [prof Dr Mehmet Okuyan ] 02:31
Bugün Peygamber Yaşasa Camilerimize Bile Girmezdi! [prof Dr Mehmet Okuyan ] 6.856 izlenme - 2 yıl önce
Zekat, Sadaka, Infak Prof Dr Mehmet Okuyan 03:39
Zekat, Sadaka, Infak Prof Dr Mehmet Okuyan 7.825 izlenme - 2 yıl önce
Adnan Oktar'dan IŞİD Açıklaması 01:41
Adnan Oktar'dan IŞİD Açıklaması 5.058 izlenme - 2 yıl önce IŞİD'in "Ezidilere müslüman olun yoksa öldüreceğiz" tehdidi üzerine Andan Oktar bakın nasıl bir yorum yaptı
Celaleddin Ada Muhammed (s.a.v.) Aşkına Yanar Bu Gönlüm 04:43
Celaleddin Ada Muhammed (s.a.v.) Aşkına Yanar Bu Gönlüm 2.336 izlenme - 2 yıl önce Muhammed (S.A.V.) Aşkına Yanar Bu Gönlüm Şarkı Sözleri: Yalnızlık dolanır mezarımın kuytu köşelerinde Ayışığı dans eder yıldızsız kalmış geceyle Uyanmaya korkan şafağın soluk derinliklerinde Bir kış sabahı kar bütün anıları örttüğünde Bulutlar güneşi gökyüzüne gömdüğünde Rüzgarlar bile bulamaz huzuru hiçbir yerde Ölülerin özlediği şafak geri dönmediğinde Yas tutanlar onların acılarını görmediğinde Sadece yalnızlık hatırlanır ölümlerin yıldönümlerinde Hüzün vardır uzak diyarların gecelerinde Acı dolu çığlıklar yükselir karanlığın içinde Ama artık geri dönemez ruhlar, hapsolmuşlardır kabirlerinde Karanlık beni sarıp kefenimi giydirdiğinde Ölüm örttüğünde üzerimi ipekten peleriniyle Hüzün ve gözyaşından başka birşey kalmadı geride Ağlamaklı çığlıkları duydum kendi mezarımda bile Dışarı çıkmak isteyenler bir yandan toprağı ittirdikçe Kurtlar bedenlerle ziyafet çekmeye gelince Kabusların gecelerden taşıp sabahlara girdiğinde Karanlığın ilahileri saracak seni uyuduğun yerde Çıkış yolu kalmayacak kötü ruhlar etrafını çevirdiğinde Bir demet ışık da sana huzur vermeyecek cennette olsan bile..
Fethullah Gülen - Dinleri Birleştireceğiz 01:04
Fethullah Gülen - Dinleri Birleştireceğiz 2.446 izlenme - 2 yıl önce Gülen cemaati lideri fetullah gülen dinleri birleştireceğiz sözleri şok etkisi yarattı.dinleri uzlaştıracağız diye tercüme edilebilir halbuki islam hiçbir dinle uzlaşmaz bu bir tek dünya,tek millet,tek din çalışması ürünü olabilir projeyi hep birlikte göreceğiz.
Yasin Suresinde Ölüler İçin Ne Var! Prof Dr Mehmet Okuyan 02:12
Yasin Suresinde Ölüler İçin Ne Var! Prof Dr Mehmet Okuyan 1.892 izlenme - 2 yıl önce
Kur'an-ı Kerim'i Anlamak İçin Çok mu Üşengeçsiniz? - Nouman Ali Khan 09:33
Kur'an-ı Kerim'i Anlamak İçin Çok mu Üşengeçsiniz? - Nouman Ali Khan 1.304 izlenme - 2 yıl önce öyle harf devrimi bir günde cahil kaldık falan demiyorum ama bu gün dahil Kuran'ı anlamak için yeteri kadar çaba sarfetmiyoruz. Hoş sohbetin sahibi Nouman Ali Khan. Şuna eminim ki İslam alemi kuranı yeterince anlayıp yaşasaydık şu an orta doğu dünyanın en yaşanılası bölgesi olurdu.
Akan Sular Durulurmu Turan Turgut 04:56
Akan Sular Durulurmu Turan Turgut 1.459 izlenme - 2 yıl önce İlahiler, Allah’ı ve Peygamber’i övmek için yazılmış övgü metinleridir. Güzel ilahi ezgileriyle Allah sevgisini hissedin. Ali Ercan tarafından seslendirilen birbirinden güzel ilahileri dinleyin, dinlemek istediğiniz sözlü ve sözsüz tüm ilahiler http://www.izlesene.com/videolar/dini 'de.
bir isme aşık oldunuz mu 03:59
bir isme aşık oldunuz mu 1.934 izlenme - 7 yıl önce bir isme aşık oldunuz mu
ölmeyen aşk 05:05
ölmeyen aşk 5.560 izlenme - 8 yıl önce gercek aşk
Ahmet İslamoğlu Ve Mustafa İslamoğlu Kur’an In Yasaklanması Ve Rejimin Baskıları 03:15
Ahmet İslamoğlu Ve Mustafa İslamoğlu Kur’an In Yasaklanması Ve Rejimin Baskıları 538 izlenme - 2 yıl önce
Turan Turgut Döndür Yarab İlahi 05:19
Turan Turgut Döndür Yarab İlahi 939 izlenme - 2 yıl önce amasya tasova ilahi ilahi dinle
Evren Merkezi, Yıldızlar[ Prof Dr Caner Taslaman ] 04:12
Evren Merkezi, Yıldızlar[ Prof Dr Caner Taslaman ] 451 izlenme - 2 yıl önce
Müslüman Okulundakilerle Evrim Konusunda Uzlaşamayan Dawkins 06:57
Müslüman Okulundakilerle Evrim Konusunda Uzlaşamayan Dawkins 393 izlenme - 2 yıl önce Objektif fen dersleri.. Dawkins aldığı cevaplarla şaşkınlık üstüne şaşkınlık yaşıyor. 3:14'ten sonrasi komedi
Tanrı mı? 20 Dolar mı? 06:14
Tanrı mı? 20 Dolar mı? 614 izlenme - 2 yıl önce ABD'de süpermarketin önünde bir karavanda yaşayan aileye 20 dolar karşılığında kartondaki yazıdan tanrı kelimesini çıkarmalarını istiyorlar.
Dinini Sorgula - Kısa Film 07:31
Dinini Sorgula - Kısa Film 443 izlenme - 2 yıl önce Youtube'da Kur'an Müslüman'ı isimli bir arkadaşın paylaştığı kısa film tadında bir video. Kur'an Müslümanlığı diye bir sapıklık çıkmış diyen hadsizlere bir cevap niteliğinde olmuş.
dursun ali erizincanlı 11:02
dursun ali erizincanlı 1.348 izlenme - 8 yıl önce çok güzel bir video ben çektim süper
Ahzab 56'da Geçen Salat'ın Anlamı Prof Dr Mehmet Okuyan 06:15
Ahzab 56'da Geçen Salat'ın Anlamı Prof Dr Mehmet Okuyan 369 izlenme - 2 yıl önce
müslümanlar dünyaya nasıl hakim olacak ! 07:30
müslümanlar dünyaya nasıl hakim olacak ! 1.049 izlenme - 6 yıl önce dünyanın birkaç yıl sonraki halini raporlarla ve belgelerle açılayan bir video ! izleyin ve gerçekleri görün ! [gerçekten profesyonel bir video] how ıslam will dominate the world
Yunus Emre Hulûl Akidesine Sahiptir! 01:47
Yunus Emre Hulûl Akidesine Sahiptir! 399 izlenme - 2 yıl önce
Din Kimlerin Eline Kaldı! [ilginç Bir Dini(!) Sohbet] 01:43
Din Kimlerin Eline Kaldı! [ilginç Bir Dini(!) Sohbet] 380 izlenme - 2 yıl önce
Cuma Namazı Kadın, Erkek Herkese Farzdır! Prof Dr Mehmet Okuyan] 01:41
Cuma Namazı Kadın, Erkek Herkese Farzdır! Prof Dr Mehmet Okuyan] 362 izlenme - 2 yıl önce
Secde nedir? 01:47
Secde nedir? 256 izlenme - 2 yıl önce
Yürü Dünya  Turan Turgut 06:50
Yürü Dünya Turan Turgut 364 izlenme - 2 yıl önce İlahiler, Allah’ı ve Peygamber’i övmek için yazılmış övgü metinleridir. Güzel ilahi ezgileriyle Allah sevgisini hissedin. Ali Ercan tarafından seslendirilen birbirinden güzel ilahileri dinleyin, dinlemek istediğiniz sözlü ve sözsüz tüm ilahiler http://www.izlesene.com/videolar/dini 'de.
Turan Turgut - Yürü Dünya 05:48
Turan Turgut - Yürü Dünya 356 izlenme - 2 yıl önce İlahiler, Allah’ı ve Peygamber’i övmek için yazılmış övgü metinleridir. Güzel ilahi ezgileriyle Allah sevgisini hissedin. Ali Ercan tarafından seslendirilen birbirinden güzel ilahileri dinleyin, dinlemek istediğiniz sözlü ve sözsüz tüm ilahiler http://www.izlesene.com/videolar/dini 'de.
Kur'an ve İslam 47. Bölüm Salat Nedir? (3.Bölüm) 55:46
Kur'an ve İslam 47. Bölüm Salat Nedir? (3.Bölüm) 234 izlenme - 2 yıl önce • Müslümanlar bağımsız devletlerini kendileri oluşturmalıdır. • Medine döneminde Peygamberimizin Allah’tan beklentisi nedir? • Medine döneminde salâtın kurum...
Karabasan Denilen Şeyin Aslı Nedir! [ Prof Dr Caner Taslaman ] 00:41
Karabasan Denilen Şeyin Aslı Nedir! [ Prof Dr Caner Taslaman ] 228 izlenme - 2 yıl önce