Hoşgeldiniz!

mustafa alabora

Madımak Carina´nın Günlüğü 02:01
Madımak Carina´nın Günlüğü 2.035 izlenme - 2 yıl önce 1993 yılında kadınların toplumdaki yerini araştırmak için Türkiye'ye gelen Carina Cuanna, 2 Temmuz'da Sivas'a gider ve Madımak Oteli katliamında yaşamını yitirir. Son nefesine kadar her anını günlüğüne yazan Carina Cuanna'nın adım adım Madımak Oteli'ne gidişini ve katliamın nasıl ve kimler tarafından gerçekleştirildiğini an ve an tüm gerçekliği ile görüyoruz. Gerçek bir yaşam öyküsü... Yüreklerimizin acısını ortak paydaya bölen yegane yangın; Madımak... 25 Eylül'de bu çağrıya kulak verin!
Mustafa Alabora'nın Ölümden Döndüğü Trafik Kazası Periscope Yayınında! 03:05
Mustafa Alabora'nın Ölümden Döndüğü Trafik Kazası Periscope Yayınında! 221 izlenme - 1 yıl önce İstanbul Şile'de karşı yönden gelen ve hatalı sollama yapan bir otomobil, tiyatro ve sinema oyuncusu Mustafa Alabora'nın kullandığı otomobile çarptı. Çarpan otomobili kullanan kişinin, o anlarda yaptığı Periscope yayınında adeta kazaya davetiye çıkardığı görülüyor.
Kara Melek - Jenerik 01:28
Kara Melek - Jenerik 392 izlenme - 3 yıl önce İşte bir dönem bizleri, özelliklede anne, abla ve teyzeleri ekran başına kitleyen dizi işte 1996 senesi ve Kara Melek. Entrikanın zirve yaptığı dizide Sanem Çelik, Ece Uslu, Mustafa Alabora ve Toprak Sergen gibi isimler yer almaktaydı.
Falan Filan 44:47
Falan Filan 391 izlenme - 3 yıl önce "Falan Filan"da Mehmet Turgut konuklarıyla kaliteli ve eğlenceli sohbetler gerçekleştiriyor. Turgut, sohbetin ardından ise konuklarını haftanın konseptine uygun olarak fotoğraflayarak izleyicilerini şaşırtıyor. Falan Filan’da bu hafta iki İstanbul beyefendisi Aydın Boysan ve Mustafa Alabora kentin eski günlerini yad ediyor, Mehmet Turgut eski İstanbul’u kadrajına alıyor…"İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
Müjdat Gezen - Şiirim Geldi Bırakın Beni 04:36
Müjdat Gezen - Şiirim Geldi Bırakın Beni 130 izlenme - 2 yıl önce Yeni keşfettiğim bu olağanüstü şiiri ve klibi paylaşmak istedim derhal.Daha önceden bu eseri bilenler varsa şunu söylemek isterim geç keşfettiğim için şuan suçlu hissediyorum kendimi. Sitede daha önce Savaç Dinçel'li kısa bir bölümü paylaşılan klibin tamamını paylaşmak isterim. Bir çok ünlü ismin kendi seslerinden okudukları şiirlerin bulunduğu eserin bu klibinde: Savaş Dinçel, Rutkay Aziz ve Mustafa Alabora'nın seslendirdiği şiirler mevcut.Bu arşivlik şiiri hep beraber dinleyelim. Herkesin kendine pay çıkaracağı veya zevkle dinleyeceği bir cümle, söz, kelime olduğunu biliyorum. Üstadları gururla alkışlıyırom. Kısa hali için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/13978/savas-dincel---sizosems
Kara Melek - 3. Bölüm 34:37
Kara Melek - 3. Bölüm 169 izlenme - 2 yıl önce 3. Bölüm. (1. Sezon, 5 Mart 1997 Çarşamba) Türk televizyon tarihinin en iyi ve unutulmaz dizilerinden Kara Melek Lamia, Nihat'la Şule'nin yakınlığından haberdar olmuş ve şüphelenerek Şule'nin istifa etmesini sağlamıştır. Şule'den para istemek için gelen Nazmiye, Yasemin'le karşılaşır ve Şule'nin başına gelenleri bilen Yasemin, Nazmiye'den de bilgiler alarak Nahit'in Şule'nin babası olduğunu anlar. Murat ile Mine evlenir. Yasemin, kendi çıkarları için Şule'nin adına Nahit'e mektuplar gönderecektir... 3. Bölüm Oyuncuları: Sanem Çelik - Yasemin Ece Uslu - Şule Mustafa Alabora - Nahit Saylan Toprak Sergen - Engin Zehra Alptürk - Nazmiye Ziya Kürküt - Murat Sökmen Aliye Uzunatağan - Saliha Sökmen Gökhan Mete - Saim Salihoğlu Eda Özer - Mine Salihoğlu Zerrin Arbaş - Lamia Saylan
Ünlüler Hayvanlar İçin Kükredi 01:29
Ünlüler Hayvanlar İçin Kükredi 414 izlenme - 5 yıl önce National Geographic Afrika'da soyları tükenen büyük kedileri koruma altına almak için "Büyük Kediler Haftası" dahilinde bir kampanyaya imza atıyor. Twitter’da #hayvanlaricinkukre etiketiyle destek gören kampanyaya bir çok ünlü de Twitter’dan destek veriyor. 3-10 Şubat haftasında Nat Geo Wild kanalında yayınlanan "Büyük Kediler Haftası" kapsamında National Geographic Channel herkesi yardıma muhtaç, sahipsiz, nesli tükenen tüm hayvanlar için kükremeye davet ediyor. Kampanyaya destek vermek için birbirinden ünlü isimler fotoğrafçı Mehmet Turgut’un objektifi karşısına geçti. Kampanyaya destek veren isimler: Mustafa Alabora, Hazal Kaya, Pınar Altuğ, Kaan Çakır, Erdem Yener, Oben Budak, Esin Övet, Sinan Güler, Alexander Kokoskeriya, Hazal Yılmaz, Koray Caner Öztürk, Billur Saatçi ve Ferhan Talib
Hayvanlar İçin Kükre 01:29
Hayvanlar İçin Kükre 103 izlenme - 3 yıl önce Ünlüler hayvanlar için kükredi. Şimdi sıra sende! Şimdi sıra sende. #hayvanlaricinkukre
Ünlüler, Hayvanlar İçin Kükrediler! 01:29
Ünlüler, Hayvanlar İçin Kükrediler! 137 izlenme - 5 yıl önce National Geographic Afrika'da soyları tükenen büyük kedileri koruma altına almak için "Büyük Kediler Haftası" dahilinde bir kampanyaya imza atıyor..
Halkın Sesiyle Sanatçılardan Eylem Amaçlarının Açıklanması 08:08
Halkın Sesiyle Sanatçılardan Eylem Amaçlarının Açıklanması 76 izlenme - 2 yıl önce Gezi parkı eylemiyle başlayan ve tüm ülkeye yayılan protestoların hala sadece "ağaçlar kesilmesin" olarak algılanmasını sağlayanlara karşı, aşırı uçlar ve çapulcu olarak görülen eylemcilerin amaçları, sanatçılarımız tarafından halk ile birlikte net bir şekilde açıklanmıştır. Daha da net ve güzel bir açıklama yapılamazdı, alkışlıyoruz. NEDEN GEZİ’DEYİZ? Bu ülkenin vatandaşları olarak, günlerdir niye Taksim meydanında toplandığımızı anlayamamış gözüken yetkililere daha açık ve net bir şekilde niçin burada olduğumuzu ve isteklerimizi açıklamak için buradayız. 1. Her türlü şiddetin bir an önce durması, herkesin birbirini anlamaya çalışması ve bugünden sonra barışçıl bir ortam için ne yapabileceğini düşünüp gerekli adımları bir an önce atmasını istediğimiz için buradayız. 2. Taksim’de kalmış olan son yeşil alanın içine, yıllarca önce yıkılmış Topçu Kışlası’nı yeniden inşa etmek istediğiniz için buradayız. 3. 31 Mayıs Cuma günü Gezi Parkı’nı korumak için barışçıl bir şekilde biraraya gelmiş kalabalığa, aniden ve hiçbir uyarı yapılmadan orantısız bir biçimde müdahale edildiğini ve sonraki günlerde bu müdahalelerin ülke çapında artarak devam ettirildiğini gördüğümüz için buradayız. 4. Son zamanlarda her türlü barışçıl, toplumsal protestoya biber gazı ile müdahale etmenin alışkanlık haline dönüştüğünü gördüğümüz için buradayız. 5. Başta kültür ve sanat alanında olmak üzere hayatın her alanında jet hızıyla başlattığınız projelerin yeterince tartışılmasına izin vermediğiniz, bu projelerle hayatı doğrudan etkilenecek insanları dinlemek ve onlarla müzakere etmek yerine kararlarınızı dikte etmeyi seçtiğiniz için buradayız. 6. Gezi parkı direnişine katılan insanlara “vatandaş” sıfatını uygun görmek yerine “çapulcu” ifadesini yakıştırdığınız ve bunda ısrar ettiğiniz için buradayız. 7. Toplum ahlakını korumak adı altında özellikle televizyon üzerinde uyguladığınız sansür ve baskıya dur demek için buradayız. 8. Kendi gözümüzle gördüğümüz olayları gazetelerde ve televizyonlarda göremediğimiz için buradayız. 9. Bizi sürekli azarladığınız için buradayız. 10. Demokrasiyi çoğunluğun keyfi yönetimi sandığınız için buradayız. 11. Size oy vermiş olsak da olmasak da aykırı seslerin hep var olduğunu ve var olacağını göstermek için buradayız. 12. Bu protestonun ideolojiler ve partiler üstü bir protesto olduğunu göstermek ve halka karşı kullanılan orantısız güç ve şiddetin durdurulması ve insanların hayatlarını kaybetmemesi için buradayız. 13.Görüşleri ne olursa olsun, halkımızın yüzde yüzünün vicdanı için buradayız.