Hoşgeldiniz!

mustafa altıoklar

Ağır Roman Fragman 01:07
Ağır Roman Fragman 36.367 izlenme - 4 yıl önce Ağır Roman, 1996 yapımı bir Türk filmidir. Dram türündeki filmin yönetmeni Mustafa Altıoklar, görüntü yönetmeni de Ertunç Şenkay'dır. Başrollerde Okan Bayülgen, Müjde Ar, Mustafa Uğurlu, Savaş Dinçel, Küçük İskender ve Burak Sergen oynamıştır. Film Metin Kaçan'ın aynı adlı romanından uyarlanmıştır ve dönemin en çok ses getiren filmlerinden biri olmuştur. Konusu kısaca söyledir: Kolera Sokağı'nda ilginç olaylar yaşanmaktadır. Arap Sado (Burak Sergen), sokaktaki egemenliğini ailenin küçük oğlu Salih'e (Okan Bayülgen) bırakır. Ancak Salih bu görev için henüz hazır değildir. Metropolün arka sokaklarından birinde yaşanan bu karmaşada Salih, Tina'ya (Müjde Ar) aşık olur.
Arda Kural :Bir Daha Oyunculuk Yapmayacağım 05:14
Arda Kural :Bir Daha Oyunculuk Yapmayacağım 2.431 izlenme - 9 ay önce Oyuncu Arda Kural, bir daha oyunculuk yapmayacağını açıkladı. Kural, Yönetmen Mustafa Altıoklar'ın kendisine halen borcu olduğunu da öne sürdü.
Beyza'nın Kadınları Fragmanı 2006 03:18
Beyza'nın Kadınları Fragmanı 2006 16.128 izlenme - 4 yıl önce Psikiyatr kocası Doruk'a(Levent Üzümcü) büyük bir aşkla bağlı Beyza Türker'in(Demet Evgar) yaşamı,karakter değişimlerini yaşamaya başlamasıyla eskisi gibi olmayacaktır. Bu arada İstanbul'un çeşitli semtlerinde bulunan kesilmiş bacaklar yüzünden şehri seri katil korkusu sarmıştır. Cinayetleri araştıran komiser Okan(Tamer Karadağlı), yeni iş ortağı Doruk Türker ile tanışır. Eğitimini Amerika'da almış olan Doruk, bu davada seri cinayet uzmanı olarak görev almıştır. Komiser Okan ve Doruk seri katili ararken, Beyza'da hatırlayamadığı kayıp zamanlarının peşine düşer. Polis katilin peşindeyken Beyza'da kendi gerçeğiyle yüzleşir: Öldürülen kurbanlarla arasında kendisinin bile çözemediği bir ilişki vardır.
Ahmet Başçavuş'un Amerikalı'ya Verdiği Tarihi Ayar 01:10
Ahmet Başçavuş'un Amerikalı'ya Verdiği Tarihi Ayar 6.202 izlenme - 2 yıl önce Askerlik temalı en iyi türk dizisi olan Emret Komutanım'dan güzel bir sahne.
Ağır Roman - Şiirsel Sahneler 21:35
Ağır Roman - Şiirsel Sahneler 1.456 izlenme - 5 ay önce Ağır Roman filminden beğendiğim şiirsel sahneleri derledim. Sevgilerle...
İnsanın Kan Kardeşi Tekerlek Olur mu? - Okan Bayülgen 03:16
İnsanın Kan Kardeşi Tekerlek Olur mu? - Okan Bayülgen 4.484 izlenme - 2 yıl önce Yönetmenliğini Mustafa Altıoklar'ın üstlendiği, başrollerini usta oyuncular Okan Bayülgen, Müjde Ar ve rahmetli Savaş Dinçel'in rol aldığı 1997 yapımı Ağır Roman filminden ilginç bir sahne.
Agır Roman - Alternatif Fragman 01:28
Agır Roman - Alternatif Fragman 535 izlenme - 2 yıl önce Hikayesini yazdık işte ahanda şuraya: http://umutkaner.com/portfolio/alternatif-fragman/ Devamı gelecek! Yerler kaymıyo yalnız!
 Altıoklar'ın Tıp Mezunu Olup Olmadığı Ortaya Çıkacak 02:34
Altıoklar'ın Tıp Mezunu Olup Olmadığı Ortaya Çıkacak 200 izlenme - 2 yıl önce Erdoğan'a hakaret ettiği iddiasıyla Mustafa Altıoklar'a açılan 100 bin TL'lik manevi tazminat davasında, ünlü yönetmenin tıp mezunu olup olmadığı fakülteye sorulacak. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret ettiği iddiasıyla Erdoğan'ın avukatları tarafından yönetmen Mustafa Altıoklar aleyhine açılan 100 bin TL'lik manevi tazminat davasına devam edildi. Bakırköy 6. Asliye Hukuk Mahkemesi'nde görülen davaya, davacı Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı temsilen Avukat Hatice Özay, davalı Mustafa Altıoklar'ı temsilen de Nadide Aydın Şengezer katıldılar. Davalı Altıoklar'ın, katıldığı televizyon programında müvekkili Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret ettiğini belirten Avukat Hatice Özay, açtıkları bu tazminat davasının kabul edilmesini istedi. TV'DEKİ SÖZLERİNİ TIP DOKTORU OLARAK SARFETMİŞ Mustafa Altıoklar'ın Avukatı Nadide Aydın Şengezer ise, müvekkilinin 1984 yılında Cerahpaşa Tıp Fakültesi'nden mezun olduğunu, televizyonda sarf ettiği davaya konu sözlerini bir tıp doktoru olarak sarf ettiğini, tıp alanında eğitim gördüğü kurumlara yazı yazılmasını istedi. TIP MEZUNU OLUP OLMADIĞI FAKÜLTEYE SORULACAK Mustafa Altıoklar'ın İstanbul Üniversitesi Cerahpaşa Tıp Fakültesi'nden mezun olup olmadığının bu fakülteye sorulmasına karar veren mahkeme, Türk Tabipler Birliği'ne de yazı yazarak, Altıoklar'ın tıp doktoru olarak hangi tarihler arasında görev yaptığının bildirilmesini isteyerek duruşmayı erteledi.
Çalışın E mi Yavrum - Ağır Roman 00:04
Çalışın E mi Yavrum - Ağır Roman 417 izlenme - 3 yıl önce Efendim, Ağır Roman filminin kıyısında köşesinde kalmış, kısacık olduğu için değeri bilinmemiş bir sahne. Bu en sevdiğim sahnelerden biridir. Bakalım siz de beğenecek misiniz, iyi seyirler.
İstanbul Kanatlarımın Altında - Ege Aydan & Okan Bayülgen & Savaş Ay & Tuncel Kurtiz - Türk Filmi 01:46:52
İstanbul Kanatlarımın Altında - Ege Aydan & Okan Bayülgen & Savaş Ay & Tuncel Kurtiz - Türk Filmi 90 izlenme - 9 ay önce
M. Altıoklar - Başbakan'ın Teşhisi Narsisistik Kişilik Bozukluğudur 03:12
M. Altıoklar - Başbakan'ın Teşhisi Narsisistik Kişilik Bozukluğudur 127 izlenme - 2 yıl önce Mustafa Altıoklar Enver Aysever'in programında bu lafları dile getirince bayağı tepkji almış. Lütfen hakaret etmeden yorum yapalım.