Hoşgeldiniz!

mustafa armağan

Abdülhamit Tüccarlığı - İlber Ortaylı 02:06
Abdülhamit Tüccarlığı - İlber Ortaylı 4.219 izlenme - 2 yıl önce İlber Ortaylı, kimi kesimler tarafından yapılan Abdülhamit tüccarlığını eleştiriyor.
Mustafa Armağan'a Sahnede Protesto 05:24
Mustafa Armağan'a Sahnede Protesto 1.864 izlenme - 2 yıl önce Gaziantep Belediyesi’nin davetlisi olarak kente gelen Mustafa Armağan söyleşi yapmak için çıktığı sahnede Atatürk'e yönelik söylemleri nedeniyle Gaziantep Türkçüler Otağına bağlı bir grup insan ve kent sakinleri tarafından protesto edildi. Armağan, söyleşisini yarıda bırakmak zorunda kaldı.
İttihat ve Terâkki ile Masonlar 08:13
İttihat ve Terâkki ile Masonlar 1.977 izlenme - 1 yıl önce Murat Bardakçı, internette yayılan saçmasapan komplo teorilerine cevap veriyor.
Mustafa Armağana (Derin Tarih Dergisine) İkaz | Üstad Kadir Mısıroğlu 54:18
Mustafa Armağana (Derin Tarih Dergisine) İkaz | Üstad Kadir Mısıroğlu 293 izlenme - 3 yıl önce Mustafa Armağana (Derin Tarih Dergisine) İkaz | Üstad Kadir Mısıroğlu
Murat Bardakçı'nın Mustafa Armağan'a Ayar Vermesi 06:57
Murat Bardakçı'nın Mustafa Armağan'a Ayar Vermesi 386 izlenme - 3 yıl önce Aslında Helal! adında bir kategori olsa onu seçecektim Mustafa Armağan denilen Gülen cemaatinin uydurma tarihçisi saçma sapan bilgileri ve iddiaları ile dergisini çıkarırken Murat Bardakçı ve İlber Ortaylı'nın tokat şeklindeki gerçekleri ile karşılaşıyor. Buyrun İzleyelim.
Mustafa Armağan - Mustafa Kemal'i Samsun'a İngilizler Gönderdi 03:46
Mustafa Armağan - Mustafa Kemal'i Samsun'a İngilizler Gönderdi 311 izlenme - 3 yıl önce Çüşşşş diyorum. Cemaatçi Mustafa Armağan bununla da yetinmeyip ileride efendim Mustafa Kemal siber bir bilgisayar ürünüdür gerçekte öyle biri yoktur derse şaşmam.
Mondros, Sevr, Lozan İmzalanmasaydı Ne Olurdu - Mustafa Armağan 14:49
Mondros, Sevr, Lozan İmzalanmasaydı Ne Olurdu - Mustafa Armağan 316 izlenme - 3 yıl önce Mustafa Armağan uydurma tarihin sınırlarını aşarak frenk ehline verdiğimiz büyük dersi Kurtuluş Savaşını sallapati belgeleri ile yıkmaya çalışıyor karşısında cevap verecek biri olmadığı için atıp tutuyor.Sinirlenerek izliyoruz.Baştaki işkence introyu montaj bilgim olmadığı için silemedim kusura bakmayın.
 Menemen Olayı Tamamen Yalandır Kubilay Efsanedir - Mustafa Armağan 05:31
Menemen Olayı Tamamen Yalandır Kubilay Efsanedir - Mustafa Armağan 359 izlenme - 4 yıl önce Yan sanayi tarihçi Mustafa Armağan cumhuriyet şehitlerinden en önemlisi olan Kubilay'a hakkında açıklamalarda bulunuyor.
Atatürk Koruma Kanunu Yahudi Tarafından Hazırlandı - Mustafa Armağan 02:40
Atatürk Koruma Kanunu Yahudi Tarafından Hazırlandı - Mustafa Armağan 207 izlenme - 3 yıl önce Cemaat Tarihçisi yazar Mustafa Armağan 'Atatürk koruma kanunu'nun bir Yahudi tarafından hazırlandığını açıkladı. Karşısında rakip yokken sallayabiliyor. İzliyoruz.
Menemen Olayı Tamamen Yalandır Kubilay Efsanedir -  Mustafa Armağan 05:31
Menemen Olayı Tamamen Yalandır Kubilay Efsanedir - Mustafa Armağan 289 izlenme - 3 yıl önce Yan sanayi tarihçi Mustafa Armağan cumhuriyet şehitlerinden en önemlisi olan Kubilaya'a sallıyor maklube yemekten zihni bulanan bu adama acil şifalar.
Lozan'ı Eleştireyim Derken Error Vermek - Mustafa Armağan 02:29
Lozan'ı Eleştireyim Derken Error Vermek - Mustafa Armağan 218 izlenme - 3 yıl önce Cemaat tarihçisi Mustafa armağan, Lozan 'la ilgili EZBER lafları sıralayacakken lafları ağzına tıkandı.Tıkayan hanımefendiye sonsuz teşekkürler.
Mustafa Armağan - Harf Devriminin Asıl Gayesi 12:36
Mustafa Armağan - Harf Devriminin Asıl Gayesi 231 izlenme - 2 yıl önce Zaman gazetesinin tarih yazarı Mustafa Armağan, Harf devrimini, gerçekleştirilmesinin asıl gayesini, sonuçlarını ve günümüze yansımalarını karşılaştırmalı olarak anlattı.
Ahır Yapılan Camiler - Mustafa Armağan 03:22
Ahır Yapılan Camiler - Mustafa Armağan 142 izlenme - 3 yıl önce Cemaat tarihçisi -aslında tarihçi sıfatı yok araştırmacı yazar- Mustafa Armağan bu sefer Yılmaz Özdil'in Atatürk cami kapatmadı söylemine gene tvnet'ten cevap veriyor uydurma tarihçinin sahte laflarını dinliyoruz.
Kanuni Sultan Süleyman Dönemi - Mustafa Armağan 10:46
Kanuni Sultan Süleyman Dönemi - Mustafa Armağan 91 izlenme - 2 yıl önce Sayın araştırmacı yazar (cemaat ne kadar tarihçi dese de) zihni sinir programında bu sefer Atatürk'e atıp tutmaktan bıktığı için Kanuni Sultan Süleyman'a sarıyor izliyoruz.
Mustafa Armağan Harf İnkilabı 02:20
Mustafa Armağan Harf İnkilabı 124 izlenme - 6 yıl önce www.millibilinc.net
Mustafa Armağan: İsmet İnönü 04:27
Mustafa Armağan: İsmet İnönü 135 izlenme - 4 yıl önce Mustafa Armağan: İsmet İnönü
Mustafa Armağan Biz Değil Latife Hanım Mahkum Edildi 12:11
Mustafa Armağan Biz Değil Latife Hanım Mahkum Edildi 5 izlenme - 3 ay önce DERİN TARİH: http://www.derintarih.com/ YOUTUBE: https://www.youtube.com/user/derintarih/videos FACEBOOK: https://www.facebook.com/DerinTarih/
Tarihçi-Yazar Mustafa Armağan: 04:04
Tarihçi-Yazar Mustafa Armağan: "Türkiye Tarih Yazıyor ve Biz Buna Tanık Oluyoruz" 15 izlenme - 10 ay önce Tarihçi-Yazar Mustafa Armağan: "Türkiye tarih yazıyor ve biz buna tanık oluyoruz"DİYARBAKIR - Diyarbakır'da düzenlenen bir konferansta konuşan tarihçi, yazar Mustafa Armağan, "Bu zamana kadar darbeler gördük, şunu gördük, bunu gördük ama hakikaten Türkiye bir tarih yazıyor.
Hasan Karabağ - Bölgeyi Karanlığa ve Sünnilere Teslim Etmeyeceğiz 03:10
Hasan Karabağ - Bölgeyi Karanlığa ve Sünnilere Teslim Etmeyeceğiz 74 izlenme - 3 yıl önce İzmir'e bağlı Bayraklı ilçesinin Belediye Başkanı Hasan Karabağ'dan bir konuşma, spesifik tarihi bilmiyorum ama bu sene içerisinden bir görüntü.
Harf Devriminin Gerçek Amacı Tarihçi Mustafa Armağan 02:20
Harf Devriminin Gerçek Amacı Tarihçi Mustafa Armağan 5 izlenme - 5 ay önce HARF DEVRİMİNİN GERÇEK AMACI Tarihçi Mustafa ARMAĞAN
Akil İnsanı Çıldırttılar! 00:37
Akil İnsanı Çıldırttılar! 60 izlenme - 5 yıl önce Akil İnsanlar Heyeti'nin Kocaeli toplantısında bir grup İşçi Partili'nin protestoları yılların hukukçusu Yücel Sayman'ı çıldırttı. Akil İnsanlar Heyeti'nin cuma günü Kocaeli Uluslararası Gençlik Merkezi'nde düzenledigi toplantı gergin anlara sahne oldu. Yaklaşık 50 kişilik İşçi Partisi ve TGB'li grup ellerinde Türk bayraklarıyla içeriye girmek istedi. Slogan atan grupla polis arasında arbede yaşandı. Ali Bayramoğlu, Levent Korkut, Yücel Sayman ve Mustafa Armağan'dan oluşan Akil İnsanlar heyeti konuşmaya başlayacakları sırada TGB Koceli İl Başkanı Yeşim Çakmak, TGB bayrağı açarak akil insan gurubunu protesto etti. "Beni girişte içeriye almak istemediler. Vatandaş olarak neden içeriye girmekte güçlük çekiyorum anlamıyorum. " diyerek tepki gösterdi. SALONU TERK ETTİ Aynı gruptan bir kişi Akil İnsan Heyetinin hükümetten ne kadar para aldığını sordu. Doç.Dr. Yücel Sayman ise para almadıklarını söyledi. Ali Bayramoğlu bir kaç kez konuşmak istemesine rağmen konuşması grup tarafından sürekli kesilince ve salondaki gerilim tırmandı. Akil adamlar eyetine destek verenler ve karşıt düşüncede olanlar arasında da zaman zaman tartışmalar çıktı.