Hoşgeldiniz!

Mustafa Çulcu

Mehmet Demirkol, MHK eski başkanlarından Çulcu'yu eleştirdi 08:54
Mehmet Demirkol, MHK eski başkanlarından Çulcu'yu eleştirdi 443 izlenme - 2 yıl önce NTV Spor yorumcusu Mehmet Demirkol MHK eski başkanlarından Mustafa Çulcu'yu Hasan Ali Kaldırım'ın kırmızı kart raporuyla ilgili eleştirdi.
Özgür Yankaya'nın Fenerbahçe - Akhisar Belediye Maçı Notu Belli Oldu 00:45
Özgür Yankaya'nın Fenerbahçe - Akhisar Belediye Maçı Notu Belli Oldu 180 izlenme - 3 yıl önce Fenerbahçe - Akhisar Belediyespor maçında verdiği kararlarla tepki çeken hakem Özgür Yankaya, 8.2 puan aldı. Bu, "İyi ama daha fazlası yok." anlamına geliyor.
Mustafa Çulcu: Dünyaya rezil olduk -  A SPOR 02:30
Mustafa Çulcu: Dünyaya rezil olduk - A SPOR 31 izlenme - 2 yıl önce MHK Eski Başkanı Mustafa Çulcu, Trabzonspor - Fenerbahçe maçında hakeme yapılan saldırının kabul edilemez olduğunu söyledi. "Dünyaya rezil olduk" diyen Çulcu karşılaşmanın hakemi Bülent Yıldırım'ı sert dille eleştirdi.
Mustafa Çulcu: Hakem ücretleri kimyayı bozdu -  A SPOR 01:32
Mustafa Çulcu: Hakem ücretleri kimyayı bozdu - A SPOR 37 izlenme - 2 yıl önce Merkez Hakem Kurulu'nun eski başkanlarından Mustafa Çulcu, A Spor'da yayınlanan Akşam Sporu programına konuk oldu. Çulcu, bu sene hakem hatalarının bu denli artmasının ilk nedeninin profesyonel hakemliğin temelinin sağlıklı atılamamasından kaynaklandığını söyledi.
 Çulcu: Volkan Bayarslan'ı Galatasaray - Beşiktaş Maçına Atayın 02:06
Çulcu: Volkan Bayarslan'ı Galatasaray - Beşiktaş Maçına Atayın 16 izlenme - 2 yıl önce Merkez Hakem Kurulu eski başkanı Mustafa Çulcu, "Dövülen hakem bu hafta oynanacak Galatasaray - Beşiktaş maçına atansın." çağrısı yaptı.
Her Şey -  30 Eylül 2015 54:33
Her Şey - 30 Eylül 2015 30 izlenme - 2 yıl önce Herkesin konuştuğu, her şeyin konuşulduğu program Mirgün Cabas ile "Her Şey", siyasetten sosyal sorunlara, sanattan popüler kültüre gündemin her alanında en dikkat çeken, en çok konuşulan konularını ve kişilerini ekrana taşıyor.
Mustafa Çulcu: Şener'in Penaltıyı Yapması, Kjaer'in Kırmızısını Engelledi 04:09
Mustafa Çulcu: Şener'in Penaltıyı Yapması, Kjaer'in Kırmızısını Engelledi 2 izlenme - 1 yıl önce MHK eski başkanı Mustafa Çulcu, Manchester United maçında Martial'ı düşürerek penaltıya sebep olan Fenerbahçeli Şener'in, aslında o pozisyonda Kjaer'i atılmaktan kurtardığı tespitinde bulundu.
Demirkol: 07:53
Demirkol: "Bunun adı şantaj" 4 izlenme - 2 yıl önce NTV Spor yorumcusu Mehmet Demirkol MHK eski başkanlarından Mustafa Çulcu'yu eleştirdi.